Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Holstein

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.07. 20:09:33
Nem epikus reform,de szövetségi lenne Bocsi az OFFért de máshol nem olvasnak Miklósék remélem ,h it elolvassák...

Nekem lenne egy javaslatom a játék fejlesztésére! Arra gondoltam ,h túl egyhangúak lesznek a szövetség egy idő után mikor már mindegyiknek max mindene és akkor már csak a HatalomTornyát fogják nyomni?? Vagy mi lesz? Én arra gondoltam ,h lehetne egy új épület. Ez az épület egy úgy nevezett Specializátor lenne. Azt csinálni ,h pl: 10.000.000 "tömény" (Értsd ,h csak a sima LE számít,nem számít sem a kút sem a manakonstrukció és az ebbe az épületbe épített tömény LE nem növelné a kutat.) LE be kerülne felépíteni. Ha ez kész akkor választhat a szövetség egy Specializálódást Pl: Kínzókamra és akkor 15 helyett mondjuk 20 lesz a maxja vagy őrtorony és akkor 10 helyett 12 lesz a maxja. És így lehetne minden egyes épülettel. Annyiszor csinálhatnák meg a szövik ahányasra kinyomják a Specializátort. Kettes szintre lehetne 15.000.000 tömény LE és így tovább.
Szerintem ez egy kicsit végre megkülönböztetné egymástól a szövetségeket és új színt vinne a szövetségek életébe.
(A számokat mind hasra ütés szerüen mondtam)
Dátum: 2009.10.06. 18:50:04
Nekem lenne egy javaslatom a játék fejlesztésére! Arra gondoltam ,h túl egyhangúak lesznek a szövetség egy idő után mikor már mindegyiknek max mindene és akkor már csak a HatalomTornyát fogják nyomni?? Vagy mi lesz? Én arra gondoltam ,h lehetne egy új épület. Ez az épület egy úgy nevezett Specializátor lenne. Azt csinálni ,h pl: 10.000.000 "tömény" (Értsd ,h csak a sima LE számít,nem számít sem a kút sem a manakonstrukció és az ebbe az épületbe épített tömény LE nem növelné a kutat.) LE be kerülne felépíteni. Ha ez kész akkor választhat a szövetség egy Specializálódást Pl: Kínzókamra és akkor 15 helyett mondjuk 20 lesz a maxja vagy őrtorony és akkor 10 helyett 12 lesz a maxja. És így lehetne minden egyes épülettel. Annyiszor csinálhatnák meg a szövik ahányasra kinyomják a Specializátort. Kettes szintre lehetne 15.000.000 tömény LE és így tovább.
Szerintem ez egy kicsit végre megkülönböztetné egymástól a szövetségeket és új színt vinne a szövetségek életébe.
(A számokat mind hasra ütés szerüen mondtam)
Dátum: 2009.09.15. 18:46:14
ÖÖÖ azt szeretném kérdezni ,h Miklos készültök-e valamivel a Végzetur születésnapjára?? Mert ugye 22-én lesz 1éves :D
Dátum: 2009.09.05. 23:55:20
ÉS ha leküzdöttem a fertőzést ugye akkor 5tel megnőnek a szakijaim lehetséges maximumai. Nos akkor akronokompenzációval ha kirakom 55re akkor 5percenként tok frissen portyázni? vagy az epikus speccel 5percenként tom az epikust ütni?
Dátum: 2009.09.05. 11:34:10
Természetesen lehet de ennyi idő alatt ők is ugyanugy 3-4 szintet lépnek tehát egyenes arányosságban erősödünk ha mi egy picit erősebbek lettünk akkor ők is vagy ők mig jobban is mint mi mert ugye a nagyobb szintü varik fegyók stb. sokkal erősebbek mint kisebbek no meg ha jobban kivan tápolva a szövi akkor abbbol még kapnak plusz cuccost Miklos pls fontold majd meg!
Dátum: 2009.09.05. 11:04:58
Én arra gondoltam ,h Miklos megemelhetnétek a Béke csarnokának a max szintjét mert van egy csomó viszonylag közepesen erős szövetség akiket a nagyobbak csak le farmolnak és amint lehet őket újra támadni már támadnak is a béke csarnoka ezt a 22napra ami nem is annyira sok ha most akarnak egy szövikből álló szövetséget létrehozni azért ,h még plusz 5-10 szövi farmoljon minket amint tud..... Ezért gondoltam ,h lehetne 10es a maxszintje ,h 37 napig ne támadhasson ugyan az a szövi!
Dátum: 2009.08.30. 12:00:09
Csak annyit modnok ,h én már várom Miklós hozzászólását
Dátum: 2009.08.29. 10:06:33
Ezt még egy másik hoz gondolta ,de közbe beírtatok 16an Amugy arrol van szó ,h ha megcsinálják az egyedül üthető epikust akkor legyen több mint 10 dukát a bemenetel,mert ha nem akkor az erősek nyernek aukciókat is a relikviák miatt ,de ugyanakkor meg legyőzik az epikust és ha mázliuk van jön nekik a legjobb cucc....
Dátum: 2009.08.28. 21:40:21
Például ,h én 50 vadászatból szerzek kb 100'000 LEt és akkor a cuccal 101'000 LEt szereztem volna ami már egészen más mert abból már kijön egy gyógyital vagy csak azon az 1000 LEn múlhat ,h tudom e fejleszteni a tult na meg persze ha megint megnyerik a V4et lehet ,h már 2ő lesz nekik és akkor az kvízmedálokkal már 14% ami nem rossz
Dátum: 2009.08.28. 21:21:01
Jó de akkor felborul az egyensuly mert van 6 relikviád és a legdurvább epikus cuccok....
Dátum: 2009.08.28. 20:08:59
Ezt tudom viszont ha nem lenne akkor mindenki verné az epikust és vagy tápolná magát dukáttal ha viszont kb 10 lenne ,h ne hozzon profitot akk pedig ugyanugy tudnál licitálni az árveréseken de emellett még tök durva cuccaid is lehetnének az epikusoktól....
Dátum: 2009.08.28. 19:39:16
Az epikusos ötlet nekem nagyon tetszik ,de szerintem ugy lenne a jó ha mindenképpen több aranydukát lenne bemenni mint 10 ,h ha már megszerezheted a cuccokat akkor ne legyenek ingyen meg ,h ha elfogy a dukát mindenképpen várnod kell még lesz ujra elég ,h bemehess
Figyú! Szerinted én egész nap a szövetség tagjainak statját lesem? Milyen jogon akarsz te zárolni egy egész szövetséget. Mindjárt mondom, hogy hová menjél...
Dátum: 2009.01.06. 08:02:20
Szintúgy:

Milyen típusú film a Veszélyes kívánságok?
kaland film
dráma
thriller
vígjáték

Veszélyes kívánságok
(Wishcraft, 2002)

A középiskolás Brett egy nap titokzatos képességekre tesz szert. Azonban ezzel egy időben rejtélyes halálesetek sorozata kezdődik el az iskolában...

Nemzet: amerikai
Stílus: horror
Dátum: 2009.01.06. 07:59:02
Ha ilyet kérdezel, legalább tudd a pontos választ!

Egy német mp44-es géppuska tárjába hány golyó fér?
34
32
28
20

Típus: gépkarabély
Ország: Németország
Alkalmazás
Használó ország: Németország
Háborús alkalmazás: II. világháború (1942–1945)
Műszaki adatok
Űrméret: 7,9 × 33 mm
Lőszer: 7,92 × 33 mm
Tárkapacitás: 30 töltényes szekrénytár
Működési elv: gázelvezetéses, billenőzáras reteszelésű
Tömeg: 5,22 kg
Fegyver hossza: 940 mm
Csőhossz: 419 mm
Elméleti tűzgyorsaság: 500 lövés/perc
Hatásos lőtávolság: 250-500 m
Dátum: 2008.12.22. 08:16:07
Bocsi A2D2-t írtam R2D2 helyett
Dátum: 2008.12.22. 08:15:06
Melyik Star Wars filmben szerepelt először R2D2? (vagy valami ilyesmi)

Baljós Árnyakra voksoltam, de Az új remény volt a kérdező szerint a válasz.

Akkor most mondom, hogy:

A filmeposz valamennyi részében R2-D2 megmenti valamelyik főhős életét:

* Csillagok háborúja I: Baljós árnyak: A2D2 megjavítja a királynő űrhajóját, lehetővé téve ezzel a Naboo bolygóról való szökést az ottani blokád alól. Ezzel megmenti Qui-Gon, Obi-Wan, és Padmé életét.
* Csillagok háborúja II: A klónok támadása: Megállítja a droidállomány gyártását, megmenti Padmé Amidala életét és visszahelyezi C-3PO fejét a testére a genosisi csatában.
* Csillagok háborúja III: A Sith-ek bosszúja: R2 megmenti Anakin Skywalkert egy droidtól, valamint segítséget nyújt Anakinnak és Obi-Wan Kenobinak abban, hogy megmentsék Palpatine-t.
* Csillagok háborúja IV: Egy új remény: R2 levetíti Obi-Wannak Leia Organa segítségkérő hologramját. Megállítja a császári hajó hulladéktárolójának falait, mielőtt azok összenyomhatnák Luke Skywalkert, Leia Organa-t, Han Solót és Csubakkát. Sikerül megjavítania Luke pilótagépén a yavini csata közben szerzett sérüléseket.
* Csillagok háborúja V: A Birodalom visszavág: R2 karjai segítségével kinyit egy ajtót, így Leia hercegnőnek, Csubakkának és Landónak sikerül felszállniuk a Millenium Falconra. Pár perccel később megjavítja a Millenium Falcon hiperhajtóművét, így még időben el tudnak menekülni a császári csapatok elől. Emellett összeszereli C-3PO darabokra szedett testét.
* Csillagok háborúja VI: A jedi visszatér: Miközben Jabba ki akarja végezni Luke-ot, Han-t, Csubakkát és Landót, R2 ledobja Luke-nak a fénykardját, így a fiúnak sikerül megmentenie a barátait. Az Endoron zajló csatában Leia magához hívja R2-t, hogy a kis robot kinyissa a birodalmi bázis ajtóját, ám ezúttal nem sikerül megmentenie a helyzetet, így hőseinknek ezúttal egyedül kell boldogulniuk.

Ennyi.
Dátum: 2008.12.12. 14:45:19
Mi az erő jele a fizikában?

F*
T
S
Q

Általános iskola 4. osztályos kérdés. Nem értem miért kellett azonnal töröltetni.
Vagy ennyire buták a népek?
Dátum: 2008.11.06. 06:26:09
köszi! és van is erre valami képlet?
Dátum: 2008.11.05. 22:53:11
Sziasztok!

Egy 5. szinten befogott állat és egy 12. szinten befogott állat van különbség?

Sebzés vagy ilyesmi különbség van? (Egy kis manó és egy ork fosztogató)

Vagy minden állat egyforma, és csak az számít, hogy hányas szintű?
Oldal: 12