Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.04.17. 06:06:39
- Nem az épületek miatt, hanem az épületek leprogramozásának szüneteire gondoltam.
- Hol verseny az, ha egy kimaxolt szöviből 6 szintről óránként leverhetnek háború ürügyén?
(ugyanez Bajnokság detto, viszont ott megtehetem, hogy nem jelentkezek)
- Itt érvel Zacc, Yworl, Gau. Példákat hoznak fel. Nem mindig megfelelő stlussal mindenki, de érvelnek. Erre ellenérvnek hozod a csataegyenlegüket, és sírásozol.
- Iszonysokan nem veszik a fáradságot, hogy írjanak a fórumba. Nem lehet, hogy a lekezelgetés, olykor kioktatgatás, no és a sírásozgatás miatt? (ismét kérdezem, nem tudom)
- Mit értesz igazán nagy szintelőnnyel csapkodásnak? A 44-esek már leérnek 38-ra, ez tény. Ismét személyeskedsz, azokkal, akik megemlítik, hogy gond van. Pont mindig azok ne szóljanak egy szót sem, akik szólnak, mert nem vesztesek, nem ilyenek, nem olyanok.
- Megfelelő nevek. Lehet úgy tenni, mintha nem látnád, tegyél úgy. Ehhez NC.
- Az elől járó karakterek valóban sokat ötletelnek, viszont játékosok is, világos, hogy játszani akarnak, harmadjára írom, nem elvárható tőlök az abszolut mindenkivel korrektség, ha érvényesíteni akarják a saját érdekeiket. Ezért nem kéne itt a többi megszólalot lekezelni, hülyének nézni, gagyi kompenzációkkal vakítani, és persze sírásozgatni nyakló nélkül.
Dátum: 2009.04.16. 22:39:59
Ariel, ha megnyúzzátok a birkát, aki beér 6 szintbe, azt jövőre nem lehet megnyírni.
Nekünk sem.
Tisztelet az elől haladóknak, tény, sok bugot kiszűrtek, sok ballépést korrigáltak a szavukra.
De más problémákkal épp azért nem szembesülnek ők, mert elől járnak, és nem középen.
Hallgattassék meg minden fél. Sírásemlegetés nélkül.
Dátum: 2009.04.16. 21:38:40
Mivel én is középmezőnyös vagyok, nálunk is nulla az új épületek szele.
A V2 mennyivel indult az egy után? Bocsi, nem emlékszem pontosan.
Lehet, hogy épp amiatt, hogy nem kellett annyit várni az élen az új épületekre, nem jöttek létre ekkora anomáliák, mint V1-en?
Nem tudom, kérdezem.
Miért panasznak vesztek minden felvetést? Ezt valaki árulja már el.
Miért kellene mindig csendben hallgatni, akkor mégis, honnan fogják tudni, ha valami "nem arat osztatlan sikert"?
Most szerinted csak annak lenne joga azt írni, hogy túl sok a szint, akinek minuszos a csataegyenlege? Vagy ezt nem értem. Éppenhogy azt kéne észrevenni, hogy azok is sokallják, akik már használni tudják a szintelőnyt.

Hogy hogyan lenne jobb, egyenlőbb, és stb... ahány téma nyílik az új lehetőségekről, mindegyikben látni jó ötleteket, amik valahogy figyelmen kívül maradnak, mert nem megfelelő név van föléjük írva. Vagy ha megfogalmazzák, akkor az sírás.
Dátum: 2009.04.16. 21:10:51
Hagyjuk már ezt a siránkozás szót.
Itt csak bólogatni lehet, ha nem, az siránkozás?

Seligen, ezzel nem tudom mit akartál bizonyítani, de hogy azt nem sikerült, hogy ők bezzeg csak a kicsiket akarják ütni, az tuti.
A szintszűkítés rájuk is vonatkozna, mint mindenkire. A hat rengeteg. Ha a TOP így megy felfelé szintben továbbra is, annyira szét fog húzódni a mezőny, hogy még annyi üthetőjük sem lesz. Főleg ha a középmezőny tényleg megunja és kiszáll. Ha csak egy része, akkor is.
Akkor majd lesz 15 szint és javasolni fogják a 10000-es ÉP-t?

Ez a tápolódjon a vesztes állata, ez... valaki előttem jól fogalmazott. Cukorka. Zörgő, fényes papíros.
Dátum: 2009.04.16. 20:19:52
Izé...szerintem mindenki higgadjon le kicsit, és vissza is lehetne vonogatni a durvábbra sikerült dolgokat.

Nem nekünk kellene azon elgondolkodni, hogy hová vezet az, ha max 10 emberen kívül senki más véleménye nincs figyelembe véve, hanem a tervezőknek.

Aki elől van, kissé majdnem olyan, mintha nem is ugyanazt a játékot játszaná, mint mi többiek.

Míg ők álltak, mert az új épületekre vártak pl, mert mindent kimaxoltak, ami már le volt programozva, volt idő önmagukat is maxolgatni, őket legfeljebb beérni lehetett épületileg, erőben megelőzni nem. A Hatalom tornyával még ez az utolérés is megszűnt.

Aki az új épületek után halad, az nem ér rá szusszani, maxolgatni, szépítgetni.
Vagyis ráér, ha leáll, és nem épít tovább, viszont akkor az új épületek előnyeiről marad le, amit az élenjárók három másodperc alatt felnyomnak.

Onnan nézvést teljesen jogos, hogy szörnyen unatkoznak, a portya, mint olyan, halott, viszont mint mondtam, ők is játszani akarnak. Ezért, mivel más nincs, a mögöttük jövők rovására kell nekik ötletelgetni, ami ritka kivétellel meghallgatásra is talál.

Hogy erre mit reagál a középmezőny, azt gondolom majd Miklósék figyelik, és ha mondjuk egész szövik törlődnek, vagy megcsappan a bevétel a "mi a fenének, mikor esélyem sincs" gondolkodás miatt, majd lépnek.

De addig is, egy kicsit finomabban fogalmazgassunk már.
Dátum: 2009.04.16. 17:03:54
Teljesen igazat adok Otoaak.
Túlságosan elfogadottá vált az a gyakorlat, hogy a nagyok, a TOP-osok szava számít mindenben, mert ugye ők mennek elől, ők "törik az utat" örüljünk neki, hogy nem nekünk kell, meg ők azok, akik gondolkodnak, mit hogy kellene...

Csakhát ők is játékosok, és ők is játszani akarnak.
Ezért minden szentnek maga felé hajlik a keze, ami fejlesztés nekik jó, az messze nem biztos, hogy a többieknek is jó. Amit javasolnak, az lehet, hogy nekik jó, és nem annak, akinek javasolják.
Nem kellene minden szavukat szentírásként kezelni.

Akinek nem inge, megkérem ne vegye magára.

Bocsánat az OFF-ért is.
Dátum: 2009.04.14. 22:15:00
"Még egy nő sem olyan buta..."
Nem, a nők előre látják, hogy egy támadással feljebb fogják gyógyítani őket, mint amennyit levernek róluk, mert ez eddig mindig így volt, és tiszta hülye, aki nem tudta.
Persze csak a nők.
LOL!
Dátum: 2009.04.14. 15:36:00
Szerinted az az előny ki fog tartani a játék végéig?
Míg a többiek bónusza végig benn marad?
Mivelhogy a játék nyílt végű.

(csati ment egy 10-es)
Dátum: 2009.04.14. 15:30:14
Hogy nem aratott osztatlan sikert, az talán nem a megfelelő kifejezés.

Várjuk a kompenzációt.
Dátum: 2009.04.13. 17:44:43
Keresztkérdés:

Ha valaki az ajánlólinkem alapján regel, a neve mikor jelenik meg az ajánlás menüben?
Másnap hajnalban a következő jóváíráskor, vagy erre van valami naplimit?
Dátum: 2009.04.13. 14:28:04
Ezen csodás húsvéti meglepi fényében javasolnám még beleépíteni a BeholderSimsbe:

- Apu elmegy a kocsmába, és éjfélkor jön elő. (apunak - 10 % IQ 12 órára, anyunak -1200 LÉ)
- Anyu elmegy vásárolni mérgében, elveri a kosztpénzt ( mindkettőjüktől -5000 LÉ)
- Apu értesül anyu akciójáról. Na ekkor van húsvét. (apu bezúzza anyut, anyu maradék LÉ-je átmegy apuhoz, cserébe az fellocsolja, mert még Pistabá is jönni akar kölcsönkérni)
- csemete egyest hoz a suliból (mindkét szülőnek azonnali ÉP nullázás, majd dupla regeneráció)

Bocsi, de ez kész.
Dátum: 2009.04.13. 12:56:22
Hát akartam egy kicsit nagyzolni, hogy de bezzeg én... de én is béna vagyok.

Az utolsó 20 portyacsatám, ami nem háborús:

841 nyert LÉ,
463 vesztett LÉ,
az akkor tisztán 378 LÉ bevétel, amiből 125 a hordabónuszom.

Én csak 38-as vagyok.
Tudom Miklós véleményét erről a dologról, olvasom amiket ír, csak érteni nem értem, hogy ez onnan nézve miért is nem látszik, vagy hogy hová kéne nekünk állni, hogy másképp lássuk.
Mivel már minden horda írja, hogy a portya értelmetlen, mégiscsak velünk lehet a baj.
Dátum: 2009.04.12. 22:35:49

Egészen pontosan 252 LÉ. Ha eleget iszom, ez kész vagyon így 37-es szinten.
Gratulálok a rablásodhoz, jó éjt.
Dátum: 2009.04.12. 22:21:00
Hát de most itten a hordabónuszról van szó, persze, hogy minden mást is fejleszt mindenki.

Ezzel a vásárlási kedvezménnyel is úgy előjön mindenki.
Elsőnekis, nem fejlesztünk olcsóbban a világon semmit, így a kereskedelmet sem.
Csak olcsóbban vásárolunk.
Hogy megmaradjon 5000, el kell költenem 45000-t.

Ha soksok hordabónuszt akarok, akkor öltözzek minden szinten, vagy költsek el még többet?
Ha mégtöbb hordabónuszt akarok, álljak ki sok lével, buzogánnyal, és ha rabolnak, örüljek neki, hogy de 33 %-al több meg megmaradt?
Mi sem ahhoz ragaszkodnánk, hogy márpedig tőletek nekünk kötelezőleg el kelljen rabolni a bónuszunkat, de teljes hordabónusz átírás az esélytelen, viszont ez meg így nagyon nem jó.
Dátum: 2009.04.12. 22:06:02
Nem növeli?
Ha nagyobb a spektrálisod, többet LÉ jön a vadászatból, igaz?
Azt a több LÉ-t elköltöd a bónusztulajdonságod növelésére.
Ha Smaragd vagy, növeled az IQ-t, Taut. Tehát az +5 % varázslatod többre jön ki.
Ha Rubin, az erő-támadást. Tehát az +5 % sebzésed többre jön ki.
Ha zafír, akkor, akkor a védelmed. Tehát a -5 % sebződésed többre jön ki.
Én se akarok lemaradni, tehát én is fejlesztek. Ööö...mit is, ami minél magasabb, annál több lesz a bónuszom?
Dátum: 2009.04.12. 21:53:11

Nekem arra nincs bónuszom, tudod?
Ha hajszálra ugyanannyit vadászok, mint te, és te megtolod a bónuszt adó tulajdonságod, és én is megtolom azt a tulajdonságom, akkor melyikünknek érvényesül a bónusza?

Fejleszted a bónuszod.
Én is azt tenném, ha az én bónuszom, a +33 % szerezhető LÉ nem tűnt volna el a játékból.
Dátum: 2009.04.12. 21:45:57
Nem.
Nem gagyikat és bóvlikat szeretnénk, aukciózzon párezer gyémánt?
Amikor még időben reklamáltunk, hogy ne csesztessük már kéremszépen azt a portyát, akkor le lettünk hurrogva.

Nem mindegy miért választottuk?
Négyből lehetett választani, ez sikerült.
Én spec társaság miatt, gyanítom a többiek pusztán a neve miatt, mert kintről, hogy mi mit ér, azt te sem tudtad, ahogy én sem. Sőt, egy fél év után, bentről sem tudható pontosan.

De nem az a megoldás, hogy söprögessük be állandóan a szőnyeg alá a dolgot, vagy intézzük el neeeemigaz, vagy váltshordát szöveggel. Mi sem ingyenélők vagyunk, ha ez lenne a free horda, itt-ott érthető lenne. De nem az.
Dátum: 2009.04.12. 21:33:46
Szerinted fair az, hogy erre kényszerítenéd a játékosok egy jókora részét?
Akik már szövetségben vannak, oda építettek, nem keveset, és egy fél éve játszanak itt?
És nem úgy regisztráltak, hogy egy fél év múlva ez neked X HUF-ba fog kerülni, ha nem akarsz pofozógép lenni?
Ki van írva valahová, hogy legyé gyémánt, de akkor nem lesz a játék folyamán egyenlő esélyed végig a többi játékossal?
Ha igen, ez jogos felvetés.
Ha nem, akkor válts hordát te.
Dátum: 2009.04.12. 20:49:53
A gyémántnak LÉvédő bónusza van, kevesebbet rabolnak tőle.
Talán ezért nem szeretik támadni.
Viszont valahonnan muszáj elindulni, és mindenkiugyanonnan indul.
Dátum: 2009.04.12. 20:34:53
Ezen nem is vitázom, kis szinten a gyémánt erős tud lenni, ha megdolgozik érte, mert azért meg kell dolgozni portyával, nem kicsit. Viszont az nem igaz, hogy előnye van. Nincs előnye. Amikor kezd, már hátránya van, a többi hordának ott a +1 es bónusz. Viszont ha eléri azt, hogy kicsi szinten kiemelkedjen a harci tulajdonságokkal, aztán már tudja tartani a bónuszát, ebben egyetértek.

Igen, a portyára minden horda panaszkodik nagy szinten, egyszerűen nincs benne LÉ.
Annyi meg főleg nincs, hogy teszemfel én túlkompenzáljam mondjuk öttel a te IQ-d, hogy versenyképes maradjon a karakterem a tieddel.

Még ha győzünk is, mert azért előfordul, a 0 LÉ az + 33 %-al is 0 LÉ, mint minden más hordának is. Viszont ha mindketten csak vadászunk, akkor a te bónuszod abból is nő, ha a vadászatból növeled a tulajdonságot, míg az enyém meg nem.

Vissza kéne hozni a portyába a LÉ-t. Illetve ha az nem jó, hogy egymást nyuvasszuk, akkor valami ellentételezést ki kellene erre találni. Van már itt NPC hordától kezdve mindenféle ötlet, de érdemben még az sem került elismerésre, hogy ezzel egyáltalán baj van.
Így pedig nehéz lesz, és a gyémántok fogják megunni, és ők fognak törlődni.
Ne legyen igazam.