Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.05.05. 20:25:13
Akkor válasszuk le a kvízmedálról, mert látom itt akad el.
Ne kvízmedált adjon, legyen más a neve.
Ne 1 %-ot adjon a vadászatra, adjon mondjuk sajtolásra 0,2 %-t.
Ne medál legyen, hanem relik, vagy pántlika, vagy kitűző, vagy babérkoszorú.
Dátum: 2010.05.05. 18:40:36
Azért jó ötlet Miklós felvetése, ami nem gyorsulási versenyről szól.

Edit:
Pont ilyenek kellenének, több dolog, amiben összemérhetik magukat, a karakterüket az emberek.
Nem véletlenül népszerű a kvízolimpia és a bajnoki viadal sem.
A TOPlista az... hát az van, aztán jóvan, de nem "versenyképes" míg nincs rendesen megcsinálva, max az elejének.
Ilyenek nagyon jók lennének unaloműzésnek, ami biz ránk férne.
Dátum: 2010.05.05. 18:28:20
Ezzel a lassabb netesek ugyanúgy nem lennének kisegítve, mint most, sőt, míg captcha-znak, még inkább le fognak maradni, ha tudják a választ, ha nem.
Dátum: 2010.05.05. 17:12:17
Csak üres medálra gondolsz?
Dátum: 2010.05.05. 16:00:50
Még ha feltételezzük, hogy nem az egész Vlagyimir Iljics brigád gyűlt össze Béla kvízmedáljának megszerzésére, és természetesen adatbázisokat sem használ senki (tudom, utópia) de a netsebességek között brutális eltérések vannak, a győztes idők pedig mármár futurisztikusan rövidekké váltak.

De kvízmedálnak tényleg nem lenne szerencsés nevezni, ebben egyetértek Settlerssel, más kategória.
Egyik gyorsulási verseny, a másik meg gyufaszálból építés.

Edit:
Mi lenne, ha egy medál nem 1 %-ot adna, hanem 0,5-t, és mehetne 12-ig?
Dátum: 2010.05.05. 15:28:07
Let, jól érted.
Dátum: 2010.05.05. 15:23:50
Csodálatos a hegyi embered.
Nekem is vannak olyanok, akiket tisztelek, de ők nem azok, akik ráfognak valakire valamit, anélkül, hogy egy icipicit meggyőződnének az igazukról.
De ha véletlenül megteszik, ők tudnak elnézést kérni is.
Mások nem.
Nem vagyunk egyformák.

Olyanokat olvasol, amiket nem írtam.
Légy büszke rá, megdolgoztál érte.
Ezért javasoltam, hogy legyen ez a medál más formájú, és legyen más a neve, hogy a tied megőrizhesse a dicsőséged, és a munkád.
Értem a gondod a medállal, és megértem, ezért már asszóztunk a háború reform, és a bajnoki viadal kapcsán másokkal is eleget, az kapja, aki megérdemli, de az érdemelje meg.

És nem azt írtam, hogy figyelni foglak... te figyeld (ahogy ezek szerint figyeled is) a saját pontjaidat... a vádaskodásod után pontoztalak... bevallom, pont amiatt, lefele.

Pocsék dolog csak azért vádolni valakit, mert nem ért veled egyet, remélem leszoksz róla.

Neked is jó fórumozást.
Dátum: 2010.05.05. 15:00:02
Idézet: Settlers - 2010.05.05. 14:35:49
Köszönöm a lepontozást Darah
Ha már ilyen nagylelkű vagy és ennyire tudod az észt osztani, akkor a kvízmedált is oszd ingyen.
Biztos, hogy minden gyenge karakter rád fog szavazni.
És hogy ne zavartasd magad, a szintemen nem vagyok rossz egyáltalán, mert utánanézek a dolgoknak, kiszámolom, hogy melyik a lehető leghelyesebb út a fejlődéshez.
De sajnos a Te szinted még nem értem el.
Szerintem oda még sok füvet el kell szívjak
Egész nyugodtan pontozz le.
Én nem pontozlak le téged.
Üdvözletem.


Ez a mostani pontozásaim száma.
Pontozott hozzászólások:
2144
Remélem figyeled hogyan változnak a pontjaid, mert most foglak pontozni.
És akkor remélem meg van beszélve, ki osztja az észt, és főleg ki vádolja marhaságokkal a másikat.
Te simán irígy vagy, neked van, másnak meg ne legyen.
Nemhogy olyan, másmilyen se legyen, mert akkor a tied kvesebbet ér.
Hogy reklámozod magad, miben vagy jó, ám egészségedre.
De hogy ennek miért érzed szükségét, amikor meg sem említettem hogy gyenge, erős, optimális, vagy pesszimális vagy, ez rejtély.
A füvet szerintem inkább legeld, hátha úgy hat is.

És nyugodtan pontozz le, ha van kedved.
Dátum: 2010.05.05. 14:25:04
Akkor legyen háromszög alakú, és nevezzük besorolómedálnak...
Maradhatsz továbbra is büszke a kvízmedálodra.
Dátum: 2010.05.05. 14:02:32
Szerintem jó ötlet.
Max annyival kell kiegészíteni, hogy az elegendő válasszal bekategorizált kérdést egy kvízadmin "engedélyezi", és ha nyilvánvaló, hogy az "Egyik kategóriába sem illik"-nél sokkal jobb helye van, akkor nem bólint rá, hanem a második legtöbb szavazatot kapott (valószínűleges valós) helyére illeszti be a kérdést, és nem a "győztes" kategóriába pakolók kapják a jutalmat érte, hanem a második helyezettek.

Aki tötyörészik a kategorizálásokkal, miután felhúzta a fúzióját, hogy rövidebb legyen a vadászata, az megérdemelné, és nem ezt a semmirevaló 200 LE-kat naponta, ami viccnek is rossz.
Dátum: 2010.04.28. 21:16:28
A visszahívós epikushoz lenne egy rémálmom.
Színejava az idevágó topicból származik, akiktől lenyúltam, elnézést.

Amikor a szövetségi epikus eléri a 90-es szintet, az epikus menüben megjelenne kettő gomb, valami efféle feliratokkal:

"Továbbra is a szövetség legnagyobb szintű epikusát akarom támadni."

"A visszahívott X (itt a kezdeti szám az 50-es értelemszerűen) szintű epikust akarom támadni"

Itt mindenki választhat magának kategóriát.
De ez a kategória a karakterhez eltárolásra kerül, a szövetség azonosítójával együtt, és nem változtatható meg a későbbiekben sem lentebbi kategóriára, még ki-belépés esetén sem.

Erről lehetne egy figyelmeztetés is a szövegben, hogy:
"A választott kategória a későbbiekben kisebb szintűre nem váltható át."

Ha megtörtént a kategóriaválasztás, onnantól kezdve az illető csak azt a kategóriás epikust ütheti, amit választott, és csak annak a tárgyaira licitálhat.
Aki nem választ kategóriát, az a licitálni sem fog tudni.

Kategóriát felfelé bármikor válthat, tehát aki a kisebbhez sorolta be magát, az válthat felsőbb kategóriára, de lentebbibe nem!

Ugyanez a gombmegjelenés ismét lejátszódik akkor, amikor a szövetség nagyobb epikusa elér a 130-as szintet, és ugyanígy, minden újabb 40 szint után megjelenhet egy újabb választógomb, ahol az X felirat mindig 50-ről indulna, de természetesen ez csak azoknál lenne kiválasztható formában, akik még nagyobb kategóriát nem választottak maguknak előtte.

Visszahívni lényt lentebbi kategóriákban csak egy "nagyepik" halála után lehetne, pl. az 51-es epikus csak a 91-es nagy halála után válna elérhetővé, elkerülendő, hogy az egész szövetség visszahívósokat csapkodjon. Ha mindenki lejjebb kategorizálj magát, a nagyepik beáll, és arra tudnak, míg elegen ki nem választják a legfelsőbb kategóriát.
Minden elpusztult nagyepik adna kategóriánként egy-egy visszahívható epikust.

Hogy a nagyepik, vagy melyik kisebb kerüljön kihívásra, ill. visszahívásra, azt kincseskamra ürülés után vagy a szövi 5 szavazatosa ejthetné meg, vagy egy szövetségi szavazás dönthetné el.

Vagyis tulajdonképp ez nem is egy visszahívhatós epikus megoldás, hanem egy periodikusan újrainduló epikütés lenne szövetségen belül.

Lehetne még ebbe szintkorlátot is berakni, ki hova jelentkezhet, és persze egész más számokkal belőni is, ez csak egy ötletváz.

Jól illeszkedne szerintem még akár a tókenrendszerhez is, lévén a visszahívottak a nagyepik helyét foglalnák el, úgy az emlékműben, mint a kincseskamrában, vonatkozhatna rájuk a 4 napos szabály is.

Kössetek bele légyszi.
Ezt tudom nem ide kéne, viszont nem tudom hova, így mégis ide.

Nagyon bejött.

"A bokrok megzörgetésére felrebben egy sziklaóriás."
Dátum: 2010.04.26. 12:23:25
Katakombában nem támadnak.
Nade komolyan, igyekszel felfelé, ahol egyre nagyobb szintekről érnek el, és ott is simán meglesz ennyi TÖ. Ha nagyon igyekszel meg tényleg, lentről is.
Vagy azt csinálod, hogy egy kicsit tényleg megállsz, akár turbózott VF-el, akár láthatatlan vadászattal, és visszaerősödsz picit, vagy vár szeretettel a TOP, és asszem a törlés.
Bár nem szeretnék vészmadár lenni.

Feljebb sem a kánaán vár, hanem HT-n KH-n hízott karakterek, ősköves cuccal, sőt, azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom, ott lesz csak igazán őskővihar-optimalizáció.
Magad kéne erősítened, azt tudod tenni.
Ha még nincs EH-d csináld meg... talán.
Jobb ötletem nincs.
Dátum: 2010.04.25. 22:35:51
Melyik nem utal egyetlen jelenlegi magyar pártra sem?
Narancs
Turul
3 repülő madár
Szegfű

Jelenleg az milyen évre esik?
Dátum: 2010.04.25. 22:15:18
Akkor tulképp mit szeretnél, ki támadjon?
Dátum: 2010.04.25. 13:37:03
Míg nincs kezelve az eltérő erőforrásmennyiség, (több CSP, PP) szerzési lehetőség (barátságos portya) és olyan szakértelemhez, egyébhez van kötve, de legalábbis annak előnyt adva a siker, amit nem ér el mindenki, sőt, az egyik kufártól ki van zárva egy tetemes játékosréteg, addig ez nem lesz egyenlő eséllyel megoldva.

És mivel a TOP sem hülye, legalábbis szöviszinten biztosan megbeszélik, hogy nah, hová is menjünk következőleg?
Én legalábbis ezt tenném.
Innestől kezdve pedig a többiek vagy eltalálják ezt a kufárt, vagy nem.
Dátum: 2010.04.25. 09:15:41
Ha ez a 30 %-os ÉP-d, csak gratulálni tudok hozzá, szépen felfejlesztetted az egészséged.
Ha esetleg mégsem 30 % ez, akkor viszont éppígy meglelhetett volna az 5-6(?) szinttel nagyobb nem VF-es is. Olyankor nem kérdéses a teendő?
Dátum: 2010.04.24. 12:17:28
Az sem lesz, Miklós kijelentette, hogy törékeny egyensúly van a hordák között.
Ezen semmit nem rontottak természetesen a Cavalorn által felsorolt portya"reformok", az ÉP regen vadászat közbeni kvázi megszűnése, sőt, az autosajt sem, mostmár csak az automata elköltést kéne valahogy beletenni 14,9 % ÉP-nél a vadászatba. Hivatalosan persze, scriptben már egészen biztosan van ilyen.

Szóval az egyensúly töretlenül törékeny.

De ne hagyd magad lelombozni, azért csak ötletelj.
Dátum: 2010.04.22. 20:55:17
A gyémánt pillanatnyilag kb ötven fölött max a korlátlan TP-beni fejlődésével rendelkezik portyában.
Lévén nincs a portyában LE.

Mire 200-as lenne, addigra meg kihal.
Nézd meg a V1-es TOPlistát.
Még csak alig 100-nál járnak.

Látom elbeszélünk egymás mellett.
Nem ugyanaz, hogy valami jár, mert építtél, vagy építesz, vársz 200 szintig, és már jó is, vagy nem.

Tudom, iszonynehéz a gyémánttal számolni, kilóg első pillanattól a sorból, mint a lóláb.
Én spec törölném az egész hordát, aki az, váltson a maradék háromra.
Az is meg lett mondva, a PP sose volt erőforrásnak szánva, ígyhát vicces rá hordabónuszt tenni.
De a kényes egyensúly az megvan. Hehe.
Na, ez már off, érdekesnek biztos érdekes lenne.
Dátum: 2010.04.22. 20:01:31
Na.
Ezt még variálhatnánk, de a lényeg szerintem az, a rubin magától az épülettől, semmi mást nem csinálva, ujját sem mozdítva megkapná a bónuszt, a gyémánt meg majd esetleg, egyszer, valaha összekapirgálhatja magának ugyanazt.

Ilyen már van, úgy hívják hordabónusz.
Másikat már ne csináljunk.