Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.03.03. 12:56:52
Elindítottam 20 vadászatot, és a kvízzel nem végeztem, mire az első lejárt.
A befrissülése el is tüntette előlem az összes többi kérdést válaszolatlanul, pontosan nem tudom hányat, lehet csak az utolsót.
Legyek gyorsabb?
(fox)
Dátum: 2010.03.02. 13:02:38
Állatok gyógyítása gomb rámutatásra még lila.
Hacsak nem szándékos.
(opera)

Ugyanitt Név/Szint felirat is.
Dátum: 2010.03.02. 12:21:35
Epikusban-entitásban a lények neve összecsúszik a viselt tárgyaik felirattal.
Háborús archívum még liláj.
(opera)
Dátum: 2010.03.02. 12:06:10
Mivel nézitek?
Nálam operában minden topicban sötét a hsz háttér és sárgás betűk vannak, no és minden látszik.
Dátum: 2010.03.02. 11:50:36
Szép lett, grat.
Aukcióban dukátvásárlás egy kicsinyt hibás még a másfél gombjaival.
Dátum: 2010.02.28. 10:18:30
Szia.

Két dologra is jó.
Találsz ugyanott egy idomítás nevű szakértelmet.
A becsapdázott állatot beidomíthatod, és aztán veled fog harcolni a portyákban, véd téged és harapdálja a gaz ellent.

A másik dolog pedig szintén a szakiknál található, lélekenergia sajtolás.
A befogott jószágot kipréselheted, sokkal több lélekenergiát kapva, mintha csak simán levadásznád.
Ekkor viszont elpusztul, tehát nem tudod aztán pl. beidomítani.

Edit:
Gyors vagy LoWs.
Dátum: 2010.02.24. 14:24:49
Szia!

Valószínűleg elérted a tanulásod határát.
Onnan feljebb már csak akadémia épület megléte esetén tanulhatsz, minél magasabb szintű az akadémiátok, annál magasabbra.
Dátum: 2010.02.23. 19:03:31
Szövetség menü, tetején szavazataim.
Legördülőből kiválasztod kinek akarod adni.
Dátum: 2010.02.22. 20:14:19
Venni?
És akkor mit játszol?
Nyitogatod a pénztárcád?

Egyébként lehet venni.
Úgy hívják lélekkút kisütés.
Dátum: 2010.02.22. 14:20:36
Ezesetben is aktív küldinél kell elküldeni, tehát meg sem jelenne a visszahívás gomb, majd csak akkor, ha az állat kijött a szintlépősküldis kennelidőből és újra elküldi a gazdi, immár küldetés nélkül.
Dátum: 2010.02.21. 12:20:20
Ez még úgy is jó lenne, ha az állat mindent elvesztene, még azt a négy óránnyit is, amit már legyakorolt, simán visszaállna az elküldéskori állapotára.
Akkor tényleg csak indokolt esetben szakítanák meg, de ha meg kell, hát meg kell.

Edit:
Viszont az is igaz, hogy ha szintlépős küldit fejez be épp, akkor azt nem tudja visszavonni.
Esetleg akkor, ha felvett állatszintlépős küldi mellett nem működne a visszahívás.
Dátum: 2010.02.20. 23:55:57
Kérdés volt, nem állítottam, hogy ilyet mondtál.
Node sebaj, fő, hogy már értjük egymást.
Dátum: 2010.02.20. 21:12:01
A szövetség sem dobálja be a tagjait csak úgy viccből katakombába, hanem csak akkor, ha erre szükség van.
A szavazás szükségessége feltételezi, hogy a tag akadályoztatva van abban, hogy bemenjen magától, és nem azt, hogy háén nem akarok!

Szerinted inkább dobják ki a szöviből, had vesszen a kincspontja, a beépülése, neadj' a kéthónapos küldije, inkább, minthogy berakják katakombába, ahonnan 24 óra múlva előjöhet?

Na ezt tartanám igazán kegyetlenségnek és abszolut szövetséghez méltatlannak.

Edit:
És igen.
Én személy szerint örülnék neki, ha pár napig valami miatt, akár előreláthatatlan okok miatt nem tudnék feljönni, és amikor újra jönnék, katakomba fogadna és nem az, hogy hatszáz csatát vesztett rajtam a szövetségem egy háborúban.
Dátum: 2010.02.20. 11:34:21
A szövetségi szavazásokat jó lenne, ha legalább az meg tudná szakítani aki kiírta.
Vagy minden öt szavazatos.

Edit:
És szó volt a szavazással kombába küldésről is.
Abból nem lesz semmi?
Dátum: 2010.02.13. 21:37:33
Ugyanolyan szintkorlátokkal lehet háborúban támadni, mint normál portyában.
Tehát egy tizes nem támadhat egy hármast.
Dátum: 2010.02.12. 09:41:53
Bárhányban lehetsz, aki úgy győz ellened, hogy még van üres kamrahelye, az elvisz.
Dátum: 2010.02.11. 12:03:48
Azért míg nincs kimaxolva, és nem vagy gépnél, hagyd csak rajta nyugodtan a turbót, már azzal is több CSP-d lesz, amit addig ad.
Dátum: 2010.02.10. 18:00:04
A szavazás leginkább a nyitóban felvázolt agyrémről szólt, így nem meglepő, hogy ilyen szanaszéjjel szavazatok születtek, amit Miklós hálisten normálisan értelmezett, hogy ez max szövibajnokságnak jó, bár annak is bőven lenne mit rajta még kidolgozni.

Idézet: Miklós - 2010.01.25. 11:47:10

Azonban maga a szavazás eredménye magáért beszél, a többség nem akarja, hogy a jelenlegi harcrendszert egy ilyenre lecseréljük, tehát ez az ötlet el lett vetve. Amit úgy látom, a játékosok egy része még elfogadna, hogy a régi rendszer mellett ez belépjen mint egyfajta új vetélkedési forma. Viszont a jelenlegi káosz mellett erre is csak akkor látok lehetőséget, ha valaki (Kócos? Jerikó?) a topicban átveszi az irányítást, és a használható postok alapján összefoglalja, hogy szerintetek milyen változások szükségesek az eredeti javaslathoz képest, hogy az minden játékos számára egy szimpatikus új fejlesztés legyen, és elküldi nekem emailben.
Annak a lehetőségét sem vetettem el, hogy egy teljesen eltérő rendszer kerüljön kidolgozásra, de akkor ez is 1.) leirás, 2.) szavazás 3.) módositások útján előről végig kell rágni.


Innen a felszólított játékosokra van bízva az event-szövibajnokság (?) formára való átdolgozás, ami viszont a háború mostani rendszerén semmit nem segít.
Holott két érdemre és kidolgozásra érdemes ötletet is olvastam itt adott témában.
Dátum: 2010.02.04. 20:39:47
Azt felejted ki a számításodból, hogy bármilyen precizen vásárolja is azt a dukátot, ha aznap vettem meg én az első aukciós tárgyamat és teszemfel kinulláztam a dukátszámomat, amikor ő az első kettőt vette, mire neki 800 dukátja lesz, nekem is ismét lesz annyi.

Sőt, mivel már bőszen ismétlős küldizek, több lesz, mint neki.

És mivel egyre többen vannak ismétlős küldi szint felett, az egyre később odaérőknek egyre esélytelenebb a dolog, hiszen a már ott lévők egyre feljebb nyomják egymás elől a licitet.
Dátum: 2010.02.04. 08:21:36
Nem a szigorítás mellett, vagy ellene beszélek, csak halkan megjegyzem, hogy pontosan ugyanilyen érzés, amikor hónapok hosszas fejlesztése, rákészülése, ahhozöltözése után érkeznek olyan fejlesztések, mint kivégzésnerf, kreanerf, portyagömbnerf és még sorolhatnám...

Nem lehet alkalmazkodni, mert hirtelen a nyakatokba borult, akár egy jóltelt éjjeli?

Hát valóban...

Talán eztán ti is ehhez képest ötleteltek, mi legyen a kisebbekkel.

Ezt tényleg minden rosszmáj és TOPellenesség nélkül.