Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.10. 17:04:01
Ahham!
Szóval Endoria a pók!
Mindig tanul az ember.
Dátum: 2009.08.10. 16:55:54
Kit látsz te ott póknak?
Dátum: 2009.08.10. 14:45:54
Mint a pókerverseny volt?

Tényleg, arra ráismételhetnénk.
Dátum: 2009.08.10. 13:59:54
Nem tudom...nekem ha pók karim lenne, főleg, ha Bajnoki esélyes, max akkor ügyködnék ebben az eventben, ha a következő indulószintemhez, és az ottani esetleges ellenfeleimhez beleférne.
És ahogy így nézegetem V1-et, nemigen látok túl sok pókot törekedni a TOPba, pillanatnyilag 47-es a legkisebb szint.
Inkább sok CSP-t felgyűjtött karikat.
Dátum: 2009.08.10. 13:55:06
Hát kb én is így állok, egy üres szint TP-ből.
Unatkozni nem fogunk, és lehet gatyábarázni a karit.
Bár pók az nem vagyok.
Dátum: 2009.08.10. 13:40:09
Én ráhajtottam, de már kiestem a szórásból, és több, mint 100 CSP-t tettem eddig bele. Össz 226-t.
De muszáj CSP-t is költenem, hogy tölteni tudjam a pilont.

Engem még az érdekelne, hogy az ismételhető küldetések bevétele hogyan lett ebbe beleszámolva, mert az egy bizonyos szint alatt elérhetetlen bevételi forrás.
Ha úgy lett kialakítva a "belépti díj" nem szóltam, azt is halkan.

Mortimer, arról, hogy a pókok ebben érdekeltek lennének, vitatkoznék, de ezt már hátrébb valahol levezettem, hogy ez nem épp pókós móka.
Dátum: 2009.08.08. 16:30:59
Minél nagyobb, annál valószínűbb.
Vagy nem kell nagyra, ha sikerül egy döglődős állatot kifognod.
Illetve lebeszélned egynek a gazdájával. (Winnie mindjárt hozza a köveket )
Dátum: 2009.08.08. 15:03:31
Ha egy csokorban szaladnak tizenöten, mindegyikük elképesztő nagy "nevezési díjat fizetett be, sőt, menet közben osztogatniuk kell a nézőknek a bankjegyeket, akkor melyik fogja feladni a versenyt?
Dátum: 2009.08.08. 14:53:28
Ha már lehetőség van a versengésre, onnastól kezdve a fussál csak kicsit felvetés egész idétlenül hangzik.
Dátum: 2009.08.08. 13:22:22
Egyvalami nem működik, az pedig a tájékoztatás.

Ha most a csataTOP alatt eggyel álló karakter, ha nem "jó" hordában van a végén, nem kap csak nagy túrót a fülébe, akkor ő máris leamortizált egy karit egy-két szintre, ha nem többre.
És ezt így a második nap, a hathetesre tervezett játékban.
Tehát a költség horribilis, a tájékoztatás minimális.
Ez a gond.
Dátum: 2009.08.08. 12:48:34
Nektek mi értelme van LE-t kapni a Kristályoktól?
És dukátot az ismételhetősért?
Miért nem kattintgatsz inkább helyettük, vagy adod oda a LE-d háromnegyedét naponta valakinek?
Az is játék lenne, nem?
Teljesen természetesnek veszed, hogy ez jóóóó szívatós kis fejlesztés legyen a sok süket ha már játszani szeretne.
Mi sem hülyék vagyunk, csak a szintünk kisebb, hogy nekünk elég legyen a hűdejósok szép TP a nagy semmiért.
Dátum: 2009.08.08. 12:32:28
Ha nem LE-ben kapnád meg, hanem mondjuk TP visszacsökkent, CSP visszaad, akkor magadnak osztanád be mikor használod el.
Jelen esetben akár CSPtúltöltődést kéne biztosítani addig, míg le nem faragod ismét tárló méretére.
Vagy magát a visszakapott CSP-t külön tárolóba tenni.
Dátum: 2009.08.08. 12:24:33
"Arról, hogy az egész megéri-e, és hogy mennyire "szivatás/nem szivatás": aki azt gondolja, hogy ezzel az eseménnyel az volt a célunk, hogy aki részt vesz benne, az hátrányba kerüljön ahhoz képest, aki nem, az... az kicsit paranoiás. "

Pont.
Dátum: 2009.08.08. 12:19:48
Idézet: Baraty - 2009.08.07. 08:45:59
Az egyéni toplistáért elnézést kérek, amikor az első verziót csináltam, a nagy "zarknod hajtásban" nem vettem figyelembe, hogy a szorzó miatt a zafírok jóval előrébb lesznek a toplistában, ezért cseréltük át végül a leölt manók számára, ott minden hordának egyforma esélye van.
De hogy senkit ne érjen hátrány, még délelőtt berakok egy olyan toplistát is, ami a horda-szorzó nélküli beletöltött LE szerint rendez.
Az esemény végén pedig mindkét toplista helyezettjeit díjazni fogjuk.

Arról, hogy az egész megéri-e, és hogy mennyire "szivatás/nem szivatás": aki azt gondolja, hogy ezzel az eseménnyel az volt a célunk, hogy aki részt vesz benne, az hátrányba kerüljön ahhoz képest, aki nem, az... az kicsit paranoiás.


Mondjuk itt.
Dátum: 2009.08.08. 12:07:44
Csőlátású.
Én is kedveskedjek hasonlóval?

Nézz már körül szemellenzős barátom, hol sírtam.
Húzd alá.
A nem táp nem azonos a szívatással, ha nálad igen, örvendek.

Azt feszegettük volna, mi lenne megfelelő lezáráa az eseménynek.

Ne zavarjon, emelgess ki mindenféle hülyeséget, amire még csak nem is utaltam.

A manaregen meg szerintem sehol nem írja, hogyha egyszer beszaladtál a csőbe és aktiváltál, csak utána feleződik, én inkább úgy értelmezem, hogy mindegy eddig aktiváltál-e, vagy nem, ha ma nem aktiválsz, akkor fele mana és este van.
De ez lehet másképp is.
Dátum: 2009.08.08. 12:02:52
De ez nem nevezési díj, hanem végig a verseny folyamán fizeted a nevezési díjat, ez a verseny maga.

Játszani szeretnénk, unatkozás helyett, ahogy ti is.
És nálam a játék az nem abban merül ki, hogy csapd szét a karid.
Ne adjon jutalmat, ne adjon tápot.
Elég ha visszaállít, és ennyi.
Dátum: 2009.08.08. 11:58:26
Egyszerűen elejét lehetne venni az egész találgatásrendszernek, elmondani ez lesz, és ez jár érte.

De ahogy azt szintén Kocos idézte Jerikotól, itt ez valamiért nem megy, és ez folyamatos elégedetlenséget szül.

Nem tudom miért, sokszor olyan érzésem van (majdmindig) hogy a készítőknek sincs lila fogalmuk mi legyen bizonyos dolgok jutalma, büntetése, és várnak egy isteni szikrára, esetleg játékosötletre, amin elindulhatnak.
Csakhát ez így sose nem jól jön ki.
Dátum: 2009.08.08. 11:53:27
Mortimer, ezt te sem gondolod komolyan.

Hogy nem fordult meg a fejükben, hogy elveszik háromnegyed LE-det, és az neked csak úgy jó lesz, mert játék, és nem fognak tiltakozni a népek.

A VF külön nem jogosan tiltakozik szerinted, hiszen ők azért fejleszettek ki egy szakit maxosra, hogy négyszeres TP-t kapjanak egy adag LE-re.

Hát tudodám, inkább az öregisten, de te tényleg ne fejlessz.
Dátum: 2009.08.08. 11:39:22
Szerintem ordíts hangosabban, akkor nagyobb igazad lesz.

Az utolsó mondatodra külön büszkék lesznek a zafírok, ebben biztos vagyok.
Dátum: 2009.08.08. 11:10:56
Idézet: Miklós - 2009.08.05. 22:21:14
Zarknod Ghalla egyik leghatalmasabb teremtménye, de az Ellenség erejével még ő sem volt képes dacolni. Inkább az önkéntes száműzetést választotta, évezredes álomba merült a sarkvidék egyik jéghegyének legmélyén, ahol az Ellenség sem találhatott rá. A történet további részletei a magas szintű legendákban, ill. részben az esemény során fognak kibontakozni, de ahogy írjátok, Zarknodról számos történet kering már eddig is, ha lesz időm, gyűjtők én is párat ide a fórumra.

Néhány információ:
1. Optimalizátoroknak. Mennyire "táp" vagy "nem táp" az eseményben részt venni: az esemény tervezésekor nem a "táp" volt a fő szempont, hanem a szórakoztatás. Természetesen a dolog mögött egy elég összetett matematika is van, de hogy kinek mennyire érte meg, az igazándiból csak a legvégén fog kiderülni.
2. Az eseményben az egészen alacsony szintű karakterek is részt tudnak venni, ellentétben a kristály hordával. Ráadásul, oly módon, hogy érdemben tudnak versenyezni a nagyokkal is, tehát mindenki ki tudja venni belőle a részét.
3. Lehetőség van persze versengére is, most nem szövetségeket vagy egyéneket állitunk szembe, hanem a hordák versenyeznek. Tisztában vagyunk vele, hogy a hordák eloszlása nem egyenletes, ezt is figyelembe veszi az esemény során alkalmazott "szorzó".
4. Jelenleg nem tervezzük az esemény ismétlődését, ez egy egyszeri alkalom, mint ahogy bizonyos jutalmak is egyediek lesznek, de ha tetszik nektek, hasonló jellegű, de más történetű esemény lesz máskor is.


Talán ez a legbővebb infó.
Edit:
Ez alapján csak remélni lehet, hogy a "nem táp" nem egyenlő a gyengítéssel.