Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tabac

Oldal: 12345
Dátum: 2009.08.22. 00:21:33
Mindenkinek ajánlom elolvasni, aki még nem látta a wiki aukciós tárgyak listáját.
Ritka tárgyak:A védelem köve egyszeri Megvásárlásakor védelmed permanensen megnő hárommal
Ezt a részt kb. eddig olvastam. Igazából nincs is ritka tárgy vicc az egész. Új tárgyak sincsenek igazából, mert a végzet medál, x szakértelmedet 10 szinttel feljebb nyomja, beho talin licitre felkínált tétel se számít újnak. Gyorsan körbeért az a nagy aukciós tétel sor.
Egyébként köszönet azoknak, akik frissítették a listát!
Ha nem változtatja meg az adatlapját, zárolni is lehet nyugodt szívvel!
Dátum: 2009.08.20. 11:06:40
Akkor rendben semmi baj, kicsit túlreagáltam. Nem vagyok olyan magas szintű, hogy nekem a 25%-ék megérje. Mit szólnál/szólnátok ahhoz, amit Kundi írt? LE 25%-al több, dukátot meg duplázza? Így még jó tárgy maradna, de nem olyan erős.
Dátum: 2009.08.20. 09:07:29
Nem kell itt a kioktatás! Tudom mióta van ismételhető küldi, és, hogy kell az egészet kiszámolni.
Egyébként meg arra akartam rávilágítani, hogy minimális az esélye, hogy egy nagyon jó ismétlős küldi megoldó kapja, mert nem biztos, hogy épp neki van erre a legtöbb dukátja. Egyébként, meg ha az aukciós bérlet benn van ez is simán bekerülhetett volna. Meg lehet nézni akinek ez meg van, hány és milyen tételeket vett azóta.(Persze, ezt nyilvánvalóan te is tudod.) Mind egy, már aukciós bérlet óta várok egy hasonlóra és én személy szerint nagyon megörültem ennek a tárgynak. Maximum rányomulok szívósság övére, vagy gyűjtögetek tovább.
Dátum: 2009.08.19. 22:12:02
Remek egy jónak ígérkező tárgyról kiderült, hogy semmire se jó. Dukátot se duplázza, vagy arra nem is ad semmit?
Dátum: 2009.08.19. 15:41:06
A 3-om világban összesen 215-en jutottak el egyáltalán az ismételhető küldetésekhez. Ezek közül nagyon kevesen hozzák, az általad említett napi egy ismételhető küldit (Bár, ezt nem tudom, hogy csinálod, de elhiszem). Rajtad és pár emberen kívül senkinek nem hozna ilyen mértékű tápokat, a tárgy tervezésénél egyértelműen az átlag ismétlő küldiseket nézték. Arra meg szinte minimális az esély, hogy hozzád vagy egy másik nagyon jó ismételhető küldi megoldóhoz kerüljön a tárgy.
Dátum: 2009.08.19. 14:44:13
Kösz. Hoppá el is felejtettem, hogy dukát is jár az ismételhető küldetésekért, nem csak LE. Így még táposabb a cucc. Ha úgy nézzük, ez egy aukciós bérlet és egy zafír gyűrű kombináció. Így első ránézésre eszméletlen durvának tűnik a cucc, de ismételhető küldiket nem csinálod olyan sebességgel (max legelején), mint ahogy egy térkapus gyűrű vagy nyaklánc esik és itt "csak" dupla dukátot kapsz nem pedig triplát. Emellett pedig nem hoz annyi LE bónuszt, mint egy zafír gyűrű. Így szerintem ha volt aukciós bérlet, és tö/szaki fejlesztési csökkentő gyűrűk, akkor ez a tárgy is elfér. Kocos tényleg erősre sikeredett a tárgy, de, mint említettem szerintem volt már pár hasonlóan erős tárgy. Meg szerintem ez 400 dukát felett fog elkelni, nos ugyan ez a mennyiség nem csak csp-ből jön ki, de jelentős része az. Igaz a relikvia úgymond végtelen táp, de először az árát kell behoznia. Meg eleve akkor van értelme megvenni ha ismételhető küldiknél jár az ember, vagy közelében. Szerintem akkor lesz max. felháborodás ha egy eddig is erős kari veszi meg, ha egy gyenge emberé lesz, akkor a kutyát se fogja érdekelni. Tudom ez egy elcsépelt szöveg és sokak nem szeretik, de mindenki meg volt/van rá a lehetősége, hogy dukátot gyűjtsön.
Dátum: 2009.08.19. 13:32:07
Arra számítok, mint már párszor leírtam, hogy valamilyen formában egy része visszajut hozzám.(Itt eleve nem LE-re gondoltam már az elejénél se.) Sehol sem írták, hogy az első fázis után kompenzáció következik, de ennek az ellenkezőjét se írták. Igen a plecsnit főképp hiányolom. Jah és most kérek elnézést mindenkitől, hogy mertem rendesen játszani az eseménnyel.
Dátum: 2009.08.19. 13:20:01
Nem annak szántam, és nyilván nem ezért szálltam be. Én őszintén megmondom, hogy a top embereknek beígért egyedi jutalomért szálltam be elsősorban. Másodsorban a hordának beígért jutalom miatt, ne, hogy már másik horda nyerje meg.
Dátum: 2009.08.19. 13:01:43
Én azért öltem bele rengeteg erőforrást, mert a játékban már mindent nyertem és elértem, amit csak lehetett. Untam is kicsit a megszokott napi dolgokat. A kompenzációt úgy képzeltem el, hogy a befektetett LE/csp mértékében kapja mindenki. Arra is gondoltam, hogy nagy valószínűséggel veszteséges lesz, de kb. 75%-a a dolgoknak visszajön valamilyen formában. Egy dologra nem számoltam, hogy első fázis után nem kapunk semmit, nekem főleg ezzel van problémám. Szerintem felesleges, olyanokat írni, hogy nagyon veszteséges lesz annak, aki rengeteget beleölt a dolgokba, és azt is, hogy mindenét maradéktalanul visszakapja. Az, hogy az esemény nem táp nem egyenlő azzal, hogy aki millió LE-t ölt bele az szinte mind el is úszik. Számomra néhány ember véleménye úgy jött le, hogy aki rengeteget beleölt veszítse, csak el szinte az egészet, de azért jól fog jönni a manaregen, és a visszaált kúttöltődés, meg a hordajutalom, amit ezek az emberek kapartak ki másoknak. Ez, olyan mintha én azt írkálnám, ide minden nap, aki nem ölt bele X LE-t ne jöjjön neki vissza a manaregen, meg kapjon valamilyen büntetést. Meg azt végképp nem tudom honnét veszitek, hogy most változtatva lesz a jutalmazás? Mert én semmi olyan írást nem láttam, ami ezt támasztaná alá.
Dátum: 2009.08.19. 12:38:03
Mi ez az aranytallér? Valaki másolja már be légyszíves az új tárgyakat. Előre is köszi.
Dátum: 2009.08.18. 23:29:07
Én elhiszem, hogy lesz kompenzáció, méghozzá valami értelmes. Persze ha V3 így halad, ezt leghamarabb 24 nap múlva jut el hozzám, vagy még később a 3-ik fázis miatt. Nos én pedig ezt a kompenzációt a küldetésekkel és a taktikám újabb elemének beépítésével akartam volna hasznosítani 2 nappal ezelőtt az első fázis befejezése után. Magyarul az általam eltervezett kigondolt dolgok borultak, szépen. A toplistán napok óta ugyanott vagyok, manót se kell ölnöm, mert manaregent megoldom, kínomban epikust ütök, meg gondolkodok mihez kezdjek.
Dátum: 2009.08.18. 15:19:25
"Egy 2 hét alatt elkészülő, 75%-osnak értékelt fejlesztés"
Miklós itt remélem, nem a Zarknod eseményre gondoltál. Mert ez azt jelentené, hogy a játékosok 75% csinálja rendesen az eseményt, és el is nyerte tetszésüket. A tetszési arány sincs ehhez túl közel, aki pedig részt vesz benne rendesen arra még a 25% is nagyon sok lenne. Mert az egy dolog, hogy itt leírja valaki neki tetszik ez az esemény, meg részt vesz benne, de ez kb. Solaris napi 2 manójával egyenlő az esetek többségében. Persze ezzel nincsen semmi baj, de nektek nem kizárólag ebből kéne levonni a fejlesztés értékelését, hanem az általatok tisztán látható adatokból, hogy ki mennyit manót ölt le, illetve mennyi Le-t töltött be. Ha a játékosok 75%-a heti LE termelésének kb. 10%-át elnyomta Zarknod eseményre, akkor az már nagyon jónak számítana és kb. valahol ez jelentené a 75%-os értékelést. Meglátásom szerint ettől elég távol állnak a dolgok. Persze az esemény végére javulhat a helyzet, de jelenleg messze az a 75%. Tudom nem egyszerű megoldani, hogy a fejlesztések jó %-os aránnyal szerepeljenek, de ebben az eseményben vannak hibák, így ebből levonhatjátok a tanulságot, és le is kell vonnotok, mert elvesztitek a játékosok bizalmát! Az alapötlet nagyon jó volt. A fele kúttöltés és kisebb manaregen (ha nem ölsz manót), megint jó ötlet, mert ez ugyanúgy mindenkit érint. A hordaszorzók nem tökéletesek, de szerintem jóra sikerültek, erre maximum egy pici igazítás rá fért volna.(Nem vagyok zafír, mielőtt valaki írná.) Megoldottátok, hogy nagyjából szinttől függetlenül, bárki eredményesen részt tudjon venni az eseményben. A manó alteregóitok megint egy jópofa ötlet. Amit hiányolok: kicsit több legendaszerű leírás, mért is van ez, vagy mi az értelme( tudom volt valamennyi, meg lehet, hogy lesz is ezt nem tudom).
Ami nagyobb hiba ugyanazt kell csinálni a második fázisban. Egybe tényleg nem lett volna értelme berakni, de ez így fantáziátlan. Ha már részeseményekre van osztva részenkénti díjazás,jutalom. Írtátok nem a tápról szól a dolog, de ha már valaki komolyan részt vesz benne akkor annak ne legyen bukta. Tudom még nincs vége, de ha valaki 6 hét múlva kapja meg jutalmát akkor azt is bele kell számolni, hogy közben főleg portyában érik veszteségek, és így közben unalmassá válnak a dolgok. Tehát megint képbe jön a nagyjából 1-2 hetes hosszú esemény vagy annak része, ezek végén a már említett jutalom. Egyszerűbb is így kivitelezni. A szerezhető relikviák jók, persze jó lenne ha az elejétől működnének. Itt még annyit, hogy a csak LE töltők tényleg hátrányban vannak. Megint egy nagyobb hiba a tájékoztatás hiánya. Ha egy esemény tervezésének végénél jártok, mondjuk 1 héttel későbbi időpontot megneveztek, hogy akkora lesz új esemény. Így, aki akar tartalékolhat rá. Nagyjából most ennyi hozzáfűznivalóm van.
Dátum: 2009.08.18. 11:47:41
Miklós a V3 az teljesen jó példa arra, hogy az eseménnyel csak a nyűg szintjén foglalkozik szinte mindenki, kivéve az általatok soha nem látott szinte mindenét beleölő karakterek. Lassan 2 napja megy a második fázis és 56000-rel ment lejjebb a tölteni való. Nos ugye a célotok az volt, hogy az emberek játszanak az eseménnyel (nem számít a napi 1-2 manó leölés manareg miatt), úgy azért viszonylag rendesen. Magyarul a top 10-10 emberen kívül nagyjából kiderült senki nem foglalkozott az első fázisban sem az egésszel, és mivel nem kaptak egy plecsnit se az első fázis végén, így ők is teljesen leálltak. Szerintem nem kell ide semmilyen magasröptű eszmefuttatás a számok, és adatok megmutatják, mik voltak a hibái az eseménynek és, hogy mennyire sikeres.
Dátum: 2009.08.17. 23:12:39
Már írták fórumon, hogy beakarják Zarknodot vezetni, még mielőtt Baraty elmegy szabira. Volt egy kis félsz bennem, hogy ez nem biztos, hogy jó ötlet lesz és sajnos némileg beigazolódott. Most egyet kell értsek winnie-vel,tényleg ne te mond már meg mikor menjen valaki szabira. Ebben az eseménybe elég sok mindenbe bele lehet kötni, csak épp pont nem Baraty-ba.
Dátum: 2009.08.17. 22:47:15
Ez jó cuccnak tűnik, persze, hogy mennyi elnyelést ad nehéz lesz megtudni, mivel nem működik. Trancendális fókusz javítva, még 1 hét és ez is javítva lesz. Inkább kivárom, ezt az időt megéri-e megszerezni a cuccot. Ezzel a lelkesedéssel, úgyse fogják elvenni tőlem a jelenlegi pozíciómat.
Dátum: 2009.08.17. 15:25:18
Igen speciel én is ezt a beígért normális értéket várom. Mondjuk, hogy mindenki erre várna azt azért kétlem. Egyébként sokan említették, hogy kevés erőforrásuk volt az elején nem tudtak beszállni az eseménybe és, hogy ezt ők mennyire nehezményezik. Gyerünk gyerekek! Most bőven itt a lehetőség, 2 fázison keresztül lehet még töltögetni, manót ölni, szóval simán van esélye még bárkinek bekerülni a top-ba, hiszen még heteken keresztül az eddigi top-ok nem valószínű, hogy nagy elánnal végigtöltenék az eseményt. Egyébként V3-on teljesen látszik, hogy a top manó ölőkön meg töltőkön és közvetlen környezetükön kívül nagyon senki nem foglalkozik az egésszel. Ez egy elég sajnálatos tény.
Dátum: 2009.08.17. 11:19:12
Köszönjük Wart az észrevételeidet!
Már meg ne bocsáss de leölt manókért dukát? Tud belőle venni 1 db relikviát... Zarknod ad az aukciós házba körönként 2 új tárgyat? Amiért pár ember keményen megdolgozott ne, hogy már hasznot húzzon a sok léhűtő. Betöltött LE-t be lélekkútba és a megfelelő szerencse összeget megadni érte? Virtuálisan túltöltődne egyes szövetségek lélekkútja milliókkal, meg lenne az embernek akkora szerencséje, hogy 100k lenne továbbfejleszteni közbe meg így is tele lenne apróval meg kisebbel, és ha ezen javítani szeretne növelje ennyiért a szerencséjét. Harci morál javításáért több ital meg transzcendális fókusz szintű relikviák? Nem hinném, hogy bárki ezekért az apróságokért ütötte volna, hanem a játék kedvéért. Pont te írod ezeket, amikor jó ha a napi 1-2 manódat leütötted, meg mindent Excel-el számolsz, te tudhatnád a legjobban, hogy az általad írt "jutalmak" nevetségesek. Pont tőled vártam volna legkevésbé egy ilyen hozzászólást.
Dátum: 2009.08.16. 21:57:58
Kösz Ddyy, hogy megosztottad velünk ezt az érdekes, és egyben hasznos nézőpontot! Eddig vacilláltam, hogy folytassam-e a töltögetést, de ezzel az írásoddal meggyőztél róla, hogy folytatni kell! Remélem ezzel nem maradok egyedül!
Dátum: 2009.08.16. 17:59:09
Senkinél nem vagyok alább való, és a barátod sem vagyok. Mivel le volt írva az elején, hogy nem a mérhetetlen tápokról fog szólni, így nem is azért kezdtem el ezzel foglalkozni, hanem azért mert végre volt valami új, valami érdekes, de azért gondoltam, hogy a befektetett LE kb. 75%-át valamilyen módon visszajuttatják. Arra számítottam a következő fázis esetleg pp-ért megy vagy valami még másabb (mert nekem fantáziám is van), és abban is részt vettem volna, direkt nem lőttem el mindenemet tele vagyok még így is csp-vel, de azért gondoltam ennek a résznek vége megkapjuk ami jár és kész. Nekem meg nem nyújt túl nagy örömöt, hogy járhatok rá a kisebb szintű karikra, hogy valakit elverjek, esemény előtt 4 szinttel felfele is vertem kemény tagokat, most már örülök ha a szintemen nyerni tudok, és ez csak romlani fog.
Oldal: 12345