Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2009.03.26. 19:54:35
Valami olyasmi, hogy ez előtt már támadtak téged, és ezért csak 50% rabolhatóságon voltál. De Caveman-Sanyi kolléga többet tudna mondani erről.
Dátum: 2009.03.26. 19:41:38
Valószínű, hogy már megvolt a minimális 50 csata és ők már kétszer annyi győzelmet arattak, mint ti. A te utolsó ütésed lehetett az "ellenőrző" csata, amikor a játék motorja leellenőrizte, hogy tényleg megvannak-e a győzelemhez kellő feltételek.
Dátum: 2009.03.25. 20:58:14
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,90.200#hsz215
Dátum: 2009.03.19. 07:20:52
A tapasztaltabb végzethölgyek és urak sokkal jobban odafigyelnek az éltető lélekenergia megvédésére mint kezdő társaik. Bevédik a transzcendális projekció - val, beépítik a szövetségi épületekbe, elkölti italokra.
Emellett, magasabb szinteken az ember, vagyis a végzethölgy és úr, sokkal alacsonyabb szintűeket támad meg, akár -6 szintkülönbséggel is, és ez is csökkenti az elnyerhető lélekenergia mennyiségét.
Ezt a kérdés, egyszer régen már vita tárgya volt, ekkor merült fel Miklósban a "nyers lélekenergia" ötlete. Ott igen sok pro és kontra hozzászólás jött, és emiatt napolva lett a téma.
Mérgelődés helyett, inkább gondolkodj, és találj ki valamilyen megoldást. Ha megvan, dobd fel a fórum megfelelő témájában, és ott majd kiderül, hogy mennyire életképes!
Dátum: 2009.03.17. 21:02:49
Na! Utánakerestem neked! A gyémánt horda parancs noka az én időmben egy Archaix nevű csávó. Kicsit arcos de valószínű ő sem lesz örök életű, szintúgy mint jobblétre szenderült szegény elődje. (sok LE-t kért a Beholdertől, így kiírták a legendákból, de ha kérdik, nem tőlem tudod!!!)
A te idősíkodban azonban még ez az egykor szépreményű úr áll a vezetői poszton, akinek sajnos a nevét nem sikerült megtudnunk, mielőtt elvitte az a csúnya Fertőzés!
Ha viszont te mindenáron fel akarod őt keresni, (már hogyne akarnád, hiszen a hordaparancsnokod adta azt a küldetést, hogy keresd fel a hordaparancsnokodat... LOL! , hm ezek a HP-k nem teljesen tiszták! ) akkor böngészd át a Legendát, annak is a 10. fejezetét, és ott megleled a választ!
Dátum: 2009.03.17. 14:20:15
"Mondottam Végzetúr: Küzdj és bízva bízzál!" a VÚ csapatban, hogy mikor a fertőzés számlálója a 0%-hoz ér, nem csak annyit ír ki, hogy: GRATULÁLUNK, LEGYŐZTED A FERTŐZÉST!
Dátum: 2009.03.17. 14:15:13
Idézet: Jerrylee - 2009.03.17. 14:04:21
U.i. A tapasztalt harcosok tanácsa felbecsülhetetlen ajándék.


Halld hát szavam ifjú Végzeturacska!
A lénynek, - mely nyomodban lohol, tisztára nyaldossa véres péppé vert tested, megrágja ellenfeleid térde kalácsát, és farokcsóválva vár mikor messzi és érdekes küldetésből térsz haza - fajtája nem csak szintje számít!
Remélhetőleg egy újabb felbecsülhetetlen ajándékkal gazdagítottalak!
Dátum: 2009.03.16. 14:15:39
Nekem 1 hét volt, de sztem ez erősen változó!
Dátum: 2009.03.14. 20:32:31
Akár az összeset is elrabolhatják, vagyis Miklós ezt mondta. Ha alacsonyabb szintű volt, akkor nem is kellet neki olyan nagyon sok. Ha magasabb, akkor igen sok LE-vel portyázgat!
Dátum: 2009.03.14. 20:20:39
Lehagytad a (HKK)-t a szövetség nevének a végéről!
Ó, azok boldog döntetlenezős napok! Amikor az ember, akarom mondani Végzetember kedvenc színe a zöldből szürkére változik...
Dátum: 2009.03.13. 13:37:36
Gyere vissza gyémántnak és akkor ütheted a rossz, gonosz kékeket!
Ezt a kört már végigfutották egyszer a másik topiban, olvasd át és utána mérgelődj. Igazából az intelligens kedvenc nem veszített az értékéből, sőt mostantól még jobban kell, mivel több TP kell egy szintlépéshez.
Igazából, aki veszi a fáradságot, és néha-néha bele olvasgat a nagy fórumba, azt nem éri semmi meglepetés, mivel minden fejlesztés előtt van egy "átbeszélő" topic, ahol a fejlesztők és a játékosok kivesézik a fejlesztést, így lehet rá már előre készülni.
Dátum: 2009.03.11. 08:23:16
Mindig csak a saját hordádba tartozót tudsz felvenni a szövetségedbe. Úgy tudsz felvenni tagokat, hogy írsz olyanoknak, akik neked szimpatikusak, és megpróbálod meggyőzni őket, hogy lépjenek be/át hozzád.
Azonban, ha megfogadsz egy tanácsot tőlem, inkább keress egy szövetséget, ami már egy kicsit fejlettebb, de még fogad a te szinteden lévő tagokat, és jelentkezz te tagnak! Hidd el jobb lesz, mert több száz egy-két tagú szövetség van, és ezek csak akkor életképesek, ha a tagjaik mindannyian hardcore játékosok és állandóan gép mellett tudnak lenni!
Dátum: 2009.03.11. 08:17:35
*kétszer ment el, így töröltem.
Dátum: 2009.03.11. 07:04:40
Ha jól emlékszem, akkor van egy minimális sebesség, ami alatt nem lehet az autópályán menni, emlékeim szerint ez 70 Km/h de valószínű, hogy több. Szerintem a kérdező a maximális megengedett sebességet szerette volna megkérdezni, ez esetben a kérdés nem megfelelő!
Dátum: 2009.03.11. 06:46:14
Melyik világon garázdálkodik a gonosz?
Dátum: 2009.03.11. 04:43:25
Tisztelt Kolleginák és Kollégák a Végzetben!
Az ősök megkegyelmeztek árva fejemnek, és segítő kezet nyújtottak számomra, az eddigi legizgalmasabb küldetésben, így végre meglett az ötödik döntetlenes csatám is!
Így kis szövetségemnek is befellegzett (Hordaparancsnokok Kedven Küldetése(HKK) - a Kedvenc, c nélkül van mert béna vagyok! ) Ha van olyan gyémánt, aki még ezt a küldetést nyomja, és szeretné, hogy többször üssék egy nap alatt, az még a mai nap jelentkezzen, mert holnaptól visszatérek eredeti társaimhoz(jelenleg a Ronin és a Domini Mortis tagjai támadnak óránként, 34.-40. szintig)!
Ezúttal szeretném megköszönni az élvonalban állóknak a türelmet, amivel kivárták azt az időt, amíg a küldetést rabigáját húztam, és nem támadtak rám! Valamint köszönet azoknak is, akik átöltöztek, és megpróbáltak segíteni!
Dátum: 2009.03.09. 20:37:09
Ha bejön az a kérés, ami alapján a PP-ből is lehet aranydukátot szerezni, nem csak CSP-ből, akkor jó fog jönni az a 40-es valóságformázás.
Amúgy Drag, most csak magadat húzod fel ezzel, hidd el, egy-két hét és kidolgozol egy újabb taktikát az új szabályokra, és megy minden a megszokott mederben. Nem vagy olyan gyenge karakter, akinek ez gazán sok gondot okozna. Ha nem egy ilyen erős szövetséged lenne, akkor hidd el más bajod is lenne, nem csak az, hogy mennyi LE-t lőttél félre.
A szűk réteg pedig nem is olyan szűk, elég sokan vannak akik bele fognak esni ebbe a problémába. Biztos sok fejtörést és vitát fog szülni, de idővel ez is meg fog oldódni, és le fog ülni, mint az eddigi "nagy" problémák!
Dátum: 2009.03.09. 20:00:55
Már törölve van nyugi!
Itt jön elő az a dolog, hogy kevesen fórumozgatnak, így ahelyett, hogy utánaolvasna, egyszerűen katt és kész. Reggel 6 körül jött az első hsz ez ügyben, így nem mondhatja, senki, hogy túl későn volt reagálva.
Tudom, hogy okoskodásnak hangzik, de én tanítgatok informatikát gyerekeknek, és azt mindig elmondom nekik, hogy az a leggyanúsabb ha valamit ingyen vagy nagyon olcsón kínálnak!
Egy kicsit hibásnak érzem magam ez ügyben. Ma 01:35-kor jelezte Rodriguez, hogy kapott ilyen üzenetet. Rá egy órára Tyberius is írta, hogy neki is küldtek egyet. Ők már írták, hogy valószínű becsapós üzenet lesz. Reggel 5 körül olvastam el és egyből rosszat sejtettem, de nem írtam semmit, vártam, hogy a nálam bölcsebbek reagáljanak rá.(első hiba)
Ezután 06:12-kor Baconet már írta is, hogy ő beugrott. Itt hibáztam másodjára. Nem küldtem üzenetet a szövetségemnek, így legalább egy társam áldozatul esett.
Ezentúl, egy kicsit figyelmesebbnek kell lennünk, és nem szabad hagyni, hogy ilyen csalók miatt menjen el pár játékostársunk kedve ettől a játéktól!
Dátum: 2009.03.08. 18:13:42
A Szövetség megalakult, várok minden döntetlenezni kívánó gyémánt Végzethölgyet és Urat, valamint az őket ütni akaró támadó szövetségeket!!!
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=2782