Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Firemancs

Oldal: 123
Dátum: 2012.07.23. 00:19:59
Most pofára estem!!!
Az 5 állatból 4 befogva.
A 10 sajtolásból 9 kész várom a 10.utolsó befogást sajtolni de elfogyott a csp.
Gondoltam addig portyázgatok párat,erre asdara miatt portya alatt elvesztettem 1 csp-t.Nem várhattam tovább csp-re ki kellett sajtolnom egy 20.szint feletti állatom hogy meglegyen a tíz ÉS NINCS MEG A 10 MERT ELMÚLT ÉJFÉL PÁR MÁSODPERCEL
Dátum: 2012.07.22. 21:17:52
A tárgylistáról ne ugráljon vissza a karakterlapra mert gyógyital után varázsitalt innék.A változás néha jót tesz a szemnek.
Dátum: 2012.06.24. 09:46:32
Nem sikerült túl jól számomra a találkozó!
Kerestem az élményt vettem tombolát kitöltöttem kvízt részt vettem lehetetlen küldetésben.
Kerestem kincses borítékot és rám szolt a portás hogy a nagyterem melletti folyosó lezárt terület és mit keresek?!
Felvilágosítottam aminek nagyon örült mert nem értette miért ráncigálják a kölykök a függönyt
A szövi-társam talált előttem az emeleten egy kis piros borítékot amiről még írni fog az tuti.
Én a fórum szobában találtam egy borítékot egy falra felragasztva valami mintás fából készült függöny mögé volt rejtve.
Beholder pecsét is volt rajta de nem kaptam érte semmit eddig csak elismerést a tagoktól mert 2006-ban dugták el
az pedig ami nem idei az elévült Katika szerint.A fórum elhúzódott és nem vártak meg a tombolával,de mindegy is
mert a felénél csatlakoztunk barátaimmal és az olyan tapasztalat szerzés volt amiért az életben nem veszek több tombolát.
Pár ezer forintot kidobtam az ablakon a barátaimmal.Mások barátai pedig csak nyertek mert kevés volt a vidéki aki vasvillát hajigáljon közéjük!
Szomorú de nem keserű szájízzel távoztunk.Kaptunk a tortából és a pogácsából köszönöm szépen.
Dátum: 2012.03.17. 02:33:17
Az eddigi változás is segíthette azt aki figyelt,itt pl a kihívásra gondolok amivel fel lehetett volna zárkózni "hozzám".Nekem pedig holnapra lesz sisakom mert sok szilánk került a szemembe kihívás nélkül is.Már egy kalandot sem könnyű teljesíteni de a játékélmény még megvan.Régen is volt róla szó hogy kinek mi a célja,és nekem a 100 közé kerülés volt.Hát ez sikerült a sok visszafejlődésnek indult tagnak köszönhetően.Én ma bátran szintet lépek hogy benne legyek a húszban és nem csinálok belőle problémát akármivel kerülök szembe.
Dátum: 2012.03.16. 20:38:35
Tessék egy képtelen megoldás.Pl:A top 20.Befizetett ősköveinek árát aki egy összegben befizeti az legyen 21.
Dátum: 2012.03.16. 18:43:01
V3
A negyedik oldal hozzászólás után ugrottam ide,mert már nem bírtam a nyafogást.A fejlesztés a kitaláló cég dolga pont.
Örülnék ha lassabban lépnék szintet,mert kevesebb kiégett őskövet kellene átalakítanom őskővé.
Mellesleg az emléktörlést használtam ezért tapasztalat nincs.A kihívásban pedig ezután sem veszek részt semmi szilánkért.
Dátum: 2012.02.11. 02:50:24
Ha összejött a "sisakolás"akkor használni fogom az emléktörlést
Dátum: 2012.02.11. 02:24:47
AF Tapasztalat 4 remélem nem túl nagy előny az előttem lévőknek,mert nem tolni akarom őket magam előtt.
Dátum: 2011.09.12. 04:25:22
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=firemancs_vegzetur_online_jatek_110777750_csataja
Dátum: 2011.09.12. 04:20:44
Sziasztok!Good ellen vesztetttem,pedig nyertem!Be tettem az arhívumba mert ez nem az első eset.Azért mert neki 200millióval több az építése és gyengébb a karaktere mert arra nem költött,ezért nem velem kéne kiszurni.Engem is ütnek 3000feletti tulajdonságu tagok na és még a kristályok is agyonzúznak na és az élet megy tovább.
Dátum: 2011.08.19. 03:36:48
Üdvözlünk
Firemancs!

7.816 ÉP / 6.264 VP
+1: 00:00Tudatturbó: (00:00)
kritikus varázslatKínzókamra
0 / 15Áthelyezés az archívumba
A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.

Firemancs
VS
Good
Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Good int, mire egy kisebb káoszsújtás sújt le rád. 1048 pontnyit sebzett.
Futás közben egy molekulapusztítás igéjét mormolod. (-340 VP). 4898 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+97 lélekenergia)
Good rád veti magát, a topáz varázspálcával sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Ómen varázsbotjával. 991 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+99 lélekenergia)
Good pihenés nélkül támad. Melléütött!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Ómen varázsbotjával. Ellenfeled kivédte a csapást.
Good a topáz varázspálcával a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Ómen varázsbotjával gyorsan alulról támadsz. Nem találtál!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Good páncéljáról.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Good az utolsó pillanatban félreugrik.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Ómen varázsbotjával. Good az utolsó pillanatban félreugrik.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 5889 sebzést okoztál, és 1048 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 118 lélekenergiát.
Miért is nyert?
Dátum: 2011.05.03. 07:27:26
Energiamester:

Az energiahasznosított lélekenergiát is növelik a portya LE-t módosító tárgyaid. Szintenként a bónusz 7%-ka érvényesül.Melyik a legjobb portya LE-t módosító tárgy?
Dátum: 2011.04.26. 20:40:24
"Csak játékos karakerek"
jééé,vagyis téééééé Kufár-csata/Ellenfélkereső látom másnak is feltünt
Dátum: 2011.02.19. 18:46:21
Még jó hogy nincs valóságformázásom mert még több állatom döglött volna meg.Igy nagyobb kihívás bejutni a 10 közé
Dátum: 2010.12.10. 21:58:43
Ezuton is köszönöm az eladónőnek az örökkévalóságban már kód is volt!
56db térkép
Dátum: 2010.12.09. 18:45:39
A Blahán vettem Végzetúr kártyát persze mondtam is az eladónak hogy az új kiegészítő kell és adott is 1100Ft.
Otthon kibontottam és kód nem volt,viszont minden lap alján ott volt hogy 2009.Ez tegnap volt és holnap arra járok és elküldöm az őrőkkévalóságba
49 és elfogyott a csp
Dátum: 2010.07.18. 04:27:41
Region Death*
AFRO*** 168
AMRO At least 8523
EMRO** 1019
EURO At least 4879
SEARO 1900
WPRO 1848
Total* At least 18337

** Nem frissítés óta március 7, 2010

*** i update óta május 23., 2010
Mindenkinek az a fontos hogy nem vettük észre hogy valamely családtagunk ebbe a H1N1 valamibe hunyt volna el.
Dátum: 2009.12.15. 23:21:40
Lassan ugyan de reagálnak a tudós dokik,és végre első helyre tették a terhes nők veszéjeztetettségét!
A gyermek oltása egy éves kor után lehetséges!
A szoptatós anyák is oltassák magukat mert a gyermekek az anyatejjel szívják magukba a védettséget!
Ez szerintem régi hír ami felett elsiklott a figyelem,és még mindig a saját bajunkat figyeljük a külföldi hírek helyett!Ezalatt a halott szülők száma nő!
Oldal: 123