Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.12.04. 20:24:05
Jo jatekkal bizonyos szintig ott lehetsz, aztan radobbensz, h egy tevedes volt az egesz.
Dátum: 2009.12.04. 12:57:22
Bingo!
En kertem vissza a penzem, de nem adjak!
Nem csak Ot erintette, engem is erint, es gyakorlatilag minden olyan jatekost, aki hasznalta portyahoz a kemlelest. Gondolom nem konkretan emiatt a valtoztatas miatt adta be a kulcsot, ez csak csepp volt a poharban (a felig telt v felig uresben?).
Abszolut egyetertek, es koszonom, h elottem ezt szova tette mas, ugyanis en kicsit mas modszerrel vilagitottam volna ra erre, es akkor tuti 1esek repkedtek volna a hszemre... No, nem mintha erre most nem azokat kapnam! Imadtok engem!
Nem csak a gomb tulajok kemkednek... Nekem is hatranyt fog okozni, ha nem latom a TP-t.
Es tovabbra sem ertem, h mikent lehetseges, h a TP csik online lathatosaga 1 ev utan tema a jatekvezetesnel? Nem tudtak, h ez igy mukodik??
Dátum: 2009.11.30. 14:27:10
Idézet: Eardog - 2009.11.30. 14:22:25
de jobb is ez, mert az ilyen szemét fosztásokkal sok játoks kedvét lehet elvenni, mert lehet elhívtak valakit a munkahelyén, el kellett mennie, épp szül a felesége, vagy akár más tragikus ok miatt kellett ott hagynia a karakterét.


Ez mind egyeni szocproblem... vagy portya kozben szoktal irogatni az aldozatnak, h gepnel vagy, uthetlek?
Es ha nem valaszol, akkor nem utod meg, mert lehet el kellett mennie valahova, es ezert sok LE maradt a karakternel?
Ez mind szep es jo, de ez valtozatlanul egy pvp jatek.
Ha pvpben gyozok, majd elhozok valamennyi LE-t (a gyozelemert jaro TP melle!), akkor nehogymar buntethessen a vesztes jatekos azzal, h veszit ellenem meg vagy 8szor... A pvpben a gyoztesnek pozitiv dolgot kellene kapnia, nem az kellene a jutalma legyen, h romlik a karaktere. Szerintem...
Dátum: 2009.11.30. 11:45:07
Idézet: winnie - 2009.11.30. 11:42:31

a gömb pozitívan 3-4-5(?) embert érint talán, negatívan KÖZVETLENÜL sokat. mondjuk 2-300-at, vagy 100-at, mindegy.

ergó: utóbbi érinti közvetlenül a legtöbb embert és utóbbi érint pozitívan a legkevesebbet, így ezt a cuccot lehet a legkönnyebben, a legkevesebb érdek közvetlen megsérítésével rendbehozni.


Koszonjuk!
Mar csak azt kellene eszrevenni, h nem a relikviat butitjak, hanem magat a kemlelest!
EBRESZTO!
Dátum: 2009.11.30. 11:29:15
Tudtommal 20 a max, legalabbis epiteni tovabb nem lehet.
Dátum: 2009.11.29. 21:15:44
Idézet: Blackjack - 2009.11.29. 20:43:47
Te figy, itt és most nem a kémkedésről, hanem a kristálygömbről megy a vita, így a bugot én is arra értettem. A "normál" 1 órás kémkedésnél eddig is úgy láttad a kvízválaszok számát, ahogy kell (azaz csúsztatva). Sima, óránkénti kémkedésnél hagyják meg a TP csíkot, nem oszt nem szoroz..


De nem hagyjak meg!
Nekem egyebkent nincs gombom, igy mezei 1 oras vagyok.
Alacsony szinten portyazni mechanikus ismetlesekbol all, mert ott vannak farmok. Magasabb szinten csak a vadaszo karakterek keresese marad, mert kulonben jonnek azok a csunya 0LE-s portyak, amit mindenki igyekszik elkerulni, akit kicsit is erdekel a karaktere fejlodese.
Az aktualis tp kemlelhetetlensege arra a szintre butitja le a portyat, h csak kattingatasbol all az egesz, es a vakszerencsere bizod magad!
Ezzel gyakorlatilag odaig egyszerusodik le a jatek, h amig a fix farmok hoznak, addig azokat uti az ember, ha elfogynak, akkor a "kotelezo" 15 kamran kivul max haboruban, vagy bosszubol ut, mert nem eri meg portyazni, mivel ezzel tonkreteszed a karaktered.
Ertem en, h v2n a statisztikara kattintva az elso ket oldalon lathato karakterek (50db) 20szinten osztoszkodnak (atlag 2,5 karakter/szint), es Ok mar hozzaszoktak ehhez, de Oket kielegiti ez a tipusu jatek, hajtanak valamiert, de a jatekosok tobbsege ugygondolom tobbet var ettol a jatektol.
Dátum: 2009.11.29. 20:36:35
Idézet: Blackjack - 2009.11.29. 15:22:31

Gyakrabban akar információhoz jutni: kipiálva, továbbra is percenként kapod az információt.
portyázni akar: kipipiálva, percenként látod az ÉP-t, portyázhatsz 15%on!

Információ jön a kémlelésből, csak nem a vadászatról (azt hogy a kvízt mutatta a gömb az eddig is BUG volt!), szóval kéremszépen egyetlen egy dolgot vesznek ki, a TP-t, s ennek mi köze van a portyához? Ugyanúgy kigömbözhetsz, megüthetsz másodpercre pontosan, és ha nem költöttem el esetleg az LE-t ugyanúgy rabolsz mint eddig..


Nem erdekel a kvizvalaszok szama, a tp erdekel 15% alatt... Hogy ez bug volt? Nem ertem, a jatek eleje ota igy mukodik. A jatek elvileg tesztelve kerult elenk. Ha ez bug, akkor miert tartott tobb mint 1 evig ratalalni a bugra? Azt nem a tesztelok szoktak megtalalni, es jelezni? Netalantan a jatek tervezoi nem lattak meg kemlelest? Nem tudtak, h latszodik a tp?
Ez nem bug, ez igy mukodik egy eve, csupan most ertunk el odaig, h a kemlelest is le kell butitani, mert egy pvp jatekban sirnak azert, h vadasznak rajuk! Juj!
Azt ertsd meg, h nem az szamit, h 15%ra mikor ersz, mert az csak 1 info a portyahoz. 15% ala kerulhetsz azert is, mert jon verpisti +8 szintrol, es csunyan lever 15% ala... az ilyen esetekben 0 informacio tartalma van annak, h mikor kerulsz 15%ra...
Dátum: 2009.11.29. 15:20:16
Miert vesz valaki egy ilyen relikviat? Mert gyakrabban akar informaciohoz jutni.
Miert? Mert portyazni akar.
Mit er egy ilyen relikvia, ha nem jon informacio a kemlelesbol? ...
1, tehat a problema letezik, megoldasra var.

2, Gyengebbeket nem tamadnak 8 szintrol? Vagy nem ertem, h miert csak bizonyos embereknek lenne elony, ha nem ugy kezdodne bejelentkezes utan, h eselytelen vedekezo csatakat kell bamulniuk? Tudom, az a normalis, h 8 szintrol elkalapalnak valakit, hat akkor O is ut 8at lefele, es el is van intezve a dolog...

3, ne haragudjon ram senki, de teljesen hidegen hagy, h ki hogyan fejleszti a karakteret, es azzal sikerul-e adott celt elernie vagy sem. Ha valaki "nem optimalizal", es rosszul fejlesztette a karakteret, annal miert nem normalis az, h nem megy elsore egy olyan kuldetes, ami esetleg egy jobb jatekost is megfog? Ilyen erovel mondhatnam, h szegeny pokoknak a dontetlenes kuldetes elegge szivatos, mert bizony buzogannyal is nyerhet csatat teljes felszerelesben levokkel szemben... Most biztos mindenki eltorolt a szeme sarkabol egy konnycseppet, ugye?

4, a jatekot szep lassan a korlatozasok olik meg, az, h atgondolatlanul kerulnek be dolgok, majd x ido mulva jon a nerf.
Dátum: 2009.11.29. 11:33:38
Idézet: Birka - 2009.11.29. 11:09:33
Kérlek fejtsd ki nekem, hogy portyagömb nélkül, ha óránként gömbözöl, akkor miben ér hátrány, hogy maximum 8 óra öreg információt látsz a kvízmennyiségnél, és nem látod a TP csíkot?
Konkrétan SEMMI vesztesség nem ér kb egy normál embert, csak egy ürügy, hogy megint mért sírjon vállvetve az összes top rabló, miközben bele se gondol mennyire nem érinti őt ez az exploit helyrerakás.


Ok, mivel mar ugyis mind1 kicsit felvilagositalak:
Egy nem premiumos, nem zafir karakter ha levereti magat akkor ~3 orara kerul 15% ala. Az emberek nem szeretik 15% alatt elkolteni a LE-t, aminek tobb oka is lehet. Turbot kell pakolaszni, ami maceras, vagy gyujtenek valamire, vagy csupan a 200 csp levadaszasa akarja egyben ultraspeccel a tulajdonsagat novelni.
Namarmost. Eddig a kemgombbel az egesz napos vadaszatot, a tobb oras vadaszatot lazan ki lehetett gombozni, illetve oran belul is lazan lehetett tobb kemlelest magadenak tudni, ha a klanod ebben segitsegedre sietett (nalunk peldaul forumon gyakori keres a kemleles).
A csodalatos fejlesztesnek koszonhetoen ez a resz ugy ahogy van megszunik!
Ezentul ha kemlelek, akkor megnezhetem, h milyen hatalmas magiaja van a karakternek, meg h eppen mennyi hpja van. Hogy a hpja leveretes miatt alacsony, vagy valaki 8 szintrol eppen gyakorlatozott e rajta (harcrendszer reform???), nos ez mar nem fog kiderulni.
Ebben a jatekban a 2 fo LE szerzesi lehetoseg a portyazas, es a meltan hiresen izgalmas vadaszat. Az elobbi olyan szintre lett lebutitva, h 0 agy szuksegeltetik a portyahoz lassan, hiszen semmi masbol nem kell alljon a celpont valasztas, mint portya, tamadas, igen.
Mivel agy nem kell majd a jatekhoz, ezert tokeletesen elegendo lesz egy megfeleloen konfiguralt szoftver, amit elore megadott parancsokkal nyomatja helyetted a jatekot (akar hetekig!). Tudod mirol beszelek, mas jatekokban vallvetve alkalmaztuk ezt a modszert...
Hat ebbe az iranyba fejlodik a jatek szamomra, es sajnos ez mar nem erdekel kulonosebben.
Dátum: 2009.11.29. 11:04:51
Portyagomb nelkul is ertekes informacioktol foszt meg a fenti fejlesztes, es bizony ez nekem az a bizonyos csepp a poharban.
Dátum: 2009.11.29. 10:47:36
Valamiert azt gondoltam, h a pvp ezen jatek resze. De a honapok mulasaval egyre inkabb azt latom, h rakas olyan valtoztatas tortenik a jatekban, ami portyaellenes.
A jatekot legalabb 2 tipusu jatekos jatsza. Az egyik bizony a portya miatt... A masik csoport meglehetosen jol lobbizik az erdekei miatt, igy a portya miatt jatszo jatekosok egyre inkabb azt erzik, h rajuk itt nincs szukseg.
A sorozatos valtoztatasok eredmenyekepp, nekem hamarosan jon az elso fazis, a katakombaba vonulas. Mivel ezeket a nagyszeru hireket talalkozo utan olvastam csak, igy elhamarkodottan 1300 huf-ot fizettem be a jatekra. Hozzateszem, h eredetileg 468 forintot szantam a jatekra, mert ennyi jovot lattam meg benne, de a befizeto helyen az ido rovidsege miatt rosszul dontottem!
Ezert kernem a kft-t, h tajekoztasson rola, h a meg nem jovairt oskore befizetett osszeget milyen formaban tudjak szamomra visszafizetni!
Dátum: 2009.11.27. 20:28:45
Koszonom! Koszonom! Egyszeruen gyonyoru!

Miklos, Aurri hszet kellene a dukatos papirod melle kinyomtatni, es sokszor elolvasni!
Dátum: 2009.11.27. 13:17:06
Azt hiszem befejezem a forumos hozzaszolasokat, elegendo, ha Darah irkal. Szebben, jobban megfogalmazza, amit en is gondolok, es igy csupan pontozgatni kell idonkent feljarnom
Dátum: 2009.11.27. 12:50:05
Csak nehogy egy informatikus kollega veletlenul generaljon par (par 100) accot, majd automatizalja a pontozasokat... Hamarosan elerkezik ez is... es akkor a kft dobhatja ki a szuper pontozasos rendszeret a kukaba! (Bar inkabb azt, mint a jatekot)