Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szaki06

Oldal: 1234
Ha már WoW, EQ és más különféle MMO-k akkor szeretném itt kiemelni a Diablo 2-t ami a Blizzard egy másik nagyágyúja! Minden tiszteletem a fent említett MMO-ké de számomra Dió2 az etalon!
Persze összesem lehet hasonlítani a WoW-val vagy éppen a EQ-val de mégis van benne valami ami teljesen odaszögezi az embert a gép elé! Szép a grafika? Nem! Szinte csak hentelni kell benne? Igen. És mégis addiktív? Igen!! A Diablo 2 battle.net-e valamicskével több mint 200K felhasználóval büszkélkedhet annak ellenére hogy hogy majdcsak 10éves a játék és eredetileg offline RPG-nek készült és ez z igazán nagy szó!
Miközben ezeket a sorokat írtam azon járt az agyam a Blizzard hogyan lehet képes minderre?
WoW, Diablo, Starcraft... csupa olyan nevek amik a saját kategóriájukban koronázatlan királyok, akiket megközelíteni meglehet de megelőzni soha ( vagy ha sikerült is az csak nagyon keveseknek )
Dátum: 2009.06.26. 13:07:39
Tudod az a furcsa hogy míg te az olyanok mellet állsz ki mint én mivel ezt mondod te jól állsz fertőzésügyileg én viszont pont "magam alatt vágom a fát" mivel é nem állok olyan jól!
Mind1 a lényeg az hogy mindenki hozott egy döntést van aki rosszat van aki jót! Nagy közhely de ilyen az élet! Ezen változtatni már úgysem fognak! Büntetni tényleg nem kell azt aki eléri 100% de rimánkodni sem! Szépen mindenki elfogadja azt ami jutott neki és kész! Az élet sem úgy működik ahogy mi szeretnénk egyszer csak valami van és kész el kell fogadni ez így működik(sajnos)!
Bár ez egy játék és itt rugalmasabbak a "szabályok" de végtére is emberek készítik a játékokat is!
Dátum: 2009.06.26. 12:03:20
OMG! Na ezt tényleg nem értem. Bocsi hogy ilyen hülye vagyok de ezt tényleg nem értem! Mivel is vannak büntetve azok akik nem küzdöttek a fertőzés ellen? Hogy ők nem kapnak bónuszt olyanért amit nem csináltak meg? Vagy hogy mások azért kapnak megérdemelt bónuszt amiért minden szintlépés után áldoztak a fertőzésre?Nem lett itt büntetve senki csak sokan most jöttek rá mekkora hülyeséget csináltak azzal hogy nem csökkentették a fertőzést! Igen hibáztak azok akik elfelejtették vagy úgy gondolták neméri meg de az hogy valaki hibázik emberi dolog mindenkivel előfordul! De azt gondolom mást hibáztatni azért mert rosszul döntött nem igazságos! Mindenkinek el kell fogadni a saját döntését és emelt fővel elviselni azt hogy anno rosszul döntött! Én is őrjönghetnék hogy jujj de becsaptak meg ilyen szír szar az egész de mégsem teszem mert függetlenül attól hogy mennyit költöttem a VU-ra ez csak egy játék marad! A játékoknak pont az a lényege hogy célt adjanak de ha ismerjük azt hogy miért is küzdünk mi értelme játszani? Persze itt lehet azzal védekezni "ha én x ezer forintot költök egy játékra hagy ismerjemmáá miaz amire elverem a pénzt"! Valamilyen szinten ezt is meglehetne érteni!
aki ezeket végiggondolva is becsapva érzi magát abból már csak az irigység beszél! Dehát ez az én privát véleményem!

Ui: Még csak annyit ennek a vitának aztán semmi értelme ugyanis változni nem fog semmi max Miklós röhög egy jót rajtunk!
Dátum: 2009.06.26. 11:12:16
Idézet: csati777 - 2009.06.26. 10:29:43
Eléggé mulatságosnak tartom, hogy vannak emberek, akik képesek egész éjjel fenn maradni háborúzni, tonnaszám szórják az ősköveket a csataszimulátorba, Excel-táblákban számolgatják a legoptimálisabb szakértelemfejlesztési módozatokat, közben pedig képtelenek minden szintlépéskor kettőt klikkelni a sárgán világító ablakocskára...


Ott a 10 pont!!
Dátum: 2009.06.25. 23:41:43
Ne haragudj winie de nem érzem magam rosszindulatúnak , csak szerintem az szánalmas hogy vannak olyanok akik azért sírnak hogy milyen igazságtalanság a fertőzés leküzdésével járó bónusz
pedig mindenkinek ugyanannyi esélye lett volna megszerezni! Rendben van elfelejtette rákölteni a LE-t, (bárnem tudom hogy hogy) emberi dolog, de nem kell igazságtalanságról beszélni akkor amikor valaki valamit a saját hibájából nem tesz meg! (és itt emelném ki TISZTELET A KIVÉTELEKNEK )

"mert eszedbe nem jut, hogy azt, aki kedvezményt kér, nem holmi irigység hajtja, hanem az, hogy szeretne játszani."

Ezt nem értem miért írtad én csak erre az adott szituációra írtam amit írtam nem pedig általánosítottam! Nekem semmi bajom azzal ha valaki valamilyen kedvezményt kér!

"és hiába célzol rá, nem fognak lepontozni, mert nem egyedi amit mondasz, nem fogod a nyájat magadra haragítani."

Ezt csak azért írtam mert tényleg nem érdekel ha lepontoznak! A te hozzászólásodat pedig nem kell úgy lepontozni ( adtam is egy 10-est ) hisz csak a véleményedet fejtetted ki mint ahogy én is! Csak van aki így van aki úgy!!
Dátum: 2009.06.25. 21:18:29
10 000%-ig egyetértek, de itt messze nem csak arról van szó hogy az emberek mennyire döntés képesek avagy sem. Arról van itt szó kérem hogy az emberek ennyire rohadtul irigyek és féltékenyek! Ez az alapvető emberi természet ha valaki szert tesz valamiféle extrára az másnak is ugyanúgy kellene függetlenül attól mennyit is tett az ügy érdekében! Ha nem is tudta senki hogy mi a jutalom azt azért lehetett gondolni hogy nem "jaj de ügyi vagy hogy 0 a fertőzésed" lesz a jutalom. Aki meg annyira hülye volt vagy lusta hogy nem csökkentett a fertőzést az ne itt sírjon inkább otthon verje a fejét a klaviatúrába néhányszor! Ezt a dumát meg végképp nehéz elhinni hogy "jajj elfelejtettem x-szer csökkenteni a fertőzést"! Most komolyan mi a faxért világít az a nyamvadt egyéb menüpont? Ha meg lusta volt csökkenteni akkor "no comment"!!

Nyugodtan lehet lepontozni de hát fáj az igazság!!
Dátum: 2009.06.25. 20:18:16
A fejlesztéshez hozzászólva: a varázslat elnyelés bevezetése tényleg nagyon sok játékost megvágna,de gondoljunk bele abba is hogy a sima elnyelés viszont azok játékát lehetetleníti el akik a közelharcot preferálják! Az állatokkal már annyira lefogják a fizikai sebzést hogy néha szinte magas erő+kritikussal is nevetséges a bevitt sebzés! Jogosan mondhatja bárki azt erre hogy akkor növelje mindenki a IQ+Taut az egekbe és nincs probléma, de akkor hagy tegyem fel azt a kérdést mi értelme van akkor a 4 különböző hordának különféle bónuszokkal ha csak egy stratégia a nyerő? Tehát ha nem is fogják vissza varázslatelnyelést akkor talán a fizikai sebzést sem kéne így elnyomni!
Dátum: 2009.06.10. 15:55:25
A javaslatom eléggé felszínes de kezdésnek nem lenne rossz!
Az általam javasolt fejlesztések:
-a katakombának legyen agy maximális szintje hányan bújhatnak be egyszerre!(Pl. 3-4 max)
-minden szövetségnek lenne egy fajta "rangja" vagy "értéke" amit az adott szövetség TÖ., karakter szint és karakter létszám átlagból lehetne lehetne kiszámítani valamilyen módon ( a kapott érték növekedne a szövi fejlődésével ) ! Az így kapott értékeket csoportokra osztani és csak egy adott csoporton belüli szövik háborúzhatnak egymással! így megszűnnének a farmolások és élvezetesebbek lennének a háborúk!
-egyszerre 1 szövi csak 1 háborút vívhat!
-ha valaki kilép egy szöviből az csak 1 hónap múlva csatlakozhat újra!

Valószínűleg van benne hiba de hátha alapja lehet egy jobb elképzelésnek?
Vélemény?
Dátum: 2009.06.07. 20:40:41
Véleményem szerint egy gyorsított világ lenne az ideális. Minek szaporítsuk azt amiből már amúgy is van (2 normál,1 "lassú") ! Az hogy hülyeség ha véges a V4 nem igaz! Ahogy olvastam a hozzászólásokat néha már úgy éreztem sokan azt hiszik kötelezővé lett téve a regisztráció V4-re! Az ő véleményükkel ellentétben szerintem pont egy véges világnak van több értelme, ahol van egy "kézzelfogható" cél. Ami a később csatlakozókat illeti: úgy gondolom VU-val játszó emberek kellően vannak tájékoztatva az induló új világgal kapcsolatban így azzal is tisztában vannak mik a hátrányok és mik az esetleges buktatók, és akik ezek után is érez késztetést arra hogy kipróbálja az időben fog regelni!
Ami az esetleges fejlesztéseket illeti: ha már véges a világ azért legyen kellően hosszú (ne villám játék legyen). A 20. epikussal értek a legjobban egyet(talán annyival kiegészítve akik elérték azoknak elérhetővé vélik egy olyan opció hogy hadat üzenhetnek a kristályhordának, és aki legelsőnek legyőzi őket az nyer )
A rabolt LE valamilyen módon való szabályozása hogy ne a másik akadályozása hanem a játék végének kitűzött cél mihamarabbi elérése legyen az elsődleges!
Természetesen ha gyorsított világ kisebb költségcsökkentés is evidens.
Ha már egy teljesen harc orientált világ lesz ne "kíméljen senki senkit" : szabadon lehetne portyázni mindenkit akár hordabeli akár nem, ezzel megoldódna a kit is támadjak probléma is (esetleg egy szövi nem korlátozódna csak rubinra, smaragdra gyémántra..., hanem egy szövetségben ugyanúgy megfordulhatna akármelyik horda képviselője ) így újabb stratégiai lehetőségek nyílnának!
Remélem nem okoskodásnak veszitek a hozzászólásom és talán van benne valami használható, és azt is remélem nem túl késő még a javaslat!
Jó értem nem fog többet előfordulni, BOCSÁNATOT kérek mindenkitől!!!
Csak azért az néha idegesítő hogy az enyémnél 1000x rosszabb kérdések tűnnek fel a kvíz kérdéseknél! Abban viszont igazatok van a kezdőkre nem gondoltam!
Ja értem, ha valamelyik kérdésre nem tudom a választ akkor azt egyből rossznak kell ítélni!
Végül is ezt meg lehet érteni. Nem mindenki ismerheti a Google-t vagy éppenséggel (már ezt félve merem említeni) vegzetur.wikidot.com-ot.
Dátum: 2009.01.13. 22:55:50
bocs, téves bejegyzés
Dátum: 2008.12.13. 21:44:32
Melyik magyar városban található a Turul madár?

Győr
Budapest
Dunaújváros
Tatabánya

Tatabánya jó válasz. De nem véletlenül mostanában volt több körben is szó a sajtóban a Budapesten felállított emlékművön lévő Turul szoborról? Tehát akkor Budapesten is van. Tehát itt legalább 2 jó válasz van, mégha rá is lehet jönni, hogy a kérdező melyikre gondolhatott.
Dátum: 2008.12.08. 11:53:40
Kérdés: maximum hány portyázás pontod lehet?
50
100
150
200

150-et írtam (nem tudom jó-e)
rossz válasz, helyes válasz: 100

klikk a portyázásra, legfelül mit látok?
Jelenleg 101 portyázáspontod van

hát, valahol valami biztosan nem stimmel
Dátum: 2008.12.07. 15:06:20
Mit sportolt Bud Spencer színész?

válaszom: vízilabda
állítólag ez rossz, mert állítólag: úszás

nézzetek utána légyszi, mert ugye 100%, hogy vízilabda, de lehet, hogy csak felületesen olvastam a kérdést
Dátum: 2008.11.28. 06:22:21
Mi a japán tabi szó magyarul?

szalmakalap
ujjnélküli kesztyű
nagyujjnál osztott lábbeli
fapapucs

Ugye elég, ha magyarul tudunk ebben a játékban?
(Vajon ez eredeti kérdés, vagy megszavazták jó kérdésnek???)
Dátum: 2008.10.20. 22:08:16
Üdv mindenkinek!!
Nekem az lenne a javaslatom hogy maradjon a mostani portyarendszer, viszont ha egy szövi háborúban áll egy másikkal akkor ez ne csökkentse a portyapontokat!
Itt térnék rá a javaslatom lényegére: bekellene vezetni az általam ugy nevezett "háborús pontokat"! Ennek az lenne a lényege hogy ha háborúban allunk valakivel akkor kapunk itt is napi limitet háborús pontokbol(pl. 15/nap) amit csak a háborúban álló ellenfeleid ellen lehet felhsználni.
Szerintem ezen elkellene gondolkodni(gondolok itt a készítökre)! Ebböl nem származna hátránya senkinek aki háborúzni akar az a háborús pontokat használja aki nem az marad a sima portyapontoknál!

Még annyit hogy ha háborúzunk és a háborós pontokat használunk akkor nem kapunk LÉ-t (vagy csak a támadott ellenfél LÉ-jének egy részét) csak tapasztalati pontot!
Üdv mindenkinek!!
Nekem az lenne a javaslatom hogy maradjon a mostani portyarendszer, viszont ha egy szövi háborúban áll egy másikkal akkor ez ne csökkentse a portyapontokat!
Itt térnék rá a javaslatom lényegére: bekellene vezetni az általam ugy nevezett "háborús pontokat"! Ennek az lenne a lényege hogy ha háborúban allunk valakivel akkor kapunk itt is napi limitet háborús pontokbol(pl. 15/nap) amit csak a háborúban álló ellenfeleid ellen lehet felhsználni.
Szerintem ezen elkellene gondolkodni(gondolok itt a készítökre)! Ebböl nem származna hátránya senkinek aki háborúzni akar az a háborús pontokat használja aki nem az marad a sima portyapontoknál!

Még annyit hogy ha háborúzunk és a háborós pontokat használunk akkor akkor nem kapunk LÉ-t csak tapasztalati pontot!
Oldal: 1234