Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.30. 11:37:24
Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy az első fázisban a relikviapottyanás után potyára nyúztad a manókat, míg meg nem indult a második fázis.

Legalábbis nekem a második relikvia az összesen 203. manóból esett, a második fázis 80.-jából.

Persze ez merő feltételezés.
Dátum: 2009.08.30. 11:27:08
Akkor viszont valószínű rávárnánk V3-ra, mivel ott lett megállapítva a legkisebb költség.
Dátum: 2009.08.30. 11:03:13
Takaros kis relikvia.

Grat Cylonnak.
Dátum: 2009.08.30. 10:17:24
Ha ennyire játékélményvágyó a tagság, arra lehetne egészen mást kitalálni, de mintha úgy rémlene, hogy szeptemberre ígérkezett a többlépcsős küldetések, a kristálypont leleplezése, szöviküldetések, és hasonló újdonságok is, hátha azok magukban is segítenének egy kis friss fuvallatot hozni a játékba.
Bár ha a szövi küldetések jóleltaláltak lesznek, és minden szint találhat benne neki való feladatrészt, akkor szerintem az epikus nyugodtan nyugdíjba...izé, magánba mehet.

De valahogyan a közösségi élményeket, az "együttcsinálunkvalamit" dolgokat nagyon ideje lenne megreformálni, mert lassan nem szövetség lesz, hanem csak játékosok közös halmaza.
Dátum: 2009.08.28. 17:35:17
Látok nála négy gyémánt csatát az adatlapon.
Dátum: 2009.08.28. 17:32:17
Attól aktiválódik a visszatámadhatósága, ha ő megtámad?
Dátum: 2009.08.28. 17:21:38
"Nem támadhatod a karaktert, mert ugyanabban a hordában vagytok."

Szint miatt sem támadhatnám, de ezt írja.
Legalábbis nekem.
Dátum: 2009.08.28. 16:54:20
Mortimer, de, nekik is menni fog.
Míg ti hármat lecsapkodtok 4-en ugyanabból a szörnyből (ha akartok), addig ők sem a babérjaikon ülnek, hanem fejlődnek.
Míg az epikus meg nem fejlődik addig, ha ismétlitek őket.
Közben egyre több jó cucchoz juthat egyre több tag, ismét fejlődnek.
Dátum: 2009.08.28. 16:38:33
Morroch, az is meglesz, nem fogtok örökké stagnálni.
Csak épp lesz időd hozzágyúrni magad kissé az epikushoz, míg az triászt szórogat.
(de jó lenne:D)
És stagnálni sem kell okvetlen, ha jól értem, nem kell kötelezőleg háromszor elverni egy epikust, hogy továbbléphessetek, ha ti úgy döntetek, hogy megy nagyobb is, egyből is lehet.

Vagy nem jól értem.
Dátum: 2009.08.28. 16:25:11
Mondjuk mert nem bírjuk, vagy a szövi egyre kevesebb tagja bírja, és egy idő után semmit nem tudunk belőle kiütni?

Míg ha háromszor verjük el ugyanazt, és neadj, háromszorannyi triász és miegyéb kerül a szövibe, az jó?

Ha nem ezért, akkor nem tudom.
Dátum: 2009.08.28. 16:18:15
Épp ezt érnéd el mégis vele Mortimer, ha háromszor hívhatnátok vissza ugyanazt a lényt, és nem erősebbel kellene bírkóznotok, és ha több esély lenne, hogy egy "jócuccú" epikusszintből több értékes holmit kiszedjetek, nem?

Kocos, nem sugalltad, ezt én írtam, magamtól.
Ha ilyen könnyen megszerezhetőek lennének, értéktelenné válnának az epikus tárgyak is.
Dátum: 2009.08.28. 16:11:27
Igen, ez nálunk is így működik.
Mint a kezdő hozzászólásomban írtam valaki azon érvére, hogy az epikust nehéz összehangolni.
De ha mindenki a magáét ütögeti, ami visszaregenerál, akkor már más lenne kissé a helyzet.
Dátum: 2009.08.28. 16:09:57
Igen, és ezzel el is vesztené azt, amitől epikus.

Viszont...miért ne lehetne mindkettőt?

Magánepikust is, illetve visszatapsolhatóakat is?
Dátum: 2009.08.28. 16:07:39
Megismétlődő epikusok esetén nem kellene csak azért egymás után gyilkolnunk egyre erősebbeket, hogy a szövetségi tagok ne álldogáljanak a küldetésük előtt, hanem visszahívnánk az előzőket, és sokkal lassabban érnénk fel üthetetlen magasságokba velük, vagy talán sosem, könnyebb lenne velük a lépést tartani, ha 2-3 alkalommal ugyanaz a lény lenne.

A kisebb szintű tagok pedig megharcoltak azért, hogy bent legyenek ott, ahol vannak.
Most n azokból induljunk már ki, akiket körbevakoltak, hanem egy normál klánbalépés és beépítésből.
Dátum: 2009.08.28. 16:02:42
Hm.
Most akkor én nem értem.
A koncepció az lenne, hogy magánakcióban újrakezdődne az elsőtől az összes epikus?

Vagy honnan veszitek, hogy annyival gyengébbek lennének, hogy magatok boldogulnátok vele?
Dátum: 2009.08.28. 15:52:52
Az x-10 szint az honnan jött?
Én nem látom Miklós hozzászólásában.

Ha mindenki elmütyög a saját kis epikusával, akkor az eddigi (háborún kívüli) közös szövitevékenység szépen kiherélődik, és az nagyon nem lenne jó.

A közös epikust még nehezebb lenne összehangolni, sorry, most én ütöm az enyém, bocsika, most én meg az enyémet...nem tartom jónak.
Dátum: 2009.08.28. 15:44:49
Nekem jobban tetszene Miklós alapötlete, a klánszinten visszatapsolható epikus.

Nagyon szép az, hogy ti magatok is boldogultok már egy-egy epikussal, őszinte tiszteletem,
de lentebbi szövetségeknek gondot okoz a testületileg kinyírható epikus is, és igenis jó lenne, ha vissza lehetne az előzőt kérni, főleg amikor 3-4 tag toporog a kincseskamrás küldetés előtt.

Amelyik szövetség nem tud összehangolódni epikusverésre, ott más gond is van, valamit újra kell gondolniuk.

Úgyhogy ne egyénileg lehessen kérni őket, az megint nagyszinten remek, alatta meg megint nézünk a fejünkből kifelé.
Dátum: 2009.08.27. 23:23:34
Lehetne mondjuk egy turbó turbózó holmi is, ami mondjuk valahány %-al megnövelné a szaki alapszintjét.
Dátum: 2009.08.27. 23:09:10
Hát én sem írtam semmi ilyesmit, mindössze megkértem Hlegbát, nézzen picit utána annak, amit már nem először ír be.
Rád sem mondom, hogy nem értesz a nagyszinthez, viszont fórumolvasó vagy, talán feltűnt, immár más hordák nagyszintű tagjai is belátják, amit hónapokkal ezelőtt még gyémántrinyának véltek.

Mortimer, csak mert erről nem szólt a fáma.
Dátum: 2009.08.27. 22:49:35
Ha már itt tartunk, nekem is megvan a véleményem arról, hogy van valakinek mindenféle karaktere, csak épp gyémánt nincs, pláne nagyszintű nincs, de világos, hogy nagyszinten a gyémánt elfelejt játszani, nem használja ki a bónuszát.
A V4 felpörgetett tempójú világának kb. annyi köze van a normál sebességű szerverekhez, mint Makónak Jeruzsálemhez.
A rinyát külön értékelem, addig nem rinya, míg bitangerősözik a gyémántot, szegény smaragdot meg most készülnek megölni, attól rinya, ha azt mondják nem épp úgy van az a bitangerős.
A mévansokgyémántra már tényleg nc.
A másikoldali 33 %-ot egyáltalán nem értem, de biztosan nem is kell.
Naszóval a véleményem én is megtartom.

Hogy ne legyen off:
Jól értem, hogy a verem 160-as szinten már 100 %-os vari sebzésvédelmet fog nyújtani, vagy nem jól értem?