Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: IV. Végzetúr Találkozó
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
221. hozzászólás - 2010.06.19. 17:25:32 (Válasz Shutruk Nahhunte #218 hozzászólására.)
1000 dukáttal csücsülök itthon és készülök az államvizsgára!
A Szívósság öve kellett volna (V3), de vannak fontosabb dolgok is a játéknál!
A hozzászólást Yasmina módosította 2010.06.19. 20:58:32-kor
Pontszám: 6.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
222. hozzászólás - 2010.06.19. 17:31:26
Szerintem f*sza volt a tali Nekem ez volt az első, 1 ismerőssel érkeztem és 10től köszöntem el. Kockák-nem kockák, 10 évesek-nem 10évesek, fél óra sorbanállás a kavicsokért, ez bennevan, Nem ezért mentem, hanem arcok megismeréséért, és megérte.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.43
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
223. hozzászólás - 2010.06.19. 18:03:30
Grat a Tyrantnak a reliközönért. Nekem tetszett, régi és új ismerősök, barátok. Kavicsnál szerencsém volt alig negyedórát kellett várni.

Let.... Hát ő volt az egyik csalódásom. Nem rosszból csak nem ilyennek képzeltem a fórumos postjaiból.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.18
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
224. hozzászólás - 2010.06.19. 18:08:33 (Válasz PottomPanna #223 hozzászólására.)
Miket sikerült elhozniuk? Vagy mindent? xD
Pontszám: 6.16
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
225. hozzászólás - 2010.06.19. 18:33:35
Maci láttalak messziről, zöld pólóban voltál asszem...találkoztam Offsboy-al is asszem.... Most este megyünk James Andrewel...a Morissons 1 be...itt alszik LanMaffia... megvettem a halálkristályt V3-ra tessék vigyázni....amúgy nem volt rossz 10 sört ittam meg eddig...és hol van még a Vége???
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.06.19. 18:47:19-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.44
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
226. hozzászólás - 2010.06.19. 18:35:30 (Válasz hellblade #224 hozzászólására.)
Á dehogy is.... Kamikaze, inspirátor, szívósság öve a többit nem tom
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
227. hozzászólás - 2010.06.19. 18:49:41
Azoknak, akik nem voltak "élő" fórumon, és akik esetleg túl "illumináltak" voltak, hogy érdemi böfögésen kívül hozzászólhattak volna, íme egy kis összefoglaló:

-Alkimista labor programozódik (Reálisan júli 5 után várhatjuk...)
-Karakter névváltoztatás is folyamatban (Talán jövőhéten bent lesz!)
-Térkapuban esetleg jöhetnének "neves" ellenfelek is, és ezekben lennének a 65. szint feletti fókuszok! (Miklós pedzegetett esetleges sisak slottot is, de Baraty nagyon ráncolta a homlokát ) Személy szerint én nagyon tóba dobott kavicsnak éreztem az egész ötletet...
-KH háborúk akkor is le lesznek vizsgálva, amikor elbújnak, és ha megvan a kellő csataarány, akkor idő függetlenül lezárul a háború.
-Szövi épületek hivatalosan is elvetve, mert a kényelmi pack, és az új épületek lefedik azok eredeti célját
-Szövi háborúkról ment a karate, érdemileg a következő született:
*A helyzet paradoxon (legerősebb fal és legerősebb golyó találkozása elv...), a jelen rendszerben nem igazán lát megoldást Miklós
*Esetleg lehessen több nyereményért "vállalkozni" cserébe hendikepet kap a "farm" (ala Kócos)
*Ne a lélekkúttól függjön és ne Lé nyeremény legyen a jutalom, hanem mondjuk valami jelző (asszem Let.)
*Ha már valami jelzőt kapnak a szövik, csak abból lehessen húzni valami épületet ami ad valami tápot (a nélkül nem jön meg a harci kedv a háborúkhoz!) Term ne LÉ-t adjon ez az épület, hanem valami egyebet. (ala Miklós)
*Lehet beküldeni levélben kidolgozott koncepciókat a háborúk probléma megoldására, és az érdemlegeseket esetleg egy szavazás körében a nagyközönség elé ereszti Miklós szavazásra.
-TF-es Valgyímír dijjas megoldás elv megoldható, hogy legyen havi kiértékelés plecsnikért. De dolgozzam ki a doksit... (Valszeg nyitok neki egy új topikot, ha kidolgoztam az elvet!)
-Miklós megerősítette, hogy ha kifut a kincstábla az entitások alól, akkor addig nincs új entitás, amíg valamelyik szövi nem halad túl a jelenlegi epikkincsek szintjén (Azt, hogy hol tart most a legnagyobb kincstábla megírja Arielnek mailban, majd kérjük közhírré tétetni!)
-Felmerült az aukciós influáció! (Már V3-on is 1650 dukáttal volt ember a találkozón pl...):
*Esetleg 8 tárgy is pöröghetne, de a szerver életkorától függően, lásd v5 pl... (Miklós ötlet)
*Kevesebb programozás, ha az idő csökken 5-ről kevesebb napra (Fogalmam nincs ki javasolta, de tetszett Miklósnak)
*Ötletesnek tartotta Miklós, hoyg nagyobb gyógyitalokat termelő "iszákok" is bekerülhetnének.
*A kis tárgyak eredetileg többet tartalmaztak volna, de ez van, valszeg nem lesz több tétel.
*Utólag tárgyat NEM fog erősíteni Miklós!!!
-Fórumban bugos volt az uccsó hozzászólás rész (ezért lett kikötve), majd ha Baraty ráér lesz benne előrelépés
-Elhangzott, hoyg a játék leírások néhol nem up to date-ek, és nem modnanak el igazán semmit a kezdőknek a további játékról. Miklós erre kontrázott, hoyg a kezdőknek ne legyen túl bonyi a game, ezért ilyen egyszerű a kezdet, és akinek nem tetszik valamelyik leírás, infó, az jelezze írásban, és javítják, ha igaza van!
-A mik legyenek a jövőbeni fejlesztések szavazó modulba többször belekezdett Baraty, de mindig jön valami ami letolja az asztalról
-Terkép eventnek most lett vége, 6 hónaponta lesz ciklus, és legközelebb az EH jutalom felül lesz bírálva!
-Miklós vette, hogy valamilyen event kéne, kíváncsian várjuk a köv térkép eventig mit kapunk. (Baraty jelezte, hogy rengeteget tanultak az előző eventekből, hogy mit NE csináljanak úgy ahogy volt )
-Kvíziolimpia új motorja kész, mely Flash alapú, és kijelölhető szöveges. Baratynak jelenleg fel kéne töltenie teszt gépre, szóval folyamatban a dolog...

-Köv. bajnokira talán bekerül a megosztható csaták megoldása, de Baraty szabadságon lesz egy hetet addig, szóval valszeg csúszik megint.
A hozzászólást Birka módosította 2010.06.19. 19:18:35-kor
Pontszám: 7.44
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
228. hozzászólás - 2010.06.19. 19:05:01 (Válasz Birka #227 hozzászólására.)
Remélem nem most kaptál agyvérzést, pont mikor a lényeget írtad volna...
трамвай-инженер
Pontszám: 0.09
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
229. hozzászólás - 2010.06.19. 19:07:59
v1en a Zan végülis mennyiért ment el? Azt nem hallottam onnan kívülről
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 5.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
230. hozzászólás - 2010.06.19. 19:16:58 (Válasz Shutruk Nahhunte #228 hozzászólására.)
Bocsi, megnyomtam az entert idő előtt, de most már asszem teljes a cucc, valaki emlékszik még valami érdemire a kérdésben?

Legközelebb aki betankolt alkoholból, jó lenne ha nem jönne be inkább, engem kifejezetten zavart, hogy ennyi kultúra nem szorult valakibe. Arról nem tehet ilyen állapotban, hogy többszöri kérésre se tudta tartani a száját, hogy 3 montat körbeírás után se hangzott el a kérdés, hogy nem volt kontrol, hogy... De ha be se jött volna, akkor ez elő se fordult volna ugye!
A hozzászólást Birka módosította 2010.06.19. 19:19:52-kor
Pontszám: 4.77
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
231. hozzászólás - 2010.06.19. 19:36:07 (Válasz Mangetsu #229 hozzászólására.)
1800
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
232. hozzászólás - 2010.06.19. 19:37:12 (Válasz Birka #230 hozzászólására.)
Mi nem mentünk be (LanMaffia, Soul)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
233. hozzászólás - 2010.06.19. 20:07:30 (Válasz Birka #227 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.06.19. 18:49:41

-Felmerült az aukciós influáció! (Már V3-on is 1650 dukáttal volt ember a találkozón pl...):
*Kevesebb programozás, ha az idő csökken 5-ről kevesebb napra (Fogalmam nincs ki javasolta, de tetszett Miklósnak)


En. /me buszke
Pontszám: 8.50
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
234. hozzászólás - 2010.06.19. 20:17:07
Idézet: Birka - 2010.06.19. 18:49:41

-Térkapuban esetleg jöhetnének "neves" ellenfelek is, és ezekben lennének a 65. szint feletti fókuszok! (Miklós pedzegetett esetleges sisak slottot is, de Baraty nagyon ráncolta a homlokát )


Ahogy Baraty kinézett, inkább Miklóst szerette volna öszeráncolni.
A talin vett ősköveket mikor írják jóvá?
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 7.83
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
235. hozzászólás - 2010.06.19. 20:28:43 (Válasz Hellraiser84 #234 hozzászólására.)
Kedd, szerda, de inkább szerda sztem
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
236. hozzászólás - 2010.06.19. 20:33:25 (Válasz Viszok009 #235 hozzászólására.)
Köszi.
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 6.74
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
237. hozzászólás - 2010.06.19. 21:39:21 (Válasz Birka #227 hozzászólására.)
Azt a bizonyos toronyhábórút kéne eröltetni, ha már Baraty is azt mondta, hogy tervben van
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.35
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
238. hozzászólás - 2010.06.19. 21:39:47 (Válasz Viszok009 #226 hozzászólására.)
Halálkristály is ott van.

Szerk: Hétfőtől 2hétig ismét 5% a vadászatra, úgyhogy tartalékoljátok a cspt.

Lanmaffia neked nagyon ködös volt a tekinteted egész nap.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.06.19. 21:47:44-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.18
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
239. hozzászólás - 2010.06.19. 22:16:20 (Válasz Viszok009 #231 hozzászólására.)
Az szép Tombolán lehetett volna egy olyan tétel hogy "A Zan-ért fizetett aranydukátok"
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 5.84
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
240. hozzászólás - 2010.06.20. 00:47:21 (Válasz Birka #227 hozzászólására.)
Üdv!

*A helyzet paradoxon (legerősebb fal és legerősebb golyó találkozása elv...), a jelen rendszerben nem igazán lát megoldást Miklós

Helyesebben a korábbi események (találkozó megbeszélés illetve fórum hozzászólások) fényében nevezte Miklós paradoxnak a helyzetet.
A következőt idézte: Mi történik akkor, ha egy megállíthatatlan erő találkozik egy megmozdíthatatlan tárggyal?
Erre pedig javasoltam, hogy akárcsak az eredeti megoldásban, egyezzenek meg.

Ennek nyomán kifejtettem, hogy mit szólna egy olyan ötlethez, ha háborúk során lenne egy olyan lehetőség, hogy felajánlott tétért mérkőznének meg (kilépve a kis nyeremények, az interakció hiány és az értelmetlen egymás csepülés világából) a szövetségek?
Erre az volt a válasz, hogy ez azért kevéssé működőképes, mert mi van ha az egyik szövetség sokat, a másik keveset kockáztat?
Itt vetettem fel, hogy az alapötlet ettől még nem feltétlenül helytelen, azonban kétségtelenül finomításra szorul, s közbevetette Kócos, hogy mi lenne, ha lenne egy handicap rendszer a tétek arányában, amit már elfogadtatónak talált.

Tovább fűzte a gondolatot és kifejtette, hogy mi lenne, ha lenne egy "izé" amit nyerni lehetne és lenne olyan épület, melyeket csak "izéből" lehetne építeni. Természetesen közben valamilyen akadályt gördíteni egy adott szövetség farmolásával szemben. Vagy esetleg más nyeremények is lehetnek...

Szövi épületek hivatalosan is elvetve, mert a kényelmi pack, és az új épületek lefedik azok eredeti célját

Értsd: a szövetségi városok fejlesztése nullázva, új épületszintek és egy új épület van.

Aukció ügyben a több tárgy illetve a 3 napos aukció merült fel. Mindkettő megoldható, azonban a kettő kombinációja elvetve.

Felvetettem, hogy sok tárgy updatelendő, mivel értelmetlen pl. a naponta gyógyitalt adó tárgy, és nem csak ilyen, hanem több másik tárgy magasabb szintű verziója is felmerült mint bővítési lehetőség.

Amennyiben valaki videóra veszi a karakter fejlesztés/fejlődés elemeit (tutorial), lehet szó róla, hogy a játékba kerüljenek.

Egy személyes megjegyzés:
Idézet: PottomPanna - 2010.06.19. 18:03:30
Let.... Hát ő volt az egyik csalódásom. Nem rosszból csak nem ilyennek képzeltem a fórumos postjaiból.

Aki arra számít, hogy kaporszakállú akadémikus vagyok, el kell, hogy keserítsem, harmincas éveim elejét taposom. Csak annyi őskövet kapnék ahányan meglepődtek mikor megláttak... <széles mosoly> Pusztán elhatározás kérdése a stílus; mindenkinek megpróbálom megadni a tiszteletet. Sajnálom, ha néha nem sikerül.

A személyes véleményem, hogy valóban több eseményre lenne szükség a találkozón. Hívhatnának írókat, a Magyar Képregény Szövetség szívesen tartana bemutatót, több kiadó is tarthatna valamilyen standot (közben pedig szponzorálhatná az eseményt), tehát összességében egy külföldi eseménnyel összehasonlítva nagyon kevés program volt. Némely lehetőséghez nagyon nehéz volt hozzáférni.

Ennek ellenére a társaság remek és el kell, hogy keserítsem azokat, akik máshogy gondolják, de több igen jó kondiban levő végzeturast láttam, fiatal, jól öltözött embereket. Nem mintha ez számítana, mert a többiek is mind (kicsit becsápolt játékostársainkon kívül) kulturáltan, önmagukat a nagyközönség előtt is vállalva jelentek meg.
Igen, 90% társaság, 10% végzetúr volt, de akivel csak beszélgettem, senki sem ettől a naptól várta a megváltást.

Szerintem üdítő volt, sőt, tovább megyek, minden fórumozóra ráférne egy ilyen nap. Jó lenne, ha egy kicsit mindenki megismerné a másikat -legalább ennyire- és akkor az internet arctalansága miatti nagy széthúzás is mérséklődhetne.

Kijelenthetem, hogy ez a nap igenis összességében olyan emberek napja volt, akiket a közös érdeklődés, hobbi hozott össze.


Let

Ui: Bemutatásra került az új Beholder játék is, új megközelítésű payment rendszerrel.
A hozzászólást Let. módosította 2010.06.20. 01:09:22-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.57
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője