Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.20. 12:35:42
Díjazva van az.
Meglépted a szintet, akkor 24 óra alatt sebesen kaparj össze egy fertőzésküzdésre valót, közben pedig erősen próbálj lemenekülni a max ÉP-dről, bár abban készséggel és szinte azonnal segítségedre sietnek.
Dátum: 2009.11.20. 12:20:04
Kocos, aki szemellenzővel akar játszani, azzal egyszerűen nem fogsz tudni mit csinálni.
Akit nem érdekel annyira az egész, hogy kérdezzen, netán attól, aki elveri, vagy fórumozzon, vagy wikizzen (amit valahol lehetne jelezni azért a játékban, azzal a kitétellel, hogy ezt a játékosok szerkesztik, tehát nem 100 %-os biztonsággal minden úgy van, ahogy ott szerepel) azzal nem tudsz mit kezdeni.
A fórumra a vadászat is csalogat, ha ez sem elég...

De akik nem akarnak turistázni, mert mondjuk etikátlannak tartják, vagy épp nem tehetik a röghözkötő küldi miatt, szóval lehetőségük nincs a szakira, rajtuk kívül álló hátrányt ad az akadémiaigény.
Dátum: 2009.11.20. 12:04:09
Felsőbb szinteken (40 fölött) megkockáztatom, a VF majdhogynem teljes egészében lekörözi a portyázást, míg lejjebb ez nem okvetlen van így, tekintve a vadászat LE/TP arányát.
Lehet csak én vagyok így ezzel, bepróbálom a portyát ugyan, de ha nem megy, nem erőltetem, kamra megtelt, nem veszek észre semmi extra lehetőséget, akkor nem portyázok.

Azt a pókot, aki nem kapcsol időben, hogy mégiscsak kéne egy kis LEszerző szakizás, és nem figyeli hol fordul át a napi LE/TP arány a vadászat javára, azt egy gyakorló VF-es simán le fogja nyomni.
Dátum: 2009.11.20. 11:50:57
Delain, én nem írtam verzát.

Igenis legyen sikerélménye mindenkinek, de úgy, hogy ő tesz érte.
Nincs olyan reg, hogy kérem én pókra szeretnék regelni, én meg farmnak.

Az a baj a verzáddal, hogy nem te akarsz megharcolni a jobb eredményekért, hanem a többiektől vennéd el, hogy jobban harcolhassanak.
Dátum: 2009.11.20. 11:44:16
A bajnokság egy havi egyszeri esemény, még ha több időbe kerül is felkészülni rá, most.
A te verzádben elég lenne egy tullal szintlépés előtt megállni.

Ennek érdekében teljesen elszíntelenítenéd a hónap többi részére a játékot sok kici ócó egyforma karakterrel?
Dátum: 2009.11.20. 11:30:46
Delain, megszűnne a pók karakter is.
Minden megszűnne, csak szépen ütnéd négy szintről a kisebbet, téged meg fölülről, abszolut semmilyen értelem nélkül.
Vagyis annyi lenne az értelme, hogy ki tud gyorsabban szintet lépni.
Ha a jobb portyás, aki jobb érzékkel megtalálja a LE-t, akkor ő fog téged beelőzni, mert hamarabb éri el a neki szánt TÖkorlátod, és föntről ver el.
Dátum: 2009.11.20. 09:43:18
Hogy valaki elmegy sítáborba, és lemarad a karaktere, és beérik...hát már bocsi, de ez olyan hajánál fogva előrángatott kis indok, elmegy nyaralni a 10-es is olykor, ha csak nincs a gép elé ragasztva.

Azt a negyvenest utoléri mindenki, a pókok is, és akkor mit csinál?

Álló autóval nehéz versenyezni.
Dátum: 2009.11.20. 09:31:20
Mortimer, megint a siessünk.
A hetvenes szintet is el fogjuk érni.
Mi, VF-ezők is.
Nem akkor, hanem később.
De nem sietünk sehova.
Vagyis...V4-en érthető lenne a gyorsangyorsan, de a többi szerveren...

Miklós, egy 40-est az életben nem ér utol egy 10-esen VF-ezni kezdő.
Az a 15-öst sem fogja utolérni.
És mivel nem azonnal tudják maxolni a szakit a kicsik, bevételeiknél fogva, nem alakulna ki egy egységes fal.
Dátum: 2009.11.20. 08:57:10
Let, nem az alkalmi játékosra gondoltam, hanem arra a játékosra, aki játszana, de mivel fenn felsoroltak egyikét sem éri el csak úgy, pusztán ebből a három szakiból brutál hátrányt szed össze, és akkor nem beszéltem még a többi szövibónuszról.

Macsek, érdekes itt sokminden, viszont itt most a VF-re szedjük-tesszük a keresztvizet.
Ööö...többek között.

Épp azért ez, és nem a többi, mert a többi későbbi megszerzése esetén tudsz operálni egy kis szintlemaradással, hogy behozd a többiek hamarabbi bónuszát, de a megszerzett szinteket nem fogod tudni visszafelé pörgetni, kivéve az egyszem aukciós tárggyal, amire meg azért nem nagyon lehet bazírozni.

Miklós, végre.
Valóban növeli a komfort és sikerélményt.
Azt is belátom, akinek nincs, azét tovább rontja, holott neki eddig sem volt sok.

Hol lesz a szavazás, és mikor?
És mik lesznek egyáltalán az opciók?

Edit:
Ó, megvan.
De mintha az akadémiából kivétel nem látszódna annyira.
Dátum: 2009.11.20. 01:15:00
Let, ha nem gigászi építményhez lenne kötve a szakértelem, ez igaz lenne.
Bár van már akadémiai turizmus, és stb, de az egyenlőség kedvéért, és főleg tényleg azért, hogy ne falként koppanjon neki a karakter a VFmezőnynek, le kéne venni az akadémiából.
Sokkal simább átmentet biztosítana mindenkinek, mivel elég kevesen indítanák úgy kis szinten, hogy gyí maxra.
Dátum: 2009.11.20. 00:56:01
Ugyanez van akkor, ha egy normál fejlődésű karakter felér a HT-n nőtt, és hónapokkal korábbi épületbónuszokkal felszerelt elsőkhöz.
Pardon, csak alájuk.
Dátum: 2009.11.20. 00:39:16
Ariel, aki három hónap múlva kezdi, annak teljesen természetes lesz az a játéktempó, mertmivel így fogja megismerni a játékot.
Legfeljebb játszik egy kicsit a szinguval, ha szükséges küldihez, vagy eféle.
És nem fogja hiányolni a normál sebességet, mivel neki ez lesz normál.

Hogy Miklós mennyi időre tervezte a szintlépést.
Hát ha csak én visszagondolok, hogy az én indulásomkor mi ezer dolog volt egész másképpen tervezve...
és lett, ami.

Amit még nagyon nem értek, és itt olvasgatva már sokadjára felhorgad, nade lassú!
Hová a fenébe szaladunk?
Van ennek valami értelme is, amit én nem látok?
Játszunk, egy végtelenre tervezett játékot.
Akkor mihez képest lassú a micsoda?
Dátum: 2009.11.19. 23:23:36
Én igazándiból az egyesre szavaznék, csak arra nem adtál lehetőséget.
A kettes már működik.
Dátum: 2009.11.19. 21:29:34
Ó...nem biztos, hogy a te készülékedben van a hiba, ennek a poénnak a léce alatt simán átsétáltam.
Dátum: 2009.11.19. 20:42:35
A legendás torony száma a 477-es, viszont ez van a wikin helyette azon a sorszámon:

477. Átoktörés
csapdakészítés
meggy. szer
VP
csata
LE
csata
VÉGE

Hiba a Mátrixban.
Dátum: 2009.11.19. 20:07:03
Teljesen véletlenül láttam meg, hogy épp az van benn az utolsó kalandomnál.

Mostmár csak azt kéne kideríteni, hogy a helyén levő kaland száma mi.
Dátum: 2009.11.19. 16:52:20
A legendás torony:

Csata
Mászás
Csapda
Kvíz
Krit ütés
Kivégzés
Felejtés
Mág. regen.
Dátum: 2009.11.19. 15:53:29
Hát én nagyon bízom benne, hogy nem egyetlen nyavajás tárgy miatt akarják itt lezúzni a játékosok 40 %-a által kifejlesztett szakit, csak mert esetleg 1-2-neadj 3(!) ember is felérhet vele a TOP-hoz, mert akkor már a szintlépkedést se érdemes hosszútávú célnak felvenni, ha bármit, amivel netán-esetleg-neadj' beérhetőek lennének, akár ilyen áron is meg kell akadályozni.
Dátum: 2009.11.19. 15:01:10
Ahogyan azt sem tudjuk meg, amiatt hányan hagyták abba, mert özön szintről három csatával lezúzták az állataikat, vagy éppenséggel amiatt, hogy egy jópár szakértelem teljesen le lett butítva, vagy amiatt, ami háborús rendszer címen megy, vagy ami bajnoki viadal és kvízolimpia címén megy.

Nekem három ajánlásom van, mindhárom játszik.
Dátum: 2009.11.19. 14:52:04
Let, én nem azokról beszélek, akik a 30-75-ös szintzónán kívül vannak, hanem azokról, akik belü, viszont a szövetségükben még nem elérhető ezen tanulásszint, mert nincs elég magas, vagy semmilyen akadémiájuk esetleg.