Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.19. 14:45:43
Sajtolásra semmilyen TP nem megy és soha, senkinek, ahhoz nem sok köze van a VF-nek, max annyit, hogy egy szinten több vadászat, több befogás.
Dátum: 2009.11.19. 14:34:14
Engem az érdekelne, mennyi az a 40 %, ha azoknak is mondjuk 40 %-át hozzáadjuk, akiknek azért nincs, mert még nem nőtt akkorára az akadémiája.
Ha már így van számolva, akkor elnézést.

Kocos, kivételesen nem rólam?
Mert amúgy ám mindig és minden rólam szól.
Egyébként pedig értettem.

módosítás:fogalmazás
Dátum: 2009.11.19. 14:22:26
Stubb, én ilyet nem javasoltam, melléolvastál.

Szerintem simán ki kellene venni az akadémiából, ahogyan Ariel is mondta, és berakni egy tanulási szintre.
Úgy a lejjebbről érkező karakterek nem falként élnék meg a VF-et, hanem lassan, fokozatosan felnőnének hozzá.
Dátum: 2009.11.19. 14:14:30
Kocos, ha nem olvastad, hogy kik akarják megmondani, akkor összegyűjtöm neked, de csak ha a kérdés nem költői volt.

Én viszont azt feleltem, hogy hosszútávon ha káromra válik, mazo nem vagyok, elfelejtem a szakit, és tessék már ezt rámbízni.

Féreértés ne essék, nem személyednek szólt kifejezetten a válasz.

De had kérdezzek már vissza.

Úgy őszintén, neked mi a hosszútávú terved a játékban?
Dátum: 2009.11.19. 13:37:40
Őt sem akarom megelőzni, ahogy Incu mondta, kb semennyire nem érdekel, hogy ti ott mit játszatok elől.
Tudom, szégyen és gyalázat, babérkoszorútok előtt főhajtás, de a tenyerem már véresre tapsoltam, most pihen.

Nem lehetne, hogy ti is magatokkal akarjatok foglalkozni, ne minket kis idiótákat terelgetni?
Dátum: 2009.11.19. 13:33:11
Miért nem bízzátok ránk, hogy nekünk mi a játékélmény?
Miért a mi karakterünkkel akartok játszani?
Nincs sajátotok?

Ha hosszú távon nem jó nekem a VF, nincs bebetonozva, és nem is maxolatlan szaki, elfelejtem, és keresek új célt.

De miért más akarja megmondani, hogy nekem mi a jó?

Tekintsük már egymást felnőtt embereknek, nem kérünk óvónénit, aki a mosatlan gyümölcsre figyelmeztet.
Dátum: 2009.11.19. 13:28:59
Akkor gyorsan elfelejted a VF-et, ha addig el nem felejttetik velünk, és megcélozod a TOP tetejét.

Ott vannak ám aztán célok.
Dátum: 2009.11.19. 13:20:27
Épphogy teremtett célt, nem elvett.
Az nem cél, hogy vegyek hetente szép új fegyót, nem veszek hetente.
Az sem cél, hogy megelőzzem Barrique-t, mert nem lehet.
Az pláne nem cél, hogy tépjek fel ezerrel, hogy gyakorolhassanak rajtam.

Ez lehet játék lenne nekik, nekem meg nem.

Senkinek nem tűnik fel hányan beírták, hogy szénnéverték őket, míg nem volt VF-jük, de mivel lett, sikerélményük is lett?

Nem.

Próféta javaslata az feltűnt.
Nem kell háborúzni, küldetésezni, kamrázni, semmit nem kell csinálni, csak VF-ezni, mert akkor lesz sikerélmény.

Ez kész.

Ismét a szokásos, írhatnak százan mást, négy ember el van olvasva, válaszolva van nekik, és valahogy egyik sem az agyonütött, illetve a VF-től szintben érintett zónából való, node sebaj, Incu, nyiss jósdát.
Dátum: 2009.11.19. 05:26:10
Az egyszeri játékosodat, akinek szerinted ez a tamagocsi való, amit kiötlöttetek, megszabadítod a játék nagy részétől, elveszed tőle a portyát, elveszed a küldetéseket, elveszed a háborúban részvételt, elveszed a kínzkóamrát, elveszed az állatai fejlődését.
Magyarul semmit nem hagysz meg neki, csak a vadászatot.

Ahhoz meg nem kell VF, ott a láthatatlan vadászat, és máris lassabban fejlődik, igaz, semmi mást se csinálhat, és lehet hat szintről zúzni, mint a répát, jót fog fejlődni.

Olvastam én is Miklós hozzászólását, hogy miért lett behozva ez a szaki, de bevallom, nekem sánta kissé a sorrend, elsősorban nem a gyengéknek lett behozva úgy érzem épp a láthatatlan vadászat megléte miatt, hanem a TOP-nak, hogy ne nyílstílben közlekedjen a szinteken.

Az egyszeri játékosodat senki nem fogja agyonverni, mert simán halálra fogja magát unni, viszont sikerül ismét belerondítanotok többszáz, (azt hiszem bátran állíthatom) játékos játékába, mert szerintetek ez jó ötlet.

Remélem nem fog szavazás nélkül exhas bevezetésre kerülni a dolog, bár Incu elővetített jóslata sajna elég valószerű.
Dátum: 2009.11.19. 00:01:29
Próféta, előtted van, próbáld ki.
De épp azt nem nézitek, hogy a köz java az, hogy ilyen is legyen.
Mert nem mindenkinek az a játék, hogy engedelmesen kússzon szépen a TOP után, és az összes listában nézegesse őket, valamint erősen tapsoljon és hurrázzon, éljen, megnyerték.

Ez egy alternatíva, és bár nem látjátok be, hátrányai is vannak.

Amíg az teljesen rendbenlevő, hogy hat-hét szintről zúzhasson lefelé bárki egy kisebbet, ne beszéljünk már arról, hogy miért nem örülnek a másodikosok, ha a nyolcadikosok tiltakoznak, hogy ők mérisnem tudják őket rugdosni.

Amikor anno ezügyben segítséget kértünk, jöttek a merész tippek az egészségfeljesztésről, nomeg az így van ez jól című alkotások.

És hidd el nekem, nem zúzzuk tönkre a környezetünket, ugyanis a nullás portyákból elég kamránnyi is, de hogy ezt is elszedjétek, mert "büntetni" kell egy szakit, az nincs rendben.

Mortimer megoldott két ismételhetős küldit vesztéssel is, dehát ő ilyen találékony, vesztes portyában egészen biztosan én fogok bénítani is, meg kritet varázsolni is, harmadik ismételhetős meg nyilván a döntetlenes lesz.

A háború pedig teljes mértékben elsikkadt.

Most is azt mondom, a megoldás az, tegyük mindenkinek elérhetővé.
Dátum: 2009.11.18. 23:36:10
Még egyvalamit hiányolok, a zokogó tömeget, akit tönkretett a VF.

Akik eddig ellene szóltak, azok nem épp a tömegben vannak.

Igen, valószínűleg sokan nem is tudják, hogy létezik.
Ezért kell letenni sima tanulásszintre.
Dátum: 2009.11.18. 23:22:59
Mortimer, te is pont olyanon vitatkozol, ami téged nem is érint...
Vagy pedig feljebb igazam volt.

Próféta, ha te elvárod az érveket, más is elvárhatja, hogy ne szóld le a játkstílusát, úgyhogy szerintem mindenki egy picit szusszanjon.
Dátum: 2009.11.18. 23:20:00
Egyszer.
Vagy ez oda-vissza váltható?
Dátum: 2009.11.18. 23:15:20
Ricardo, az mitől nem nonszensz, amikor a legelőször regelt karik 200 %-al több TP-t vesznek fel potyából, hogy legelől maradhassanak, és hozzájuk igazítják a felső szintek játékát?
Olyannyira, hogy a mai napig érvényben van egy nevetséges bajnokságkategória beosztás, mert anno szükséges volt?

Nem lehet megállni így sem egy szinten.
Mindenképp halad mindenki, és épp az általad nem létező hátrányok egyike, hogy felsőbb szinteken nem tudja magát fellökni pl a következő bajnokságkategória legfelsőbb szintjére.

De még jópár hátrányát elsoroltunk, valahogy ez elsikkadt úgy tűnik.
Dátum: 2009.11.18. 22:55:01
Miért ne nyernék portyát?

Kivégezni én is tudhatok, azt is lehet vesztéssel is.

A haborút viszont nem is említetted.

Ott is jó, ha vesztek?

Már megint büntetünk, juhhé...
Nem adjuk oda mindenkinek, hogy nesze fejleszd, nem egy maxolathatatlan szaki, nem.
Mindenképp vegyünk el megint.

Én is kérhetek majd utána gyémánthordát, akin nem lesz nagyobb TP-m?

Edit:
A legnagyobb gondotok ezzel az, lássuk be, hogy a legnagyobbakat nem éritek utol, mögétek meg nem mennek fel engedelmesen LEszívhatók, és állatgyakorlatoztatók.

Nem igazán a köz java érdekel benneteket ezügyben, ugyanis a köz nagy része használja, és a többi is használná, ha elérné.
Dátum: 2009.11.18. 22:45:03
Tehát ha VF-es vagy, akkor az ismételhetős küldik egyáltalán ismételhető részéért kapjál büntetőTP-t, és szintén kapjál, ha háborúznod kell is.

Ez nem jó ötlet szerintem.
Dátum: 2009.11.18. 22:31:23
Azt már én is javasoltam, ki kell venni akadémiából, hogy mindenki elérhesse a VF-et.

Azon viszont tűnődöm, hogy a portyacélok fogyásakor miért is nem merült fel, hogy tessék szép lassan lecsökkenteni a szingu mértékét 20 %-ra?

Kocos, valóban, az entitások is, de ezt evidensnek véltem az epik említésével.

A VF a TOP-nak készült, és tulajdonképpen örülhetünk neki, hogy ők nem kaptak rajta, ugyanis ha ők a nagy LEszerzésükkel szakadtak volna bele mindenki nyakába, ahogyan tervben volt, még mindig ott járnánk, hogy fejleszd az egészséged, és akkor esetleg te is tudsz egyet portyázni két állatnevelő támadás közt.
Dátum: 2009.11.18. 22:18:41
Pók hegyek.

Edit:
No és fénysebességgel növő élmezőny.
Dátum: 2009.11.18. 20:09:27
Bonca, elég spec helyzetben ért téged mind a KH, mind a VF.
De dönthettél volna úgy is, hogy nem szingu, hanem VF, és a tetején maradtál volna a leszakadó szinteknek.

De a KH-t mindenképp elhúzták volna előled, ha te nem szinguzol, és ez nem a VF-nek köszönhető.

Sehol nem volt még a VF, amikor a TOP-nak már bőven portyaproblémái voltak.
Dátum: 2009.11.18. 19:57:00
Ricardo, ha mindenkitől elveszed, akkor még többnek nem marad, az nem lesz gond?
Ha mindössze az lesz a játékélmény, hogy fejleszd te is hat szinttel lejjebbivel az állatodat, meg szívjál el tőle LE-t, az mitől jobb?

Aki normál fejlődéssel akar fejlődni, az meg is teheti, LE-re erőtől függetlenül lehet és kell vigyázni. És valószínűleg nem egyedül fog normál tempóban fejlődni, azért meg lehet nézni minden szint TOPszerinti második felét.

Egyébként megnéztem a KH-t mindenkinek "követelő" topicot, én nem látok benne VF tolongókat, úgy őszintén 90 %-ban a TOP megbeszélgette a dolgokat magában.