Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

A kvíz értékeléshez lenne egy javaslatom.

Vagy az értékelőknek kellene egy olyan opció, hogy elfogadja ugyan a kérdést jónak, de nem illeszti be a többi kvíz közé a kérdést, vagy pedig a kvízfeltevős küldetésnek kellene egy alternatíva.

Amiért ezt gondolom.
Ez a küldi akkor jön be, amikor a játékos max 100 darab kérdést látott a többtízezerből. Tehát gyak fogalma nincs, hogy mi szerepelt már, és mi nem.
Valamint játszanak itten kérem zsenge korúak is, akik ugyan hibátlanul, és szépen megírt kérdéseket tesznek fel jobb esetben, viszont hát... az ő korukhoz mért tudásból.

Esetleg ezt még meg lehetne fejelni azzal, hogy az értékelő jelzést kap arról, ha ezen kérdést felvett küldetéssel adták be a játékosok, hogy ezzel későbbiekben ne lehessen visszaélni.
Dátum: 2010.11.13. 13:03:17
Nem mindegy miből áll össze az a 153, a magas egészség, és mágia nem segít neked magában a harcban.

Szintén a 153-ból gondolom, hogy igenkicsi szintű vagy.
Ott még leginkább random dőlnek el a harcok.

Edit:
Psych gyorsabb.
Dátum: 2010.11.13. 12:51:41
Hanyas szintű tanulásnál jelenik meg a térképtalálás szaki?

Edit:
Megleltem, előbb kérdez, aztán olvas.
Dátum: 2010.11.13. 11:35:46
Szia!

40-es szinttől portyázás, és vadászat közben is találhatsz kalandokat.
Ha ezeket a kalandokat sikeresen megoldod, lélekgyémántot fogsz kapni.
Dátum: 2010.11.12. 20:24:50
Spec cicipókot azt én még itten nem láttam.

De van pók, az biztos, épp nekem is van egy.
Dátum: 2010.11.12. 20:10:44
Idézet: Szoristvan - 2010.11.12. 19:43:40
Sziasztok! Ma beléptem a térkapun 4400 LE-val , nyertem egy csatát


Ha simán portyában vesztette volna, nem kellett volna elé a térkapus rész, azt se írta, tegnap meg vadásztam.

Szoristvan, szerintem bugzottál.
Dátum: 2010.11.12. 20:01:01
Térkapusnál?
Elvitte kamrába is?
Dátum: 2010.11.12. 17:37:42
Amikor 4-es szintre lépsz, megjelenik bal oldalt a menüdben egy olyan, hogy szakértelmek.
Ott kell fejlesztened a tanulást, és majd megjelenik a csapdakészítés is, ahogy hármasra fejleszted.

Ezt meg itt találod:

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2010.11.12. 17:25:00
Míg ezt idefogalmaztad, akár válaszolhattál volna is.

Értékeld, hogy:
1.) Kérdez
2.) Kulturáltan kérdez
3.) Jó helyen kérdez


Első reagos játékosnál ez nem kicsiny teljesítmény.
Nekem jó lesz az arany tőr is.
Dátum: 2010.11.12. 13:47:17
Idézet: Lord Serius - 2010.11.12. 11:15:39
Hogy a végén ne legyen fuck-olás a fórumon lehetne egy olyan szabály, hogy a jutalmazásnál az számít, hogy hány térképdarabot gyűjtöttél össze az esemény folyamán, függetlenül attól, hogy mennyit loptak el tőled. Máris lenne értelme a csapatjátéknak!


Edit:
Szerintem csak azért nem jó, mert többszöröződne a térképdarabok száma, mint amennyi valójában van.
X ellopja Y-tól, de X-től is ellopja Z...
Dátum: 2010.11.12. 12:55:10
Kik az autobotok ellenségei?
Hajók
Kockák
Hálók
Álcák

És kik azok az autobotok?

***
Hány EU tag szomszédos Magyarországgal?

Válaszokat sajna nem jegyeztem meg, a kérdés viszont egy mikorral kiegészítendő lenne.
Dátum: 2010.11.12. 12:32:03
A térkép vadászatkor hullik.
Ha te előre megválaszolod, attól az még nincs levadászva.
Nyugodtan kvízelj előre.
Dátum: 2010.11.11. 19:28:43
Mi ez a Skarlát Betű a leírásomban?

"A karakternek van Tapasztalat AF képessége!"
Dátum: 2010.11.11. 13:51:31
Igazából megint az a baj, ami szokott.
Jön valami új, meglepi.
Már benn van, esetleg működik is, (itt nevezés) amikor megtudjuk, hogy egyáltalán mi az, és felmerülnek vele a gondok, ami miatt változik az alapfelállás.

Fordítva nem lehetne?
Előbb beszéljük meg, és aztán mindenki sokkal felszabadultabban, és nagyobb örömmel csinálja, amit kibiznicelt-kialkudott a csapat és Miklós.

Már vagy két hónapja elhangzott az első halk suttogás a fórumon, mi lesz a Térképpel?
Lett volna idő akár szakit húzni, pálcát, paripát, fegyvert, nemtommit beszerezni, előkészülni.
És lehetne várni az eventet.
Örömmel.
És nem itt gyűlnének a hsz-ok, hanem a kufárok topicjában, ahol szegény Tpe már majdnem fél egyedül.
Dátum: 2010.11.11. 13:39:20
Mire vége az eventnek, teljes pompájában ott figyel majd a szaki?
Dátum: 2010.11.11. 12:44:24
Idézet: Miklós - 2010.11.11. 11:55:11
Köszönjük a javaslatokat és hozzászólásokat! Ezek alapján 2 új szabállyal egészítjük ki a térkép eventet, hogy még érdekesebb legyen:

1.) Meg fogunk határozni egy, a csapat létszámától függő számot. Ha valaki a 30 nap alatt össze tud gyűjteni ennyi térképdarabot, az eggyel jobb díjat fog kapni, mint a csapata (kivéve, ha amúgy is elsők lennének).


Ez a szám nyilvános lesz?
Dátum: 2010.11.11. 09:47:00
Tanulni csak a legjobbtól érdemes.
Dátum: 2010.11.11. 08:33:35
Az a gond, hogy ez a két lehetőség nem vagy, hanem és jelenik meg leginkább.
Tehát nem elég, hogy előtted abból mások brutál hasznot szedtek, ergo te is rákészülsz, rávásárolsz, ráfejlesztesz, amit aztán eltollvonogatnak, miközben még tréfásan hol lecsalóznak, hol álártatlanul kérdezik meg, hát mi is a gond a nerffel, hisz semmi nem változott adott holmival, stratégiával, firlefranccal, amitől kinyílik a bicska a zsebekben.

A VU valóban a hosszútávra előretervezés játéka lenne, rövid távon nem lehet egy karaktert semmire sem felkészíteni, minden hosszú időbe telik.
Valóban nem mer a kicsit is odafigyelő játékos lassan semerre lépni, iszonyúan szabályinstabil a játék.
És ezt meg lehet unatni az emberekkel, pláne, ha az ő játékélményükre hivatkoznak mindeközben.

Két új fejlesztés jött be, ami nem keltett rögtön hörgést, harsány röhögést, illetve bősz anyázódást, amióta spec. én emlékszem a VU történelmére.
Ezek pedig voltak a második turnusú új szövetségi épületek, (a hörgésmentesség kitartott egészen térkapuscucc nerfig, de arról nem az épületek tehettek) és most az AFpontok.

Mindkettőt bősz fórumos egyeztetés előzte meg.

De közben jönnek ilyen finomságok, mint a halvány lila fogalmunk nincs róla, hogy egy event nyereménye hol hogyan és miért hat, illetve nem hat, vagy pl. az első térképnél a jutalmak használhatatlansága, ami sajna még most, a másodiknál is kitart, hisz kiírunk olyan kufárt, aki specializált tulajdonságnövelést "árul" a ketteske szintű alsó nevezési határú karinak.
De ide tartoznak a két éve valahogyan működő dolgok, amik most hirtelen rosszul kezdenek működni, tehát javítani kell őket.

Eztán pedig jönnek a nemígygondoltuk, de vissza nem vehetjük, így hát elrontjuk, megnehezítjük, és társai, amik ismét a bizonytalanság felé pöckölészik a játékosokat, érdemes egyáltalán ezzel foglalkozni?
Teljesen érhető, hogy olykor bemutatást prezentálnak a játékosok, Miklós, ez itt a Végzetúr nevű játék, Végzetúr, ő itt Miklós, ismerkedjetek meg.

Tehát egyetértek Warfokival, ezt valahogyan nagyon nem így kellene.
Dátum: 2010.11.11. 00:39:47
De a lényeget nem vetted figyelembe.
Amit ti nem kaptatok, azt senki más nem kapta, ergo ott nem ért hátrány a többiekkel szemben.
Viszont mi mire odaérünk, már eleve úgy fogjuk kapni, lebutítva, beszabályozva, semmivétéve.
Szerinted itt nem szédelegnek kábításelhárítós ellenfelek?
Hát dehogynem.

A KH-hoz, és a HT-hoz meg abszolut nem tud nagyon sok más szövi egyáltalán hozzászólni milyen az, ha kiszedik, felöltöztetik, stb, stb, ugyanis soha nem is volt ilyenünk, és nem is mostanában lesz.

A lényeg meg, amit én akartam mondani, hogy a szélesebb körű nerfelésben ott az óriási buktató, amit már feljebb is írok.
Nektek nincs kikhez képest rosszul járni, fölöttetek a kék ég, alattatok mindenki veletek együtt, avagy sűrűbben sokkal később kezd el valahogy is járni a nerffel.
Míg ha széles a kör, az iszonydurva különbségeket okoz.

Csak vegyük a térkapus fókusz-szürke kombó lebutítását, olyanok, akik azt 9 szintig használhatták azokkal szemben, akik soha.