Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wocsok

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.04.29. 16:21:27
Valami hiányzik:

A Kincskereső kisködmönbe a főszereplőt?
Gergő
Laci
Ferkó
Sanyi
Dátum: 2009.04.29. 06:08:20
http://poker.vegzetur.hu/
Dátum: 2009.04.27. 10:29:16
Részemről nem gond, remélem összerántod a lélekszipolyozókat, mert kicsit szétesni látszanak az utóbbi időben... Vagy gyertek át hozzánk!
Úgyís pár tagunkat is elszipkáztátok... Bár sajnos azóta ők is töröltek.
Dátum: 2009.04.25. 21:20:14
Nem is azért kéreztem, de ha vége lesz a válságnak lehet visszakérném a TF-es karakterem, amit 2004-ben abbahagytam! megjött hozzá a kedvem, már csak a pénz kell!
Dátum: 2009.04.25. 21:02:17
Sameed visszatért?
Egyébként nem gondoltam volna, hogy egy már törölt (magát) karakter egyszer csak úgy elő kerül a semmiből...
Dátum: 2009.03.21. 14:10:50
A több negatív mérlegű az a 2 ember, aki nem is olyan aktív... Ezért is keresünk embereket.
Dátum: 2009.03.21. 12:15:36
Üdv!

A http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=196 szövetség aktív tagokat keres. Előny a pozitív mérleg.
Dátum: 2009.03.06. 21:23:28
Igaz nem bajnoki, de kicsit meglepődtem mire vagyok képes buzogánnyal és vakítófénnyel egy teljesen beöltözött ellen: (TÖ nagyjából egyenlő)

Idomított állatod, Kis Gömböc, egy 10. szintű robbanó hüllő is részt vesz a csatában. x idomított állata, , egy 7. szintű borzalombogár is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
vakító fény varázslat repül ki kezedből. (-30 VP). A varázslat hatással van az ellenfeledre: -31 Támadás.
Mielőtt összecsapnátok, x feléd hajít egy ősvillám varázslatot. Félrevetődsz. Csak 41 pontnyit sérültél.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 15 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Kis Gömböc is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Egy gyors csel után x a hasadat támadja. Melléütött! Borzalombogár is rádtámad. 8 sebzést okozott.
Oldalt szökkenve, a buzogánnyal x feje irányába ütsz. x 65 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 6 életpontot sebződött. Kis Gömböc az oldaladon harcol. Mellé!
Egy gyors csel után x a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Borzalombogár is rád veti magát. Nem talált.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. x 50 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 5 életpontot sebződött. Kis Gömböc is támad. 5 sebzést okozott.
x egy gyors támadást indít a Legendás tőrrel a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz. Borzalombogár is támad. 10 sebzés!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 48 sebzés! Ellenfeled állata 4 életpontot sebződött. Kis Gömböc acsarogva támad. 6 sebzés!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva x megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 115 pontnyit. Az állatod 13 életpontot sebződött. Borzalombogár acsarogva támad. 12 életpontot sebzett
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le x páncéljáról. Kis Gömböc is ellenfeledre veti magát. 6 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 195 sebzést okoztál, és 186 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad x lélekenergia és 18 TP!
Dátum: 2009.03.06. 07:57:01
Azt nem tudjátok véletlenül, ha átlép valaki egy másik szövetségbe, akkor az új szövetség lélekkútjába is betőltődik-e az új belépő addigi építésének valahány százaléka?
Dátum: 2009.03.03. 18:48:28
Épp most hallottam hogy e pendrive is matricás lesz, mint a CD és a DVD...
Teljesen nemnormális az összes!
Különben meg ha kicsit kisebbek lennének az adók talán nem tennék át a székhelyüket a cégek pl. ciprusra! Aztán nem a maradókat kéne még jobban megsarcolni...
Dátum: 2009.03.03. 18:37:25
Azért ez nem így működik...
Csak ha a kiégett találása után veszel követ, akkor változik át a kiégett is!
Dátum: 2009.02.17. 20:58:10
Igen, de ez háborúban volt...
Dátum: 2009.02.17. 18:10:04
Az állatos beszólást csak viccnek szántam...
Én nem azért sírok, mert megvertél egy háborúban, hanem nem kéne "tahó"-zni, ha egy háborúban megtámad valaki. egyébként ha a portyaablakban bead, és azt látom, hogy nagyobb a tulajdonságösszegem, nem biztos, hogy megnézem, hogy buzogányod van-e, vagy sem...
Dátum: 2009.02.17. 15:55:51
Azért azt az egy szintet, amivel most több vagyok akkor léptem mikor megvertem....
Azóta felöltözött, és visszaütött, és nyert, mert nekem az állatkám pihen. Szerintem megvárhatta volna míg felépül!
Dátum: 2009.02.17. 15:27:43
Bemásolok egy üzenetváltást, várom a véleményeket!

Címzett:Zaccmester
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Ma, 15:26:08
"""Jó nagy tahó vagy, barátom. " Zaccmester

Nem én akartam veletek háborúzni!
Különben szevasz vagy valami!" Black Panther

Ezek után nincs szevasz, csak tények: megérdemlitek, ha csak buzogány ellen vagy kemény

Most szevasz." Zaccmester
Erre azt tudom mondani, hogy háborúban a bátrak, és a hülyék halnak először.
Arra meg had ne keljen már figyelnem, sőt, bocsánatot kérnem, mert ti megvertek minket, és te közben küldetést akarsz csinálni, de megverlek. Csináld akkor, ha nem háborúztok! Black Panther

Módosítás: Beleírtam még ki mit mondott, hogy egyértelműbb legyen...
Dátum: 2009.02.12. 13:25:19
Nincs határ!
Na jó, talán 1023!
Dátum: 2009.02.12. 12:42:54
Van ennél nagyobb is!
Az a baj, mindíg akkor jöttök, amikor már van 3 nyitott háború, és ha legalább azt meg akarjuk nyerni, amit mi kezdtünk, akkor meg kell adnunk magunk, pedig tényleg nem szívesen teszem, de különben mindegyikben kikapnánk...
Az élboly nem háborúzik?
Hja, tényleg a végzeturak mesterei csak 4. a szövetségi TOP listán...
Dátum: 2009.01.30. 18:20:57
Ez mi is?

Mi a neve annak a számítógépes játéknak ami autós játékokat gyárt?
Speed Need for
Need for Speed*
For Need Speed
Speed for Need

Jó jó, de most mire is kérdez?
Oldal: 12345678