Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gau84

Dátum: 2009.06.23. 10:48:35
Nos gyerekek, úgy döntöttem én is abbahagyom.

Remek pillanataink voltak - és remélhetőleg lesznek is -, de már nem nyújtja azt az élvezetet a játék mint anno, sőt, lassan-lassan inkább kezd nyűg lenni. Mielőtt valóban azzá válik - amit nem szeretnék, mivel jó lenne szép emlékként visszagondolni rá -, vagy törlöm a karaktert, vagy átadom valakinek, aki vállalkozó szellemű...
Dátum: 2009.06.08. 08:58:23
Wez és Zacc szervezkedtek, úgyhogy ezen a héten csütörtökön összefutunk egy pár pohár sörre. Az a kérés, hogy akit érdekel, az írja ide mindenképp, hogy számítsunk rá, valamint jó volna egy mobilszám amin élerhető az illető (PM-ben).

A találkozó a Mechwart ligetnél lesz, délután 17h-kor.

Bővebb részletekért Zaccot lehet cseszegetni itt a nagy forumon bátran
Dátum: 2009.06.05. 11:20:31
Nézd, a ciki, hogy én be is vállaltam, hogy hülye voltam azzal, hogy elpazaroltam egy már véget ért háborúra 4 pp-t (méghozzá nem picit hülye )

A renomém meg nem érdekel akkor, ha elhamarkodottan ítélnek el (már nem is meg).

Na de ez már innentől senkit sem érdekel. Nektek grat, konky meg préda. Ennyi
Dátum: 2009.06.05. 11:15:30
Amit én írok, azt neked szánom azért, amit Tőled kaptam. Amilyen az adjonisten...

És igen, visszaírhattam volna annyit, hogy elnézést az érintettektől, már amennyiben nem kezdted volna azzal, hogy "Ennek mi értelme, kedves Gau84? Most jól megmutattad, hogy mekkora király vagy?", és nem folytattad volna azzal, hogy " viszonzásként Gau kedvességéért. (Mielőtt ezt félreértenétek, ez nem fenyegetés, hanem előre is elnézést kérés!)"

Na innentől a szövedséged nevében elutasítottál bármiféle bocsánatkérést, és azzá váltál a szememben, amivé.

További jó napot
Dátum: 2009.06.05. 10:56:17
Disloyal, az alapvető probléma, hogy nem beszélhetünk semmiféle provokációról, és csak az háborít fel rettentő mértékben, hogy ezt van, aki így próbálja beállítani. Mit gondolsz, két atkív háború közepén elpazarlok 4 pp-t csak hogy megmutassam hogy én vagyok a jani? Aki ilyet feltételez - és most enyhén fogalmazok - az hülye.

Edit:

Nos, részemről lezártnak tekintem a dolgot a Down-al, kivétel persze konky, de azt majd ketten elintézzük, és véresen azt sem szabad venni.

Nos, várlak hogy kiszabadulj

Ma, 11:00 Gau84 Konkesz Monkesz Te nyerted a csatát.
A jutalmad 81 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
Dátum: 2009.06.05. 10:48:17
Ha neked ez udvarias volt.... nekem speciel sokminden más is volt, például személyeskedés...

Hiába fogalmazod meg szépen, és kérsz elnézést olyan miatt, hogy a tagjaitok a mi gyengébb játékosainkra támadhatnak csak mert én "hű de nagyon megmutattam" szerinted, az attól még számomra ugyanúgy undorító marad. Nos, mivel ezáltal Te magad váltál azzá a szememben, Te különösképp számíthatsz baráti látogatásokra tőlem - ezt írtam ugyanis ha nem tudnád értelmezni, vagy ferdíteni akarnád (nem fenyegetőztem, kijelentettem )
Lezajlott egy háború, amiben nem tudtam úgy részt venni ahogy kellett volna, lévén a Lélekőrökkel eléggé kiélezett csatát vívtunk, és oda összpontosítottam - máskülönben ezúton is szívből gratulálok nekik!
Ne magadból indulj ki, és ne feltételezd hogy kicsinyes és bosszúálló vagyok. Ugyanis nem

Te a listám élére kerülsz, de szerintem ezzel az égegyadta világon nincs semmi baj.

Amúgy grat nektek is, szép játék volt. Legközelebb igyekszem majd jobban odafigyelni, és még aktívabban részt venni. Talán majd akkor elnézést kérsz a bunkó, személyeskedő megjegyzéseidért.
Dátum: 2009.06.05. 09:44:23
ööö... már elnézést, Konky de semmi erőfitogtatásról nem beszélhetünk, hanem egyszerű figyelmetlenségről. Ugyanis Szemét állattól kaptam támadást ma reggel, így első dolgom automatikusan az volt, hogy válaszoljak. Csak ezután néztem meg, hogy mi is az ábra a háborúval.

Na most hogy elhamarkodottan ítélsz, egy dolog. Ahogy fogalmazol, az a másik. A harmadik meg, hogy ezek után gyakori vendég leszel a kamrámban. A miérteket kedves Konky meg gondolom nem kell magyarázzam.

Ja, de hogy megnyugodjon törékeny lelked, még Szemét állattól megpróbálok majd kiszabadulni. Csak hogy még véletlenül se ítéld erőfitogtatásnak a dolgot, és megsimizzem pici buksid, hogy neeem akar bántani a bácsi...

(edit: egyébként pedig remélem tanulsz a hibádból, és legközelelebb talán előbb dobsz egy pm-et akár nekem, akár másnak, mielőtt elhamarkodottan ítélnél, véleményt nyílvánítanál. Talán szerencsésebb lenne)
Sajnos nem tudlak cáfolni...
Hastin, elmondom mi az alapvető probléma a dologgal, hátha megérted.
Háborúztok egy másik szövetséggel, tegyük fel, hogy épp az enyémmel. Nekem adott a bátyám, aki velem van egy szövetségben. Mi ketten óránként lenyomunk tőletek 4 embert. Mivel totálisan változó időközben dolgozunk, ezért én hajnalban tolhatom a két karaktert, ő pedig napközben. Ez azt jelenti, hogy non-stop, 0-24-ig 4 frag érkezik a szövetségem számára (és akkor a megfelelő szakikat bele sem számoltam, sem azt, hogy esetlegesen mínuszokkal menjünk) Ez történetesen annyit jelent, hogy naponta a szövetségednek csak a mi karakterektereink által generált 96 fraget kell ledolgoznia minimum.
Hogy Ti nem így csináljátok? Teljesen mindegy, de a lehetőség adott, sőt, ha azt mondom, hogy emberi mivoltotokból fakadóan idő kérdése hogy éljetek ezzel, akkor sem tévedek sokat.
Dátum: 2009.05.23. 10:07:27
Az, hogy a vesztes fél időarányosan (bár én inkább ezt csakis a védekező félnek állapítanám meg) kevesebbet veszít, miért kell automatikusan azt jelentse, hogy ezzel együtt a győztes is kevesebbet zsákmányol?
Természetesen a legjobb az lenne, ha fel lehetne mérni a szövetségek "erejét", de mint tudjuk, ez kivitelezhetetlen. Nem lehet ugyanúgy nézni pl egy Azúr Légió - VM háborút, mint egy Ronin - VM összecsapást.
Dátum: 2009.05.23. 08:29:34
Ahogy én látom, teljességgel érthető, hogy pl a VM - de legyen az bármelyik szövetség - visszajár valahová a könnyű LE reményében. Minél kevesebb pp-ből oldja meg, annál kifizetődőbb nekik. Tekintsünk rá egyszerű üzletként.
Mikor mi háborúztunk a VM-mel, csak azt fájlaltuk, hogy minél tovább ellenálltunk, annál többet buktunk. Ez pedig pont a visszája annak, ami elhúzódó háborúkhoz vezethetett volna (értsd: ritkább farmolásokhoz, hiszen ha csak a háborúik háromnegyede húzódik el másfél-két hétig, mindenki rengeteg időt nyer.). Ergo arra kell ösztönözni a szövetségeket, hogy minél tovább ellenálljanak, és annál kevesebbet veszítsenek.
Idézet: cirip - 2009.05.22. 19:54:23
Gau óránként hármat betámad.


Én csak igyekszem tenni a dolgom

Viszont az az érzésem, hogy hogy átbillentünk oda, hogy már minden és mindenki gyanús és multizók, tutira... kicsit bízzunk egymásban, plíz

Ha pedig valaki úgy érzi, hogy multizás/egymás helyettesítése háborúban esete áll fenn, jelezze azt Miklóséknak, és majd ők szépen kivizsgálják.

Cirip, én magam szinte egészen bizonyos vagyok abban, hogy minden szabályszerűen zajlik. Azok megnyugtatására pedig akik kicsit is kételkednek, majd vagy Miklós, vagy Baraty meg fogja mondani a tutit.
Nem egészen... akkor kifejezetten figyelték, tesztelték az adminokat... biztos voltak visszaélések, de hatalmas többségben azt lehetett mondani, hogy korrekten csinálták

(ööö.... na most sem Moderator, sem az én lepontozásomat nem értem, hiszen maga a téma pont ehhez kapcsolódik. De legalább mondjon valamit az a maki, hogy mi is nem tetszik )
Idézet: Moderator - 2009.05.21. 18:33:19
Idézet: Gau84 - 2009.05.21. 18:09:27
Nem tudom Te épp hol játszottál, én csupán travit toltam végig, és ott bezony megvannak azok, akik figyelik a világokat.
Itt pedig erre különösen nagy szükség lenne, pont a játék sokrétűsége miatt....


A travian vilagaban lehet a legjobban csalni... raadasul az ottani MH-k reszrehajloak... volt is botrany nem is olyan reg ebbol, olvass utana!


Mikor én játszottam, akkor semmi ilyesmi nem volt.. azóta lehet hogy sok dolog változott, de akkor simán ment minden.
Nem tudom Te épp hol játszottál, én csupán travit toltam végig, és ott bezony megvannak azok, akik figyelik a világokat.
Itt pedig erre különösen nagy szükség lenne, pont a játék sokrétűsége miatt....
Miklós, az egészre a megoldás igen egyszerű. Kivétel nélkül az összes ehhez hasonló játékban úgy működik, hogy emberek (és nem csak scriptek, de azok is) figyelik a világokat. Gyakorlatilag minden világot 24 órán át. Megjegyzem, ha nemzetközi játékot akartok, ez ahhoz alapkövetelmény!
Elhiszem, hogy nektek effektíve nincs kapacitásotok, de ha már ennyibe kerül ez a játék, akkor azt gondolom ideje lenne bővülni, felvenni pár admint (legalább egyet-egyet/világ), akik figyelnének, és akár extrém, akár kevésbé látványos visszaéléseket is ki tudnának szűrni.
Dátum: 2009.05.20. 09:50:58
Ezzel csak az a probléma, hogy ha nem éri meg se így, se úgy, akkor minek a háború? Ezzel van a baj, magával a koncepcióval. Nem éri meg küzdeni, kitartani egy kiélezett küzdelemben. Lefordítva magyarra számunkra pl most csakis a 100%-ban győztes háborúk jöhetnek szóba, semmi más. Na ez itt a gond.
Dátum: 2009.05.20. 01:49:50
Gratula a VM-nek, szép játék volt, és remélem jön majd egy kiegyenlítetteb visszavágó

A kúttal kapcsolatban pedig annyit, hogy lett írva ezügyben mikor Baalcain említette hogy nektek számolja a LÉ-t, de sajnos azóta sem volt semmi válasz.
Dátum: 2009.05.17. 20:30:33
Nem kell extrém módon növelni a sebgyógyítást, ám azt, hogy csak egyetlen állatot lehet gyógyítani el kellene felejteni. Máris más lenne a leányzó fekvése

(edit: Pl a hordázás szakértelemmel nőhet az egyszerre gyógyítható állatok száma)
Dátum: 2009.05.17. 19:33:01
Winnie-vel kell egyetértsek, hogy maximum duplázni lehet a gyógyítás mértékét a dögökkel, és ennyi. Azért azt ne feledjük, hogy nem kötelező mindenhová magaddal cipelni az állatokat.
Legtöbb esetben morálnövelés miatt támadgatnak, de azt se feledjük, hogy ha elfogy a morál, akkor is gyakorlatoztathatod a kedvenced amíg szintet lép, és maxra nem ugrik ÉP és morál egyaránt.