Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2009.08.08. 11:36:15
a szorzóról meg annyit hogy akárhogy fintorog mindenki így a legigazságosabb mert ugye csak azokat vették figyelembe akik az utóbbi 1 hétben beléptek vagyis nem számít a sok inaktív mintahogy azt sok nem zafír szajkozza, és a 3-ason nem is nekünk zafíroknak a legjobb a szorzónk

EGÉSZ EGYSZERŰEN KRISTÁLYTISZTÁN LÁTSZIK MELYIK HORDA A LEGJOBB

NYASGEM A MÁSKÉNT GONDOLKODOKNAK
Dátum: 2009.08.08. 11:32:47
azért egy dolog miatt jó hogy nem tudjuk mi a jutalom, mégpedig azért mert ha übernagy táp akkor a pókkarik akik közül többen akiket ismerek 800 csp-vel portyázgatnak mert ugye csp-t nem költenek de 200-ért megvették a duplázást hátha alapon, tehát ha tudnánk hogy a győztes a toplistán kap 1 milla LE-t és minden tulra +2-t akkor az ilyen pókok ellen senkinek se lenne esélye, így meg aki mer az nyer vagy hoppon marad, de ilyen az élet.
Személy szerint örülök hogy nem tudom mi a tét mert így van esélyem nekem is és akármilyen középszerű karakternek aki odateszi magát.
Dátum: 2009.08.08. 10:18:22
66 manó és nincs relikviám :s
amúgy gondolom miklósék a 6 hetet úgy számolták hogy mindenki napi 1x benéz nehogy a mannája felegyorsan növekedjen.
Igaz az első naphoz képest igencsak lecsökkent a kedve a részvevőknek, van pár ember aki rámegy a topokra a többi meg max napi 1x
Dátum: 2009.08.07. 16:11:37
Tessék visszalépni 3-ason zafírba és erősíteni a veteránok hősi csapatát
Dátum: 2009.08.06. 19:21:33
Elegem van már az építőcsicskás dumákból ezen nagyon fel tudom húzni magam, szal ha megbántottalak portyázás menüpontnál megtalálsz.
Amúgy az a szégyen hogy másfélszeres kútátlaggal ami ugye a LE építések átlagából jön ki csak pár épülettel vagytok elöttünk.KoD Cruentus barátságról meg annyit hogy akik traviztak közülünk azok igencsak nem csípik a másikakat és Wart aki tudtommal nem travizott segítőkész tag akit becsülök de azért tölünk 2-3 ember napi szinten látogatja ahogy titeket is.
Meg azért nézd meg a tagok átlagát is nálunk sok a kisebb és ugye alacsonyabb szintű kevesebbet épít.
Dátum: 2009.08.06. 19:00:51
Lehet nálatok van ilyen emberke nálunk nincs meg is látszik hogy nektek 150%-al nagyobb az építésiátlagotok.
Dátum: 2009.07.11. 21:27:43
Nem akarok ilyen semmiségen vitatkozni mert tudom hogy van aki a pókok közül fáradtságos munkával figyeli a toplistát meg kémkedik hogy megtudja kinél lehet sok LE, de sajnos van olyan is aki rabszolgákat visz és azokat üti mikor tele vannak meg ugye beépül azokkal a karikkal klánokba és ezel a kémkedéssel is infokat nyer a többi tagról hogy mikor érdemes menni.
NEM aztmondom hogy mind ezt teszi, de van ilyen is SAJNOS.
HA meg mindent tudnék akkor a lottóznék.......
Dátum: 2009.07.11. 20:51:50
winnie nem az új világ ellen beszélek félre ne értsetek, hanem több újdonságot szeretnék a már meglévőkbe
Dátum: 2009.07.11. 14:17:59
Teljes mértékben egyetértek mortimerrel mert kezd unalmas lenni a dolog
Dátum: 2009.07.11. 14:14:03
Ismerem az egyik sikeres pókot és tudom hogy hogy csinálja, nem kell nekem a duma az pedig tény hogy amíg nem kapják rajta addig nem csalás.
Ahogy az életben is a kiskapu azért van hogy kihasználjuk
Dátum: 2009.07.11. 10:14:26
Mi a gond Szabinho?

Ha a topLEszerzők lecsalózására írtad nehogy nekem bemesélje egyik sokmilliót összeharácsolt 20-as pók is hogy minden LE-t tisztességesen szerzett mert ennyit nem lehet csakis rabszolgákkal.
Dátum: 2009.07.11. 10:07:13
Remélem nem csak én örülnék annak hogy a travian nevű játék alapján lenne itt is heti toplista több kategóriában és az első 10 kapna itt is plecsnit avagy szalagot, tudom ez is jobbára a topnak kedvezne, de mondjuk az ottani példa alapján az előrelépéses toplista a kicsiké lenne hisz aki az élen van az sok helyet már nem javíthat egy vadászatbetározó az alvégről meg sikerélménnyel gazdagodna, a többi kategóriában meg a topjátékosok kapnának egy kis kedvet mert nálunk a 3-ason is többen az élről már a törlésen gondolkoznak.
A medáloknak meg nem feltétlen kell bónuszokat adniuk travianban se adnak, az ember büszkébben nézi a profilját plecsnikkel teleaggatva mert a jelenlegi medálokat nem mindig az kapja aki megérdemli hisz a tornákon is van random a kvíznél meg olyan kérdések vannak hogy az már vérlázító.
Dátum: 2009.07.11. 09:31:14
Sziasztok

Mivel én ezelőtt travianoztam, nem is keveset ezért az egyik elöző hozzászólásban írt "plecsniket" hiányolom én is mert ott micsoda harc folyt azért hogy ki kerül be az adott héten a top10-be az adott kategóriákban, főleg a 3 végtelen világban volna értelme bevezetni, igaz itt a heti első 10 farmoló tuti csal csalás alatt pedig lebeszélt támadásokat, multik ütését értem.
Aki meg speeden nem tud mindennap felnézni az sok sikerélményre ne számítson. Travianos példát hoznék fel ott gyors szerón napi 16-24 óra kockulás kellett az első helyhez ide szerintem kevesebb is elég mert itt véges a PP de ott amíg van katonád mehetsz farmolni, de túl sokkal kevesebb ide se lehet elegendő.
Dátum: 2009.06.07. 22:19:39
Hány fajta S.C.I. című sorozat van?
3
2
4
1

helyesírási hiba miatt törölni (C.S.I. a helyes)
Dátum: 2009.06.07. 21:18:48
the next generation a helyes
amúgy szerintem egy sokévados sorozat nem spec kérdés
Dátum: 2009.03.29. 19:22:19
Baraty mester várjuk a javítást, mert a térkapu az nem portya démonokkal ne békéskedjünk!
Dátum: 2009.03.29. 14:39:53
sziasztok

nagy nehezen felhúztuk a térkaput v3-on elsőként és ahogy klántársam rene is megjegyezte minden tagunk 60 körüli Le-t kapott de pld. Mcpaulnál volt 15k LE és mindannyian pár ezerrel állunk szóval nem azért kapunk keveset.

Ha már annyi pénzt (kő) és LE-t beleöltünk a kapuba jó lenne ha kicsit optimalizálva lenne legalább érjen fel egy vadászattal mint más világokon.

csaba
Dátum: 2009.03.09. 07:07:08
sziasztok

17717 LE-s az Euro klán kútja erre jön ez:

Kapituláltatok a Mohir szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 17717 ponttal. Ma, 21:04

vagyis 100%-os veszteség ilyen a másik 2 nem békés világon sincs itt meg 1000 fölé se szokott menni.

Kérjük a hiba kijavításást.

Csaba
Dátum: 2009.03.01. 10:35:30
Sziasztok

világ 3-on volt egy 2-es owooti aligátorom megvettem neki a bőrpáncélt és berakom erre kiirja szabadon engedted az állatodat.....
Elöszőr a billentyűzetet vágtam földhöz, majd elszidtam a készítők felmenőit és most kissé lehíggadva érdeklődnék hogy vissza lehet-e ezt csinálni és ha nem akkor jó lenne bugmentesíteni, mert ha véletlenül állat elengedésére nyomtam volna ami nem így volt akkor is elvileg miklósék szerint rá kellene kérdezni.

Csaba