Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2013.10.16. 15:39:24
Én azt hiszem ,még soha egyetlen event körül nem volt ennyi gond.Minden újdonságon kiakad x emberke,dühöngenek páran,de aztán csillapodnak a kedélyek.Ezúttal viszont akkora felháborodás,reklamálás,értetlenség jött össze,már most,hogy már önmagában a mennyisége ,a konkrét tartalmától függetlenül , jelzi,hogy ez az event ,ebben a formában teljes mértékben elhibázott.

Ha már elkészült a tesztvilág,ott kellett volna bevetni először,az nem érv,hogy akkor várni kellett volna a következő térképig.Mi van akkor?Egyetlen térképet még kibírtunk volna,cserébe azért,hogy a következő helyett majd egy jól átgondolt,alaposan kitesztelt,jól működő újdonságot kapjunk.(szerintem)

Az ötlet nagyon tetsztős,a kidolgozása,és a megvalósítása miatt viszont a csapnivalóra szavaztam.
Nem volt bántó,csak dühítő.Nem éreztem bántónak,de már nem először hallom ezt az érvelést,és talán el is tudnám fogadni,ha nem futnék bele nap mint nap,ordítóan igénytelen,szinvonaltalan kérdésekbe. Ha van "szinvonalmérce" legyen már mindenkinél ugyanaz. Ne gyertek a standard válasszal,hogy az még az adminok előtti előtti időkből maradt, mert nagyrészük friss kérdés...

Ami pedig a formátumot illeti,szándékosan lett ez a forma,egyszerűen unalmasnak,sablonnak éreztem a szokásos kérdőmondatos módszert,szeretttem volna valami mást.
Dátum: 2013.10.12. 13:39:45
Konkrétan ezt a néhány magyar scifi írót illene ismerni.

Ami pedig a rallye legendákat illeti,csak egyet említenék,példaképpen : ColinMcRae.
Szerintem száz itteni játékosból,90 tudja hogy kicsoda.
Ez most komoly?

Ha nincs kérdőjel,vagy kérdőszó,akkor már nem is kérdés...értem.Rosszul értelmeztem a feladatot. Kvízkérdést kellett volna írnom,én pedig kvízfeladványt írtam.Ráadásul igénytelenül.
Hmm...köszönöm.

Számomra egyértelmű volt.(Ha hamissá kellene tenni,akkor ugye nem egy, hanem három jó válasz lenne.Persze biztosan feltételezte az értékelő,hogy számolni sem tudok.)


Igazából nem is olyan lényeges,x év után tettem volna fel újra kérdést, csak mert érdekesnek találtam,miután belefutottam a fiam matekházijában.Amint látom,az okok ,amik miatt abbahagytam annakidején a kérdésírást, továbbra is megvannak.
Mit nem lehet értelmezni ezen a kérdésen? :

Eratoszthenesz szitája egy...

mezőgazdasági eszköz.
módszer prímszámok keresésére.
alkimista eszköz.
mondabeli tárgy.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2013.10.11. 16:32:57
Én már csak azt remélem, hogy lesz valaki aki majd megmondja,hogy "nagyémántkarik,mönnyetök a x :y mezőre mámma oszt' gyakjatok",
és akkor én odamegyek oszt' gyakok.

És(bizonyos eset) lesz olyanvalaki is,aki megsúgja,hogy az a valaki hol mondja meg...a többi része nem érdekel,és ezzel szerintem a többséghez tartozom,ennél nagyobb érdeklődés,és taktikázás nem várható a játékosok 80%-ától.
Dátum: 2013.10.11. 13:32:29
Nekem pl. két gyémánt egy smaragd Vaqlószínüleg a zöld kezem fogom harapdálni
Dátum: 2013.10.11. 10:51:00
Èn nem vagyok elég képzett ideológiailag... még mindíg nem tudom,hogyan fog zajlani ez a gyakorlatban.
Kapunk egy x mezõre felosztott grafikus felülete,mint pl. a templom,ott rákattintok az egyik mezõre,és lefut egy njk csata? Vagy,kapok egy listát,választható ellenfelekkel?


MOD. Ha van hordagyûlöletem,megválaszthatom,melyik hordából kérek ellenfelet?
Dátum: 2013.10.11. 10:25:28
Valóban. Köszönöm.
Dátum: 2013.10.11. 10:18:01
Hiánylom az event végleges,hivatalos leírását,a részvétel feltételeivel,
a jutalmak listájával...
Kérdezzem kezelõorvosom,gyógyszerészem?
Dátum: 2013.10.11. 10:00:30
A hordagyûlölet szakinak lesz szerepe?
Dátum: 2013.10.11. 09:37:30
Nagyon hülye ötlet az, hogy elõször az összevont tesztvilágon kellett volna lezavarni ezt az eventet,
a végén a tapasztalatok alapján,megvitatni,és csak utána élesíteni?
Szerintem kibírtunk volna még egy utolsó térképet...
Dátum: 2013.10.08. 20:59:49
Akvízebbenajátékbantovábbrasemműveltségivagyhelyesírásivetélkedőmégmindígcsakegy eszközakákáncsomókeresésre

( ... ,,,, : ; itt van néhány szóköz, vessző, és hasonlók , osszátok szét megfelelően a fenti szövegbe , nekem nem megy )
Dátum: 2013.10.08. 20:55:00
Vukk című rajzfilm nincs. Vuk című van.
Dátum: 2013.10.08. 14:55:17
Kezdem úgy érezni,mintha emeltszintû nyelvtanérettségin lennék....Egyébként,'ÉS'-el kezdünk mondatot?
Dátum: 2013.10.05. 11:47:24
Itt v5-ön végleg megszünt a Bajnoki eredmények kategóriákra bontott megtekintésének lehetősége,az aktuális eredményfával együtt,csak nem szóltak még róla, vagy merő nemtörődömségből nincs még mindig ilyesmi?

Együtt tudok élni vele,csak az ember hiányolja a megszokott dolgokat...jólesett böngészgetni, kik is az igazán aktívak a környéken,stb....
Dátum: 2013.10.04. 16:42:57
Szerintem meg nincs igazatok. Nem látom be miért lenne akkora fáradság,és nehézség,úgy időzíteni az ilyen akciókat,hogy jó legyen mindenkinek.Nem kitolni kell az időt, hanem úgy indítani,hogy mittomén 15.-e még belessen.
Az pedig,hogy valaki kenyeret,vagy őskövet,vagy kannásbort vesz,legyen már a saját dolga,és ne ti mondjátok meg,mire költse a pénzét.

Amivel viszont egyetértek,az ősköves gomb pirosítása..mondjuk egy hónappal előtte...és ezzel a fentebbi probléma is megoldódik.
Dátum: 2013.10.04. 09:05:10
Szerintem kissé arrogáns,és lenéző ez a stílus,nem hiszem hogy erre szükség van itt.Mindenki úgy,arra,és akkor költi a pénzét ,ahogy,amire,amikor akarja,tudja.

Úgy gondolom méltányolható a kérés,hogy ilyen szempontokat is vegyen figyelembe a játékvezetés,ha nem is az akció időtartamánál,de
legalább az időzítésénél, elvégre nekik is érdekük,hogy a lehető legtöbb ember a lehető legtöbb pénzét költse a játékra.
Dátum: 2013.09.23. 18:06:27
" Kényelmi funkciók

Ennek megvásárlásával több hasznos kényelmi funkciót kapsz arra az időszakra, amíg prémium játékos vagy: A maximális portyapontok megnövelése, kínzókamrába vitt játékosok jelölése a portyalistán, öltözet váltás egy gombnyomással, a befogott állatok automatikus kisajtolása (csak min. 60-as léleksajtolással), egy gyors gomb a napi ősköves italok megvásárlására, lehetőség a vásárlásnál mennyiség megadására, a vadászat automatikus megállítása ha maximális számú kalandod van, és egy gyors gomb amivel egyszerre több állatot elküldhetünk a kennelbe gyakorolni."

A "gyorsítás" menüpontban találod,sok más hasznos dologgal együtt.