Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
361. hozzászólás - 2009.11.29. 11:32:20 (Válasz Let. #358 hozzászólására.)
Pont reklamálni akartam
Pontszám: 6.01
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
362. hozzászólás - 2009.11.29. 11:33:24
Én inkább nem is mondok semmit, direkt ezért toltam már a kivégzést meg gyűjtöttem össze egy csomó dukátot hogy meglehessen a kristálygömb és visszahozza a befektetett Lé-t(mostmár azt mondom még jó hogy nem sikerült megszerezni a talin, így megtudok venni valami mást). Szerintem semmi gond nem volt vele, csak annyit hogy az emberek nem tudnak vigyázni az LE-re és persze ilyenkor már az a rossz aki ezt kihasználja. Mindegy, jól legyengültem a dukát szerzésben és kivégzés húzásban, próbálom visszatornázni magam
Pontszám: 7.57
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
363. hozzászólás - 2009.11.29. 11:33:38 (Válasz Birka #353 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.29. 11:09:33
Kérlek fejtsd ki nekem, hogy portyagömb nélkül, ha óránként gömbözöl, akkor miben ér hátrány, hogy maximum 8 óra öreg információt látsz a kvízmennyiségnél, és nem látod a TP csíkot?
Konkrétan SEMMI vesztesség nem ér kb egy normál embert, csak egy ürügy, hogy megint mért sírjon vállvetve az összes top rabló, miközben bele se gondol mennyire nem érinti őt ez az exploit helyrerakás.


Ok, mivel mar ugyis mind1 kicsit felvilagositalak:
Egy nem premiumos, nem zafir karakter ha levereti magat akkor ~3 orara kerul 15% ala. Az emberek nem szeretik 15% alatt elkolteni a LE-t, aminek tobb oka is lehet. Turbot kell pakolaszni, ami maceras, vagy gyujtenek valamire, vagy csupan a 200 csp levadaszasa akarja egyben ultraspeccel a tulajdonsagat novelni.
Namarmost. Eddig a kemgombbel az egesz napos vadaszatot, a tobb oras vadaszatot lazan ki lehetett gombozni, illetve oran belul is lazan lehetett tobb kemlelest magadenak tudni, ha a klanod ebben segitsegedre sietett (nalunk peldaul forumon gyakori keres a kemleles).
A csodalatos fejlesztesnek koszonhetoen ez a resz ugy ahogy van megszunik!
Ezentul ha kemlelek, akkor megnezhetem, h milyen hatalmas magiaja van a karakternek, meg h eppen mennyi hpja van. Hogy a hpja leveretes miatt alacsony, vagy valaki 8 szintrol eppen gyakorlatozott e rajta (harcrendszer reform???), nos ez mar nem fog kiderulni.
Ebben a jatekban a 2 fo LE szerzesi lehetoseg a portyazas, es a meltan hiresen izgalmas vadaszat. Az elobbi olyan szintre lett lebutitva, h 0 agy szuksegeltetik a portyahoz lassan, hiszen semmi masbol nem kell alljon a celpont valasztas, mint portya, tamadas, igen.
Mivel agy nem kell majd a jatekhoz, ezert tokeletesen elegendo lesz egy megfeleloen konfiguralt szoftver, amit elore megadott parancsokkal nyomatja helyetted a jatekot (akar hetekig!). Tudod mirol beszelek, mas jatekokban vallvetve alkalmaztuk ezt a modszert...
Hat ebbe az iranyba fejlodik a jatek szamomra, es sajnos ez mar nem erdekel kulonosebben.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 5.96
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
364. hozzászólás - 2009.11.29. 11:57:20
Szerintem nagyon jó volt a tali.
Én nem licitáltam mert nincs több száz dukátom.
A csp, LE feláldozáson tud valaki segíteni, hogy hogyan szerezhetek aranydukátot?
Pár cimbi ott volt 500-al, 1000-el.
Hát nekem 100 ha van.

Most komolyan valaki írjon már egy commentet, ne fikázzon le, mert poronty vagyok, vagy küldjön PM-et.

A tombola nagyon gázra sikerült.
Legközelebb is egy ember viszi el a fele ajándékot?
Gratulálok neki, nem irigykedek!

Rius,
Te nyerted a pólót ugye?
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 6.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
365. hozzászólás - 2009.11.29. 12:07:55 (Válasz Dop1150 #364 hozzászólására.)
Majd ismételhető küldetésekkel is fogsz kapni, mindegyikért egyet.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.41
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
366. hozzászólás - 2009.11.29. 12:09:24
D4vid

Szerintem találkoztunk, nem baseball sapka volt rajtad, vagy piros kapucnis?

A sörödet nem gyűjtötted be tőlem!
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 6.67
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
367. hozzászólás - 2009.11.29. 12:28:37 (Válasz Miklós #343 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.29. 09:59:32
Idézet: Őrmester - 2009.11.29. 06:08:55
A találkozón vásárolt őskövek mikor kerülnek jóváírásra?

Hétfőn.

Kompenzáció a kristálygömbre: ezt nem gondolod komolyan, ezzel az erővel azt is kérned kellene, hogy vonjuk le az összes LE-t, amit így szereztél... Egyébként jobb ha tudod, az aukciós bérlet is nerfelve lett vmilyen szinten, amikor bekerültek a fókuszkristályok: ugyanis ezekre nem működik a bérlet, tehát 33%-kal csökkent a táp, amit adott. Szerintem ezt a vitát MOST zárjuk le, mert addig fogod itt mondogatni, hogy csak és kizárólag az a 2-3 ember tud portyázással LE-t szerezni, akinek van kristálygömbje, hogy magad is elhiszed... Egyébként, ha azt mondod, hogy a taktikád ezen áll vagy bukik, és ez a tárgy tette lehetővé, hogy a normális LE-nek sokszorosát szerezd, akkor te magad igazoltad, hogy a tárgyat irreális előnyt ad, és nerfelni kell.


Miklós, elegendő összegyűjteni a maximális számú fókuszkristályt, és nem esik több... Szóval ezt nem nevezném nerfnek.
Pontszám: 6.14
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
368. hozzászólás - 2009.11.29. 12:41:56
A kristálygömbbel kapcsolatban nyitottam egy új topicot:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,268.0
Inkább oda írjatok erről, ez a topic azért mégiscsak a VU taliról szól elsősorban, és nem egyetlen játéktechnikai kérdésről...
Pontszám: 7.50
kedvencJoska85Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
369. hozzászólás - 2009.11.29. 14:25:45 (Válasz Birka #335 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.29. 08:37:43
A hp-ját továbbra is látod, azaz tudod 15%-on ütni, tudsz kalkulálni háborúban, scennelheted az egész környékedet 1-2 óra alatt, szerintem csak a "nitrót" kötötték ki a dologból, és megmaradt a végtelen kerékcseréd a versenyen, ami így is előny a többi játékoshoz képest, akik max óránkánét cserélhetnek.
Ismerve az utólagos kiskapu bezárásokat, örülhettek neki, hogy nem kaptok retorziót, nemhogy kárpótlást a nem bemutatott "nitróéert", bár ha Csuhiék se kaptak semmit (az is bejelentett, legális cucc volt, és legalább ekkora kaliberü) ...


Birka

Ne haragudj, de az a személy aki kisírja Miklóséknál azt, hogy korlátozzák a Szkarabeuszt, mert benézett 100K+ Lé-t, az ne akarjon legálisan, tisztán játszó embernek látszani.
Ha félsz az alkoholmérgezéstől, ne igyál mérgezett alkoholt.
Pontszám: 8.10
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
370. hozzászólás - 2009.11.29. 16:29:56 (Válasz Dop1150 #366 hozzászólására.)
Hy!

Nem az Meszy volt...piros kapucni, kis csöves szakáll...

Én zöldben voltam, majd nyáron addig érik a söröm...
Pontszám: 4.00
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
371. hozzászólás - 2009.11.29. 16:32:58 (Válasz Joska85 #369 hozzászólására.)
Konkrétan gondolkozz el szépen azon amit írsz. Annyi történt, hogy határozott választ kértem arra, ha én (vagy valaki a közvetlen köreimben) is elkezdem használni iparilag a scarabeuszt akkor utólag lesz-e sírás-morgás, vagy még időben kap egy exploit védelmet a tárgy. Szerencsére Miklós tanul a hibáiból, és a Csuhiék féle biznisz után a válasz (laza 1-2 hónap alatt) az lett, hogy kapott egy elméleti korlátot a tárgy.
Nem tagadom örültem neki, mert így nem kell midenáron megszerezni egy szkarát valamelyik világon.
Sőt másik oldalról nézve azóta egyszer már bele is futottam, amivel kemény 5k lét nem vesztettem el...
Pontszám: 4.11
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
372. hozzászólás - 2009.11.29. 16:44:12
Ne bassz ez is Te voltál szép, mondhatom....

Ennyi erővel V3-on is elkéne venni a Lé-t azoktól akiknek 1 misi felett van, mivel számomra elég kiábrándító, érthetetlen 4-5 millás Lé diffek egy BÉKÉS VILÁGBAN. Marhára fasza lenne, ha leszelnánk már a pókokról...

Aki meg van olyan béna vagy csak beképzelt és abban a tudatbén él, hogy "én olyan kemény vagyok, hogy engem senki nem mer betámadni, meg 2 napig vadászok 120% on" Az NE csodálkozzon, hogy vannak olyanok (a legkirályabb arcok) akik ezt a sz?rba sem nézik és felrúgják az egészet.

Ha vannak még ilyen játékosok, azoknak további hatalmas (már amennyire lehetséges a kreaff, kivégzés és az összes többi pók szaki leamortilázása mellett) portyákat kívánok!! Hadd töröljenek a TOP-ok!!

Pontozzatok LE!!!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.11.29. 16:44:59-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.96
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
373. hozzászólás - 2009.11.29. 17:19:22 (Válasz Birka #371 hozzászólására.)
A gond az egészben az, hogy te azért csináltad az egészet mert TE beszívtad, nem pedig jó szándékból. Egszerűen bántott, hogy porul jártál, és így álltál bosszút. Te nem a karakteredet fejleszted már régóta, hanem a játékot a karakteredhez, hogy neked semmi más se kelljen csinálnod, mint mindennap megnyomni a nagy piros gombot, ami kiírja, hogy nyertél. Elhiszem, hogy magára a konkrét játékra már nincs időd a sok táblázat mellett, de hidd el, az is élvezet, hogy ha a játékot úgy játszod, hogy nem folyamatosan 6ost dobsz, hanem megküzdesz érte a játék keretein belül, és nem a szabályokat formálod a te karakteredhez.

Jelenleg a legbiztosabb relikvia a Hűség záloga, mert az neked is van, tehát nem várható rá szivatás a jövőben
Pontszám: 6.53
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
374. hozzászólás - 2009.11.29. 19:20:00 (Válasz D4vid #370 hozzászólására.)
Sajnos csak nyáron.
Elsőre olyan klassz volt.
Ott volt a laptopom, de nem kellett játszanom az NFS-el, annyira lefoglalt a tali.
Most várhatunk addig, pedig havonta lehetne rendezni, mert királyság a szövetségi társakkal, ellenségekkel beszélgetni élőben.

Ezt kapd ki: (tudom, hogy nem ide kell beírni)
Feltettem egy kérdést:

Hányadik Végzetúr Találkozó (többek között) került megrendezésre idén, 2009. november 28-án?
XXXIII.
XXXI.
XXIII.
XXXII.

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ott van a bejelentkezésnél a flash animáció, egy igazi Végzetúrnak ezt illene tudnia!
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 5.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
375. hozzászólás - 2009.11.29. 19:33:06 (Válasz Dop1150 #374 hozzászólására.)
Idézet: Dop1150 - 2009.11.29. 19:20:00
Sajnos csak nyáron.
Elsőre olyan klassz volt.
Ott volt a laptopom, de nem kellett játszanom az NFS-el, annyira lefoglalt a tali.
Most várhatunk addig, pedig havonta lehetne rendezni, mert királyság a szövetségi társakkal, ellenségekkel beszélgetni élőben.

Ezt kapd ki: (tudom, hogy nem ide kell beírni)
Feltettem egy kérdést:

Hányadik Végzetúr Találkozó (többek között) került megrendezésre idén, 2009. november 28-án?
XXXIII.
XXXI.
XXIII.
XXXII.

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ott van a bejelentkezésnél a flash animáció, egy igazi Végzetúrnak ezt illene tudnia!


Ez ugyan nem az a topik, de tenyleg illene tudni, hogy a III. Vegzetur talalkozo volt. (Megjegyzes az iden szo amugy sem helytallo egy ilyen kerdesben, masfel honap alatt elavul.)
Pontszám: 5.13
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
376. hozzászólás - 2009.11.29. 19:35:22 (Válasz Kocos #375 hozzászólására.)
Az idén tényleg nem lenne pontos viszont ott a dátum is...
Pontszám: 7.00
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
377. hozzászólás - 2009.11.29. 19:38:14 (Válasz D4vid #376 hozzászólására.)
De jövőre már nem 2009 lesz az idén.

Edit: Eszembe jutott.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.11.29. 19:46:21-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.75
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
378. hozzászólás - 2009.11.29. 20:30:21 (Válasz PottomPanna #377 hozzászólására.)
Jó, de ha az idén kimegy belőle, még akár jó kérdés is lehet! Teszem ezt úgy hozzá, hogy egyik karimmal sem tettem már kérdést fél éve, illetve kvízolimpiára sem készülök, max vakon kattingatok...220 s alatt. Pöttöm! Te az a szőke hajú nőci voltál, mert Eliteninja olyan csajszi mellett legyeskedett...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.39
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
379. hozzászólás - 2009.11.29. 20:31:30 (Válasz D4vid #376 hozzászólására.)
A kvízgondoknál azt írták, hogy ez a 32. Beholder tali volt, és nem a 32. végzetúr.
Elnéztem ezt a kérdést.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 7.25
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó 2009. nov. 28.
380. hozzászólás - 2009.11.29. 20:35:28 (Válasz Yuurei #378 hozzászólására.)
Igen, én voltam.

Ki csinálta a végzeturas tárgyakat? Kati mondta tombolánál, hogy az egyik játékos volt. Küldenék egy tőrt, a 100 belépőt össze kunyizó nyertesnek.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.11.29. 20:41:13-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!