Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobosz

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.01.19. 18:02:06
Juj mi történt a fórummal?
Dátum: 2010.01.14. 18:29:33
HÁt annak fogok még nagyon örülni, ha a v5 is ilyen békés ratyi lessz. mint a v3..
Dátum: 2010.01.10. 16:52:37
Van benne valami amit mondasz, bocsánat, ezt nem gondoltam végig, tényleg ha nem lehetne utólérni az élmezőnyt, akkor ugyan ugy járnának az új végzeturak mint én most. Nem tudná utólérni az él mezőnyt, de még csak a közelébe sem érne :S
Dátum: 2010.01.09. 22:22:12
SZösszenet a gondolataimból:
V5? Milyet szeretnénk?

szakértelmek
nincs: hordagyűlölet
/Ezt miért kell kivenni?? TEljesen értelmetlen.../


módosul: aukciós bérlet csak 2x bónuszt ad
/Ezt mindenki siratja, akkor ezt miért nem lehetne kivenni... teljesen?/


3. V3 portyarendszer
Ez egy felvetés volt, hogy legyen-e a V5 "békés világ", valószínűleg erről kiirok egy szavazást.

/Na ne már, békés? Elég békés és unalmas így is a 3. Én kb. 1 éve kezdtem pont mikor indult a 3. világ, mindenki rinyál hogy miért ütöm ha sokat rablok valakitől akkor édesanyukámat emlegetik. v1, v2 kiütve, így is lefele nerfelitek éppen az alacsony szinten lévő játékot az ottani "széttápoltak" ellen pedig már semmi esélyem nem lenne a nerf után./



5. Inspiráció
Amiről lehet szó, az inspiráció nevű relikviához hasonlatos mechanizmus, amely szakértelemtől vagy tárgytől függetlenül működne. Ennek lényege, hogy a játékos több csp-t kap, attól függöen, hogy mennyire van elmaradva az élmezőnytől. Ennek egy variációjára gondoltunk, ahol nem a szintkülönbség számítana, hanem hogy mennyivel később indult a játékos a kezdetekhez képest (a TF-es EXT megfelelője). A nagyobb mennyiségű csp azonban további problémákat vet fel.
Sokaknál volt fontos szempont a játékkal töltendő idő, és ebben előkelő helyet foglalt el a vadászat, amely során a csp-ket el kell költeni. Ezen belül is a kvíz megválaszolása, és a kényszer, hogy 15% előtt, a vadászat lejáratakor visszalépni, és elkölteni a LE-t. Olyan mechanizmust biztosan nem fogunk berakni a játékba, hogy egy gombnyomással X CSP-ért megkapod az LE-t és TP-t. Ami felmerült, egy olyan mechanizmus, amellyel 2, 3 vagy akár 5 csp-t költesz el 1 vadászatra, és a kapott LE és TP és ennyiszeres (sajtolásnál szintúgy). Ez mindenképpen csak bizonyos megkötésekkel lenne megengedhető, lehetséges feltételek, csak akkor használhatod, ha legalább X CSP-d van, legalább Y vadászatra elmész, ÉS a vadászatot nem szakítod meg közben.
Egy lehetséges alternatíva, hogy egyszerűen kevesebb CSP-t kapnak a játékosok naponta, viszont a vadászat több LE-t és CSP-t ad.

/Felesleges elvileg itt már nem lessz tp manupulációs eszköz, amivel mások előnyre tennének szert, ha valaki lemarad az az ő baja/

6. Transzplantáció, ultraspecializáció hatásfokának csökkentése, ehhez kötött tárgyak gyengítése: ez elivleg megoldható, de ezeket már olyan jól megszoktuk a tárgyak entitás öléssel megszerezhetőek, bárki hozzájuthat, aki mért ne lehessen látványos fejlődés javulást elérni?

/a Transz és ultraspec maxolásával elkell szórakozni az embernek.. ha valaki megdolgozik vele, akkor annak meg van ugye a gyümölcse, ezt miért kell akkor kivenni? Ha valakinek ez nem tetszik, csak azért mert ezzel más is előnyre tesz szert, akkor maxolja ki ő is /

/Tárgyaknál szintúgy, miért büntessünk valakit azért mert szorgalmasan megdolgozott valamiért?/
Dátum: 2010.01.06. 14:43:57
Beteg emberek elmebeteg tervekkel... de szeretem eme eszme(')t.
Dátum: 2010.01.06. 13:12:08
A Vf el nem válsz gyengébbé , tömeget nézve igen, mert a többiek elhúznak meletted szintben... viszont saját szinteden erősebb leszel mivel ugyan annyi tp vel 2szer annyit vadászol egy szinten mint a non-vf-es társaid.A dilemma az. Inkább maradsz le az ártól és alacsony szinten erős leszel, vagy haladsz a többivel a top felé... Van aki egyiket választja van aki másikat.Mind2 más játék stílus.
Dátum: 2010.01.05. 23:39:10
Mit szólnátok ahoz ha nem lenne új szaki , és a VF is eltörölnék.
(ne kövezzetek meg nekem is van , csak kiváncsi volnék erre mit reagáltok)
Dátum: 2010.01.05. 21:36:32
"sebzést bizonyos TP korláthoz lehetne kötni"

Milyen sebzésre gondolsz?Mert ezzel meg az lenne a gond hogy akkor viszont elfakulna az hogy egy alacsonyabb szintű elcsápol egy magasabbat.
Dátum: 2010.01.05. 21:29:59
Igen, viszont az meg hogy tp nélkül vagy nagyon csekély tapasztalattal erősebbé fejletebbé válsz, az tök irreális.
Dátum: 2010.01.05. 21:25:30
Miért kell a TP-t ,kár okozásnak tekinteni?Esküszöm belépek a Fekete Ligába...
Más játékokban a TP-t vagy angolosan XP-t direkt gyűjteni kell... nekem semmi bajom pl vele.Itt miért fajult odáig a dolog ,hogy a TP az senkinek sem kell?
Dátum: 2010.01.05. 21:11:12
Szerintem drágább lenne az ügyvéded kifizetése, mint amennyit eddig a játékra költöttél..
Dátum: 2010.01.05. 20:49:47
Idézet: Miklós - 2010.01.05. 20:35:31
A V5-öt tárgyalni fogjuk, de egyszerre csak ennyi dologra van kapacitásom


Ok köszönöm az infot, elég annyi is nekem hogy hamarosan tervbe kerül
Dátum: 2010.01.05. 20:34:49
Erre nekem elég érdekes értékek jönnek ki
Dátum: 2010.01.05. 20:32:36
Idézet: Street05 - 2010.01.05. 20:01:34
Vajon az új világ bevezetése csak számomra tűnik fejlesztésnek, vagy tényleg nincs tervben?


Ez engem is érdekelne, lehet már tudni valamilyen információt az 5. világról? Indul-e vagy csak valamiféle fellángolás volt ez?
Mert ha nem sokára indulna, akkor lehet hogy a v3-on lévő VF-t már nem bolygatnám meg... hanem akkor a v5-n próbálnám ki az energiás dolgot.Nem tudom lehet ezzel mások is vannak így, elvégre a v3 "békés világ" s nem szívesen húznám le a békés vadászókat.
Dátum: 2010.01.05. 17:41:45
Ez az epikus tényleg balul sülhet el.. bár próba szerencse.. csak félő ha már beteszik ,utána ha mégsem jönne össze , már nem csinálják vissza. :S
Dátum: 2009.11.28. 21:14:52
De akkor meg a háborúzás rovására megy a dolog, nem lehet rendesen ütni az embereket.
Dátum: 2009.11.28. 20:57:53
jó volt a tali, csak kár ,hogy nem tudtam kódot szerválni...pedig az összes kártyáspupákot végig kérdeztem

ut:Ha véletlen valaki tudna egy eladót, megkereshet nyugodt szívvel.
Dátum: 2009.11.22. 12:49:35
Amúgy olyan jelentéktelen dolgokon agyaltok itt.
Túl dramatizáljátok , nem kell itt képleteket irogatni, meg számolni mi lessz 2 év múlva, csak játsz... muszály megölni egy játékhangulatát, ilyen optimalizálással?na mind1 ti tudjátok rá a választ nem én.

Amúgy pedig remélem jó lessz a tali, most úgy döntöttem vidékről felmegyek én is.

U.i.: Ha tehetném, megvenném előletek a "Joker"-t kérnék érte egy HKK Puzzle-t kiraknám a szobám falára, és akárhányszor ránéznék, eszembe jutna a aukción megjelent díszestársaság képe, arról a pillanatról, amikor bejelentem a kívánságom.
Dátum: 2009.03.24. 21:42:20
Üdv!Kaptam egy ilyen kérdést : Hány éves az aki 18 hónapos?
Kiválasztottam hogy 1 erre vissza jött hogy a helyes válasz a 2 lett volna.Úgy tudom hogy lefele kell kerekíteni, szóval ezt a kérdés helytelen.Törölni kérném.
Oldal: 1234567