Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.08.15. 13:48:56
Valoszinuleg fogalomzavarban szenvedek. Elnezest. A pokok, akik felfele tamadnak. Akik csak lefeletamadnak es csak portyaznak, okeket hogyan hivjak?
Dátum: 2009.08.15. 13:02:25
.
Dátum: 2009.08.09. 09:08:35
Megertem. Mindezt azert tettem meg ilyen hangnemben, hogy az emberek pont ne a stilusomra, hanem a mondandora koncentraljanak. Nem szoktam ilyen hangnemben megnyilvanulni, a figyelemfelkeltes miatt tettem. Ha a stilusomat pontozod es nem a mondandot, akkor nem fogja elerni celjat a dolog. Csak egy lepontozott hsz lesz. Sajnos Te sem a lenyeget figyelted ezek szerint.
Dátum: 2009.08.09. 09:01:00
Hehe 2 pont. Csak tessek, csak tessek. Ha faj az igazsag, tessek pontozni. Bizonyitvany kiallitva.
Dátum: 2009.08.09. 08:27:54
Hat van par fosjanko itt. Ennyi bunkot, mar ne is haragudjatok. Vagy csinaljatok a kiirt infok alapjan, vagy ne. Ez az event, ezek az ismert infok. Ezzel a rengeteg konyorgessel szocseplessel az egesz varazsat teszitek tonkre. Visszaadni LE-t, meg komenzaciot. Mi a tokomre akartok kompenzaciot? Ehh komolyan mondom ennek a bandanak KIZAROLAG LE-t kell adni, kulonben SEMMI sem jo. Menjetek a jo fenebe. Lama banda.
Dátum: 2009.08.07. 13:31:38
"Hamarosan megtudod, hogy az anomáliákat.." Ez nem a jatek fejlesztoit, hanem szobeszedet, pletykat akarmilyen ott elo tudos stb forrast jelenthet. Tessek mar elolvasni azt a leirast, es egy kicsit a valosagtol elrugaszkodo szerepjatek agyfelteket beiinditani. Lehet itt csavarni a szavakat, de tessek megerteni, hogy ez a feladat nem a jutalomert folyo kuzdelemert szol, hanem arrol, hogy elharitsunk egy veszelyt, ami a vilagunkat fenyegeti.
Dátum: 2009.08.07. 12:30:26
Tudom, hogy mit irtam. Ezek szerint nem ertetted: KI mondana meg elore, hogy mi a jutalom?

Darah:
A problema:
"Furcsa változásokat érzel, amelyek benne vannak a levegőben. Valahogy mintha sötétebb lenne, nappal is, a levegő sűrűbb, nehezebb lenne... A szél ritkábban fúj, és akkor is, furcsán, részegen kavarogva. A növények gyors növekedése megtorpant, a gyakori esők ellenére sok helyen a fű kókadozik, haldoklik. Hordaprancsnokod panaszkodik, hogy valami gond lehet a lélekkúttal, az energiája sokkal lassabban töltődik a megszokottnál."
Következmény és feladat:
"Hamarosan megtudod, hogy az anomáliákat egy legendás teremtmény álmai okozzák. Ez a teremtmény valahogyan képes volt túlélni az Ellenség támadását, és messze északon, egy jéghegy mélyén alussza ezeréves álmát. Ha a lényt nem ébresztitek fel hamarosan, akkor a dolgok rosszabbra fordulhatnak..."

azt hiszem ez eleg egyertelmu
Dátum: 2009.08.07. 12:09:34
Bovebben?
Dátum: 2009.08.07. 12:03:42
En nem ertem, hogy miert kellene elmondani? Talan odamesz felrazod Zarknodot, es megkerdet tole: Te figyu mondd mar meg, hogy milyen jutalmat kapok toled, ha felebresztelek? Vagy ha pl a hordaparancsnokod ad majd jutalmat, akkor megkerded tole, hogy mester, ha en olom le a legtobb manot, mit adsz erte? Elkuldene szerintem a jo fenebe. Ez valahol azert egy szerepjatek is lenne nem?
Dátum: 2009.07.31. 13:01:42
Azon gondolkodtam, hogy mar csak azert is kellene egy lehuzos hsz-t irnom, hogy winnie reagalhasson ra. Sajnos nincs pofam, mert ha valami elromolhat az el is romlik. Mondjuk eleg szerencsetlenul jottek ossze az esemenyek, de ez van.

Mar olvastam mastol is, de megkerdem azert. Miklós: winnie biztos nem nalatok dolgozik?
Dátum: 2009.07.30. 11:27:00
Hat mit mondjak erre. Az alabb lathato 2 parameter lattan azt gondolom, hogy kiegett valami benned. Nem nyujt mar oromet, ha 4-5K-t vagy akarmennyit raboltam. Ezt el is hiszem, mert egy ido utan unalmas lesz. Mondjuk a szamok lattan nem tudom aterezni a problemadat.
Zsákmányolt lélekenergia: 1.821.537
Elvesztett lélekenergia: 108.567

Egy javaslatom lenne, talan nyujt majd egy kis jatekelmenyt es izgalmat. A javaslat a kovetkezo: Probalj meg emberi modon viselkedni, es a forumon megnyilvanulni. Szerintem nem leszel nagy fiu attol, hogy azokat a bizonyos szavakat leirod. Ugy erzem eleg nagy kihivas lesz ez szamodra.
Dátum: 2009.07.28. 11:15:02
Reggel gyorsan portyaztam, vadasztam parat. Majd benyomtam egy pihenest. Felkeszultem a leallasra, elhalasztottam az epikust stb stb.
Az ujratervezesem miatt ideboknetek egy idopontot? koszi
Dátum: 2009.07.26. 08:12:23
Nekem tetszik. 1 aprosag, ha pl megkaparintom, es elvonulok a katakombaba 1 evre? Ez L2-ben hogy volt, ha nem volt hasznalva, akkor meddig maradt egy embernel?
Dátum: 2009.07.25. 23:55:57
A vortexrol nekem is eszembe jutott valami, hogy az epitkezesre valo oszontzes megmaradjon. Egy epulet aminek segitsegevel 1-1 vortexet lehetne "befogni", es valamifele villamharitoval lecsapolni a vortexbol az LE-t. Az epulet elhasznalodna nehany hasznalat utan, ezert ujra kellene epiteni. Esetenkent 3-4 fajta/meretu vortex kozul valaszthat a szovetseg, amit elfog. A jutalom mindenkepp LE lenne, de egy kis random lenne a mennyisegben.
Sot olyat is lehetne, hogy kulon epulettel a vortexet nem csupan kiszipolyozni lehetne, hanem idomitani. Vedekezo/ haburuzni nem akaro szovetsegek szamara valamifele vedekezo mechanizmuskent is mukodhetne. A tamado szellemu szovetsegeknek pedig a tamadasban segitene. Egy harmadik epulet pedig szimplan a katalizator hatasat erositene. A vortexek pedig egy ido utan kiurulnenek es ujat kellene befogni beloluk.
Dátum: 2009.07.24. 21:25:35
Nem tudom hogyan lehet meg ennel jobban kimondani. Hiszti? Komolyan nem ertem, Te melyik jatekkal jatszol. Hat ime kimondom megint es utoljara: Elfogyott a jatek. Elfogyott annak ellenere, hogy honapokkal ezelott lehetett arra szamitani. Ez nem hiszti, hanem teny. Negativkodni? Nem negativkodok, csak megallapitok es igen kimondok tenyeket. Ez a nagy budos helyzet, es minden "negativkodas" nelkul azt mondom, hogy a legjobban azt sajnalom, hogy nehany napon belul ujabb ertekes tagot, es ertekes embert fog elvesziteni a jatek, AZERT mert ez a jatek elfogyott. Upsz csak 1 pont lett.
Dátum: 2009.07.24. 19:59:45
Megnyugodtam, mert ezek szerint nem a targyak kidolgozasa es az angol szerver beallitasa miatt fogyott el a jatek...
Dátum: 2009.07.23. 18:02:35
Szerintem nem a 150es szintu targyakra kellett volna az idot pazarolni, hanem a jatek fejlesztesere. A fertozes lekuzdesevel ugyanis vege a jateknak. Ahogy tudom a kristalypontos fejlesztes lesz legkorabban augusztusban vagy szeptemberben. Ez kb 3 honapnyi legures ter az eloljaroknak. Ami pedig egy aprosag, de elmond mindent a felkeszultsegrol, hogy Sharpanak az utolso 2 legendaja hianyzik...
Ertem en, hogy a penz beszel es muszaj volt az a 4. szerver meg az angol, de ne beszeljuk mar 150es targyakrol, amikor kifutott a jatek alolunk...
Dátum: 2009.07.22. 07:47:21
Végeztem egy apró számítást. A régi jó gondolatot venném elő miszerint Miklós szerint 1-2 óra naponta elég a játékban, hogy valaki sikeres legyen. Hát ez ugye már számtalanszor kiderült, hogy nem elég. Hiába van 50es kronokompenzációm, mert ugye ettől majd jó lesz nekünk... Vadászat, portyázás, sajtolás, idomitás stb stb
Be kéne látni végre, hogy ez igy NAGYON nincs rendben. ... És íme történt valami ... Gyorsítás váááá remek. Namost kedves Miklósunknak ismét sikerült kiszúrnia a szemünket ezzel a sz.rral. Gondoltam kiszámolom mennyibe is fájna, ha legalább a napi vadászaton hamar túl tudnék lenni. Ugyanis, ha néhány napot számítógéptől távol vagyok, akkor aztán lehet naphosszat vadászni.
Ha kifejlesztem 200 csp-ért a gyors vadászatot és felhúzom az elementárist 111-re, akkor az simán üti az 1 MILLIÓ LE-t. Na kérem ez egy f.s.
Dátum: 2009.07.21. 21:26:53
Ez meg mindig problema. Sot a teljes erteku ismetelheto kuldetesnel is kevesebbet kapok.
Dátum: 2009.07.18. 15:23:03
Ismetelheto kuldetest csinalok egymas utan 2szer. A masodiknal ugye csak fele annyi LE jar. 8160 LE-t kapnek, de ha felveszem az aldott froglok nyaklancot, akkor csak 7140 LE-t akar adni.
Javitsatok plz!
Oldal: 1234567891011