Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nabil

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.01.11. 12:44:58
Ha már nem veszed a fárdtságot, hogy figyelemmel kövesd a topicot, legalább hülyeséget ne beszélj.
Az egyik feltételnek kell teljesülnie.
A +20-ra a 20. szint alatt lévők miatt van szükség!
Mivel az első epikus kincs széria 30-tól kezdődik.
Így egy 10-es szintű is vihat már epikus kincset, miközben ha csak a szint kétszerese érvényesülne akkor nem vihetne, csak ha eléri a 15-ös szintet.
Dátum: 2010.01.07. 13:06:00
Még is Noked és dzsusz az AL-ből miért visel 100as szintű gyűrűt/nyakláncot?
Miközben darabszám szerint csak a 170. epiktől eshetne.
Dátum: 2009.12.22. 21:29:36
Szoktak jönni, ha alkalmas az időpont a háborúra felvesszük a kesztyűt ha nem akkor kapitulálunk az elején, de nem sírunk...
Jelenleg ti vagytok a leghatalmasabb szövi a V1-n viselkedjetek ehhez méltóan
Dátum: 2009.12.22. 12:55:16
Valóban nem értem miért idegeskedsz. Most tény, hogy van mit építenetek. De azelőtt amikor maxos épületeken ültetek és még nem volt HT könnyítés akkor is ment a sírás rívás.
Még is miért? Azért az Le-ért ami épp tökmindegy hol van?! Valóban nem érdekel minket, hogy gazdaságos-e a háború vagy se. Nincs mit építenünk kedvünk szerint hancúrozhatunk.
Úgy beszélsz, mintha a békeidő lejárta után rögtön hadat üzzennénk, ami nem így van...
Láttuk, hogy megszerzitek a tornyot hadat üzentünk könnyű kamrázás céljából, majd vártuk a kapitulációt.
De végre felvettétek a kesztyűt aminek örülünk
Bár az időzítés választása már más kérdés.
Rólam meg annyit hogy ha hosszú "ó-val" írod sértő ha röviddel akkor nem
És megjegyzem összesen 4 tagotokat értem el, szóval nagyban befolyásoltam aháború kimenetelét
Dátum: 2009.10.07. 12:09:03
Hát persze, hogy kell a torony miért ne kéne!
Ez azt hiszem nyilván való, különben miért építettük volna...
Inkább azt kéne kimondanotok, hogy azt nem akarjátok, hogy nálunk legyen, rend fent érdekes a változtatás erőltetésnek időzítése....
Miklós mondta, hogy a tornyon már nem változtat inkább egy új épületet csinál.
Értem, hogy minek a felhajtás, de undorító, hogy a "többség javával" próbáljátok álcázni a személyes érdekeket!
Azt meg, hogy nekünk mi, hogy éri meg azt bízd csak ránk, és ne azt próbáld bizonygatni, milyen jó nekünk, ha elveszítjük.
De azért kösz jókat röhögök miközben olvasom ezt a topicot
Dátum: 2009.09.23. 15:51:12
Prisma ötlete valóban megoldja ezt az egész vitát.
Csak annyival egészíteném ki, hogy x ideig legyen teljes áron felejthető a sebgyógyítás.
Dátum: 2009.09.23. 12:44:37
Akárhogy, hogy is dől el a dolog, hogy most kell-e a sebgyógyítás vagy nem.
Arra szeretném kérni a játékvezetést, hogy a kreatív affinitáshoz és a kivégzéshez hasonlóan, korlátozott ideig a felejtés szakértelem szintjétől függetlenül, ellehessen felejteni a sebgyógyítást.
Sokan kész ténynek vették, köztük én is, hogy a 20-as szintű sebgyógyítás kelleni fog.

Idézet: Miklós - 2009.09.16. 23:42:51

- egyéni epikus feltétele 30. szint és 20-as sebgyógyitás (a sebgyógyitás nyilván meglesz mindenkinek, ezzel csak néhány extrém esetet akarunk


Így elkezdték növelni akár szükségük, volt rá eddig akár nem. Nekem 0-ás volt, ezzel a szakértelemmel csináltam meg a felejtős küldit.
Nincs rá szükségem, az okokat már több előttem szóló elmondta. Mindenesetre a hír hallatán elkezdtem növelni, mert nem akartam lemaradni a rajtról. Egészen 12-es szintig jutottam, mikor egy szövetségi társam aki többet böngészi a nagy fórumot mint én, szólt, hogy még korántsem biztos a sebgyógyítás szüksége az egyéni epikushoz. Rögtön leálltam a fejlesztésével.
Nem tudom, hogy a kreatív affinitás és a kivégzés esetén, hogy volt, de örülnék, ha visszakapnám a teljes fejlesztési költséget.
Ráadásul, most éppen szakértelmeket fejlesztek, és fölöslegesen drágítja a többi szakértelmemet is.

A végén még egy kérdésem lenne nem egészen világos, hogy a mit jelent a "max. szint-10 epikust kérhetsz ki".
Példának veszem magamat, 47-es szintű vagyok. Mínusz 10 az 37.
Szóval 37 darab egyéni epikust verhetek meg? (hármasával haladva, persze gyakorlatban valahol beragadnék, a 155-ös szintű epikusig is elgyalogolhatok?)
Vagy a 87. szintű epikusig bármennyit leverhetek? (ha egyesével haladnék)
Lehet valamit kezdeni olyan játékosokkal, akik folyamatosan zaklatnak az alpári káromkodással teli üzenetekkel.
Ő lenne az illető V1 - Rodajlend - 50. szintű végzetúr - 7514

Idézek tőle:

Küldő:
Rodajlend
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2009.09.02. 21:03:38
Normális vagy???
Megsüsselek? Megkereslek a városban és széjjeltépem az arcod!

Küldő:
Rodajlend
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:27:08
kurva anyád! köcsög

Küldő:
Rodajlend
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:31:42
te is szét leszel baszva, mint a barátaid. ha nem itt, majd élőben! faszfej!

Küldő:
Rodajlend
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:33:06
tápos csíra!!! költsed a pénzed sms-ben, turbózz, majd szétbaszom a fejed!
Dátum: 2009.09.19. 00:44:21
Én meg a hír hallatán, jó munkásember módjára elkezdtem fejleszteni a sebgyógyítást
Ha kiderül, hogy még sem kell kitépem a hajam...
Az előtt 0 volt most 12-es sszúszá sszúszá
Dátum: 2009.08.28. 00:41:07
Idézet: Miklós - 2009.08.27. 23:26:11
Idézet: Butchman - 2009.08.27. 22:21:37
1. A jelenleg legyőzött maximum* epikusszámig NE változzon semmi.
2. Epikus spec vonatkozzon ( teljesen logikusan) a közeharci sebzésekre IS.
3. Ha az egész csak azért "probléma", mert nem győzitek az új kincsek kitalálását, akkor egyrészt baromira szomorú vagyok, másrészt a két javaslatom TELJES összhangban van az elképzeléseddel.


1. Ez itt nem teljesen megvalósitható. Nagyon hülyén néz ki, ha teszem azt 140. szintig minden marad a régiben, aztán a 141. szintű szörny kétszerannyit üt, mint a 140. szintű. A fokozatosság nemcsak ésszerűbb, de könnyebben elfogadható és megszokható. Igaz, hogy még a verem mellett is a 120+ szörnyek egyre többet fognak ütni, viszont cserébe a játékosok is többet ütnek beléjük. Vagy például azt se felejtsd el, hogy most már mindenkinek lesz mágiaelnyelője is, ami számítani fog a harcban. Az érvet, hogy visszamenőleg soha semmit ne változtassunk, értem, de ezt nem lehet gondolkodás nélkül mindig minden helyzetben alkalmazni. Megjegyzem még, hogy az epikusok legyőzésénél sokkal többet számit az, hogy hány tagú a szövi, és mennyire szervezetten ütik, mint hogy mennyit üt vissza. Ha nem igy lenne, akkor nem lenne ekkora különbség a szövetségek eredményei között. Mindig vannak változások, amelyekből a legelöl haladók előnyt szereznek, és olyanok is, amelyekből hátrányuk származik. Ez minden játékban igy van, amelyet fejlesztenek az elinditása után.



Ez a módosítás tovább növeli a szakadékot. Rengeteget számít, hogy mikor kap meg valaki egy epikus tárgyat, itt főleg a Tul./szaki csökkentős, +Le% küldetések után, és lélekszívós kincsekre gondolok. De maradjunk a fejlesztési költség csökkentő gyűrűknél.
Van egy szem a 30-as, 35-ös és a 45-ös tárgyak között.
Majd 55-től kezdve minden szettben van minimum 2 ilyen gyűrű.
És pont itt lép életbe ez a módosítás, pontosabban valahol a 65-ös tárgyaknál.
Nekem is ezzel van a gondom, hogy 30 nagyon erős tárgyat könnyűszerrel megszereztek, nekünk meg szenvedni kell érte...
A másik, hogy szerintem ez egy olyan falat fog képezni amit rengeteg szövetség nem fog majd tudni áthágni vagy csak nagyon lassan.
Érdemes megnézni epikusok szerint rendezve a szövetségi toplistát.
Az első 64. szövi van túl a 10. epikuson. az első 25. van túl a 30-on.
Az első 8 szövi van túl az 50-en. Az első és a 8. hely között 52 epikus van.
A 4. és az első között 32.
És itt szeretnélek javítani. Nem az számít, hogy hány tagú a szövi, hanem, hogy hány magas szintű tag van egy szövetségben. Lásd a rózsaszín tappancsokat.
Viszont ha megnézed a legtöbb szövetségben nagyon vegyes az összetétel, így a legtöbb szövetségben a mostani epikusok is kihívást jelentenek. A módosításnak hála egy idő után nem tudnak haladni, vagy csak az eddiginél is lassabban. Erre a módosításra az Al és El miatt van szükség.
Viszont ha mindenkinek behúzod a kéziféket akkor felzárkózás sosem lesz, és mérhetetlen előnyhöz jutnak, ami persze attól is függ, hogy milyen tárgyak estek. De 55-ös szinttől kezdve már mindegyik tárgy táp.
Dátum: 2009.08.19. 01:47:45
Kétszer is találkoztam az új manóval:
Rozsliszk Szintur
De a leölt manók között nem tünteti fel.
A számokkal nincs gond az összesben benne van ez a kettő is csak nem tünteti fel úgy ahogy a többitpl. ennek kéne szerepelnie:
Rozsliszk Szintur 2 db
Most végül is mi lett CSuhival, meg a másik jómadárral?
Azt látom, hogy visszakapták a karakterüket...
Olyat is hallottam, hogy levonták tőlük a szerzett Le-t, visszabontották a szakértelmeket stb...
De a Le diffi toplistában még mindig ott trónolnak miközben semmi keresni valójuk ott...
Idézet: Jeriko - 2009.05.22. 17:51:33
Idézet: Nabil - 2009.05.22. 17:48:34
Hidd el nem az összes pók rohangál kivégzéssel.
Crimson is írta, hogy 29. szintig nem is tudott róla.
Épp ezért nem értem miért rátok hallgatott, Miklós a döntés meghozásakor.
Ne vedd sértésnek, de nem látom értelmét az egésznek, és annak sem, hogy felülről döntik el, hogy nekünk mi a jó....


Ta amúgy olvasod is ezt a fórumot, vagy csak vakon gépelsz? Mutass már rá kérlek, hol hallgatott rám Miklós!
Végig az ellen tiltakoztam, hogy a kreatívot módosítsa. Most idézzem be megint amit írtam, esetleg fordítsam le magyarra?


Előszór is többes számban írtam. Értem ez alatt, hogy magas szintén lévő játékosok vagytok. Miközben legnagyobb részt az alacsonyabb szinten lévő pókokat érinti a dolog.
Másodszor a te "Portya reformod" is hasonlóan csökkentette volna, vagy fogja, mert ki tudja mi lesz még, a kreatív affinitás hatását.
Hanem is közvetlenül, de köveztetve mindenképp!
Harmadrészt mint írtam ne vedd sértésnek! Ellenben te sértegetsz engem. Erre nem fogok reagálni, mert értelmetlen.
Olvasd el még egyszer mit, írtam hátha félreértettél valamit.
Hidd el nem az összes pók rohangál kivégzéssel.
Crimson is írta, hogy 29. szintig nem is tudott róla.
Épp ezért nem értem miért rátok hallgatott, Miklós a döntés meghozásakor.
Ne vedd sértésnek, de nem látom értelmét az egésznek, és annak sem, hogy felülről döntik el, hogy nekünk mi a jó....
Egészség plusz kivégzés növelése.....
Szomorúan olvasom a friss hírt, hogy be lett vezetve a kreatív napi Le korlátja.
Miklós csak egy magyarázatot szeretnék kérni, hogy miután meg lett tiltva az exploit használata, miért volt erre szükség?
Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem...
Mint azt sem, hogy miért fontosabb a magas szinten játszóknak a véleménye, ebben az ügyben, miközben a legjobban érintettek a pókok?
Egyben szeretnék tudni pontosabbat az aukciósházban megnyert lélekszipolyozómról, mennyiben érinti a mostani változtatás?
Mert ha a hatása a maximumon felüli +5 kreatívnak fele meg akkor kérném vissza a dukátjaimat!
Kérlek válaszolj a kérdéseimre akár privátban akár itt.

mod.:félregépelések
Birka mily találó név.
Valamilyen mondanivalód is van, vagy a pesszimista világképedből való félresikerült hasonlataiddal fárasztasz mindenkit?!
Mindenki másban leli az élvezetét, de ez azért már kicsit beteg...
Honnan gondolod, hogy a pókok max valósággal rohangálnak?
Nekem például 0 . 30. szintű vagyok.
Vagyis 54000 Le-t összeszedek, utána beavatkozik a korlát.
A portya nem vadászat, én azért nem fejlesztem a valóságformázást, mert a PP nem automatikusan Le, mint mondjuk az SPM-nél.
Minőségre kell menni nem mennyiségre. Nem vagyok hardcore portyázó, de a korláton belül csak elég rossz napokon maradnék.
Ösvényjárónak van igaza és ezt már én is leírtam. Eddig minden rendben ment, most jött ez a két mitugrász és felborít mindent?!
Mások szívjanak a baklövésük miatt?!
Kérdem én miért?!
Miközben csak annyit kéne tenni, hogy a szerzett és a vesztett LE nagymértékű változását figyelje a log egy bizonyos időn belül.
Csak annak fog nőni a vesztett LE-je is aki az exploitot használja. A becsületes portyázóknak nem érdekük az Le veszteség.

mod.: félregépelések
Megelőztél, de egyben a szívemből szóltál
Ez adja meg a játék sava borsát.
Gyakorlatilag ugyan ott lennénk ezzel a módosítással, mintha beszüntetnénk a portyát.
Akkor viszont magyarázza el nekem. Hogy hogy illik bele ez a művelet a végzetúr világába.
Ahol elvileg LE- éhes lények fosztják meg egymást az élet esszenciájuktól.
Majd gondol egyet és neki rohan levetkőzve egy végzetúrnak, hogy Le-t veszítsen?!
Ezáltal az Le vesztős "küldetés", ha egyáltalán annak lehet nevezni, szvsz egyáltalán nem illik bele a játékba.
Oldal: 123456789