Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vorian

Oldal: 1234
XD
Neem, felhagytam a hiábavaló pókoskodási kísérletekkel. Még megvárom az event végét, meg egy-pár V1-es eseményt, aztán törlés.
Mint többszöri felemlegetett, én is hozzászólnék a témához.

Először is, amikor velem példálózol, kérlek vedd figyelembe, hogy 126 manót gyilkoltam le, számításaim szerint, még mindig 6. szinten vigadoznék, ha nem dőlök be a beho maszlagjának...
Másodszor, noodle jól mondta, nagyjából akkor lépett 5. szintre, amikor megérkeztek az első, általam hívott építők. Én akkor 6. szintű voltam (mármint az a karakterem, aki 8. szinten került törlésre, és kezdtem előröl mephi-vel).
A rejtélyhez meg az elmondottakon kívül annyit, hogy szerencséje volt, 256 helyes kvízválasz után lett csak meg az állatom, nem is vadásztam végig láthatatlanba, én már nem tudtam elérni multi-farmokat.
A rnd-t egyszerűen küszöböltük ki, 2. szinten energialövedék, és az ott összerabolt lé elég volt arra, hogy 3. szinten ellegyünk, utána meg az állat miatt kaptunk ki ritkán. De ezt már ő is elmondta.

Mellesleg rőrikém, megint röhöghetsz egy jót rajtam, igazad volt, ez a kari is törlésre fog kerülni... méghozzá szintúgy 8. szinten.
Dátum: 2009.08.13. 04:02:24
Egy kicsit jövök óbégatni, de csak mert amúgy is szar a kedvem, és mert aktuális...

Szóval az alacsony szintű karakterek esélyeiről annyit, hogy jómagam (6. szinten kezdtem az eventet, azóta minden bevételemet ebbe öltem) 8 szintű karakterként, 200k-s le diff-el (ennyi van a karakterre fordítva, a többi manapilonba csorgott), szinthez képest nagyon jónak mondható szövetséggel (+18 TÉ), az utóbbi 10 esetből 2* tudtam elverni a már villámmal érkező manókat. Saját hülyeségemet nem vitatom, és csak költői jelleggel, teszem fel a (szerintem jogos) kérdést: mi az istenért kellett ilyet nyilatkozni:
(idézem)
"Az eseményben az egészen alacsony szintű karakterek is részt tudnak venni... Ráadásul, oly módon, hogy érdemben tudnak versenyezni a nagyokkal is..."
Persze én voltam az ökör, hogy bedőltem neki, de azért most, hogy szembesültem a tényekkel, kicsit kellemetlenül érintett... no mindegy, szép volt, jó volt, csak mese volt.

*edit: Bár hirtelen belegondolva, lehet, hogy az egészen alacsony szint alatt 10+-os karikat értettek, ez esetben én kérek elnézést.
Dátum: 2009.08.07. 13:31:21
Még 6 szinten szereztem.
Dátum: 2009.08.07. 09:14:19
Régóta örültem fórumos hsz-nek ennyire, ráadásul közvetlen utána a transzcendális relikvia is kiesett. Köszönjük az infót!
Dátum: 2009.07.30. 11:17:29
Tudom, hogy off, de nem bírtam megállni.

Most olvasom, te képes voltál a farmjaidnak is fórumos acc.-ot csinálni? Lehet, hogy tanulnom kéne tőled...?

mod.: Amúgy meg csak 6. szintre lépj fel, hogy el tudjam dönteni, melyikünk a jobb.
Nem rátok, ránk volt kikelve.
Igen, hülye és naiv voltam, sajnos csak ma este sikerült pótolnom a fórumos lemaradásom és csak akkor esett le, hogy mi a helyzet.

Arról, hogy miként sikerült elérném azt amit, és, hogy annak mennyi köze van az épületbónuszokhoz, nem részletezném, független elemzők már megtették, a fölösleges szájcséplést pedig nem preferálom.

Nos, sok sikert a bosszúhadjáratotokhoz, a válaszlépéseink meglesznek.
Nos, ha jól tévedek, akkor ők azok:

V2
Mana Van D'állók szövetség
Kammus - Rúnaíró Kammus
Zantetsuken - Vortexlovas Victórió
Dátum: 2009.06.23. 02:32:42
Én meg az első.
Dátum: 2009.06.22. 21:31:20
Az Ép hiba. De azt én sem értem, hogy miért lett ez is tükörfordítva, és miért nem maradtak meg a Hp rövidítésnél...
Dátum: 2009.06.22. 21:05:06
Tükörfordítás, szó szerint azt jelenti.
Dátum: 2009.06.22. 19:34:02
A vadászat megszakításokat felugró ablakban Ok/Mégse opciók vannak.
Dátum: 2009.06.22. 13:31:32
Sem a tappanccsal, sem a tevékenységükkel nincs az égvilágon semmi problémám, nekem csak a történelmi példázat nem tetszett. Ez egy játék, a történelemnek semmi köze ehhez.
Dátum: 2009.06.22. 13:27:17
"...nagyjából 3 hétig tart..."

És gondolom amiatt is felesleges sírnom, hogy a "12:58:51".kor lezajlott vadászatomért nem kaptam meg a LE-t...

* upsz, kihagytam, hogy V1-en nem kaptam meg. Ez nekem olyan evidensnek tűnt..
Dátum: 2009.06.22. 13:15:34
Akkor ide írom.
V3-on kipróbáltam, alapból felugrik egy kis ablak, hogy valóban kihagyom-e a mentort, az angol verzióban nem tette.
Dátum: 2009.06.22. 13:09:11
A hibajelző fórumokba magyarul is lehet írni? Csak mert annyira nem fogalmazok jól angolul...
Dátum: 2009.06.22. 12:22:27
De arra is számtalan példa van, hogy a tömeg elsöpri az amúgy fejlett technikával és remek stratégákkal rendelkező, létszámhiánnyal küzdő felet....
Mint "első találkozós", érdeklődnék, hogy mennyi a belépő, mert arról nem találtam információt.
Dátum: 2009.06.04. 17:41:31
Meggyőzőkészség.
Oldal: 1234