Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Ha kibuksz a második közelharci körben?

Erősen kétlem.

Nem vagyok gyenge, nem vagyok erős, de nemegyszer sikerül jóízűt regenelnem az entitásomon lefelé ütés helyett.
Butaságot teccik beszélni.

Ha olyan kevés ÉP-vel megyek neki, hogy nem tudok bele eleget sebezni, nem meghalni fog, hanem megegészségesedik.

Még 800 CSP-vel is.

Úgyhogy tökéletesen értelmetlen az egész, meggyőztél.
Van itt némi fogalomzavar.
Nem győzhetők le könnyebben.

Csak mivel nem regenelnek folyamatosan, mint az epik, van idő felgyógyulni hozzájuk.

És mint említettem, mivel ahogy eléri az egyszeri játékos, felüti a felüthető darabig abban a pillanatban, aztán szintenként kap egy darabot, amit most már 50 % ÉP alatt meg se üssön.

Ez megint olyan iszonyborzasztó probléma volt, amit mindenképp orvosolni kellett.

Értem.

Köszönöm a választ.
Olvasok, olvasok, és nem értem.

Valaki megtenné, hogy enyhén értelmi fogyatékos szintre is lefordítja, hogy tulajdonképpen most miért is kell az entitás ütést szigorítani?

Amikor gyakorlatilag ahogy hozzáfér a jómunkásember szintjéből kifolyólag, szinte azonnal felüti annyi darabig, ami engedélyezve van neki?

Most ezen mit kell szigorgatni?

50 % ÉP alatt?

Ariel, feletted kék az ég, játékostárs egy szál se, de lejjebb 50 % ÉP-det már igencsak szívesen használják a nálad nagyobbak is...
Dátum: 2011.11.11. 15:36:03
Idézet: Lavender - 2011.11.10. 17:08:19

4. nem úgy van, hogy a kihívásokért kristálypont jár, és azok segítségével, kvázi mint kenőpénzzel tudom sikeresebbé tenni a kalandjaimat, amikért viszont lélekgyémánt jár? vagyis azt mondod, hogy lehet úgyis kalandozni, hogy alacsony szakijaim vannak, de hozzá jó vaskosan ki vagyok tömve a kihívásokért kapott pontokkal? mondjuk még kell két szint, hogy a kalandokat kipróbálhassam, és lássam, hogyan is működik az egész, de szerintem még nem kihívásoztam túl sokat. a xenó event pedig túl gyorsan juttatott a 40. szint közelébe. de azért szeretjük!


Hogy neked is legyen válaszolva, (így magyarosan ^^) de igen. Ha nagyon-nagyon vastagon vagy bélelve kristályponttal, egy fia szaki sem kell akár. Viszont szerintem érdemesebb felszakizni, jók azok.
Már csak azért is, mert az a vastag bélés amúgy is szépen fog fogyni a kalandokra.
Nem győzöd visszakihívásozni.
Dátum: 2011.11.11. 15:28:56
Vadászat közben tudsz befogni.
Kell hozzá egy csapdakészítés nevű szakértelem.

Ha már befogtad, akkor kell hozzá egy idomítás szakértelem.
Ha beidomítottad, utána tudod harcolni hívni.
Dátum: 2011.11.10. 13:52:49
Csak halkan kérdezném meg, szövetségi aukciós ház?

Fentiekhez:

Templom remek ötlet, akár nem fél éves szinten, viszont működhetne AF pontokkal az áttérés más vallásra, úgy, mint a respecializáció. Ha van X AF pontod, megjelenik a zöld gomb mellette, az addig használt másik vallásra költött pont elvész.

Másik variáció a templom építés eseményhez kötése csak úgy lenne jó, ha több templomot is lehetne építeni, egyik eseményen egyik istenét választhatná a szövi, másikon másikét.

Szerverszintű épületek:
Amelyik szövi megépíti a használatukhoz szükséges épületet, annak váljanak elérhetővé.
Dátum: 2011.11.06. 09:22:09
Ha sikerült péntek délután beadnod rá az igényt, valószínűleg holnap engedélyezik.

De ehhez nem kell a caps billentyűt koptatni, nyugodtan mellőzd.
Dátum: 2011.11.05. 13:49:48
Az állat szintje nem függ a tiedtől.
Ha sokat harcolsz vele, vagy van kennel nevű szövetségi épületetek, és ott sokat pihengetnek, föléd nőnek.
Minél jobban, annál jobb neked, mert erősebbek.
Dátum: 2011.11.05. 13:41:11
Javasolnék egy szürke szakértelem listát, tanulási szint, ill. akadémiaszint szükséglet megjelöléssel.

A berakott "új szakértelem elérhető" megoldás az... tréfás, de a világon semmi haszna sincs.
Dátum: 2011.11.05. 13:37:44
Van olyan szakértelem, hogy kereskedelem.
Ő azt valószínűleg magasabbra húzta, mint a tied van, így saját szintje fölül is vehet tárgyakat.
Dátum: 2011.10.13. 20:00:37
Bírom azokat, akik helyettem értelmeznek.

Úgy gondoltam, ahogy írtam, ne gondold tovább, főleg ne helyettem.
Semmi köze sincs a nevezek=nyereknek ehhez.
Egyetlen bajnokim sincs, kék sem, és pirosra sem fogok nevezni.
Mert nem hatszázféle bajnokság kellene, hanem egyetlen, normális.
Ennek három éve nem tudtunk a végére járni.
Dátum: 2011.10.13. 12:20:55
Nevezési szinthatár nem változik?

Mert akkor át kellene nézni a "potyogó" holmikat, főképpen kis szintű kariknál.
Több ÉPtöltő, és klasszisokkal kevesebb LGY, meg kristályital, meg ángyomtérde kellene, mivel kis kari=kis szövi=kevés regenerációs lehetőség=kevés ütési lehetőség.
És a xenóktól végképp eltüntetni azokat az effekteket, amit a kicsi szintű karik még egyszerűen el sem tudnak érni. (krit vari-krit ütés-állat sebzés-kábítás)
Kis szint alatt a 15 alattiakat értem.

Edit:
Egyszerűen megoldható lenne, ha a pottyanási esély nem változna, de fentebb sorolt holmik (LGY, Kristályital) csak azokon a szinteken csatlakoznának be az eshetőek sorába, ahol azt már használni is tudják a karik.
Dátum: 2011.10.13. 11:55:59
Ez olyannyira, hogy egy kis szövit gyak. taccsra vághat egy idióta Kőműves Kelemen három perc alatt.
Úgyhogy nem mondanám úgy, hogy jól működik.
Max ha lenne olyan gomb, hogy vedd ki XY építését, vagy negatívold meg a legfontosabb épületen fal/gyak tér, ha kivágjuk a viharba a szöviből.

Hogy ne legyek teljesen off, és ezt már nem Birkának.

Ezt nyugodtan lehet antibajnokinak nevezni ebben a formában.
A nevezést valóban egyszerűen meg lehetne oldani.
Ha ebben a hónapban (mondjuk ötödikén) neveztél a kékbe, akkor 15-én nem nevezhetsz a komcsiba.
Bár ugyanezt eléri a minuszolás, csak az... rossz szájízt hagy, feleslegesen.
Nagyszerű.
Már csak egy kereső kell bele, ami nem a guglin matat.
Fogalmam sincs hova kellene írni, így ide írom.
Vannak, akik még szórakoznának a kérdésfeltevéssel, de a letális máris meglévő kérdésállomány ezt már szinte lehetetlenné teszi.
Talán segíthetne a dolgon, ha lenne egy kereső, amiben kulcsszavakkal lehetne kérdésekre rákeresni. Akkor talán kevesebb lenne a "van már ilyen, visszadobtuk" válasz.
Dátum: 2011.09.12. 19:11:31
Konkrétan igen, az a baj.

Hogy amit ő harmincas szintjével pikkpakk bepakolt, azt míg be nem építem, addig kettő, azaz kettő bónuszom van a szövetségtől mindenre, hiába magasabb már minden épület.

Magyarul kiépített a saját szövetségemből.

Neked ez egészen biztos nem gond Birka.

De mint fentebb írtam, én is csak megjegyeztem, hogy enyhén nevetséges.
Dátum: 2011.09.12. 11:16:42
V5 remek hely.
Csináltam egy szövit, felvettem egy formát, aki minden előzetes megbeszélésünk ellenére az építést nevezte ki életcéljának.

Mire észrevettem, feltolta Miklós homlokáig az építési átlagot.
Kivágtam, de ettől függetlenül hiába építem a szövit, míg azt a brutál átlagot be nem hozom, a semmibe építek, nézegetem mennyi bónuszt nem kapok.

Nem panasz, csak megjegyzés.

Ismét nem a kútba sikerült, csak a kávára, de jól belepiszkáltuk.
Dátum: 2011.09.01. 12:18:28
Bele.
Dehogynem adott.
Nálam ezt írta:

Megittad a kristályitalt, kaptál 0 kristálypontot.

600 LE-ért a hülyének is megéri.