Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teki1986

Oldal: 123
Dátum: 2009.05.20. 14:43:09
Idézet: Ricardo - 2009.05.20. 10:25:44
Én nagyon örülök neki, hogy ez lett a háború eredménye, mert így végre letisztult mindenkiben, hogy a béke csarnoka volt a hibás fejlesztés, azt kell nagyon gyorsan elfelejtenie mindenkinek. Ha maxolt HCS-ja lett volna a KV-nak, akkor szerintem olyan 100-150k-val kevesebb LE-t nyertünk volna.

Ez egy agresszív játék -mint már annyiszor leírtam- itt csak agresszorként lehet érvényesülni.

---

Mindenesetre én nagyon élveztem a háborút, én a magam részéről biztosan javasolni fogom, hogy menjünk legközelebb is.


Reagálnék rá. Miután Az azúr és a töketlenek is nekünk jöttek akkor felhúztuk a béke csarnokát révén hogy 22 napig nem támadhatnak, rá 2 napra el törölték a portyamentességet... valamint azért van meg mert különben a nagyobbak akik ellen nem sok esélyünk lenne hetente húznák le a kutunkat szerencsére így csak 22 naponta tudják... Háború csarnokával nem feltétlen bírjuk visszahozni az elvesztett LE-t a kicsiktől de valószínű hogy megpróbáljuk. De a lényegen nem változtat sz.. a rendszer.
Dátum: 2009.05.19. 23:59:57
Béke csarnoka annyit tesz hogy nem hetente húzzák le a lélekkutat hanem csak 22 naponta, de mivel van 2-3 stövi azért egyenlő a hetentével, háború csarnokát pedig nem lehet felhúzni mert akkor heti 3 háborúnk lenne mindig ugyanazokkal, jó rendszer kb. itt abba is hagyhatjuk.
Dátum: 2009.05.19. 23:53:25
1 ez sehol nincs leírva
2 nekünk nem ír ki semmi ilyet
3 baromira nem ez van leírva a háború csarnokához
Dátum: 2009.02.22. 18:04:01
Idézet: winnie - 2009.02.22. 16:19:12
Idézet: Teki1986 - 2009.02.22. 15:56:30
Tehát aki a nagyobbak miatt nem tudja elhasználni a PP-t az vegyen ősköveket és próbálja meg úgy és ha az sem jó akkor meg vehet még ilyen italt... Ez a fejlesztés csak a prémiumosoknak lesz, nem értem hogy ez miért jó hogy még ilyen plusz is legyen nekik....


most lett leírva, hogy mi miért van, emeld ki, hogy melyik részt nem érted.

(a prémiumosok pedig végképp nem tudom hogy jönnek ide. róluk szó sincs. vagy csak én értettem félre valamit és előfeltétele az ital használatának, hogy valaki hetente 6 őskövet költsön el a prémiumtagság kiváltására?)


Látom nem fogtad fel mit akarok. Az volt a lényege hogy csak azoknak lesz ez kitalálva akik vásárolnak őskövet, tehát ez egy újabb kényelmi szolgáltatás számukra. Amúgy meg aki megvesz egy rahedli őskövet az kb. 95%-ban prémiumos is sztem....
Dátum: 2009.02.22. 15:56:30
Tehát aki a nagyobbak miatt nem tudja elhasználni a PP-t az vegyen ősköveket és próbálja meg úgy és ha az sem jó akkor meg vehet még ilyen italt... Ez a fejlesztés csak a prémiumosoknak lesz, nem értem hogy ez miért jó hogy még ilyen plusz is legyen nekik....
Dátum: 2009.02.21. 16:17:50
Idézet: rhynn - 2009.02.21. 15:08:33
komolyan, körbekérdezgetek, ki tudna nekem valami scriptet írni, hogyha el kell rohannom tárgyalásra/meetingre és nem tuom megállítani a vaádszatot, elkölteni az LE-t előtte, akkor valami legyen, mert így buktam már 8000 LE-t két hét alatt. Senki nem tud szerintem adni...


Simán összelehet dobni, csak pl. nekem nem éri meg, bár ha jó pénzért eltudnám adni akkor simán pár nap alatt összelehet dobni ilyet.... Csak egy kicsit érteni kell a "dolgokhoz"
Dátum: 2009.02.21. 11:30:54
de az őskő költség azért szükséges

de kell hozzá őskő....
Dátum: 2009.02.20. 17:07:56
Tehát ez azt jelenti hogy csak a prémiumosok használhatnák? Nem épp ellenük lett kitalálva az ital?
Dátum: 2008.10.28. 21:07:48
Én arra hívnám fel a figyelmet hogy az kinek jó ha folyamatosan háborúban van a klánja? Erősen gondolkodok azon hogy kilépek a klánból és ne adj isten nem kapok szövi bónuszt de nem is vernek a nap 24 órájában. Eleve már az is probléma szerintem hogy egy szövi semmit nem tehet egy háború ellen csak ha fizet LE-t, aztán majd újra jönnek nekik. Ebbe mi a jó? A mi klánunk folyamatosan kapja a háborúkat és szvsz nekem baromira elegem van ebből hogy nem lehet fejlődni nem lehet játszani mert erősebb klánokkal háborúban vagyunk. Úgy hiszem a készítők pedig magasról tojnak erre ugyanis nem látok semmi törekvést a változtatásra. Idővel szépen mindenki itt fogja hagyni a játékot és így pénzektől is elesnek. De ezt ők tudják...
Dátum: 2008.10.27. 16:22:34
Mi fog történni a soha véget nem érő háborúkkal? Jelenleg 150-el vezetünk de még 100 kéne hogy vége legyen. Ezeknek soha nem lesz vége?
Én pedig a fáradtság eltörlését javasolnám még pedig azért mert ez tipikusan olyan dolog ami miatt nagyon sok időt kellene a játékkal tölteni, mert óránként 2 kattintásra be kéne lépni, és a portyapontok csak gyűlnek és gyűlnek és az emberek nagy része kitörölheti vele a .... Átalakítani nem tudja, felhasználni megint nem tudja. Ha már ez amolyan szerepjáték lenne akkor legyen már lehetőség eldönteni hogy ki akar portyázni és ki nem, mert ezzel csak kötelezővé teszitek mindenkinek hogy harcoljanak...
Na akkor a kisebbek mit szóljanak? Üthetnék bárkit mert bár 15 pontot kapok naponta a felét sem tudom elhasználni több ok miatt is. Nem ülök folyton a gép előtt mert ugye óránként csak 2-t lehet. Az erősek folyton 100 alá ütik az életerőm és gyógyitalt venni meg nem éri meg mert 2 portyából visszakéne jönni az árából... És ha valaki 1 napot nem tud idejönni akkor máris olyan mértékben összegyűlik a portyapont hogy soha többet nem fogy ki belőle...
Dátum: 2008.09.30. 17:46:01
Idézet: Zoli - 2008.09.30. 14:30:21
Már többször írtuk ebbe a topicba, hogy olvassátok a legendát szintlépésnél, és meglátjátok. Lehetne a küldetés neve az is, hogy lépj fel X. szintre, de így sokkal hangulatosabb.


Köszönöm a választ. De viszont ha nem nyithatunk topicot, és nincsenek rendszerezve a kérdések és válaszok, akkor egy idő után elő fognak jönni ugyanazok a kérdések, mivel már most több száz hozzászólást kell átnyálazni a válaszért.
Dátum: 2008.09.30. 14:15:54
Kutasd fel Drakint! - bővebben valaki erről a küldetésről?
Oldal: 123