Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.05.16. 09:16:32
Ajgatsz, ezekkel a küldikkel mindenki megküzd, sokkal kisebb szinteken is, sokkal kevesebb LÉ-ért. Ha neked megéri napi rendszerességgel megcsinálni fent is, azt is megértem, gondolom a küldetésért járó LÉ is arányosan továbbnövekszik az ismétlések után is, (ebben nem vagyok bizos, mert még nem tudhatom a díjazását, csak sejtem, ha rosszul, elnézést) tehát elméletileg LÉ-ből is több dukátot vehetsz. Ha te is tisztában vagy vele, hogy nem sok esélyed van venni, még így sem, akkor mennyi lesz a még eztán érkezőknek?

Caveman, na végre, így már felismerlek.
Ezt az érdemtelen dolgot nem tudom hogy keverted ide bele, magad idézed tőlem, aki felépítette a térkaput, az tett érte, hogy több eladható tárgya legyen, semmi kifogásom nem volt ellene.

Nem értem miért kellett dukátot belekeverni a küldetésekbe, mindössze ennyi a gondom.
Dátum: 2009.05.16. 08:56:52
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.16. 08:45:15
Idézet: Darah - 2009.05.16. 08:42:37
Freez, a kisebbek simán blokkolva vannak ettől, ha megszakadnak sem tudják megnézni 40-en a fehér lovagot. Aki már most dukátért küldizik, hol éri utol az, aki majd öt hónap múlva fog hozzá dukátot kapni?
Egyszerűen nem értem miért kellett belekavarni a dukátot a küldikbe.


Akinek most már maxos térkapuja van, azt hol fogja utolérni az aki még csak most építi?


És kik voltak azok, akiknek mire a dukát egyáltalán bejött, már 30-40-stb térkapus tárgyai voltak, megalapozva az aukciót?

Anababa, örvendek a személyeskedésednek.
Áruld már el, hogy hol céloztam csalásra, vagy miegyébre.
Te fergetegesen ügyes, tehetséges, és stb vagy, tapsvihar.
Arra ezek után, ha már visszavontad, kíváncsi lennék, te 20-as szinten hogyan jutottál a 100 küldi végére. Taníts kérlek.
Dátum: 2009.05.16. 08:47:59
Ajgatsz, nem vagyok rád irígy.
Ezt aztán úgy hiszed, vagy nem, ahogy épp akarod.
Mindenki gürizik a küldetésekért, csak mivel szintkorlátok vannak beleépítve, egyszerűen még csak nem is elérhető a vége kisebbeknek.

Az volt az alapkérdésem, hogy ez miért jár?

Megtennéd, hogy válaszolsz rá?
Dátum: 2009.05.16. 08:42:37
Freez, a kisebbek simán blokkolva vannak ettől, ha megszakadnak sem tudják megnézni 40-en a fehér lovagot. Aki már most dukátért küldizik, hol éri utol az, aki majd öt hónap múlva fog hozzá dukátot kapni?
Egyszerűen nem értem miért kellett belekavarni a dukátot a küldikbe.
Dátum: 2009.05.16. 08:30:26
Kicsit visszásnak érzek én itt sokmindent.
Hozzunk be olyan dolgokat, amit senki más nem ér el csak az elsők, aztán majd lehet gondolkodni, meg ötletelgetni felzárkóztatáson, esélykiegyenlítésen, vicceskéket odakompenzálgatni, de ez körülbelül a világbékével és a halhatatlansággal egy kategóriába eső utópia.
A dukátot mindenki más veszi. Vagy erőforrásért, vagy tárgyért.
Így sem sanszos, hogy rajtuk kívül bárki más szerezzen aukciós tárgyat, kivéve a semmire nem jó dolgokat, mint az egyszeri löttyök, amik viszont NC kategóriások eddig, kivéve a fertőzésest.

Lehet túldramatizálom, de ismét előjön az az érzésem, hogy ez a játék 100 embernek készül, a többi örülhet, hogy fizetős asszisztens lehet a szórakoztatásukban.

Ajgatsz, az áldozott érte, aki bármit is kimaxolt.
Az is, aki érmet ad el érte, ő főleg.
A küldetésért nem áldozol.
Lehet istenkedni.
Dátum: 2009.05.16. 07:48:15
Nem örülök...
Akik leghamarabb jutottak térkapuhoz, és azóta a maxos térkapuhoz, rendben, teljesen megérdemelten, ők építettek hamarabb, most azok kapnak még több dukátszerzési lehetőséget.
Miért?
Dátum: 2009.05.16. 07:43:45
Igenhalkan megkérdezném valakitől, mirefel jár az ismételt küldetésekért aranydukát is?
Eddig három, mostmár beszigorítás gyanánt "csak" egy?
Dátum: 2009.05.15. 21:47:11
Hát őket nem ismerem, de azt hiszem mindenki úgy "próbál meg" fejlődni, hogy a többiek ezt nem nagyon hagyják.
Dátum: 2009.05.15. 21:28:15
V1-en smaragdnak látlak, bár még abból is csak 10-es szintűnek.
Dátum: 2009.05.14. 15:49:10
Hány kérdés van a "tevékenységek" címszó alatt?
7
8
5
6

Nekem most spec. kilenc van, de ebből egy sem kérdés.
Dátum: 2009.05.09. 07:35:15
"Taumaturgia: Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása."
Dátum: 2009.05.09. 07:02:38
Mi jellemző a RAM memória??
írható és olvasható
olvasható
írható
rejtett

Picit csinosítsa meg az írója, lányos zavarában elragzotta magát a kérdésben, és elég lenne egy írásjel is talán.
Dátum: 2009.05.07. 15:47:43
Akkor lehet onnan rémlett be, nem akartam ellopni Miklós gondolatát.
Viszont a probléma ugyanígy fennáll akkor is, ha már hozzáférnek a birtokláshoz, mert hogy megtartani nem fogják tudni elég sokáig ahhoz, hogy ne kidobott LÉ legyen, az is valószínű.
Pláne két szövi összefogása ellen nem. Persze ők is összefoghatnak egy másik szövetséggel.

Mindazonáltal most is azt mondom, a torony olyan nagy befektetés, és a "nem legerősebbeknek" akkora rizikó, hogy szinte senki nem fog belevágni a valószínű ellenfelek kapacitását ismerve.

Ariel ötlete elgondolkodtató, de legfeljebb egy pár napos birtoklást tesz lehetővé, ha nem csak egyet.
Dátum: 2009.05.07. 15:03:00
Idézet: Mortimer - 2009.05.07. 14:47:54
Most már teljesen mind1 milyen megoldás jön be, 90 ember egy hónapon át 10%-al több LE-t szerzett. Ezt az aránytalanságot az eltörlése esetén semmilyen javítás nem adja már vissza a többieknek


Morti, erről eszembe jutott a vesszőparipám.
Ki adja vissza a gyémánt bónuszát a döglött portyából, ami kb karácsonyra meghalt?

Off vége.
Dátum: 2009.05.07. 14:51:19
Az a gond ezzel az egésszel, hogy bármi lesz is vele kitörpölve, ha valaki teljesíteni tudja, az mindig a TOP3 lesz elsőnek.
Ha csak abból indulunk ki, hogy ők azok, akik malmoznak az új kihívásokra várva, amikor kifogy alóluk épület-epikus-küldetés-pénz-paripa-fegyver.

Ha építéskönnyítő épület, akkor legfeljebb azzal a feltétellel, hogy az építheti meg, akinek még sosem volt toronybirtoklása, de ha megszerzi a birtoklást akár egy napra is, akkor a segítő épület lerombolódik, és többé nem építhető fel.
Nem biztos, hogy ez jó, inkább csak exhas ötletnek írtam.

Ha emelgetjük a szintek árát, a kisebbeknek még annyira sem lesz kedve bohóckodni az egésszel, a másodvonal még az életben nem maradt vakolókanál nélkül, mire nyelvlógatva megközelítjük az épp aktuális legjobb épületek valahanyadik szintjét, addigra csak bejönnek az újak, még táposabbak, még nyálcsorgatóbbak, tornyozzon a bánat, egy esetleg egy napig tartó "dicsőségért".
Dátum: 2009.05.07. 11:20:47
Igazándiból nem is tudom hogyan születhetett az az elképzelés, hogy a toronynál versengés alakulhat ki. Kivéve a TOP3 kettő az egy ellen trióját.
A többi szövinek belevakkantásnyi esélye sincs.
Ha belegondolok, hogy közben meg mi minden lett már lekorlátozva, mert az mekkora táááp, meg a gyengék gyengülése az erősek erősödése, mennyi mindenre van benn most is ajánlat, ami szép szürke egyenruhát húz a karakterekre, Mao könyvet osztogatva...ennek fényében még viccesebb ez a torony.
Dátum: 2009.05.06. 22:21:10
Szia!
Hát elsőnek is szövetségben kell legyél.
Ott tudsz építeni, először a lélekkútba, majd az épületekbe is.
Dátum: 2009.05.06. 17:36:32
hogy írjuk helyesen?
frurja
furulyaaaa
furrruja
furulya
Dátum: 2009.05.06. 15:08:41
Uraim...ez a TGY fóruma.
Talán beszéljétek meg PM.
Ha egyáltalán szükség van erre.
Szerintem nincs.
Dátum: 2009.05.06. 05:58:11
Az mit jelent, hogy semmire sem reagált?
Nem beszélgetett?