Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2011.01.06. 15:33:49
Egyet értek veled. De ne feledkezünk el arról sem, hogy már az ellen anyag gyártás nem merül ki abban, hogy a mostani betegségekre megkeresik a gyógymódot. Hanem már ott tartanak, hogy ők hozzák létre az esetleges fertőzéseket és keresnek rá ellenszert. Hogy állítólag megelőzzék a fertőzések kialakulását magától. A H1N1 influenza vírus csak egy a sok közül. Ha beoltod magad még nem leszel védet a többitől. Ami úgy néz ki, Hogy H1-9N1-9:81 minden variáns és ez csak infulenza.
info@vegzetur.hu
Dátum: 2011.01.06. 10:21:14
Aki jót akar játszani a világ 3-on csatlakozzon kis szintűeket (1-10) várunk. Akadémia 10. El magyarázom mindenkinek, hogy lehet jó vadászos karit csinálni. Kicsi a kutunk gyorsan fel lehet húzni, de utána gyorsan nőni fog.

Hálal Angyalai Szövetség
Az államháztartás - helyi önkormányzatok nélküli - egyenlege november végén 1.304,8 milliárd forintos deficitet mutatott, mely az éves törvényi előirányzat 151 százalékát teszi ki.

valahonnét kell elvenni és kitől mástól mint tőlünk.
jó hír:

Hozzá kell nyúlni a médiatörvényhez – ezt mondta az Echo TV-nek adott interjújában Navracsics Tibor.
Itt a bizonyíték: menekül Magyarországról a tőke

Szaporodnak azok a híradások, amelyek szerint a magyarok külföldre menekítik megtakarításaikat, és a jegybank legfrissebb adatai is elgondolkodtatóak. A hazai bankokból december 1-jéig tavaly összesen mintegy 440 milliárd forint betétet vontak ki a magánszemélyek. Az ezt megelőző évben ugyanekkor 340 milliárd forint feletti volt az elhelyezés. A BAMOSZ statisztikái szerint pedig októberben és novemberben is kevesebb pénz érkezett az alapokhoz, mint amennyi befektetést likvidáltak.
Dátum: 2011.01.02. 16:18:29
több, mint a fél adatbázist ki kellene törölni, ha 10 évesek szintjére alapozunk. Erre a való google vagy a Szülő keresse ki és nemcsak játszik a gyerek hanem tanul is. Ez miért nem jó?

Melyik nem tartozik a gerinchúrosok törzsébe, mint altörzs (rendszertan)?

előgerinchúrosok
fejgerinchúrosok
gerincesek
hátgerinchúrosok
én szerintem a kereskedelemre megyek. De megbeszélem előtte a többiekkel.
Dátum: 2010.12.16. 19:29:41
Nem biztos. Csak gondolj bele, ha a szövetségükben a lélekút maxon van akkor nem való színű, hogy játszanak. Annak írjál szerintem akinek van állatja. Nekünk most jelen pillanatban 35 tagunk van és kb. 45 emberrel tartom a kapcsolatot aki esetleg jó lenne ha velünk lenne. Ezek kisebb szövetségek és mind smaragdos mint mi. Van ezek között olyan is akit egy éve csábítok, de ő is ugyan ezt csinálja. De addig nem kérdezem meg őket, hogy akar-e hozzánk jönni, míg nem lesz szabad hely. Erre az egyre büszke vagyok. Hogy jelen pillanatban 35 vagyunk és tavasz óta 4 oldalról felmentünk az elsőre. Jobban örülök mint a 6 bajnoki medálnak. mivel minél többen vannak egy szövetségben annál jobban halad egy épület, ha mindenki komolyan gondolja a játékot.
Dátum: 2010.12.16. 19:20:25
Plusz valami kell, de egyet értek. olyan kell ami nem befolyásolja a tul. összeget és harci szakikat és Le szerzést akkor. Lehetne egy végzet medálhoz hasonló vagy Lady Alvariel medálhoz. idomitás, manakons., építés és még sok más szaki van ami nem tesz nagy előre lépést. De ez csak elmélet. Ameddig nem gondolkoznak el ezen odafönt, akkor addig hiába tanakodunk. Ha valamilyen jelét látnák, hogy ez jó ötlet és lenne értelme tovább boncolgatni, akkor azt mondom, hogy beszéljünk róla. De észre vettem, hogy sok dolgot megemlítünk. Valamit be is tesznek és ezt köszönjük. De valamit írhatnának, hogy ez halott ügy vagy nem. Szerintem mielőtt elkezdünk tanakodni dolgokon jó lenne tudni, hogy van értelme gondolkozni rajta vagy nem. tehát feltennék egy javaslatot és legalább annyit írnának, hogy lehet róla szó vagy nem. Addig is hiába pontozzuk egymást.
Dátum: 2010.12.15. 09:14:26
ennyi erővel kinézhetnéd a toplistában a smaragdos karikat akiket szívesen látnál a szövidben. Akinek nincs szövetsége vagy kisebb szöviben van. Írhatnál egy általános szöveget és amikor fent vagy elküldöd egy pár embernek. Aki esetleg olyan szövetségben van ahol többen vannak felajánlhatnád neki, hogy mindannyian jöhetnek. Vagy ha nem akarsz nagyon tolakodó lenni. Megkérdezed tőle:

Szia
Mi újság? Hogy tetszik a játék? Segíthetek valamiben?
üdv:...

És ha ír vissza akkor biztos, hogy játszik és esetleg egy csapatjátékost is megismersz.
Dátum: 2010.12.15. 09:04:39
köszi
Dátum: 2010.12.15. 09:02:40
Örülök, hogy régebben is felvetődött ez a dolog, de azt sajnálom, hogy nem nagyon talált nyitott fülekre Én például nem a napot nézném, hogy ki legyen mentor. Mert abból tényleg nem jól dolog sülne ki, ahogy te is írtad. Hanem tényleg a karaktere alapján dőlne el nem szint és hasonlók. Talán a szint korlát lehetne 30 amikor már kihívás és enti is van. Aki a tanítvány az pedig pontozhatná a mentorát olyan módon, hogy segítő készség vagy hasonló, egy bizonyos szint után (úgyis mondhatnák, hogy a tanulás végén). A mentor meg úgy kapná meg a kis jutalmát, hogy a tanítvány a tanulás végére el kell érni egy bizonyos tul. összeg vagy szakértelem szintet. Esetleg ha a tanítvány bajnokit, Ariel vagy más medált szerezne plusz jutalmat kapna. De addig kapná a jutalmat ameddig játszik a karakter. Így elkerülhető lenne az "álkarakter". Vagyis hasonlóan működne, mint az ajánlás, de nem elkölthető lenne mint a lélekenergia, hanem mint egy medál amit el is lehet róla venni. például valamilyen plusz szaki emelő cucc vagy 0,5% plusz a vadászatra. Mit szóltok?
Dátum: 2010.12.14. 17:22:55
örülök neki, hogy van olyan aki lenne szívesen. én is elvállalnám. Köszönöm szépen a pontozásokat jó volt látni, hogy a nap folyamán, hogy ment fölfelé 5-ről és remélem még többen lesznek akik szívügyükként viselik bajtársaik boldogulását és a játék több emberrel meg szeretetése a célluk.
Dátum: 2010.12.14. 13:53:51
Dátum: 2010.12.14. 13:49:53
kivégzés szakértelem: Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb. Ha kivégzed ellenfeledet, az a szerzett lélekenergiát is növeli, a kivégzés szakértelmek különbségével arányosan.

tehát neki elég nagy volt ez a szakija a tiédhez képest.
Dátum: 2010.12.14. 13:46:52
Megy az országúton 70-el a házaspár, a férj vezet. A feleség megszólal:
- Tudod, sokat gondolkoztam a dolgon, de rájöttem, hogy nem tudok veled élni. Szeretnék elválni tőled.
A férj nem szól semmit, de rálép a gázra, immár 90-el mennek.
- Találtam egy olyan férfit, aki kedvesebb, mint te, jobb az ágyban, a gyerekeket is jobban szereti.
A férj ismét gyorsít, immár 110-el repesztenek.
- A gyerekek természetesen nálam maradnak, a házra is igényt tartok. A pénz fele a miénk lesz.
A férj továbbra is csendben van, de már 130-at mutat a sebességmérő.
- Miért vagy ilyen szótlan, neked semmi sem kell?
- Nekem mindenem megvan, amire szükségem van. - mondja a férj nyugodtan.
- Igen, és mi az a minden?
- A légzsák...
Dátum: 2010.12.14. 13:35:01
nekem is ki szokta ezt írni főleg akkor amikor kvíz olimpia van és sokan vannak fönt. De nem csak az átokpiramisnál, üzenet írásnál, térkapunál. töltsd újra az oldalt és próbáld újra. nekem ez bevált.
Dátum: 2010.12.14. 13:15:21
Miklós bocsi, hogy zavarlak, de szombaton megkaptuk a rendelt könyveket és van egy kérdésem. hova írjak?
úgy látszik nem nagyon fórumoznak a többiek, de nem baj ha elsők leszünk. Már csak pár nap és nyerünk.