Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nabil

Oldal: 123456789
Dátum: 2012.06.02. 12:47:14
Idézet: Miklós - 2012.05.31. 14:34:38


A tulajdonságfejlesztés specializációs költségéről is írok külön. Annak a valószínűsége, hogy mindkét tulajdonságfejlesztős feladatot (erő v tau és mágia v egészs) is megkapod, kb. 30%. A mágiája mindenkinek a béka segge alatt van, ezt specializáció nélkül sem akkora extra költség fejleszteni, az egészség néhány embernek a xenós küldik miatt az egekben van, ott valóban már számottevő a különbség. Tehát az esetek 30%-ának 50%-ában, azaz 0.3x0.5=15%-ban valóban kell még egyszer specializálnod ha meg akarsz spórolni 100-200e LE-t. A specializáció költsége 10 őskő, tehát havonta átlagosan 1.5 őskő. Erre annyit tudok mondani, hogyha a templomból dupla kristály lesz szerezhető, akkor a 10 őskővet már másfél templomonként ki lehet szedni, ebből akkor azt a másfél őskövet áldozd rá az egészség specializációjára.


Már megint az esélyek latolgatása, ahelyett, hogy megszüntetnék a problémát.
A harmadik templomomat csinálom mind a háromban benne volt kettő TÖ növelős feladat és minimum 3 db szakértelem növelés. A jelenlegiben 4...

Azt meg, hogy a templomból származó rész jutalmat a templom teljesítésének költségére használjam fel nem gondolhatod komolyan
Dátum: 2012.05.10. 17:00:51
Negyedik piros és a fejemet verem a falba.
Kétszer lélekenergia, egyszer relikvia kupon, ami elmegy, meg egyszer 30 őskő.
Dátum: 2012.04.23. 16:50:42
De jó, hogy ma délelőtt utaltam
Dátum: 2012.04.17. 16:47:51
Maga az átnevezés nem kerül őskőbe, de csak akkor tudsz átnevezni ha prémium tag vagy.
Dátum: 2012.04.16. 22:50:20
Lehet, hogy most pozitívban vagy, de mi lesz legközelebb?
Itt vagyok példaképen én, vagyis a templomom.

Nekem a végső +1 mindenre jelenleg 1.350.000 ér.
Na most a templomomban van 6 szakértelem növelős és két tulajdonság növelős mező 1.210.000 Le.
Rendben, hogy nem szabad teljes veszteségnek tekinteni, mert hát a karakteremre költöttem,de eszem ágában sem volt ezekre mostanában költeni sőt ezek közül van olyan amit sosem növelnék. A tulajdonságoknál még a specializáció váltás is ott van ami miatt vagy 50 napig nem fejlesztek TÖ-t vagy kipengetem az őskövet. Jelen esetben a landragór miatt ez nem probléma, már ha a végső jutalom átvételénél is mükszik a templom számolója.

Erre az összegre még rájön a többi feladat Le és őskő költsége, szóval itt is csodákra képes a random

Más:
A Vegyél állatfelszerelést 3-szor! küldetésnek semmi értelme, csak a nem prém játékosokat szívatja.
Mivel a meg vett felszerelést el is lehet adni.
Dátum: 2012.04.16. 18:04:58
A végzet templomában a "Szavazz 3-szor a szövetségedben!" küldetésnél nem működik a számláló!

Mod.:

Más által indított szavazásra szavaztam nem számolta el.
Majd indítottam én is 3 szavazást, amire szintúgy szavaztam és azt már számolta.
Dátum: 2012.04.16. 18:02:35
A "Szavazz 3-szor a szövetségedben!" küldetésnél nem működik a számláló!


Érdekességképpen itt vannak az én küldetéseim:


Szerezz kristály italokból 300 kristálypontot!
Növeld meg az erődet 3-mal a karakterlapodon!
Áldozz fel 4 AF pontot!
Vadássz 50-et egyetlen napon!
5 egymást követő napon nézd meg a Toplistában a karaktered helyezését!
Növeld meg kivégzés szakértelmedet 3-mal!
Nevezz be a bajnoki viadalra! (egyéb menüpont)
Lépj 2 szintet!
Szerezz általad indított portyákban összesen 129000 lélekenergiát!
Szerezz 15 esszenciát!
A Beállítások alatt írj új bemutatkozást a karakterednek!
Lépj be a játékba 8 egymás utáni napon minden nap!
Fogj el egy napon 5 állatot!
Használj el 5 esszenciát!
Állatod lépjen szintet 3 portyában, amikor te támadsz!
Nevezd át egy állatodat!
Használd a mágikus gyógyítást 20 alkalommal!
Növeld meg zárnyitás szakértelmedet 3-mal!
Növeld meg mászás szakértelmedet 3-mal!
Használj el 3 támadás italt
5 egymás utáni napon nézd meg a Lady Alvariel verseny állását (Egyéb gomb)!
Sajtold ki egy napon 10 állatodat!
Növeld meg meggyőzőkészség szakértelmedet 3-mal!
Győzz egy napon 12 általad indított kihívásban!
Szerezz 150 sisakszilánkot!
Győzz háromszor általad indított portyában olyan végzetúr ellen, akivel háborúban vagy! Költsd el az összes cselekvéspontodat!
Szavazz 3-szor a szövetségedben!
Vegyél állatfelszerelést 3-szor!
Növeld meg sebggyógyítás szakértelmedet 3-mal!
Növeld meg az egészségedet 3-mal a karakterlapodon!
Növeld meg csapdaészlelés szakértelmedet 3-mal!
Szerezz az aukciós házban 65 aranydukátot!
Oldj meg 24 kalandot!
Használj el 5 ősköves gyógyitalt!
Pihenj 25 alkalommal!
Dátum: 2012.04.13. 13:43:15
A tárgylistán, ha egy tárgy fölé mozgatom a kurzort a megjelenő kis leírásban úgy tünteti fel mintha nem lenne benne fókuszkristály!
Szerencsére ha felveszem akkor benne van, de elég ijesztő a látvány, olyan mintha az összes tárgyamból eltűntek volna a fókuszkristályok.
Dátum: 2012.04.04. 09:00:17
Ne haragudj, de ki voltál V1-en és miért örülnek a törlésednek?
Dátum: 2012.04.03. 13:30:46
Kösz a gyors választ!
Dátum: 2012.04.03. 12:12:41
Ez normális, hogy irányított vadászattal ekkora szórása legyen a levadászott lényeknek?
128-as szintű vagyok mellé van egy 65-ös irányított vadászatom vagyis megfelelő szinten van.
Minden kvíz kérdésre helyesen válaszoltam.
50 vadászatot indítottam és abból emelem ki a következő példákat. Hatalmas szörnyek szereplenek példaként.
6664-7673 között kaptam értük...


hatalmas oglyth közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+7673 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +87 TP A szerzett lélekenergiából 1170 a helyes válaszért kapott LE.

hatalmas oglyth! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+7453). +87 TP A szerzett lélekenergiából 1136 a helyes válaszért kapott LE.

hatalmas achátgólem. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 7426 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +87 TP A szerzett lélekenergiából 1132 a helyes válaszért kapott LE.

hatalmas fekete halállovag. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 6979 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén. +87 TP A szerzett lélekenergiából 1064 a helyes válaszért kapott LE.

6906 lélekenergiát ad neked egy hatalmas parázsdémon, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +87 TP A szerzett lélekenergiából 1053 a helyes válaszért kapott LE.

hatalmas thargodan pók közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+6805 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +87 TP A szerzett lélekenergiából 1038 a helyes válaszért kapott LE.

6945 lélekenergiát ad neked egy hatalmas pokolszörny, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +87 TP A szerzett lélekenergiából 1059 a helyes válaszért kapott LE.

hatalmas thargodan pók! Amikor látja, hogy nincs menekvés, szembefordul veled. Körömszakadtáig védi az életét, de végül te győzöl, elrabolsz tőle 6664 lélekenergiát. +87 TP A szerzett lélekenergiából 1016 a helyes válaszért kapott LE.
Dátum: 2012.03.27. 16:09:50
Bocsánat, ha rosszul emlékszem, és javíts ki, de anno körétek egy egész szövetséget húztak fel.
Azok a bónuszok, mind támadásnál, mind védekezésnél jelen voltak, úgy hogy ellenfeleitek 95% nem rendelkezett szövi bónusszal.
Így kicsit ájtatosnak érzem egy védekező mechanizmussal szemben ennyire rázni az erkölcsi kolompot
Dátum: 2012.03.27. 16:01:41
Pontosan
Dátum: 2012.03.27. 15:56:52
Jobban örülnék neki, hogy ha még köztünk lennének az eredeti gazdák elhiheted!
Sajnos oly sokáig álltak gazda nélkül, hogy portyázásra már nem igen alkalmasak.

Egyébként az a legnagyobb poén az SK-ban, hogy ha egy adott időintervallumban eleget van rajtad, akkor bármilyen kéz lehet onnatól kezdve rajtad az elrettentő hatás megmarad és már gömbözésre is lusták


Mod.:
Ha már ironizálunk akkor legalább annyira önzetlen tőlük, mint tőlem, hogy ha én licitáltam volna helyetted, majd meg is nyerted volna a szívósság övét, ha éppen nem értél volna rá
Dátum: 2012.03.27. 15:37:39
1. Sosem voltam VF-es, értsd mikor rendelkeztem a VF szakival nem vadásztam, az EH bekerülésével, meg rögtön kifejlesztettem, de utána is csak portyáztam, egy éve kezdtem el vadászni is.
Az első kérdésedre már feljebb válaszoltam.
A második kérdésedre egyszerű a válasz, mert nem ütközik játékszabályokba.

2. Elég furán tetted fel a kérdést, de feltételezem, hogy arra vagy kíváncsi magam rakosgatom-e az engem oltalmazó kezet.
A válaszom: Nem.
Dátum: 2012.03.27. 11:57:00
Félre értesz én nem bizonyítgatok semmit, mert nincs szükségem rá. A játék szabályain belül mozgok nincs szükségem sem mentegetőzésre sem terelésre. Ti bizonygattok, hogy változzon a rendszer.
Csak felmerült a kérdés, hogy miért használják és én leírtam, hogy én miért használom.
Kicsit ironikus a szádból hallani, hogy mindenkinél van erősebb, úgy hogy gyakorlatilag nincs ellenfeled a környéken, maximum egy két vetélytárs akik olykor olykor lehúznak, de így is sorban nyered a bajnokikat.
Ismerem a helyzetet jártam én is ilyen cipőben, csak unalmassá vált számomra mint írtam.
Most már más a helyzet nem nyerek bajnokikat, nem vagyok a legerősebb, de ezzel nincs is gond, a játék élvezetesebbé tétele miatt beáldoztam az előnyömet. Majd találtam egy módot rá, hogy 14-15 szintekről ne szedjenek darabokra VF-esek.

(Nekem sincs bajom veled emberileg, és az előző poszt nem csak konkrétan neked szólt, csak szimplán az álláspontomat írom le )
Dátum: 2012.03.27. 10:31:56
Aki kíváncsi a bővebb véleményemre az visszább megtalálja. Többször is állást foglaltam ez ügyben, de Xena irritáló modora miatt feladtam a dolgot.

Nekem nem származik Le előnyöm az SK-ból. Azelőtt érthetetlenül állok, hogy valaki arra használja az SK-t, hogy halmozza az Le-t, mivel ennek semmi értelme és előnye sem származik belőle. Pont ezért sántít a példád Aurri attól, hogy egyszer leraboltad az nem egyenlő azzal, hogy folyamatosan ennyit vinnél tőle. Csak valamiért, az illetőt kell megkérdezni, az a perverziója, hogy minél több Le legyen nála.

KH ütőtávban vagyok, már KH klónom is van, még sem támadott meg még egy KH tag sem.
De elhiszem Craslorgnak, hogy Marcsa például ezért használja, de engem valami miatt nem támadnak.

Röviden összefoglalva én azért élek ezzel a lehetőséggel, mert egy éve meguntam a pókságot törlés szélén álltam, gondoltam teszek egy utolsó próbát és megindulok fölfele. Ahogy haladtam fölfele érezhetően gyengülni kezdett önmagához képest a karakterem, és kezdtem beérni a régóta jóval fölöttem VF-el vadászó szörnyetegeket, mint Gaizka. Véletlen egybeesés folytán pont akkor vásárolta meg az egyik társam az AH-n a jóság köpenyét...

Az SK nem egy átüthetetlen biztonsági pajzs. Ezt mutatja mind Aurri példája, mind az, hogy alulról bármely SK-val mászkáló ember leverhető.
Erre példa az utolsó nyilvános csatám. 22k ÉP-ről végzet ki egy karakter akit amúgy simán verek. Hasonló tipusú játékos mint én, a játékon belül keresi a lehetőségeket, nem a JV-től próbál változtatásokat kisírni

mod.:
Elgépelés.
Dátum: 2012.03.14. 13:59:35
Akkor viszont lehet, hogy az eredeti KH tagok indítanak támadást, viszont a 70-re bővített tagok meg nem.
Legalább is más magyarázatot nem tudok arra, hogy én miért nem kaptam még soha sem támadást tőlük.
Dátum: 2012.03.14. 13:50:02
Szerintem nem támad a KH segítőkézzel ellátott embert, van már kristály klónom alacsonyabb szintű KH tag is van nálam még sem kaptam még tőlük támadást soha, és éppen háborúzunk.
Dátum: 2012.03.13. 00:58:14
Így már mindjárt más
Én meg elnézést a kirohanásért, de már nem bírtam szó nélkül!
Oldal: 123456789