Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2012.04.17. 12:19:06
Nem értek a programozáshoz, de minden más játékban a prémmel a teljes reklámmentesség elérhető, akkor itt miért ne legyen elérhető?
A prémmel már fizettem a Behonak, lehetne részben annak betudni, hogy a reklámért befolyó összeg ne legyen kiesés.....

Meg amúgy is az én gépem se lassítsa a játék, mert az se jó nekem!
Dátum: 2012.04.17. 12:05:01
A sok reklám miatt nagyobb és terheltebb is az oldal. Ezen is lehetne változtatni.

Mondjuk, ha valaki prémes, akkor reklámmentes legyen az oldal, ez nektek is jó a prém megvétele és a szerver lag miatt is.
Dátum: 2012.04.17. 11:52:35
Büyük:

Nagyon jól látod a jelenlegi helyzetet!
3 szerveren játszok és eddig mind a 3 szerveren nyomtam a prémet és vettem a sok ősköves cuccot. Mára olyan drága lett a VU, hogy már csak egy szerveren vagyok prémes és költök néha valamire pár őskövet (pedig közel 5000 kiégett őskövem van és már közel 3000-et szórtam a szövi épületbe), a többi szerveren taktikát váltottam és próbálom úgy élvezni a játékot.

Ha továbbra is ebbe az irányba megy el a játék, akkor az uccsó szerveren is leállok a prémmel és az egekbe húzom a transzcendális projekciót aztán élvezem a játékot.
Portyában már így is elég jó vagyok minden szerveren, szóval nagy hátrány úgy sem fog érni
Dátum: 2012.04.17. 10:14:10
Na akkor nálam is jelentkezett egy kis hiba, a kalandokat nem helyesen számolja a gép!

A küldetést ma vettem fel, teljesíts 15 kalandot, a templom ugye tegnap óta megy...

Állapot:
Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 11 kalandot oldottál meg.
Oldj meg 24 kalandot: számláló állapota 6


Na most hogy is van ez, miért nem számolt 5 kalandot?!
Így tényleg elég lassan lehet megoldani a templomot, ha csak minden második kalandot fogadja el
Dátum: 2012.04.16. 22:55:24
Húúú a támadás itala ez tényleg durva butításon esett át

eddig sem ért semmit se magas szinten ezek után még alacsony szinten is elvesztette a hatását.....
Dátum: 2012.04.16. 22:07:15
Miklós:

A türelem megvan, mert a templom nagyon jó ötlet volt, de a jutalmak sajnos nem lettek arányosak a beleölt erőforrásokkal!

Nem azt mondom, hogy sokat kell áldozni, mert többet is áldoznák a jó ügyért amiért persze busás a jutalom
Itt a gond az, hogy most irreálisan magas egyik másik küldetés és a kis jutalmak igen gyengék.

Áldozok 138000Le-t (6 küldiből egy ) és kapok a végén egy fehér kristályitalt vagy épp 2260Le 11Tp mellett.... (nevetséges)
elköltök 20-30 őskövet és nem látom az előnyét, mert a kis jutalmak alul vannak tervezve (őskövet csak tápra költ az ember, ha már vesz, annak az előnyét is szeretné élvezni!)

Ezen kellene változtatni és ha lehet szinthez optimalizált választható jutalmakat betenni! (egy templom alatt egy választható jutalom max 2-3x választható, így el lehetne kerülni az ultratápolást, de mégis olyan jutalmat kapna mindenki, ami kell neki a fejlődéséhez)
Ezzel szerintem mindenki meg lenne elégedve és megérné a a +erőforrásokat beleölni.

választható kis jutalmak (javaslat):
1 véletlen esszencia
+1 kritikus ütés
+1 kritikus varázslat
+1 AF (ha már áldozni kell 4 AF-t)
+ szint*500LE
portyázás itala
vadászat itala
isteni ital
zöld kristályital
nagyobb lélekgyémánt csomag (szint*10 gyémánt)
Dátum: 2012.04.16. 20:36:31
Én már beáldoztam 4 AF pontot ja és nem rabszolga karit viszek

de abban egyetértek, hogy igen sok erőforrást emészt fel a templom és a jutalom igen gyengusra sikerült
Dátum: 2012.04.16. 20:25:19
Nálam működik a vadászat számláló! (V3)
Dátum: 2012.04.16. 20:22:11
Támadj meg egy entitást 20-szor ugyanazon a napon.

két kört bírok az entitás ellen, még jó hogy nem az a küldetés, hogy nyerj 20-szor ugyanazon a napon az entitásod ellen
ez tuti elvisz majd 10 feletti csp-t...
Dátum: 2012.04.16. 20:13:48
Nem mintha rászorulnál bárminemű erősítésre
Neked marad a napi rutin portya minek is bajlódnál ilyen cseprő apró dolgokkal
Dátum: 2012.04.16. 20:02:03
Most nézem csak a kis kincseket, az alábbit kiemelném, mert nagyon ütős

Fehér kristályital
1 templomkristály

mindez 113. szinten igen cool, nem is tudom mennyi időre osszam be?!

Nem mintha a többi valami nagy eresztés lenne, de azok között még akad használható is:
dukáttermelő tekercs
kisebb portyázás itala
+1 kritikus varázslat 29TP (na ez jó, ilyen lehetne kritikus ütésből is )
lélekgyémánt csomagocska 3x (de miért pont ez a haszontalan cucc van háromszor ???)
vadászat itala
támadás itala
isteni ital
2260Le 11Tp (113. szinten ez igen csak sovány és még rontja is a LE\TP arányom )
Dátum: 2012.04.16. 19:33:51
Nagy meglepetés lesz az biztos, mert addigra piszok sok erőforrást bele fogunk pumpálni a templomba és ha csalódás ér akkor nem fohászkodni fogunk az Úrhoz, hanem választékosan dicsőíteni
Dátum: 2012.04.16. 19:26:56
transzdestrukció

ezt megfejtette már valaki, hogy mire jó???

Nálam ezt írja a főkincsre:
+1 minden tulajdonságra (szerencsére is)
150 kristálypont, kisebb térkapu stimulátor
+2 transzdestrukció, +1 relikvia kupon, +1 templomi medál

ha ez mind jár érte, akkor talán megéri végigcsinálni
Dátum: 2012.04.13. 11:54:22
Azt se mondták, hogy elindul!
A kiírás meg csak egy terv és a tervek ugye sose biztosak, azért tervek
Dátum: 2012.04.13. 11:42:11
Az evevnt április 17-én elindul vagy később fog kezdődni????

Jó lenne tudni valamit...
Dátum: 2012.04.05. 17:59:15
Ez megér egy 10-est!

Nagyon COOL
Dátum: 2012.04.01. 12:30:16
Persze ezt én is tudom, és valószínű ezért is olyan drágák az EH-s képességek, hogy maradásra bírjanak, de pár hónap alatt rá jön az ember, hogy akárhogy tuningolják az EH-t nem lesz sose versenyképes a VF-el! Ezt most én is kénytelen voltam belátni, pedig piszkosul igyekeztem kihasználni az EH előnyeit, de hiába optimalizáltam nem igen jött össze...

Persze annak aki tör előre és élvezni akarja az AF nyújtotta előnyöket annak biztos nagyon hasznos még így is
Dátum: 2012.04.01. 12:01:46
Köszi a kimerítő választ
Erre voltam kíváncsi, akkor nem érdemes várnom a váltással megyek újra VF-re, bár ezzel bukok 95AF pontot

Ezt a kitolást, miért kell minden EH-s képességet elfelejteni????
Dátum: 2012.04.01. 11:45:48
A pilonok aktiválása és a csata csak CSP-ért lehetséges?

Kimaradtam az uccsó két ilyen eventből így már teljesen elfelejtettem, hogy mi érné meg?
VF-el végigtolni az eventet, vagy EH-val?
Dátum: 2012.04.01. 11:26:00
Az EH számít valamit ebben az eventben?