Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kandriska

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.08. 06:34:45
nem lehetne a szarkértelmekről valami hálós szerkezetű szerkezeti ábrát a nyilvánosságra hozni? arra gondolok amin jól lehetne követni miből mit lehet kihozni az idők folyamán. Pl nem értem miért jó a csp növelő/elementáris fuzió/ szakértelem annak aki portyázik, hisz a csp a vadászatot korlátozza és nem a portyát.

mivel elég sok le-ről van szó hosszűtávon ezért sztem indokolt lenne ezt egy fa-szerkezetű ábrán személteni ahogy a családfát szokták pl.


js és még annyit: hogy ha később hordátváltani is lehet akkor a szakértelmeket is lehessen váltani. Persze gondolom egyiket sem fogja megérni de mivel sokaknak első világ ezért lehet többen élnének ezekkel a lehetőségekkel.
Dátum: 2008.10.06. 00:14:00
az ellenfelemnek egy sima buzogánya van ami 2-9ig sebez. Kristálya nincs, semmi extra tul.összeg 154.

mégis okozott nekem egyszer 26 aztán 19sebzést. Hogy lehetséges ez egy sima buzogánnyal??

melyik tényező csinál a játékban egy max 9es sebzésű fegyverből 26bevitt sebzést? ez háromszorosa a fegyveréenk az azért kicsit sok.
Dátum: 2008.10.04. 12:58:02
a butaságra ahogy néztem ez a fórum eddig is immunis volt, nemhinném hogy butaságokat írnék.

nemtudom hogy jön ide hogy te milyen sokat rabolsz másoktól.Az aktívság az egy dolog ahhoz nem kell különösebben se okosnak se taktikusnak lenni hogy a nálad gyengébbeket támadd sikerrel. Igazából nemtudom ezt miért írtad le.

azért merült fel bennem hogy az ösköves cuccok amik egyedül érnek vallamit mert az alsobb szinteken mondjuk 5alatt pl nincs egy normális páncél vagy pajzs se fegyver csak a fizetősők a koponyazuzo meg a rúnásdolgok, amik a karakter alapérékeihez jócskán hozzátesznek.
Dátum: 2008.10.04. 08:47:28
észrevettétek már hogy semmi nem véd/támad úgy mint az ősökves cuccok..?Ez azért tükrözi az "érték"rendet Na pont ezért nem ér egy lyukas garast a játék a szememben.
Dátum: 2008.10.02. 22:18:28
Én nem vagyok semmi rossz elrontója, szerintem se legyen korlátozva az aki sok energiát értsd időt és pénzt fektet a játékba. Viszont én azzal az illúzióval jöttem hogy tényleg elég lesz1-2órát töletni a játékkal és úgyis lesznek reális célok majd benne. Ahogy jutok előbbre( a magam tempójában) jövök rá hogy bizony itt minden órában kellene2-3at kattintanom, ami egy normális nem géphez kötött családos ember életébe nem igazán illik bele, dehát majd ezt a játékot is megnyerik az informatikusok és az unatkozó egyetemisták kisiskolások stb

ezek a kvízkérdések meg nemtudom hogy illenek egy fantasy játéképbe, nekem túl eröltetettnek tünik, akkor is ha már máshol is előfordult hasonló. Ezekhez a véres félhalótt hudeborzalmas avatárokhoz egyáltalán nem illenek a műveltségi kérdések. Tényleg lehet lecserélem a karakterképemet Vágó Istvánéra
Dátum: 2008.09.30. 11:24:37
szerintem a nyilvánosság felé annyit kellett volna kommunikálni hogy volt egy csaló de eltünt a süllyesztőben. Ez megteremtené a tiszta játékhoz a megfelelő légkört és a tiszteletet parancsolna a Beholderrel szemben. És így a nyilvánosság sincs kizárva.

a másik a csalóknak azt a jogát hogy a fórumot teleírja a mondvacsinált érveivel megvonnám tőle.Aki csal attól az esélyt is elvenném hogy másokat a saját oldalára próbáljon állítani vagy igazolni a tettét. Senki nem kiváncsi az érveire ő is bevallota magáról hogy nem tiszteséges amit tett, akkor miről beszélünk...
Az érveknek azt kell meggyőzni aki dönt, és az általában nem a közvélemény hanem 1-2ember akinél központosul a hatalom.

ha most a csaló semmi vagy enyhe büntetést nem kapna akkor alig lenne felzudulás mivel már fórumban át lett beszélve a dolog és a többséget utána már nem fgoja érdekelni a dolog mert az idő homályába vész pedig a lényegi megoldás nem az ha átbeszéljük és elfelejtjük hanem a következetes büntetés és a példastatuálás.
szerintem
Dátum: 2008.09.30. 09:37:17
annyi lejött ennyi hsz alapján is hogy tiszta játék pedig nincsen. Mindig van egy féreg a gyümölcsben

ez az érzés mindazoknak büntetés akik szabályosan akarnak elérni valamit és nem 3 napig fogják megőrizni emlékezetükben hanem sokkal tovább. Egyszerűen értelmét veszti a játék a becsületes játékosok részéről akkor pedig a Beholder részéről is.

Amúgy teljesen felesleges volt a ezt a csalát kitenni fórumra. Ez a dolog kizárólag a csalóra és a játék készítőire tartozik, a nyilvánosság elé tárni már csak a kész tényeket kellett volna egy pár sorban. pl hogy mit kapott x,y és miért.
Dátum: 2008.09.29. 21:46:31
szerintem is végleg tiltani kéne az ilyet. Most őszintán ha akárhányadik helyre visszasorolják akkor ugyis kezdi előlről csak más formában a csalást. A vér nem válik vízzé.


ha már itt tartunk azt sem gondolom egészen fairnek hogy azok is játszhatnak a játékban akik részt vettek a tesztelésében.
Dátum: 2008.09.29. 21:16:36
nem érzem a különbséget a két definíció között:
IQ: Ha ellenfeleddel varázspárviadalt vívsz, elméitek egymásnak feszülnek. Minél nagyobb az IQ-d ellenfeledénél, annál nagyobb az esélye, hogy a varázslat teljes sebzést okoz, és nem kerüli el ellenfeled.
Taumaturgia: Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása.

Az iq növelésével egyre nagyobb az esély hogy teljes sebzést okozzon a varázslatom a traumaturgiánál meg a varázslat sebzése nő meg /vagyis közelít a teljes sebzéshez/. Hol itt a különbség? Lehetőleg olyan válaszoljon aki ért is hozzá..pl aki írta a játékot:)
Dátum: 2008.09.28. 17:01:03
Én előszőr az agresszív portyázót szerepet gondoltam magamnak, aztán olyan rossz széria következett hogy most váltani fogok a Miklós által is írt bizarr stratégiára.
Érdekelne hogy mennyi életpont alatt nem vagyok támadható, mrrt az imént verettem magam 1-re de kicsivelkésőbb már 3ép-m volt. Ekkor bár én még nem portyázhatok de más ekkor támadhat már?
Dátum: 2008.09.28. 14:18:53
hát én nemtom. Engem a 3asok legyalulnak akárhányszor jönnek, viszont ha én megyek egy egyes szintűre akinek az össztulajdonsága 145 alatti azt meg simán bebukom.

gondolom a szabályokkal és a véletlen faktorral minden ilyen anomáliát meg lehet magyarázni. Persze azzal nyugtatom magam hogy esélyem mindig van nyersni, csakhát sose jön össze, a játékélményre meg még csak véletlen sem fogok ráérezni ilyen szériával.
16csatából összesen nyertem hármat,hát ez elég nagy csöcs
Dátum: 2008.09.28. 10:52:28
az hogy lehetséges hogy pihenés alatt megtámadnak és még egyetlenegyszer sem jöttem ki jől a dologből?Összesen négyszer tegnap este és ma délelőtt.
Az útóbbi két támadás között 7 perc volt. Mikor engem támadnak különböző játékosok akkor nincs olyan hogy egyre több védőbonuszt kapok? met ha van sem érzek az egészből semmit.
egyszer valami jó is történhetne már "véletlenül"

a másik észrevételem: mióta 2. szintű lettem a 3. szintről rám vannak szálva, hiába visz10 alatti LE-t tőlem akkor is csak jönnek csak jönnek. Ez a játék későbbi szakaszában is így lesz hogy mindig az 1-2szintel lejjebb lévőket lehet gyepálni? Mewrt akkor egy idő után nemtudom ki fog ide regisztrálni. a korán regisek előnye behozhatatlanlesz
Dátum: 2008.09.27. 15:02:57
itt pár oldallal korábban egy elég lényeges dolog lett kimondva. már alacsony szinten látszik a fegyvereknél hogy pénz nélkül bizony nem fogsz ütősebbhez jutni. És ez iszonyatos hiányosság, a korrekt az lenne ha pénz nélkül és jó taktikával ugyan de a fizetősők mögött lehetne maradni.Valószínűleg nem lenne topjátékos az ilyen játékosokból de ők is kitűzhetnének maguknak olyan célokat amik hosszabb távon is motiválnák őket. (engem pl nem fog fizetésre motiválni hogy elavultak a fegyvereim)
Másrészről a játékosok számát az ilyen playerek is növelnék tehát ha közvetlenül nem is de közvetve így is hasznot hoznának a játék készítőinek. Általában a stratégiai játékokat feldobja az ha sok ember van benne és a fizetős élboly is kitermeli azt amit a készítők várnak el.

igazából már az elején illúzióromboló hogy a koponyazúzó 10őskövet kóstál. Én nem tudok így célokat kitűzni magamnak hogy anyagilag is kötelező jelleggel kell alapozni. Nem a mértékkel van bajom hanem azzal hogy nincs alternatíva.


törölni is fogom a karakterem. Számomra a játék fogalma nem fonódik össze a pénz fogalmával.

További jó játékot és kellemes időtöltést a maradóknak.

Andris
Oldal: 1