Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.08.19. 10:16:26
Idézet: Nari77 - 2009.08.19. 00:45:08

Én bízok Miklósban, erősen kétlem, hogy hagyná, hogy közel 500 játékos töröljön, mert az már durva lenne


Honnan az 500as szam?
Dátum: 2009.08.17. 18:11:27
Akkor mar csak remenykedhetunk, h megtorik a jeg...
Remeljuk nem tul keson!
Dátum: 2009.08.17. 17:58:52
Szerintem sokan leirtak mar korabban:
Ez egy atgondolatlan event.
Gondolom ezt mar sokan erzik... Van aki idoben kiszallt belole, van aki nyomja tovabb. Pedig tudja, h azt a LEmennyiseget kolthetne a karakterere...
Ha Miklosek elszurtak ezt az eventet, akkor talan kijelentheto, h nem csak Ok hibaztak, hanem azok a jatekosok is, akik meg hisznek!
Hat akkor higyjetek!
Dátum: 2009.08.17. 17:01:14
Abszolut jol latod a dolgokat!
Azert en jol szorakozom, h micsoda igenyek merulnek fel, mikozben egy szinesito eventet csinalnak az emberek
Elore tudjak, h micsoda hatrannyal jar, ha olyan mertekben pazaroljak az eroforrast az eventre, h jopar szintet lepnek fejlodes nelkul, de azert serenyen nyomkodjak a gombot, hatha ott lesznek a statisztikaban. Aztan meg jon a nagypofon a jatekban, amikor nem a manokkal, hanem masik jatekossal harcolnak, aki nem fejetlenul beleolte mindenet egy olyan eventbe, aminek a vegen egy nagy VALAMIT kapnak (ha kapnak).
Jelenleg sem tudjuk, h mi lesz a vegen, de a siras az mar az elejetol megy, h ha igy meg ugy nemlesz, akkor milesz... a puhitas beindult, a beholder oszt-szoroz (mennyi siras volt), aztan a vegen vagy azert lesz siras, mert tul gyenge, vagy azert mert tul eros.
Velemenyem szerint ott lett elszurva a dolog, h az elejen nem lett meghatarozva, h mi lesz a vegen a "jutalom", bar ezzel a felfedezes elmenyetol fosztottak volna meg a jatekosokat, azonban mindenki eldonthette volna, h reszt kivan-e venni az eventben, vagy sem. Igy a vegen nem lett volna siras, h tul gyenge/eros a jutalom.
Azt meg nem tartom realisnak, h valaki tobb szintet lep fejlodes nelkul a karakterevel, es egy szinesito eventtol varja ennek a tobb szintnyi antitapolasnak a kompenzaciojat. Igenis eldonthette minden kedves jatekostarsam, h kivan-e antitapolni egy meghatarozatlan vegeredmenyert, vagy sem. Majd kap egy szinesito plecsnit jutalomkent, hiszen tapot nem varhat...
Dátum: 2009.08.17. 10:03:51
Idézet: Yasmina - 2009.08.17. 09:39:09

Mondhatja mindenki, hogy nem kötelező a dolog, persze nem kötelező, de akkor ki fogja csinálni és mi értelme van a fejlesztéseknek? Pár emberrel együtt belevetettük magunkat, hogy élvezzük a játékot és élvezzük a versenyt, szóval mi játszottunk és most úgy néz ki, hogy mi akik részesei vagyunk a "történelemnek" mi bukjunk a legnagyobbat!


Szerintem nagyon jol megfogalmaztad. Donthettel, h eventezel, ezzel esetleg bekerulsz a jatek tortenelmebe, ezzel tonkreteve a karaktered, vagy nem foglalkozol az eventtel, es kivarod mig a tobbi eventezo alad gyengul. Te igy dontottel, lelked rajta!
Dátum: 2009.08.17. 09:53:19
Idézet: Magmanamus - 2009.08.17. 09:35:17
VF-e pedig pokoknak nincs, tehát nem is nagyon akarnak részt venni a töltögetésben, mert egyszerűen nem éri meg nekik.


Mibol gondolod, h nincs? Gondolod, h nem akarnak meg erosebbek lenni adott szinten?
Dátum: 2009.08.06. 20:27:52
Semmi, de ha megengeded, akkor reagalok, ha megszolitanak.
Dátum: 2009.08.06. 20:24:10
Idézet: MIvan - 2009.08.06. 19:53:28

Aha. És mi lenne, ha nem lehetne lefelé támadni?
Akkor azért menne a sírás. "Fúúj a csúúnya gonosz kikémlelete, hogy kevés ÉP-m van, kivégzett, kirabolt, és most nem szerezhetem tőle vissza, mert nem lehet lefelé támadni. Mekkora igazságtalanság!" Ez lenne.



Es ugy gondolod, h ha alulrol lecsapnak, akkor az nem a Te hibad?
Azt kellene megerteni, h az eroforrasok alapjan 2 ugyanolyan jatekosnal mindig a tobb eroforrassal rendelkezo fog nyerni (az altalad emlitett hibas jatektol eltekintve).
Mig a felfele uto mindig berizikozza, h a tobb eroforrassal rendelkezo karakter esetleg legyozi, addig a lefele uto karakternel ezt kizarhatjuk.
Elobbi esetben maga dont az alacsonyabb szintu, h vallalja-e a rizikot, utobbi esetben birkamod turi, h usse a tobb eroforrassal rendelkezo. Es ez igy rendben van a beholder szerint, es ugytunik a 15pp-sek szerint is, hiszen korabban olvastam, h lecsapnak 6 szintrol, akkor Te is lecsapod az alacsonyabb szintut... ez elvezetet okoz barmelyikotoknek is? Mert engem (es remelem mast is) zavar. Zavar, h nem, illetve korulmenyesen tudok a fentrol jovo tamadasok ellen vedekezni. A pihenest el lehet felejteni, mert en vagyok a hulye, ha maximumra akarom tolteni az eleteromet, mert akkor ugye johet a kemeny +6 szintu lecsapni.
Dátum: 2009.08.06. 19:52:40
Ezzel maximalisan egyetertek.
Errol azonban a jatekosok tehetnek, nem a beho.
Valoszinuleg nem vettek bele a "selejtes" karaktereket, de szerintem nem is kell. Ez az event ugytunik a hordak kozott zajlik. Sajnos azt kell mondjam, h a "selejtes" karakterek is az adott hordahoz tartoznak, es akarmelyik horda gyoz, az elmondhatja magarol, h a legjobb.
De varjuk ki a veget, sok lud disznot gyozhet!
Dátum: 2009.08.06. 19:23:13
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 19:10:17
jó kis zafír event ez, remélem kiélvezik. nagyon várom a smaragd eventet.


Az aranyszamok az aktualis hordameretekhez lettek belove.
Mitol zafir event? Ugyanannyi eselye van mindegyik hordanak nyerni. Ha az aranyaiban annyi gyemant/rubin/smaragd eventezik, mint amennyi zafir, akkor ugyanannyi LE-t tolthetnek be Ok is.
Az, h a zafirok erosen kezdtek, es az aranyszamok is nekik kedveztek bizonyosan rombolja a tobbi horda moraljat, de ez akar taktikai huzas is lehetett reszukrol, h a tobbi horda ne kezdjen orult modon eventezni, inkabb jojjenek forumozni, adjak fel... Szerintem bejott a huzas, hiszen folyton zafir, zafir, zafir megy a forumon...
Dátum: 2009.08.06. 19:17:35
Idézet: Sasuke20 - 2009.08.06. 19:05:32

ez nem teljesen igy van
téged igaz h levernek 5 szinttel magasabbról, és te erre mit lépsz???
leversz nálad 5 szinttel alacsonyabbat, aki erre szintén magánál alacsonyabb szintűt fog támadni, és akkor kinek van joga sirni???
az 1-2 szintűeknek, mert a te ütésed is rajtuk csapódik le.


Lehet meglep amit mondok, de vannak akik 30as ppvel jatszanak. Akkor h is van ez a 6 szinttel fentebbrol leutnek, akkor en kit is utok?
Velemenyem szerint oriasi hiba a beho reszerol, h engedik a lefele tamadast, hiszen 2 egyforman teljesito jatekos kozul igy nyilvan a magasabb szintu fog nyerni, hiszen Neki tobb eroforras allt rendelkezesere a karaktere tapolasara. Raadasul 6 szint kulonbseg eseten ha mindket karakternek maximalis kereskedelme van, akkor fixen elonybol indul a magasabb szintu. Ezt nem igazan tartom fairnek, mivel itt nem jatektudasbeli kulonbsegek alapjan dol el, h ki fog nyerni...
Az pedig igazan jatekrombolo, amikor egy atlagkaraktert egy nala sokkal gyengebb jatekos altal iranyitott magasabb szintu karakter rendszeresen agyon tud verni.
Tudom, h vannak modszerek, amivel lehet csokkenteni, illetve vedekezni ez ellen, de ez egyreszt +eroforrast igenyel a kisebb reszerol, masreszt folyamatos figyelmet. Kerdezem en, miert az alacsonyabb szintunek kell + aldozatot hoznia? Mert a beholder igy alkotta meg a harcrendszert, es a mai napig nem erzik ezt problemanak!
Dátum: 2009.08.06. 18:49:33
Eleg az offbol, maganban valaszolok.
Dátum: 2009.08.06. 18:29:44
Idézet: Nari77 - 2009.08.06. 18:19:14
Érdemes szemlélet, jah.... Wartot 1 szinttel fentebb lévőek tudják ütni, de ne feledd, hogy Yasminát meg 5-6 szinttel feljebbről is tudják ütni! Ezt miért felejti el mindenki????

Ha nem lenne senki sem felettem, akkor én is bohóckodnék 100000 LE-vel a hónom alatt!

A gyémánt horda semmit sem ér a játékosok 90%nak V3on, csak nagyon kevesek, vagy csak 1 ember tudja kihasználni! V3at kiemeltem!! Más világokra nem vonatkozik a mondatom!


Megint csak azt tudom mondani, h senki nem akadalyozta a tobbi gyemantot a celjai elereseben.
Hova tuntek azok a gyemantok, akik Warttal egyutt indultak, es miert nincsenek ott szintben/teljesitmenyben, ahol O?
En nem Wart vagyok, lvl30asok kozott boklaszok, es megis ott merem hagyni 100kval a karaktert... Ne terelj, nem csak a kivaltsagosok veszitenek keves LE-t v3mon, hiszen az egy bekes vilag!
Dátum: 2009.08.06. 18:25:33
Idézet: Yasmina - 2009.08.06. 18:21:43

ne viccelj már velem, Wart-ot egy átlag gyémánttal összehasonlítani olyan mit Mercedest és Škodát egymáshoz hasonlítani
szerinted az aki "verhetetlen" és portyázik az miért ne menne át, hogy megkapja a 33%-os bónuszt?
A gond az, hogy oda el is kell jutni!
Érdekes, Wart miért nem vált szövetséget, ha már hordát váltott? Szerinted????



Te miert nem jutottal el odaig? Errol beszelek... nem a horda szamit, hanem a jatekos!
Miert valtana szovetseget? Mondj 1 jobbat
Dátum: 2009.08.06. 18:13:47
Erdekes szemlelet... Wart tiszta dili, h a tapos zafirbol atment a gyonge gyemantba ezekszerint.

Darahnak valaszolva: En ugy gondolom, h igenis lehet gyemanttal is eros karaktert epiteni. A karaktered nagyreszt Toled fugg. Nem egy eros gyemantot tudok mutatni barmelyik vilagon.
Ha a gyemantbol nem lesz eros, akkor annak oka van. Es ez az ok nem az, h nem kapnak bonusz regeneraciot, nagyobb talalati eselyt, vagy barmilyen mas bonuszt, csupan az iranyitoja rosszul jatszott vele.
Az pedig, h kivulrol nem latszik, h kinel mennyi LE van, az nem hordafuggo... Azonban ha van LE az aldozatnal, akkor +33%ot jelent a gyemantnak, mig a zafir meg ugye ubertapos, ahogy a korabbi hszeket olvasom, megis kevesebbet tud elhozni. Ne keverjuk mar zarknodhoz a hordabonuszokat, mert mindegyik hordanak van valami elonye, amibol igenis tud profitalni, de ennek a jelenlegi eventhez semmi koze nincs!

Az aranyszamok pedig megfeleloen lettek kialakitva, igy tovabbi sirasnak helye nincs.
Dátum: 2009.08.06. 17:53:16
Idézet: Cavalorn - 2009.08.06. 17:50:57
Nem, a gyémántnak nincs bónusza. Ha meg alacsony szintet nézünk, ahol valóban van, eltörpül a többi horda bónusza mellett.


http://vegzetur.wikidot.com/gyemant

A gyémánt horda a lélekenergia megszerzésére, megtartására és hasznosítására specializálódott.
Bónuszai:

* +33% lélekenergia portyázáskor győzelem esetén
* Vereség esetén 33%-al kevesebb lélekenergiát vesztenek
* 10%-al olcsóbban vásárolhatnak tárgyakat.

Ez nem bonusz? Magas szinten nem jelentkeznek ezek a bonuszok?

Illetve meg annyit kerdeznek, ha a gyemantnak nincs semmi bonusza, akkor az a sok gyemant mind agyatlan jatekos, h ezt a hordat valasztotta a sok bonusszal megaldott egyeb hordaval szemben? Ha Te gyemant vagy, akkor miert lettel gyemant?
Dátum: 2009.08.06. 17:51:54
Nem irtam se Neked, se masnak v3mon, tevedesben vagy. Es nem is szeretnek atmenni kopkodesbe, annak 0 ertelme van.
Dátum: 2009.08.06. 17:21:16
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:15:55
Hidd el simán leverik őket, méghozzá úgy hogy 1 nap alatt vesznek tűrhető cuccokat, (lehet hogy már van nekik,) és még pár nap amíg egy picit rányomnak a tul.összegre és már nyomják is be a lét...
De inkább ne legyen igazam, de vszínű hogy az lesz...



Ha tudnad, h ki vagyok ott

Megoldhato nyilvan, h lecsaphato legyen, de erre egyreszt aldozni kell, masreszt nem veletlenul nevezted epitoknek...
Nemhiszem, h az epitesre szant LE jobb helyen lenne a pilonokban.
Dátum: 2009.08.06. 17:19:19
Idézet: Yasmina - 2009.08.06. 17:14:36
Nem mintha olyan nehéz lenne elverni őket!!!
-30%-ba mentem neki egynek és simán levertem, piszok nagy kihívás volt



Buzogannyal, 20as statokkal?
Dátum: 2009.08.06. 17:11:39
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:07:29

V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...



Es mivel verik le az epitok a manokat? 20as statokkal + buzogannyal?