Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.07.19. 19:21:06
Idézet: Kocos - 2010.07.19. 19:02:41
. Elhangzott egy masik jo otlet, miszerint az epuleteke dinamikus sorrendben legyenek, elore keruljenek a legnagyobb %-u epuletek, kozepre amikbol valamennyi mar van, a szint szerinti csokkeno sorrendben, aztan azok amiknek nincs meg meg az elofeltetele, es a vegere a teljesen felepultek.


Vagy elég annyi, hogy az legyen a lélekkút alatt a második, amibe legutoljára épített valaki, és ez még egyszerű is.
Dátum: 2010.07.19. 18:42:14
Amíg megvalósul ez a sok finomság indíthatnátok egy térképet.
Dátum: 2010.07.14. 15:39:35
Ez azért így elég nyers.
Dátum: 2010.07.10. 10:02:45
Miklos fesziti a hurt amig ugy erzi lehet, majd vegul enged, es igy egyreszt "eletet" lehet a forumba, masreszt a vegen a jatekosok megnyugszanak, sot talan orulnek. Kozben o meg semmit nem csinalt, csak megirt 5 posztot.


Erről eszembe jutott az az aforizma, hogy egy ember elviszi a bölcs barátjához a kutyáját, mert már annyira válogatós az eb, hogy semmit nem hajlandó megenni. Egyre csak a legjobb kajákat vette neki míg végül semmi sem volt jó, így hát tanácsot kért. A bölcs barátja azt kérte hagyja ott a kutyát egy hétre és megneveli. Így is történt, eltelt az egy hét és ment érte a gazdája. A kutya boldogan üdvözölte és onnantól bármit megevett amit elé tettek. A gazdája elcsodálkozva megkérdezte a barátját: "Mindent megeszik, mit adtál neki enni?" Erre a bölcs: "Semmit."

Most viszont elég nagy hiba arra apellálni, hogy majd örülünk a végén hogy elénk vágnak valami csontot. Még nem szóltam hozzá a témához, de a dolog röhejes mivolta miatt nem is igen fogok többet.
Nem a párszáz térkapus LE-ről van szó, engem pont nem érdekel, hanem Miklós hozzáállásáról, makacsságáról. Hallottunk már ilyen dumákat, hogy a "reformok sosem népszerűek" és hasonlók a kedves posztkommunista ex-kormányunktól, annak is gyönyörű vége lett. A játékvezetés helyzetkezelése is hasonló. "Majd megunják és abbahagyják." Valóban meg fogják unni, csak az alapesetben nem jó senkinek, se a Behonak, se a játékosoknak. Bennem konkrétan most tudatosult, hogy mennyire nincs semmi értelme fejlesztési javaslatokat adni, mert olyan magas ívben sz_rnak rá, hogy még a lászatát sem tartják fenn az érdeklődésnek és a nyitottságnak. Érdekes dolog ez, sokáig nem akartam elhinni, hogy valóban ennyire önfejű lehet egy ilyen - egyébként magas színvonalú - játék vezetése. Nem tudom, hogy azért van-e ez a védekező mechanizmus a részükről, met véletlenül se akarnak átesni a ló túloldalára (mert mindent megvalósítani nyilván nem lehet amit a játékosok javasolnak), mert az sikerül. Szimplán óvodás szint ez, hogy Miklós nem ismeri be a hibáját. Pedig beismerni nem szégyen, ez a lehető legrosszabb amit tehetnek; arra már gondolni sem merek, ha Miklós szerint ez tényleg jól van így. A legaktívabb tagok egy emberként szólaltak fel, hogy "Most mivvaa?", egyszerűen elképzelni nem tudom miért és kinek jó ez. Persze nem lehet minden felszólalásnak engedni, mert akkor megszokják a Beho CSALÓI, hogy csak szájtépés kell és azzal bármit el lehet érni.

Miklós!
Feleslegesnek tartom az olyan jellegű fenyegetőzéseket, hogy "minnyá törlök, meg amúgy is 198an fognak törölni emiatt", de az tény, hogy az ilyen hozzáállásod nem segít azon játékosoknak, akiknek elfogyott a hosszútávú cél a játékban és a befejezésen gondolkoznak. Gondolom sejted, hogy elég sokan vannak így.
Mellesleg jelezted, hogy nem szólsz hozzá többet a témához (ki tudja olvasod-e egyáltalán a topicot), így az is megadja az ember lelkesedését, hogy egyszerre 20an beszélünk hozzád és te kijelentetted, hogy akármit is írhatunk nem igazán érdekel. Kábé mint a kocsmában mikor megtalál valaki a bölcsességeivel és próbálsz nem oda figyelni.

És eg technikai jellegű megjegyzés: a +25 térkapu pont nem egy olyan exploit mint a HT, vagy a zafír, triász.
1. HT: ha nem vagy a legnagyobb szövik egyikében, SOHA nem lesz meg a bónuszod.
2. Zafír, Triász: Ha epikus nem dobta, SOHA nem szerezhettél ilyet -> megoldás lett erre az entitás, mindenki megnyugodott, megszerezhető.
3. 50es térkapu: lehet 1 év elteltével, de ez előbb-utóbb meglesz MINDENKINEK. Pont emiatt nincs szükség semmiféle kompenzációra.

Uff, szóltam, bár az előttem szólókhoz képest nem sok újat írtam.
Dátum: 2010.07.07. 15:15:21
Én is esélytelenek nyugalmával indultam 69. szinten (68-73) Aztán bejött.
Dátum: 2010.06.29. 17:51:23
Magyarul már nem olyan, azért így vágtam be

Valahogy így:
"Mi a különbség a teafilter és Angila között?
A teafilter tovább marad a 'csészében' (Cup = kupa, mint VB; és cup=csésze)"

Na ugye, hogy így már inkább gáz, mint vicces?
Dátum: 2010.06.29. 17:26:25
What's The Difference Between A Teabag And England?

A Tea Bag Stays Longer In The Cup

Dátum: 2010.06.25. 13:10:44
Ja, látom már
Dátum: 2010.06.25. 11:48:24
Az elenfél lopás szakértelméből vonódik le az őrködés kétszerese. 70es lopásból a 15. őrködéssel marad még 40. Mellesleg még így is túl erős az őrködés, amikor majd sokan fognak rohangálni 41, 49-es kennelekkel és már nem tudják mire pakolni a sok szakipontot. Pláne, hogy az őrködések összege számít. 4 állatnál mindegyiknél 10 pont, és ki is van lőve egy 80as lopás.
Dátum: 2010.06.22. 18:36:35
"Luke: A sötét oldal az erősebb?
Yoda: Nem, csak simább, könnyebben járható, csábítóbb."
Star Wars 5.

Bocs, Yodának hiszek.
Dátum: 2010.06.22. 18:30:05
Mellesleg tényleg jó lenne, ha ki lenne balanszolva a fertő-nemfertő oldalak, mert sokban színesíthetné a játékot, de a jelenlegi formában tényleg csak egy "muszáj dolog" küzdeni ellene. Én legalábbis nem tudok egy alacsonyabb (<50 szint) tapasztalt, komoly játékosról sem, aki szándékosan menne a fertőre, így ez egy kiaknázatlan dolog a játékban.
Dátum: 2010.06.22. 18:25:54
Én is így gondoltam sokáig és érveltem a "bezzeg akkor jó volt másra költeni"-vel, aztán pár hónapja ninja felhomályosított, hogy egyesek nem azért választották a fertőt, mert spórolni akartak, hanem mert amikor feljött a fertő-nem fertő kérdés, akkor az úgy lett beharangozva, hogy az nem lesz hátrányban a nemfertővel szemben. Hogy 2 külön oldal lesz, ha úgy tetszik Jedi meg Sith, de egyik se lesz gyengébb a másiknál. Ennek fényében szerintem már ahhoz is nagy báűtorság kellett, hogy valaki ne a fertőzés leküzdését válassza, mert nem tudta, hogy a végén a fertő milyen tápot ad (vagy épp nem ad).

Ugyan én még akkor talán nem is játszottam mikor ez nagy téma volt, szal lehet nem így van

[edit] egy hülyeség
Dátum: 2010.06.22. 17:46:17
A Fekete masszát nem fogja támogatni a JV, feljebb haladva így is haldoklik a PvP, nemhogy mindenki még "belassuljon", valamint a Dukátátalakítónak nincs abszolút semmi értelme szerintem. Félő, hogy aztán jönne a "megkaptátok a dukátok alternatív felhasználási lehetőségét" post, és mindenki csak nézne. A szintfüggő árakat jobban felverném. Pláne, ha a hősiesség italát nézem.
Én most 68as vagyok, így az ára 408 LGY. Napi 40 portyával(vagy kihívás) és 50 CSP-vel számolva az 90 lehetőség a kalandtalálásra. Kalandgömbbel (ami nincs, de akár lehetne is) naponta 5,4 kalandot találni, átlagosan ~5 kalandpróbával számolva 85LGY*5,4 = 459 LGY naponta.
Napi több mint egy ilyen (szint x 6-os) cuccot tudnék venni, 2naponta pedig több mint egy szint x 12-est). Naponta egyszer duplát sebeznék és feleannyit kapnék egy übermagas entitástól (epiktől), erre nem hiszem, hogy fejlesztenének, hogy könnyebben csapjam szét a 140es entitásom. Vagy ezt a tárgyat kell gyengíteni, vagy árát felverni.
Regeneráló kenőcs: nagyon jó ötlet, úgy jó ahogy van (árát feljebb kell vinni).
Immunizátor: messze a legjobb az összes közül, megszűnnének a "nálam még volt 7 másodperc alacsony ÉP sírások", ez messze a legjobb ötlet az összes közül.
Vérengző medál is király, csak emellé akkor be kellene tenni a "többi táplehetőséget" a fertőzötteknek (sajt, transzplant, ultraspec). Vagy amit egyszerűbb megvalósítani: ennek hatását felvinni ~10-15%-ra, hogy kompenzálja nekik a többi hiányát.
Lélekvédő: kelleni fog később biztonsan, amikor 1000 játékos rohangál majd lélekrablóval és questorral.
Deus ex Machina: ezt nem értem igazán hogy miért jó, pláne, hogy elfoglalja az állatfelszerelés slotot. "Jön majd" az állatfeltámasztós esszencia, annak értékét csökkentené, nem fogják betenni.
De szép gyűjtemény, hátha lesz belőle valami
Dátum: 2010.06.22. 12:14:22
Az igaz. De ha így van, akkor azzal nincs kisegítve, hogy "már vége kellett volna, hogy legyen".
Mint a jó szakemberek: "nem értem, ennek működnie kellene".
Nem tudom, ha tényeg 1 hét után döntetlennel kellene záródnia, akkor javaslom írjon a bug (kukac) vegzetur (pont) hu -ra.
Dátum: 2010.06.22. 12:07:12
"A kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

CSak 3 hét után lehet döntetlen, ha nagyon zavar a háború akkor kapituláljatok, mert ha 12 napja megy, akkor még hátravan 9.
Dátum: 2010.06.22. 10:14:29
http://kep.psharing.com/377704.jpg
Dátum: 2010.06.19. 17:31:26
Szerintem f*sza volt a tali Nekem ez volt az első, 1 ismerőssel érkeztem és 10től köszöntem el. Kockák-nem kockák, 10 évesek-nem 10évesek, fél óra sorbanállás a kavicsokért, ez bennevan, Nem ezért mentem, hanem arcok megismeréséért, és megérte.
Dátum: 2010.06.15. 11:47:13
A te kritikus ütésedtől független.
Ha van négy harcoló állatod, egyiknek 40es a kritikus ütés szakija, a másik 3nak 0, akkor minden egyes állat 10% eséllyel a normáls sebzése 1,5x-esét sebzi.
Dátum: 2010.06.15. 09:38:33
Ez még jobb:)
http://www.atom.com/fun_games/animator_vs_animation_2/
Dátum: 2010.06.15. 09:33:28
http://haha.nu/funny/animator-vs-animation/

Aki használt Macromedia Flash MX 2004-et, az tátott szájjal nézi majd végig