Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2009.05.11. 19:07:18
Milyen típusú szakértelem a valóságformázás a végzetúrban?
egyéb
tér-idő
állat
harci
Alacsony szintűek?

Milyen kutya a német juhász?
vadász
őrző-védő
mentő
harci


Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: őrző-védő
Szerintem ezek közül elvileg bármire be lehet tanítani, az már más kérdés, hogy milyen sikeresen. Azonkívül gondoljunk csak Mancsra, aki német juhász és mentő kutya volt!

Ki irta az Utazás a koponyám körűl című könyvet?
Kosztolányi Dezső
Karinthy Frigyes
Karinthy Ferenc
Katona József
Helyesírás

Milyen fajba tartozik Darth Maul?
Droid
Zabrak
Twy' lek
Ember
A filmeben csak epizódszerepe volt (kb. 10 perc és utána megölték), nem hiszem, hogy a legtöbb néző tudná.

Kié a box utca nevü étterem ?
Gerhard Berger
Kovács István
Baumgartner Zsolt
Erdei Zsolt
Box utca nagy betű, nevű hosszú ű. A spec-ségét ítélje meg Hatsepsut
Dátum: 2009.05.10. 16:48:22
Ki nem hal meg a gyuruk ura cimu filmben?
Smeagol
az orkok
Pippin
Soromir
Inkább ne sorolom...
Dátum: 2009.05.10. 11:24:53
Hány pöttye van a katicabogárnak ?
2
4
9
7*
Van kétpettyes is, 2 jó válasz is van.
Dátum: 2009.05.08. 13:58:01
Bocs, elnézést kérek. Igazatok van.
Dátum: 2009.05.08. 13:54:50
Előtte ott volt, hogy: "Ellenfeled megadja neked a kegyelemdöfést"?
Mert ha igen, akkor kivégzett, és akkor mind1, hogy ki sebzett többet.
Dátum: 2009.05.08. 13:52:42
Idézet: bonca - 2009.05.08. 09:52:40
mert nekem mostanában 2.000 LE/vadászat az arányom.
Ha ezzel számolunk, akkor 100 CSP után (kétnaponkénti vadászat) 20.000 LE 1%-a, azaz 200 LE
Bocs, de nálam 2.000 X 100 az 200.000 és nem 20.000.
Dátum: 2009.05.06. 19:06:16
Ha szövetség átokpiramissal megátkoz, akkor 20%kal több LE-t rabolnak tőled, ha valamelyik szövetségi tag legyőz.

Szerk.: D4vid már másodszor voltál gyorsabb.
Idézet: Gabbby - 2009.05.06. 17:48:05
Hisz aki erre válaszolhat, az ezt a játékot játssza nem? Akkor azért valamicskét kéne konyítania a válaszhoz.
Igen, mindenki válaszolhat rá, aki elérte azt a szintet. Te ezt 1es szinten tudtad volna?
Dátum: 2009.05.06. 18:31:59
Ki volt az amerikai elnök Obama előtt?
Ronald Reagan
George W. Bush
Franklin D. Roosevelt
Bill Clinton
Ha a válaszban kiírtuk a neveket, akkor a kérdésben is írjuk ki!
Dátum: 2009.05.06. 17:24:35
A vakító fény nem erőt vesz le, tehát a sebzésre semmilyen hatással nincs. Támadást vesz le, tehát az ellenfél találati esélyét csökkenti. De ha eltalál, akkor rendes sebzést okoz.

Szerk.: Ja, és még valami. Nincs olyan, hogy csak 5-öt vesz le. Ha nem találod el, akkor semmit nem vesz le. Ha eltalálod, akkor 18 at +a taumaturgia adta bónuszt veszi le
Nekem rózsaszín feltöltőkártyás telefonom van, és ott is előfordultak érdekes ügyfélszolgálatosok:
Nyáron lesz 4 éve, hogy vettem egy finn gyártmányú (nem reklám) telefont. Volt wap előfizetésből 2 fajta: 500 KB-os és 3MB-os. A kisebbet választottam, mondom az elég lesz. Pár hónap múlva le akartam mondani. Felhívom az ingyenes számot, előadom a problémám az ügyfélszolgálatos hölgynek:
-Szeretném lemondani a wap-előfizetésemet.
~Milyen típusú az előfizetés?
-500 KB-os.
~500 ???? (Meglepettség a nő hangjában)
-Igen,... a kisebb csomag.
Így megértette.
Valaki írta, hogy a telefonjai nem bírtak 1 évnél többet. Az enyémnek 4 év alatt soha semmilyen baja nem volt (Egy ismerősömnek is ugyanilyen volt, és csak azért cserélte le, mert a külseje karcos és kopott volt) Választani tudni kell


Szerk.: Szeretnék gratulálni annak, aki lepontozta a véleményemet. Kezet fel ki volt az?
Dátum: 2009.05.06. 12:40:44
Ebben a játékban a Mágia tulajdonság miben segít?
A varázspontok mennyiségét nőveli.
Semmit csak ugy van.
A megtanulhato varázslatok számát nőveli.
A varázslat találati esélyét nőveli.
Volt már normálisan is, helyesírási hibák nélkül is.

Hány %-os a legerősebb abszint(alkohol)?
42%
80%
36%
12%
Reklám + egészségkárosító
Dátum: 2009.05.06. 11:00:16
A nagypályás labdarugó mérkőzéseken hány labdarúgó van a két csapatban összesen?
14
11
26
22
És a cserék? Ja, arra gondolt, hogy a pályán hányan vannak...
Én nem szoktam vádolni senkit, de ezt azért nem hagyom szó nélkül:
V2-n történt, hogy egy szövetségi társam kapott egy üzenetet Glory -tól:
"Üdvözletem, csak szólok, egy időre hagyom ezt a karaktert, nem lessz nála LE.
Félre értés ne essék, ez egy tápolóü karakter, nem azért van hogy elverjek vele másokat, hanem hogy elszívjam tőle a LE-t.
A főkarakterem, ameiknek adakozik az Gepum.

Jó játékot soxerencsét."
További érdekesség, hogy Glory profilján említi Gepum-ot. Kérnék egy admint, nézzen utána. Köszönöm, és ha tévedtem, nem vállalom a felelősséget
Dátum: 2009.05.05. 13:54:14
Ki tervezte az AK-47-et?
Edward Rydz-Śmigły
Mihail Tyimofejevics Kalasnyikov
Én
Eugene Stoner
nc

A Da Vinci kód egyik alappillére:Sang Real,mit is jelent?
értelmetlen,nincs jelentése
nincsi is ilyen a Da Vinci kódban
Sátán gyermeke
királyi vér
Kimaradt szóközök, és ha értelmetlen/nincs ilyen, akkor miért is kérdezed?

Melyik állat nincs a kínai honoszkópba?
Sárkány
Kutya
Macska
Kígyó
Ne keverjük már össze a -ba és a -ban toldalékokat!

MELYIK NEM RÓKA?
KARAK
INY
VUK
VAHÚR
Kiabál
Dátum: 2009.05.04. 21:19:26
Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy egyáltalán örülni kell, hogy van a 15%-os szabály. Játszottam már jópár böngészős játékkal, (amikhez nem szeretném hasonlítani a Végzeturat, mert messze jobb). De még nem láttam másik játékban ilyen szabályt. A készítők nagy ívben... nem érdekelte hogy alacsony ÉP-nél nincs esélye a védekezőnek és lerabolják. (olyant már láttam, h 50 ép alatt nem lehet támadni, de abban a játékban azt 2 perc alatt regeneráltad)
Dátum: 2009.05.04. 18:42:59
Idézet: Darkshade - 2009.05.04. 18:20:58
Esetleg harci düh vagy valami ilyesmi bevezetése, ha egy magasabb szintű karakter megtámadna és vereséget szenvedsz a következő összecsapásotokkor kapsz plusz X+ szintkülönbségnyi erőt, támadást, taumaturgiát, Iq-t de védelmed lecsökkenne ugyanennyivel. Tudom kellene egy figyelőrendszer és nehéz lemodellezni, de azért felvettettem , hátha...
Tudom, hogy kiragadott részlet, de erre reagálnék. Következő összecsapáskor? Ha rendszer naplózna minden magasabbról jövő támadást, hogy kinek ki ellen mennyi bónusz, az egy idő után kezelhetetlenül nagy adatbázis lenne és csak lassítaná a szervereket.
Dátum: 2009.05.04. 18:38:21
melyik megyénkben található az Ősi nevü falu?
Vas megye
Pest megye
Veszprém megye
Zala megye


Ki nem volt tagja az első triumvirátusnak az ókori Rómában.
Cnaeus Pompeius Magnus.
Marcus Licinius Crassus.
Caius Octavianus
Caius Julius Caesar.
Kérdőjel?

Mikor jutott ki utoljára világeseményre legutóbb (2009-ig) a magyar felnőtt labdarúgó válogatott?
1986
1982
1954
1966
Utoljára ... legutóbb. Az egyik is elég lesz. (Javaslom átolvasni a kérdéseket feltevés előtt, azonkívül gratulálok az értékelőnek.)


Mióta jegyzik az guiness reordokat?
2008
1955
1978
1920
Nagy G, és rekord.

Melyik New-Orleans folyója?
Missouri
Ohio
Mississippi
Rio Grande
New Orleans kötőjel nélkül.
Dátum: 2009.05.04. 17:55:27
Szerintem ezért merült fel, hogy opcionális lenne. Ha mostani rendszeren hagynád, akkor ugyanúgy tudsz 15% alatt vadászni. Ha bevállalod az újat, akkor pedig fogadd el, hogy kockázatosabb. szvsz
Dátum: 2009.05.04. 17:50:35
Lenne egy apró észrevételem: Ha választható lenne, akkor nem 48 órás váltást kéne beállítani (mint a pp-nél), hanem kb. 2 hetet.
Meg is indoklom: Tegyük fel, hogy maxos az elementárisod, napi 50 csp-t kapsz. Ha nem prémiumos, akkor az 5 nap alatt telik fel teljesen (feltéve, hogy nem nullázol csp-ből). Ha ezen belül lenne a váltási korlát, akkor ugyanaz lenne, mint eddig. 4-5 napig csak portyázik, átállítja, hogy védve legyen és mindig leütteti magát epikuson/térkapuban és nyugodtan vadászgat. Pár nap múlva ugyanez, visszaállítja és mehet a portya 0-24. Semmit nem változtatna.
Mit szóltok? Igazam van, vagy hülyeséget írtam?