Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McPaul

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.08.18. 10:28:04
Nagyon erdekelne, hogy egyaltalan lezarul-e az event a bajnoki viadalig?
Dátum: 2009.08.17. 21:18:04
Szeretnem megtudni, hogy torles eseten a meglevo oskovek arat vissza lehet-e kapni, vagy esetleg le lehet-e vasarolni a webboltban valamilyen szorzo mellett.
Dátum: 2009.08.17. 10:27:21
Birka!

Amit irtal te magad sem gondolhatod komolyan.
Az eventben valo reszvetellel szandekosan es tudatosan kivartam a jatekvezetes valaszat az esemenyt ert kritikakra, mivel rogton latszott, hogy kokemeny eroforraselvonas az egesz. Semmi mas! Miklos szemelyesen garantalta, hogy nem szivatas az esemeny celja, sot meg jutalmak is lesznek, igaz, azt is leirta, hogy a jutalmazassal nem a tapolas lesz a cel.
Tehat ismetlem, a jatekvezetes irta le, hogy nem szivatas lesz a Zarknodos esemeny, nem mi talaljuk ki! Szinte a teljes klanunk raallt ezutan, hogy "dicsoseget szerezzunk a csapatnak". Ez sikerult is, a TOP10 tablak mindegyikenek a fele a Cruentusbol kerult ki.
Igy gondolkodtam en is.
Nosza, ha a jatekvezetes nyilvanos bevallalja a fentieket, akkor tokmindegy hogy szerzem meg a LE-t, raadasul egy kis versenyben is reszt lehet venni, szinesitve a jatekot.
Kormom leragtam az elso fazis vegen, hogy benn tudjak maradni a TOP10-ben, majd jon az arculcsapas: Nesze semmi fogd meg jol, es raadaskent csinald ugyanezt meg minimum 3x ennyi ideig. Az ok, hogy lenyelem, hogy a vegen mar rikito nagy betukkel van a homlokomra tetolva, uss meg, farm lettem, kibirom a fazis vegeig. De hogy ezt ok ugy terveztek, hogy masfel honapig cumira tegyenek az eddigi ellenfeleim, sot, hogy lassan lentrol verjek szet az arcomat, az mar sok. Ez kokemenyen a szivatas netovabbja.
Az eddigi munkamnak koszonhetoen egy elegge turheto karakterem volt, ami az event alatt teljesen elsatnyult. (csak az aktivalasra elment fel millio LE, plussz a 400 CSP LE bevetele, ami esetemben kb 800.000 LE)
Es ami a legjobban zavar, lassan itt az olimpia, szamomra az egesz jatek alfaja es omegaja, amin most mar indulni is felesleges...

Nem vitatom, hogy a vegen megterulhet a befektetes, de most mar ebben is ketelkedem (Miklos szavai ide vagy oda).

Ami pedig a nem kotelezo resztvenni dolgot illeti. Ha csak napi 1x nyirod le a manot, hogy a manaregened normalis legyen, akkor is az eroforrasiad 5%kat mar el is vettek toled, a semmiert. Ha nem teszed, akkor is kb ugyanennyit buktal, igaz azt csak manaban, ami talan ovatosabb portyazassal kigazdalkodhato LE nelkul is. Tehat nem neveznem a reszvetelt onketesnek, mert az elso belepesedtol nyakig benne vagy, igy vagy ugy...
Dátum: 2009.08.16. 19:45:12
Tetelezzuk fel, hogy a vegen lesz a "nagy jutalom". Addig lesz meg egy olimpia (a zsenialis masodik fazisnak hala lehet nem is egy...), ahol kb. annyi eselyem lesz, mint egy molylepkenek, cimvedokent ...
Kozben rendszeresen vernek meg azok, akiknek eselyuk sem lenne, ujabb LE veszteseget okozva, amit nem tudnak a jutalmazasba belekalkulalni. Raadasul lassan ott tartok, hogy en vagyok a leggyengebb a mezony elejebol.
Mindezt pusztan azert, mert hittem a jatekvezetes esemennyel kapcsolatos kommentjeinek.
Melyen felhaborit az egesz.
Dátum: 2009.08.16. 17:24:58
Nem is lesz talalkozo, mert a maradek 3 jatekos mind tesztelo, es megbeszelik maguk kozt...

Meg hogy nem szivatas...

Van valamilyen modja, hogy a megmaradt oskoveim arat visszakapjam?
Dátum: 2009.08.15. 13:52:43
Idézet: Mortimer - 2009.08.15. 12:46:50
Ostorral verték a hátad, hogy egymillió LE-t befektess? Nem? Akkor nincs mit számon kérned.


Mar eddig is elkepeszto szellemi kepessegekrol tettel tanubizonysagot, de mindig sikerul arnyalnod a kepet.

Ime egy idezet Miklostol, ami kozzetetele utan vettem csak reszt az esemenyekben:
Idézet: Miklós - 2009.08.09. 23:28:41

- MINDENKI aki részt vesz az eseményben, jutalmazva lesz, erőfeszítéseinek arányában. Az, hogy ez "megérte" vagy "nem érte meg", legyen utána az optimalizátorok vitája, a lényeg, hogy ez az esemény nem a szivatásról szól, a célja a szórakoztatás és egy kis plusz szín a játékba.


En csak es kizarolag ez utan a post utan kezdtem bele, mivel itt feketen-feheren leirja Miklos, hogy az egesz nem szivatasrol szol.
Ha ezek utan nem jon vissza legalabb a befektetett LE, akkor az kokemeny szivatas!
Jelenleg 169 aktivalas volt sikeres, es szegyenszemre 2x ki is kaptam, ami 342 csp. Ehez jon meg az aktivitashoz szukseges LE, ami nekem 169x2500, azaz 422.500 LE.
Gyakorlatilag ez az esemeny eddig csak es kizarolag a jatek lassitasat szolgalta, eroforrasokat vont el a jatekosoktol, azaz mindenfele modon es eszkozokkel szivatta a benne resztvevo embereket, ugy, hogy kozben biztattak a reszvetelre, mondvan gyere, tuti nem johetsz ki rosszul az egeszbol.

Ezert irtam, hogy ha ezek utan kiderul, hogy cumira futtatnak, tuti sirasra gorbul majd a szam.
Dátum: 2009.08.15. 12:33:39
En majd akkor fogok sirni, ha kiderul, hogy a kepembe hazudtak, es valoban csak szivatas az egesz. Eddig tobb mint 1 millio LE-ban van a dolog, ha legalabb ez nem terul meg, akkor egesz egyszeruen szivattak, es raadasul meg kokemenyen at is vertek.
Tobb mint 10 napnyi teljes bevetelem ugrik, es ezt a hatranyt mar sosem hozom be itt elol a tobbieken, mikor igy is elegge kielezett a verseny...
Dátum: 2009.08.15. 02:50:36
V3:
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
179412
112240
302438
86837
még szükséges: 119.073 LE
Dátum: 2009.08.06. 20:57:30
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:07:29


V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...


Kedves Bdcaron!

Orommel vennem, ha megnevezned klanunkbol azt a sok-sok epitorabszolgat, akit fennhangon emlegetsz. Remelem ram, es ocsemre, Satanfajzatra gondolsz, mint a ket legtobbet epitore, es egyben az utolso olimpa ket felso kategoriajanak gyozteseire.

Amennyiben ez nem megy, elvarjuk hogy ugyanolyan hangosan kerj elnezest, mint amilyen hangosan pocskondiazni tudsz!

A tovabbiakban pedig ne vedd egy kalap ala a KoD-ot a Cruentussal, ennel keves sulyosabb sertessel allhatnal elo velunk szemben!
Mely német tengerészeti fegyvernem okozta a legtöbb kárt a szövetségeseknek a II. világháború során?

tengeralattjárók
csatahajók
anyahajók
nem lehet meghatározni


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.



Nagyon erdekelne, ez vajon miert nem egyertelmu?
Szamtalan szakirodalombol idezhetnek, ahol teljesen egyertelmuen le van irva a valasz, raadasul mar kozepiskolaban is ugy tanitjak, hogy egyetlen sikeres fegyverneme volt a tengereszetnel a nemeteknek, mely ellen kulon taktikat kellett kidolgozni, nehogy megroppantsa a szovetsegeseket.
Dátum: 2009.06.28. 00:27:09
Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!

Ez mokas lesz, mert utobbi ket honapban osszesen nem szereztem ennyit... Nagyon erdekelne, ki az az okos, aki ezeket minden teszt nelkul kitalalja?
Dátum: 2009.06.18. 22:35:56
Nos, ez valoban visszaelesi pont, de ha leroviditjuk a listat 3 targyra, maris nem lehet megcsinalni, hiszen mig az illeto a 20k-s kuldetes kornyeken jar, nem igen jossz ossze neki meg talan 6k se ebbol a modszerbol, es ugyanez igaz a tobbi hasonlo kuldetesre is, persze mas szamokkal. A WoW-ban pedig a ritka targyak eladasat ugy vedtek ki, hogy egyszeruen nem is lehet eladni oket, a kereskedo nem hajlando megvenni (legalabbis az elobb meg nem akarta )

A programozasi hatteret ti tudjatok felmerni, de egeszen biztos vagyok benne, foleg ha az uzeneteimet nezem, hogy nem csak egyedul en voltam ilyen ugyes, es sokunknak okozott mar, es valoszinu meg tobbeknek fog fejfajast okozni ez a hibalehetoseg. Biztos lehetne megoldast talalni, hogy mindenki megelegedesere orvosolni lehessen automatikusan ezt a problemat.
Dátum: 2009.06.18. 17:31:29
Én most szívtam egy orbitálisat, osszekevertem két varászlatot, es eladtam azt amire szükségem lett volna. Azonnal segítséget kértem, mivel ősköves varázslatról van szó, és nagyon nem szeretném mégegyszer őskőből megvenni, itthon sincs kolbászból a kerítés... Remelém segítenek, bár első reakció merev elzárkozás volt.

Míg ezen füstölögtem, egy automatizált megoldás jutott eszembe, mégpedig a WoW-ból.

A lélekkufárnál egy új ablak megvalósítása az állatok sajtolás füléhez hasonlóan nem lenne időigényes, és itt tárolhatna a program mondjuk 9 tárgyat, amit legutóbb eladtam, folyamatosan kitologatva a legrégebbi eladást, mihelyst egy új történne. Még akkor is segítség lenne, ha csak addig őrizné, míg nem lép ki az ember, bár az állandó tárolás sokkal emberbarátibb megoldás.

Azt hiszem ez semmilyen tápolásra nem adna lehetődéget, viszont meggyőződésem, hogy nem egyedül én tettem már magam cumira azzal, hogy azt adtam el, amire szükségem lenne. Ráadásul a borsos prémium cuccoknál az ember már több száz forintot, akár több ezret is bukhat egy-egy ilyen hibával. Persze ezeket semeddig sem tartana kijavítani, csak tömegében okozhatnak gondot, de így teljesen automatizálva lenne a dolog.
Dátum: 2009.06.11. 23:24:22
Lenne itt meg egy problema. V3-on az aukcio eppen szombaton jar le, delelott 10:30 korul.

Pl:
Licit vége:
2009.06.13. 10:35:43

Ezzel nem lehetne tenni valamit? Egy nappal kitolni a licitet pl?
Erdekelne, ebben a kerdesben mi a nem ertelmezheto?

Melyik állam tartozik az Észak-Európai régióhoz?

Lengyelország
Németország
Izland
Ukrajna


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2009.03.06. 20:46:32
Mindenunk egyforma volt, minden felszerelesi targy es a varazslat is. Minden.

En tamadasom - O vedekezese: 66 vs 64 -> +2 pont, azaz ALAPBOL nagyobb!!! --> EGYETLEN talalat 4-bol
O tamadasa - En vedekezesem: 47 vs 75 -> -28 pont, kozel 60%-kal kisebb!!! --> 2 utes talal ...
Dátum: 2009.03.06. 20:24:28
Koszonom
Dátum: 2009.03.06. 20:20:05
Hiszti?
Nem annak szantam.

Egesz egyszeruen magyarazatot varok, esszerut, amit el is birok fogadni.

Crimson, ha az vagy aki TF-et jatszott anno, talan emlexel meg ezekre a nevekre:
Clumbston Yal
Planned Flamedix
John Jack
Sosem sirtunk ha nem nyertuk meg az olimpiat veluk, de kikerestuk a lehetseges okot/okokat, es a kovetkezon nyert valamelyikuk, mert ki tudtuk kuszobolni a lehetseges gyenge pontokat.

Osok Varosan szinten olimpiai bajnokot neveltem, nem sikerult elsore, de ott is megtalaltam a javitani valot.

Itt is csak ezt szeretnem elerni, tudni akarom mivel volt jobb nalam az ellenfelem. Ezek alapjan nem tudom elkepzelni hogy verhetett meg olyan megalazoan, ahogy tette:

Erő: 39 vs 29 -> 34,5%
Támadás: 66 vs 47 -> 40,4% !!!!!
Védekezés: 75 vs 64 -> 17,2%
Egészség: 30 vs 28 -> 7,1%
IQ: 52 vs 47 -> 10,6%
Mágia: 30 vs 30
Taumaturgia: 37 vs 30 -> 23,3%
Szerencse: 23 vs 20 -> 15%

Az eredmeny: A csatában összesen 83 sebzést okoztál, és 149 sebzést kaptál.
Nem tudom megmagyarazni. A kapott magyarazatokat mind meg tudtam cafolni tisztan logikai uton, egyszeru szamitasokkal.

Ezert varok magyarazatot, amihez ugy erzem jogom van.
Dátum: 2009.03.06. 19:24:07
Koszonom

Ezen most mosolyogtam egy jot, pedig hihetetlen merges, duhos es indulatos allapotban vagyok.
Maradjunk a hasonlatodnal, a pokernel.
Hala a kemgombnek, itt nem lehet bloffolni. Kb olyan mintha az ellenfeled nyilt kartyakkal jatszana.
Majd hirtelen kijelentenek, hogy az ellenfelednek csak egy asz magas lapja van, neked fullod, megis o nyert.

Nem a vereseggel magaval van bajom. Eddigi tizenegynehany evnyi online-jatekbeli tenykedesem soran nem egyszer koppintottak az orromra, de akkor mindig megvolt a logikus, tisztan ertheto magyarazat ra, es volt eselyem a hianyossagom potlasara, strategiam atgondolasara, amivel legkozelebb visszafizethettem a kolcsont.

Itt erre nincs lehetosegem. Nalam joval gyengebbtol kaptam igen-igen csufosan, es nem azert mert barhol is rossz lett volna a strategiam. Azaz nem tudok valtoztatni rajta.
Osszes leszurheto tanulsag a jelen allas szerint, hogy ne vegyek reszt rajta. Csakhogy igy meg nincs mas cel...
Dátum: 2009.03.06. 18:58:24
Hidd el, nagyon elveztem az utat idaig.

Viszont azert nem vagyok hajlando fizetni, hogy igazsagtalan modon, hihetetlen nagy programozoi hiba miatt a munkam gyumolcset ne elvezhessem ki.

Egy viadalon amit kokemenyen, egyenesen meghatarozhato, es meg is hatarozott ertekek helyett pusztan a szerencse dont el nem kivanok resztvenni. Egesz egyszeruen nincs ertelme. Az nem Viadal. Ugy hivjak szerencsejatek. Abbol pedig, ha mar fizetos, akkor olyat valaszt az ertelmes ember, amiben van is penzjutalom.

En a tudasom szerettem volna osszemerni olyan emberekkel, akiknek hasonlo az erdeklodesi koruk. Nem azt, kinek dob a gep nagyobbat...
Ez igy egyszeruen felhaborit.
Oldal: 12345678