Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morpheus

Oldal: 123
Majdnem így van.
De lehet inkább úgy,hogy 2-3 V6-os szövetség akarja rányomni az akaratát az egész végzetúr társadalomra az összes szerveren.Ráadásul az a 2-3 szövetség is inkább 1 hatalommániás szövetségi rendszer,persze teljesen véletlenül.
Taktikailag a szövibajnokihoz biztos nincs köze,hogy nem egy szöviben vannak hanem 7-10 tagokkal akadémiás rendszerben.
Dátum: 2016.07.27. 16:46:53
Szerintem nerfelni kéne a v3-at,hogy ott csak fele annyi térkapu pontot kapjanak naponta mint más világokon, akkor megoldódik a probléma.
Dátum: 2016.07.19. 13:37:44
Ha ez volt az ára,hogy elhúzz innen végre és ne arcoskodj,meg sértegess folyamatosan másokat(mert ez még a leköszönőírásodban is sikerült)akkor bizony megérte,de nagyon.Köszi Beho.

Don Firenze ön a leggyengébb láncszem.....VISZLÁT!
Dátum: 2013.06.28. 20:33:35
Idézet: Morpheus - 2013.06.14. 19:26:44
Az 5-ös világon a kvízolimpia nem ad be kérdéseket,de az időm fogy folyamatosan.
Nem fogjátok ezt javítani?
Ahogy nézem ma már páran beírták ezt a hibát!

Igazán köszi tisztelt készítők,hogy két hét alatt sem voltatok képesek ezt a hibát kijavítani.Igazán jó látni mennyire foglalkoztat titeket,hogy bugos a játékotok,és egyesek szívnak emiatt.
Dátum: 2013.06.14. 19:26:44
Az 5-ös világon a kvízolimpia nem ad be kérdéseket,de az időm fogy folyamatosan.
Nem fogjátok ezt javítani?
Ahogy nézem ma már páran beírták ezt a hibát!
Dátum: 2012.06.13. 17:16:39
Jah és utána meg majd megint sírtok,hogy nincs elég ellenfél akit ütni lehet,mert ti ultra gyorsan haladtok és a többi galád játékos nem megy utánatok elég gyorsan.Majd utána jól meg lehet büntetni őket azzal,hogy a top szintlépést még tovább lassítjuk nem?
Lényeg,hogy a topnak jó legyen, a többi meg le van tojva.
Dátum: 2012.06.13. 15:34:44
Ez az ötlet max arra jó,hogy még jobban szétszakítsd a mezőnyt.

Aki eddig is elhasználta az erőforrásait az innentől a pluszt is elhasználná és még gyorsabban fejlődne, aki eddig sem használta el,az tenne nagy ívben a plusz pontokra( max esszenciát csinálna belőle) és csak nőne a szintkülönbség közöttük.
Dátum: 2012.05.05. 21:34:11
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Ezzel mi lesz kérem?Nekifutunk harmadszor is?
Nekem az is elég ha a sok bosszúság miatt most már jóváírásként adtok egy kvízmedált mindenkinek.
Dátum: 2012.04.30. 16:46:52
Idézet: Armageddon888 - 2012.04.30. 14:22:21
Lehet magyarázkodni, meg oltogatni! Akkor sem nézem jó szemmel, hogy fizetek a játékért, nem is keveset! Ráadásul 3 karakterem is van! Erre meg egy ekkora ...art kapok cserébe! Most van időm többet foglalkozni a játékkal, elkölteni a CSP-t stb.. és ilyen ..aszságok miatt nem tudok haladni! Köszi!!


Kapjál már a fejedhez,és panaszkodj a netszolgáltatódnál ha már nem futja jobb netre.
Ne itt hisztizz mikor a Behonak köze nem volt a dologhoz.Azért mert fizetsz egy kis pénzt nem az egész világot vetted meg vele.
Törölj szerintem és megoldódik a problémád, és hidd el senki sem fog sírni utánad és az alpári stílusod után.

Azt magyarázd meg nekem,hogyan fordulhatott elő ez a pusztító alpáriság,hogy ilyen stílusú hozzászólásokat írtál.
Dátum: 2012.04.24. 15:13:09
Idézet: Gamer01 - 2012.04.23. 17:39:11
Egy kicsit elővenném ezt a topicot, már rég volt róla szó. A VT-ban a sisakszilánkgyűjtés miatt jó jönne a kijelzés...

Az meg még jobb lenne ha újítások helyett előbb a szerver sebességét tennék helyre.
Mert az fontosabb szerintem,hogy lehessen normálisan játszani,hisz azért fizetünk.
Dátum: 2012.04.19. 13:17:07
Idézet: Birka - 2012.04.19. 11:56:21
ami nincs elszámolva az a sajtolások esetén "kimaradó" lé

Ez mit jelent pontosan?
Dátum: 2012.04.19. 13:15:01
Sorry csak módosítani akartam a kérdésem,de valahogy leírtam a hozzászólást még egyszer.
Dátum: 2012.04.12. 12:56:37
Tökéletesen igaz amit leírtál Craslorg,viszont én azt nem értem,hogy mi köze az egésznek a végzet templomához?Ha megnézem az utóbbi időben bármilyen témában nyitottak egy topicot szinte mindig sírós topic lett belőle,hogy milyen drága a játék.Ezt miért nem lehet a megfelelő topicba leírni és nem minden témát hazavágni azzal,hogy miért ennyibe meg annyiba kerül valami,aminek az égegyadta világon semmi köze az adott témához.Ráadásul ha megnézi az ember igencsak ugyanazok szoktak ezek az illetők lenni.Oké,hogy ők a pénzükért irányítani szeretnék a játékot a javukra, de azért rajtuk kívül is akad itt játékos még(nem is kevés),akik viszont lehetséges,hogy nem arra kíváncsiak amit ők minden egyes adott topikba beleírnak,azért,hogy esetleg úgy nézzen ki Miklósék felé milyen sok ember is elégedetlen ezzel vagy azzal.

Idézet: Craslorg - 2012.04.12. 12:24:17

A kerék havi 60 ősköve nagyon sokaknál ugrotta át már azt a határt - ahogy privátban vagy a kommentekből kitűnik -, hogy inkább hagyják a fenébe az egészet, ha nem csökken máshol a játék költsége, ez pedig gazdaságilag nem érné meg a BEHO-nak, mert ezek nagyrészt pont azok, akik eddig is havi több száz kavicsot használtak fel.

Azért a mondat eleje és vége üti ám egymást szerintem.
Ha ezek az illetők havi több száz követ használtak fel akkor gondolom nem a 60 kő a bajuk.Hanem az,hogy ha nem lesz meg az az esélykiegyenlítő fejlesztés a keréknél akkor adott esetben az is előfordulhat,hogy konkrétan semmi használhatót nem kapnak a pénzükért.Szerintem ez jobban zavarja az embert.Az ember szereti tudni mit kap a pénzéért,legalábbis a többség így van vele szerintem.
Dátum: 2012.04.12. 12:03:13
Idézet: Alendaar - 2012.04.11. 18:45:05
Én is kezdem unni, hogy brutális ütemben fogynak a kavicsok...


Ne használd.Nem fog fogyni meglátod.Van élet szerencsekerék és tp-t adó állatfelszerelés nélkül is ám.
Dátum: 2012.04.12. 12:01:20
Idézet: Bumburnyak - 2012.04.11. 17:18:58
Az olcsóbb (2 ősköves) állat szintlépős felszerelésre nagy szüksége lenne. Már 5 hónapja volt róla szó a talin, és azóta emaileztünk is.
Az állatszintlépős küldi eléggé drágítja a játékot...


Már miért drágítaná?A te hátad mögött áll valaki fegyverrel aki rákényszerít,hogy vedd meg az ősköves felszerelést?Az a küldetés ingyen is teljesíthető csak kicsit lassabban.Csak azoknak drágítja akik mindenáron pénzért akarnak előnyt kicsikarni a többiekkel szemben a játékban.Viszont akkor mi a panasz tárgya?Drága az előny?Ne használd és kész.Ennyi a történet.
Dátum: 2011.07.07. 14:00:44
Idézet: Crimson - 2011.07.07. 07:49:48
A túró kegyelméből megvan a hatodik is. Egyszerű ez a játék:)


Persze mert eladogatod az összeset.Egy sincs nálad az meg senkit sem érdekel ki mennyi bajnokit ír ki a profiljába.
Én eddig 100 bajnokit nyertem csak bizonyítani nem tudom
De jól hangzik mikor mondom,és ha sokat mondogatom még magamat is meg tudom győzni róla.
Tartsd meg őket aztán mutass fel valamit úgy,hogy kapsz vagy -30at mindenre mint mások akik megtartják.

Vagy úgy már nem lenne annyira egyszerű ez a játék?
Dátum: 2011.06.09. 10:36:50
Köszi szépen,ez csak 10k lémbe került így hirtelen.Így bízzon az ember a szavatokban!
Dátum: 2011.03.05. 23:09:56
javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem pedig a bevételi forrás pont a pók-okból van, hiszen ők azok, akik megveszik a legújabb ősköves cuccokat, hogy azzal is tápoljanak, valamint élesítik a prémium tagságot, ha másért nem, a gyorsabb ép-töltés miatt


Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
A pókok nagyon ritkán vesznek új ősköves cuccot mert iszonyat lassan fejlődnek.
Hogy a prémet használják-e nem tudom gondolom ez ki-ki dolog de ha már erősek pont semmi szükségük a prémre.A kutya nem támadja őket nem kell nekik a gyorsabb regen és mivel nem vadásznak nem kell nekik a plusz csp sem.

A bevételi forrás inkább azokból a játékosokból lett volna akik törölnek a pókok miatt mert unják,hogy naponta kibelezik őket és egy csatából nullára verik az életüket.
Ahogy nézem kb 3 csoportba tehetőek a játékosok.Akik az elején mennek a pókok és a többiek.Akik az elején mennek játsszák a játékot ahogy az meg lett tervezve.A pókok szívják a kicsik/gyengék vérét.A többiek kellenek,hogy a pókoknak legyen kiket ütniük.Ezek két csoportra oszthatóak vagy költenek rá ezerrel és vagy sikerül így kitűnniük és elérnek valamit, vagy ha nem,megunják és törölnek a pókok miatt és oda egy kis bevétel a behonak.És van a többiek másik fele aki pontosan egy forintot nem költ az egészre kb egy kedvencnevelde szintjén űzi a játékot.

Abban kb biztos vagyok,hogy azok akik töröltek eddig a pókok miatt már a számok törvénye alapján is több bevételt hoztak volna a készítőknek a pókoknál.

Ezért nem értem ha a beho csinál egy eventet a normál módon játszóknak miért kezd el egyből sírni az összes extrém tatikán lévő pók,hogy úgy legyen megcsinálva ami kedvez az ő extrém taktikájuknak ,mert ők is akarják a tápot,hogy megerősödve még laposabbá tudják verni az egyszerű játékosok fejét.persze részt vehetnének benne ha egy kicsit normál módon játszanának míg tart az event de ez nem tetszik nekik mert még a végén nem tudnák leverni a normál játékosokat max életről egy csatából a nullára. (volt már benne párszor részem)

Szerintem mindenki kampányoljon minden event előtt szegény pókokért mert igencsak rájuk fér az erősítés.
Dátum: 2011.01.15. 08:32:43
A pók taktikádat te választottad,nem volt kötelező.
Miért nem tudod elfogadni,hogy minden taktikának van valami hátránya is?
Persze tudom te azt szeretnéd ha a te taktikádnak csak előnye lenne de mint látjuk ilyen nincs.

Kezdj el rendes ütemben fejlődni vagy ha tudsz várni 2 évet 10 szint fejlődésre,gondolom még két évet simán vársz egy jobb AH-s cuccra.Ráadásul te röhögve rakod be az 5 csp-t dukátért mert semmire sem használod,míg aki rendesen halad nem biztos,hogy szívesen beáldozza.

Persze kampányolhatnánk a pókok még erősebbé tételéért de így is ők veszik el a legtöbb ember kedvét a játéktól szerintem.
Te a verseny során 206 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A hatalom bronz kürtje! Gratulálunk!

Grat azoknak akik gyűjtötték és játszottak rendesen,a többiek meg bekaphatják mert miattuk vesztettünk.
Oldal: 123