Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.07.07. 15:49:50
Nagyszerű, hogy bekerült, de igazándiból annak örülnék, (én telhetetlen) ha ki és be lehetne kapcsolni, hogy akarok-e én magam is sebgyógyulni, mert az nem minden esetben szerencsés.
Tudom, nekem semmi sem jó.
Dátum: 2009.07.07. 15:08:42
Annál is volt annyi, akinél el akartad veszteni? Mert ha nála kevés van, nem fog eleget vinni.
Dátum: 2009.07.05. 17:10:02
Azért, mert akkor teljesen kiegyensúlyozott lett volna a módosítás.
Dátum: 2009.07.05. 15:33:47
Tényleg?
Miért is hülyeség?

Idézet Ricardotol:
" Ne már ... A Kristály horda megint upgrade-elve, megint 5 szinttel magasabbak nálam a leggyengébb tagjaik is. Én is szeretnék velük játszani, nem lehetne esetleg olyan fejlesztést eszközölni, hogy ne csak az első 30-40 ember mulathasson jól?"

Attól, hogy te már beérted az alját...még nem hülye, aki nem.
Dátum: 2009.07.05. 15:18:15
Nem panaszkodtam, ha visszaolvasol, Ricardonak válaszoltam.
Dátum: 2009.07.05. 15:09:45
Hát akkor a visszafogott fejlődésemmel én már nem is szeretném befogni őket.
Ugyanis ezek szerint akkor kb folyamatosan a legnagyobb üthető távra lennék tőlük, ami nagyon egészségtelen dolog lenne.
Azt hiszem ez győzött meg végképp, hogy nem sajnálom azt a párszáz CSP-t a gyorsítós cuccokra, igaz, hogy égető szükségem nincs rájuk, de legalább CSP-t nyelnek.
Dátum: 2009.07.05. 09:18:23
Kundi, a portyalistájukkal együtt is meg tudták csinálni úgy 50-60-70-X-szer.
Deee mostmár korlátozni kell, mert lejjebbi szinteken többen vannak a portyalistán, és akkor mi lesz?
Az 50 simán ismételhetővel egy közel kiegyensúlyozott döntés született, van aki bőven túllovagolt már az 50-en fenn, van aki annyira még nem vetette rá magát a küldikre, de mivel mostmár váltogatni kell őket, további szigorkodásnak nem látom értelmét én személy szerint.
Dátum: 2009.07.05. 09:03:55
A kristályhorda kezd emlékeztetni ama bizonyos szénacsomóra, amit a gazdaember a bakról egy hosszú bottal a kocsit húzó szamara elé lógat, ha az megmakacsolná magát. Szalad-szalad a jószág, hogy elérje, de szalad vele a széna is.

Edit:
Miért nem lehet a kirstályhorda több tagú, mint egy mormál szövi?
Mondjuk kétszerakkora, vagy háromszor?
Akkor lehetnének több szintet felölelő tagjai is.
Dátum: 2009.07.05. 00:56:07
Ez olyan szép lenne Mortimer, ha aztán jófentről a naaaagy érettségizők nem vernék a 7 szinttel kisebb ált. sulisokat csak azért, mert azok befordultak az utcasarkon és már láthatóak, (portyalista) vagy mert tanítani kell a kis pitbulljukat, éshát ez van.
Dátum: 2009.07.05. 00:34:27
Hát ez iszonyú érdekes.

Amikor anno megkérdeztem, miért is jár dukát az ismételhető küldetésekért, nagy nevek azt felelték, azért, mert az már valami, eredmény, hogy odáig elért valaki, ergo jutalmazni kell.
Aztán megkérdeztem, hogy miért szerepelnek köztük olyan rutinból ismételhető küldik, mint a bénítós.
Nagy nevek egészen arcátlanul bizonygatták nekem, hogy neeeem olyan egyszerűek azok, meghát ott van a 20 őskőkeresős ismételhető is, meg még a döntetlenes is, és hát az mennyi idő...

Most eljutottunk oda, már nem érdem eljutni a 100-as küldihez?
Már be kell nehezíteni azt a fránya dukáthoz jutást?
És azt a fránya bénítóst is fel kéne nehezíteni?

Had kérdezzem már meg, miért van erre szükség?
Miért most?
Miért nem akkor agyalt rajta a tisztelt nagyérdemű, amikor már azonnal látszott, hogy az vicceskés ismételhető?
És az elején még ismétlésenként három dukátért?

Nem véletlen talán, Hogy Sharab fagyis-dromedáros kis szösszenete akkora sikert aratott, az annyira ül, hogy már csak azzal tudom kiegészíteni, hogy aztán a dromedár meg is magyarázza, hogy a te érdekedben zabált, meg ne fájduljon a torkod, viszont immár hascsikarása van, úgyhogy inkább bezáratja a fagyizót.
Dátum: 2009.07.03. 19:33:11
Baluka, fejlesszed az elementális fúziód, attól több lesz a vadászatod (viszont több tp-t is kapsz). A spektrális manipulációd, attól nagyobbat zsákmányolsz a vadászaton. A csapdaállításodat, attól több állatot fogsz be. A sajtolásod, attól több LÉ-t sajtolsz a befogott állatokból.
Így többet tudsz építeni.
Ha a szövetségednek van (lesz) 10-es akadémiája, már varázspontból is fogsz tudni építeni, ha kellően magas a tanulásod.

Jah, és természetesen az építés szakértelmed minél magasabb, annál jobb hatásfokkal építesz.
Dátum: 2009.07.03. 17:06:04
Mortimer, akit elcsípnek a fertőzöttek, kaphatna egy takaros linket az eseményekbe, amire ha rákattan, le lenne írva mi történt, és mit tehet jelen helyzettel.
Akkor egy helyen kéne bővebben kifejteni, és mégis mindenki képbe kerülhetne, már ha egy iciripicit is érdekli, hogy mi történik a játékban vele.
Dátum: 2009.07.03. 16:30:18
Ez nagyon jó ötletnek tűnik Jeriko, még azzal együtt is, hogy kiderült a fertőzés, nyugodtan használni lehetne, egy az egyben. Tényleg jó kis vérpezsdítés lenne.

Sorry Ricardo, egy kicsit melléválaszoltam.
Dátum: 2009.06.27. 19:52:51
Jól tetted, akkor neked köszönjük.
Dátum: 2009.06.27. 14:47:54
Hátha rajtad is.
Dátum: 2009.06.27. 14:45:29
Akkor csak engedtessék már meg az eztán odaérőknek is az eldöntése, meghozzák-e adott áldozatot, vagy nem. Nem ingyen akarja megkapni senki az ismételhetősök jutalmát, hanem csak ugyanolyan esélyeket akar rájuk, mint ami eddig megvolt a többieknek.
Dátum: 2009.06.27. 13:35:59
Látom piros lett a sikertelen turbóváltás üzenetszíne.
Köszönjük.
Dátum: 2009.06.27. 10:16:27
Mortimer, elolvastam.
És teljesen egyetértek vele.
Ha valaki vállalja a lassabb szintlépegetést, hogy ismét versenyhelyzetbe kerüljön, akkor had tehesse már meg. Aki nem választotta, annak ez sem szorozni, nem osztani nem fog, utoléri, szintben áll vele, majd hátrafelé integet neki, tehát nem értem a tiltakozását.

Hagya: Meg lehet csinálni a szigorítást, de ahogy Eliteninja javasolta, tegyük már fel olyan szintre, hogy mindenki egyformán részesülhessen a könnyű, és a nehezebb részéből, és ne azok elől zárjuk el a könnyebbet, akik még nem értek oda.
A 200-as ismét lehetne egy határvonal, 100 sima, 100 könnyű ismétlős, és 100 ismételhető, de már nehezítve.
Dátum: 2009.06.27. 10:12:39
Aki kifejlesztettea visszafogottat, az le is akar maradni.
Az ismételhetősek is elvi kérdések. No meg anyagiak. Azoknak, akik még nem értek oda.
Dátum: 2009.06.27. 10:04:50
Mortimer, azért kicsit furcsa ám, hogy egyetlen küldin elvesztett 20K nagybetűs írásra késztet, fölötte kevéssel meg bizonygatod, hogy az a kis X*10K ismételhetős az nem olyan nagy táp.

Ahogyan a visszafogott fejlődés is öngyilkosság szerinted, de kikéred magadnak, hogy érvényes legyen a térkapura is, mert így is túl erős szaki.

Jól van na, csak kötözködöm.