Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.05.29. 22:55:42
Az a hiba, hogy saját gépről nyomtad a másik karaktert

"Elfogadott ajánlott játékosnak azok minősülnek, akik elérik az 5. szintet és az IP címük különböző."
Dátum: 2010.05.29. 01:58:30
Lehetett volna egy hozzászólásban is ezt, vagy darabszámra gyúrsz?
Igaz, hiszen puhatestűként nincs neki gerince
Dátum: 2010.05.10. 17:34:02
De linkelni már tud, ez is valami, egy két év és kétszavas mondatok is lesznek itt
Dátum: 2010.05.08. 19:38:34
"Az első 25(?) karakter eléri a 60. szintet, megnyit, de csak a legalább 60. szintűek használhatják."

Szerintem ez lesz, és gondolom az első 3 kap medált, mert ha nem akkor a második és harmadik helyezet csak karakter áthozást "nyerne"

Ez csak egy feltételezés részemről... Szerintem így lenne logikus.
Dátum: 2010.05.07. 20:57:41
Olyan Déjá vu-m van, mintha ezt már olvastam volna.
Dátum: 2010.05.05. 01:45:13
Hát szerintem ezt ne ide írd, hanem vagy a hibabejelentés topicba, de a legjobb ha az info kukacos címre megírod szerintem.
Dátum: 2010.05.05. 01:41:28
Ha jól tudom akkor nem ad LE-t, ha nálad nincs. Tehát egy kevéske legyen nálad is. Nekem legalábbis valami ilyesmi rémlik.
Dátum: 2010.04.29. 23:48:24
Azt nem tudom, lehet, hogy 2ó40percenként akkor.
Dátum: 2010.04.29. 23:42:10
Szia!

Nem folyamatosan frissül, csak 8 óránként.
Gondolom meghagyta az Azúr Légiónak, hogy figyeljenek rám, hátha megtévednék az úton. Nem értem, miért központi tétel nálatok az, hogy más, hogyan játszik. Én se irányítom a ti karaktereiteket, akkor én is szeretném azt csinálni, amit én jónak gondolok.

Kösz a megértést.
Eredményed a legutolsó kvíz olimpián: 18 helyes válasz 29 mp. alatt.

Tudom, ez se optimális, de ha azt nézem, hogy a befektetett energiáért mennyi Le-t kaptam, akkor egész jó
Azért nem baj, ha még nem törlök?

Miért nem a saját portátokon söprögettek? Miért nem mindegy nektek, hogy ki, hogy játszik? Ha nem tetszik indítasz egy másik világon egy másik karit és azzal foglalkozz.
Ezt te meg honnan tudod?

Amúgy igaz, csak meglepő
Azt hittem az, hiszen kevesebb tp jut ugyan annyi LE-re.
Dátum: 2010.04.01. 08:06:39
Ritka undorító rózsaszín minden. A nyulak meg a mókás kisállatok jók viszont.
Dátum: 2010.01.28. 15:34:31
Szerintem teljesen jó és megmagyarázható a barátságos portya. Ha belegondolsz a végzeturak veljöttek a felszínre, megtelepedtek és most hamarosan városokat kezdenek építeni. A véres törzsi háborúkat felváltják a párbajok (ez volt kb hogy nem ölhetik meg egymást) és most egy kevésbé erőszakos versenygés alakul ki ahogy a társadalom egyre inkább civilizálódik. Nem tudom mi ezzel a baj.

Játéktechnikailag az egész ott van meglőve, hogy pp-be kerül ami a EH óta egy-az egyben erőforrás ha elmegyek portyázni és akár egy manakonstrukciós ellenfelet verek is be. A kihívásnak pedig elhanyagolható bevétellel jár. Új erőforrás kellene rá, vagy jobb jutalom.
Dátum: 2010.01.26. 14:25:10
Szerintem az életpont regeneráció nagyon király, sokkal élvezetesebb lett a játék tőle és a gyógyító pálca is nagyon nagyon remek dolog. A nagy sírás ríváson nem lehet segíteni, szereintem mindíg is lesznek olyan játékososk akiknek semmi sem elég, semmi sem jó. Sosem tudják a változás szelét a saját vitorlájukba fogni és mindíg csak siránkoznak, ahelyett hogy gondolkodnának miként lehetne kihasználni az új helyzetet. Én nagyon örülök minden fejlesztésnek, szerintem az életpont regenerációval végre élvezetes lett az a nagy csomó korábbi fejlesztés (entitás, kalandok) ami eddig erőforrás hiányában nem volt elérhető.
Dátum: 2010.01.21. 12:25:57
Timcsike szerintem jól látod a dolgot, csak kell ehhez egy vekker amit fel kell húznod az időpontra és nem szabad hogy zavarjon hogy az infósávban mindenféle hülye értéket mutat. Amúgy a módszert annyiban lehet finomítani, hogy hozzáadod a vadászat nélküli időhöz a szabad állathelyek*1 vadászathoz szükséges időt.
Remélem valahogy javításra kerül a dolog, mert ez egy újabb lehetőség, hogy néhány kevésbé tapasztalt végzetúr orbitálissakat bukjon.
Dátum: 2010.01.05. 00:21:17
Energiahasznosítás+gyógyító izé és kész a kombó. Védekezést tényleg el lehet felejteni, csak arra kell vigyázni elég magas legyen minden más, eleget sebezz, sokat sérülj és mégis nyerj. Ez a szaki elég rosszul van kitalálva. Ami még kérdés bennem felmerült a kreatívval és a LE-rablást növelő tárgyakkal ez hogyan működik?
Oldal: 1234567891011