Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.05.24. 08:48:46
A manó nekem is tetszik, talán csak az nem, hogy aktiválni kell, mintegy kiírja a kari "homlokára", ide figyeljé, vadászom.

De talán lehetne az új épületekkel kombinálni, és kaphatna már meglévő állat ilyen eszenciát, pl a következő X kérdésre borítékolva vagyon a jó válaszod, vagy ehhez hasonló.

Az alapötlet tehát remek.
Dátum: 2010.05.23. 09:22:55
Szia!
Legyetek prémesek mindketten, lehetőleg ne legyetek egy szöviben, és ne támadjátok egymást.
Akkor nemigen lehet gond.

Off:
Szavak Atyja, te fürgegyík.
Dátum: 2010.05.22. 15:26:21
Lélekkufár.
A bal oldali menüben keresd.
Dátum: 2010.05.22. 12:06:57
Elszipkáztad tőle a meccs alatt az összeset.
Dátum: 2010.05.21. 21:46:57
Szia!
Annyival már bőven tudni kellene lopni.
De ha esetleg megturbózod, akkor még nagyobb a sanszod.
Már persze ha az ellenfélnél van egyáltalán ellopható őskő.
Dátum: 2010.05.21. 14:54:58
Viszont annak a 125-ösnek kétszerannyi az esélye arra is, hogy rossz helyre teszi adott kérdést, mint ahogy arra is, hogy rosszul válaszol, és két vadászatára nem jár plusz.
Vitázni én sem akarok, de azt hiszem abban egyetértünk, hogy nem hátrányt akar venni magának senki.

Esetleg tényleg lehetne külön, ahogy Jerikó mondta, csak azt nem tudom hogyan lehetne megcsinálna a gyorsítósoknak, hogy egyre felelj, egyet csak sorolj.
Dátum: 2010.05.21. 14:43:53
Az lenne jogos, ha a gyorsítóknak kétszerannyit kellene vadásznia egy ilyen medálért?
Dátum: 2010.05.21. 14:26:56
Azzal jártál rosszul, hogy más nem?

Amikor megvettük, még szó nem volt kvízmedálról.

Egyébként erőst rácsodálkoztam erre a hipp-hopp behozásra, főleg annak tükrében, hogy mennyire tiltakoztak ellene a kvízolimpiások.
Lássuk be, jogosan.
Azt hittem más forma, vagy más név lesz neki adva.
No, hát így tévedek én.
Dátum: 2010.05.21. 14:21:08
Elköltöd a LE-det 10K alá és kienged.


(nem is játszom V4-en, de ez már tényleg szállóige lesz )
Dátum: 2010.05.17. 18:20:21
Az a gond, hogy ha olyan tag regel, aki elég értelmes hozzá, hogy felmérje a játékban rejlő lehetőségeit, az egy egy hónapos tájékozódó, informálódó játék után sikítva menekül ebből az XXL méretű karikra kigyúrt játékból.
Mert a kicsiből max bajnok lehet, és ezzel vége is a karrierlehetőségeinek, minden másban valami brutálisan fapadosra van csúsztatva kisszintűeknek a játék, fizessen érte aki hülye.

Már jó kezdeményezés volt a vadászidő csökkentésük, de ezt még sokkal-sokkal jobban kéne fokozni, és az olyan fiaskókat, mint a halálidétlen TOPlisták, aukciós ház, epik, ütőszintek nagyon gyorsan gatyába kéne rázni, mert nemhogy szaporodni, de fogyni fog az utánpótlás.
Persze ez csak az én véleményem.
Dátum: 2010.05.16. 20:51:43
De itt van ideje utánajárni, ha egyáltalán érdekli, és még ha kicsit késve is, de megtudja, de ott már nagyonkésve fogja megtudni, ha ilyen nagyüzemi hízlaldában tépetik azok után, akik alapjáraton tudták ezeket.
Dátum: 2010.05.16. 20:28:03
Ez az ötös ugye végtelen világ?

Tehát tegyük fel két év múlva is fut.

Akkorára ez mivé fog fajulni?

"Inspiráció
A később indult karakterek bónuszt kapnak a vadászatért kapott LE-re és TP-re. "

2012-ben regelő Pistike hármat kattint, és negyvenesre felvadászta magát, de halvány lila segédfogalma nem lesz hol van Drakin, vagy mi a fene az a csapdakészítés, vagy hogy létezik szerencse nevű tulajdonság?

Vagy én nem értek valamit?
Dátum: 2010.05.16. 14:35:30
Szia!

Mert két év múlva lehet magad sem fogod tudni mi volt illető úriember polgári neve, és a kérdések nem szezonálisak, ami bekerül, benn marad, ahogyan az eleje már másfél éve benn van.

A yetist talán kérdezd meg a "Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2." topicban, ha lehet pontosan bemásolva hogyan is szólt a kérdés.
Dátum: 2010.05.16. 12:17:08
Érdekelne hol járunk a kényelmi funkciók használhatóvá tételével?
Mert már elég régen befizettük, de ehhez képest még a mindig a karilap kellős közepén öltözünk, és még mindig egyesével kell csesztetni a harcoló állatokat minden áldott este, hogy elmenjenek aludni, és ne ráncigálják magukkal a küldis állatokat is.

Az autosajt a hab a tortán.
Dátum: 2010.05.14. 08:55:29
Tanárúr kérem, én készültem.

Olvastalak.

Csakhogy... már ott is csak párótok szerint volt ez tökéletesen rendben, de onnan az új tevékenységek benneteket is kibillentettek.

Nekünk meg már akkor sem, mostmár meg főképpen.

Te figyeltél, amint ezt feljebb írtam?

Edit:
Magyarul míg nem a sajátoddal kell csalánozni, tök egészséges dolog az, (jó a reumára) de ha a tied kerül sorra, máris megoldásért kiált.
Dátum: 2010.05.13. 22:47:19
Nem tudtam megállni, elnézést.

Idézet: Ariel - 2009.04.18. 11:22:15
Félreértettél... nem az újításhoz kell itt alkalmazkodni, hanem ahoz, hogy megnőtt a sebzés amit a nagyobbaktól kapsz. A játék eleje óta az erősebb üti a gyengébbet, ez senkinek nem újdonság. Az újdonság annyi, hogy elért a játék arra a szintre ahol nagyon megugranak a sebzések. Ehez kellene alkalmazkodni. Létezik több módja is, elég sok fejlesztés valósult meg ebben az irányban (védelem ital, sebgyógyítás, mágikus regeneráció). Aki nem akarja használni őket, és az egészsége is csak 45 az ne csodálkozzon, hogy nem marad ép-je semmire.
Dátum: 2010.05.13. 20:04:13
Hát ez lenne a tömés, nem?
És akkor hol beszélünk már a rabolt LE-ről?
Dátum: 2010.05.13. 15:05:56
Ariel, azt az ÉP-t mondhatni senki nem tudja felhasználni, nem csak te.
És ehhez nem kell jóakaró.
Elég, ha vannak nálad jóval nagyobb szintű karik, akik örömest elhasználják helyetted.

És ez tökéletesen jól van így, ez a játék rendje.
Fejlesszed az egészséged, vagy kapjon TPpluszt az állatod.
Vagy már nem ezek a jótanácsok járják?

Ha megtanulsz vigyázni a LE-dre, akkor a jóakaróid le fognak rólad mondani, nem hülyék, nekik sem kell potya TP.

De ha a tényleges jóakaród azt élvezi, hogy felkenődik rajtad, LE-t se visz, de nem is hoz, csak TP-t, míg ezt teheti, nem fog rólad lemondani, miért is tenné?

Tudom, TOPhelyzet más helyzet.
De ne ebből induljon ki az alap játékfelállás, az lejjebb van.
Dátum: 2010.05.13. 13:54:26
Van köztük egy brutális különbség.
A LE-re lehet vigyázni.
Amit a védelmében már behoztak a játékba, bőven átbillent rég a csak vigyázni lehet rá irányába.
Ha még lenne benn automata elköltés is, meg tökéletesen használhatatlanná is válna a portya, bár már most se pite.

A tömés ellen nem lehet védekezni.
24-ből 24 órát nem lehetsz 15 % ÉP alatt.
Dátum: 2010.05.12. 20:41:09
Míg nem fújja be a bíró, nincsen ám gól, ha ő nem látta, akkor szitává gólozhatta a 33 ember a hálót.

A gyepet is nyírni szokták.

No, legyél te kicsit Beho, és mondd meg, hogyan fektetnéd le ama szabályt, ami szigorúan, és pontosan behatárolná, hogy mit szabad és mit nem.
Lehetőleg úgy, hogy azt számon is tudd kérni, vasszigorral.
Kíváncsi lennék rá.

Offsboy, ez olyan, mint a rendőrség, üldözi a bűnt, de ehhez a bűnnek kell elől futnia.