Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danny Kay

Oldal: 1
Én megértelek titeket, de úgy érzem, nagyon a végleteket nézitek, hiszen ott vannak a balesetbiztosítások is. Ha eltörik a kezed/lábad, annak több előzménye, és több következménye lehet:
a) közlekedési baleset áldozata vagy
Ilyenkor, ha szerencsés vagy, csak kezed vagy lábad törik, bár a mai emberek úgy vezetnek, mint akik ütközésnél inkább meg akarnának halni. Ilyenkor van több lehetőség:
I. nem te vagy a baleset okozója
Ha nem te vagy a baleset okozója, és eltörik a karod/lábad, az ügyet bíróságra viheted, így megint van több lehetőség:
1. ha szerencsétlen vagy a biztosító megtalálja a kerítésben a kis rést, és nem fizet, ráadásul a pert is elveszted, és nem kapsz semmit
2. ha szerencsés vagy, a biztosító fizet, a per nem, vagy fordítva, ilyenkor egész jó, mert valami mégiscsak jön a házhoz
3. ha nagyon szerencsés vagy, fizet a biztosító, és a per is bejön
II. te vagy a baleset okozója
Itt csak rossz lehetőség van:
1. biztosító nem fizet, perre viszik az ügyet, és nyernek
2. biztosító nem fizet, perre viszik az ügyet, és nem nyernek
3. biztosító nem fizet és nem viszik perre az ügyet (ezt mondjuk mondhatnánk egész jó kilátásnak)
b) saját magad okozta baleset
Ilyenkor csak szimplán történik veled valami, rosszul esel és eltörik a csuklód, stb.
I. a biztosító fizet, mert nem talált kifogást
II. a biztosító nem fizet, mert talált valami kifogást

Hűha! Elnézést, hogy belekevertem a pereket is ebbe a dologba, de azt hiszem ezzel rámutattam arra is, hogy hogyan változnak az oddsok (szorzók) különböző esetekben. Azt hiszem a biztosítás rosszabb a szerencsejátéknál is, hiszen ott csak sportban fogadunk, de ezen a ponton kezdtünk el egy újabb fokozatot: már emberekben, emberéletekben is fogadunk!
Dátum: 2009.01.25. 08:55:41
Én a fertőzés elleni védekezésről szeretnék beszélni! Nincs gondom a sok LE-vel, de az zavar, hogy sose tudom, h még mennyi időm van hátra, csak körülbelül! Így nem tudhatom, hogy még érdemes-e gyűjtenem vagy sem! Javaslok a fertőzéshez is egy 24 órás visszaszámlálót, szerintem mindenkinek hasznos lenne!
Dátum: 2008.11.03. 18:22:47
Nem tom, miért, de a vadászatnál az óra nem megy magától, csak akkor ugrik, amikor rákattintok újra, vagy ellépek egy másik menüpontra és vissza!
Én mostanában csak egyetlenegy sorozatot nézek, mondjuk azt is gépen, letöltve: Odaát!
Dátum: 2008.10.21. 20:35:14
Én is egy fanatikus olvasó lennék (fantasy)! Mondhatnám (sőt, mondom is), hogy a könyveket nem csak olvasni veszem! Persze, egyértelmű, hogy elolvasom őket, de az a legjobb érzés, amikor ránézek a könyvespolcra, ami dugig van tömve, a sorozatok részei gyönyörűen egymás mellett, és elmondhatom, hogy ezt én mind elolvastam! Nem értem, ki képes számítógépről olvasni, hsizen az olvasásnak éppen az a lényege, hogy ellazítson, elrepítsen valahova máshova, nem az, hogy a székben görnyedve a képernyőre bámulva üljél!
Dátum: 2008.10.02. 20:53:04
Amikor elkezdtem vadászni, nem dobott ki kérdést, hanem automatikusan mondta, hogy +10% lélekenergia! Ez nekem jó, de egyébként hiba!
Dátum: 2008.09.28. 15:20:43
Nem tom, ez hogy van, de ma reggel elküldtem az emelt díjas sms-t, hogy vegyek őskövet, vissza is jött rögtön a válasz, hogy "Fizetésed sikeres volt.", és még mindig nem kaptam meg azt a 9 őskövet!
Oldal: 1