Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
941. hozzászólás - 2016.07.18. 11:05:51 (Válasz Quellon #936 hozzászólására.)
Mint mindig én arra reagáltam ami rám vonatkozott...

Meglepodnék, ha komolyan azt gondolnád, hogy nem tudom pontosan mikor és hogyan frissül az szb...

A vezetőség válaszából következtettem arra,hogy ha a "hosszú kör" valóban él akkor annak az eredményét kéne látnunk...

Amúgy nem a mi ütéseink miatt változott a tábla. Token miatt ütöttünk ötöt, meg is kaptuk...

Valószínű 8 ponttal vezetnétek ha a vak szerencse ( szó szerint) nem nekünk kedvez. ( gondolom ezt is tudod)

Persze ha nem jön semmi közbe 4 ponttal vezettetek volna...
(tegnap már csak kettővel) és lett volna egy jó kis csata végre...

Nem így lett, s persze nem véletlenül írtam ki, hogy ezek szerint nektek rendben van a 6 pont és ez így korrekt- e...

Örülök, hogy vezetőtök is reagált de annak jobban, hogy te megirtad, hogy nem. Köszönöm ( Ígérem ilyen hibánal magam is a hiba ellen fogok fellépni és nem azok ellen akik jelentik akkor sem ha nekem a hiba kedvezne )
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.07.18. 11:09:10-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 8.31
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
942. hozzászólás - 2016.07.18. 11:37:09 (Válasz Lelkes999 #941 hozzászólására.)
Pontosan így történt minden, ahogy leírtad. Örülök, hogy te is összefoglaltad, megnyugtató, hogy ti is ugyanúgy látjátok, ahogy mi.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 7.67
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
943. hozzászólás - 2016.07.18. 13:06:48
Ez a számok, megint hogy jöttek ki ?

Nem vicceljünk már, vagy ezt komolyan gondoljátok ?

Harmadik nekifutásra sem sikerült...
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.28
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
944. hozzászólás - 2016.07.18. 23:14:51 (Válasz Don Firenze #939 hozzászólására.)
Nekünk csak a jelenléted fáj vagy inkább az hogy nem tudod befogni és az intelligensebb társaidra hagyni a szövetségeteken kívüli kommunikációt, nélküled a Hullák tiszteletre méltó ellenfeleink lennének akikkel jókat játszanánk és bárki nyerne is egyik félnek sem lenne miért szégyellnie magát. Ezt az egészséges versengést degradálod acsarkodó civakodássá.

Ha csak egy "kéthás" emberrel dolgod lett volna vagy nem élnél vagy nem így viselkednél.

Az össze-vissza csavart téves szb működési sejtelmeidre már nem is reagálok, főleg, hogy Baraty rendrakása után se az lett amit szajkóztál és most értetlenkedsz neki is és méginkább, hogy Leó is úgy látja ahogy mi, ha jól értem.

Én lehet, hogy sötét vagyok, de te biztosan átlátszó, nagyon. Semmiben sem cáfoltad vagy tagadtad, hogy gyáva hazudozó, bujkáló rágalmazó vagy. Akkor ezt le is zárhatjuk.




Leó, örülök, hogy továbbra is a józan ész dominál benned, még ha időnként bevakít is ez a "jó barátod" akit szerintem kígyóként melengetsz a kebleden. További sok sikert, remélem lesz még amikor hiba és acsarkodásmentes bajnokságot vívhatunk.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.44
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
945. hozzászólás - 2016.07.19. 07:52:40 (Válasz Quellon #944 hozzászólására.)
Butus lovag, nincs azzal baj,ahogy gondolkozol, csak egyszerűen nincsen benne szerencséd ->értsd: (fizikusok bebizonyították, hogy légüres térben nem él meg semmi...) Ámde, hogy jobban lásd, nem vagy más, mint egy torzkővel megtápolt fél fülű skaven.
Ezt a megállapításra nem rég jöttem rá, mikor a mitikus és varázslatos lények lexikonát nézegettem, és eljutottam a csatornalakó címszóhoz. Átolvasva a jegyzetet, egy az egyben megegyezik a leírása azzal ami vagy és vagytok.
A továbbira reagálva, tudod mi az, hogy egyedül a világ ellen ? Szövetségestársaim tudják, hogy sok minden nem jól működik, sőt azt is, hogy nem korrekt a rendszer.
Ámde én ezt el is merem mondani, s hogy civódássá vált, nos az miatt van, mert nem tudjátok lenyelni, ha valaki, pontosabban szerény személyem az arcotokba löki a valóságot.
S az utolsó része következik, s itt azt tudom mondani, hogy Baraty remek munkát végezz a tűzoltás szintjén. A valós problémákat nem tudta még megoldani.
-Egyrészt, borult a hetünk
-Másrészt az akadémia kapta a pontokat
-Harmadrészt tegnap olyan döntetlen környékén kellett volna, hogy legyünk. ( Ez csak matematika, olyan amit talán 10 évig tanultál...)

Végezettül:

"Aquila non captat muscas."

Sem skavenekre.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.19. 07:56:35-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.60
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
946. hozzászólás - 2016.07.19. 08:04:48
Most már lassan ideje lenne befejezni a személyeskedős sértegetős posztokat. Ez itt még mindig csak egy játék, bármennyire is komolyan veszitek.
Most talán még abba lehet hagyni, mielőtt a valódi világban is ellenségekké váltok. Szerintem abból jutott mindenkinek épp elég, minek még gyűjteni hozzá?
Báró Samedi
Pontszám: 7.97
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
947. hozzászólás - 2016.07.19. 08:16:52 (Válasz Azazel #946 hozzászólására.)
Kétlem, hogy találkoznánk...elég messze vagyunk, minden téren egymástól

Amúgy, ha csak így lehet velük "kommunikálni" akkor nehezen,de rászánom magam és a szintjükhöz mérem a mondanivalómat.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.35
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
948. hozzászólás - 2016.07.19. 11:10:00 (Válasz Don Firenze #945 hozzászólására.)
2008 óta követem nyomon ezt a fórumot, de nálad idegesítőbb játékossal még nem találkoztam. pedig én túléltem egy winnie-t is... Értem én, hogy mindenki kiszeretne tűnni valahogy de azért a kulturált kommunikációra törekedni kellene...
V3-Alíz
Pontszám: 8.44
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
949. hozzászólás - 2016.07.19. 12:02:54
3/2


Köszönöm szépen ezt a remek hetet a Behonak. Nélkületek, ez nem sikerült volna.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.19. 12:03:11-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.31
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
950. hozzászólás - 2016.07.19. 12:08:21
S megkérném a tisztelt programozó urat, hogy foglaljon állást erről a hétről.

Vagyis.

Semmisnek tekinthető, vagy nem.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.80
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
951. hozzászólás - 2016.07.19. 12:55:40
Na figyelj csak haver. Úgy sértegess,hogy a későbbiekben elém is merj majd állni és a szemembe mondani. Senkitől nem tűröm el,hogy így beszéljen rólam és ledegradáljon egy semmiből jött kis szaros. Kurvára leszarom az egész köpködő szánalmas magatartásodat egészen addig,amíg nem sértegetsz olyan embereket akikről fogalmad sincsen. Rohadtul nem érdekel az sem,hogy az SZB teszi ki a rongyos életed 90%-át,nem az én bajom. De az,hogy sértegetsz és ócsárolsz itt mindenkit aki nem a te pártodon van és másképp látja a dolgokat,az már kicsit sok. Én nem tudom te mi a fenét képzelsz magadról,de ezek után jobban teszed ha el sem jössz egyetlen talira sem,mert abban biztos lehetsz,hogy telibe foglak verni,játék ide vagy oda.
Már rég túl mentél azon amit egy normál ember el tud nézni egy másiknak. Ha nem tetszik a játék és nem tudsz megbirkózni azzal a tudattal,hogy sajnos itt nem te vagy a központ és nem lesz minden úgy ahogy te akarod,akkor takarodj máshova játszani.
Megyek
Pontszám: 8.20
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
952. hozzászólás - 2016.07.19. 12:56:13
A többiektől bocsi a nyers fogalmazásért
Megyek
Pontszám: 8
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
953. hozzászólás - 2016.07.19. 12:57:21
Kedves játszótársak!

Elköszönni jöttem...

Régóta érlelődik bennem a dolog, de most tellt be a pohár. Mégsem szeretnék haraggal távozni, de a véleményem leírom.

Jelzem vélemény és csakis az enyém.

Remélem Baraty nem ró meg érte, ha bemásolom a levelezésünket. Nem azért mert rá akarom kenni a történteket, de így érthetőbb lesz döntésem :

"
ma, 11:12Lelkes999 (110356)

Sziasztok!

Akkor jól tudom, hogy ez az szb hét nem számított ? vagy ?

Lehet rosszul olvastam a sorokat. Fontos lenne, mert ha mégis számított nem írok taktikát erre a hétre... (valószínűleg soha tobbet)

Válaszotokat előre is köszönöm !

ui : Kérdésemet arra alapozom, hogy a ranglistán szerepelnek e hét pontjai...

ma, 11:35Baraty

Hali!

Csak tervben volt, hogy nem fog számítani, de számított végül, igazából egyik sem igazságos teljesen, és talán az a legtisztább ha békén hagyjuk, és arra koncentrálok, hogyha legközelebb ilyen lesz, akkor újra lehessen számítani az aktuális állást gond nélkül. (ez a rendszer a mostani hétre még valszeg nem lesz kész 100%-ban)

Remélhetőleg 13-kor fog indulni az új kör.

Baraty

"


Sajnos jelenleg nekem ez most sok volt. Nem ez, hanem úgy összesen.
Megértem nehéz a programozás, megértem, hogy javítani szándékoznak rajta, de ez most nagyon szarul jött le...

Kérdezhetitek, hogy miért veszem olyan komolyan az szb csatákat főleg az Ász ellenit ?

Mert végre valami ami kihívás. Amit élvezek. Ami nem csak rólam szól, hanem a csapatunkról. Arról, hogy mi mindent megteszünk egymásért, a győzelemért (ami bár jelképes mégis a mi kis kincsünk)

Amióta a szövetségüönk létrejött mindíg dobogón voltunk. Kétszer nyertünmk is. Nem rossz teljesítmény egy újonc csapattol...

Tudjátok mi nem csak játszótársak vagyunk, hanem segítünk egymásnak. Van, hogy a magánéletben is, vagy csak meglepjük a másikat egy ajándék csomaggal, őskővel. Napi kapcsolatban vagyok a szövetség felével és tudom a legszebb és legszörnyűbb dolgokat is életük történéseiből.
Különbözőek vagyunk, de összetartunk. Kedvelem őket, a csapattársaimat...

Miattuk nem törlök, csakis miattuk...

Viszont az Szb -től búcsúzom. Korai nyugdijazásomat krérem. Ezeddig minden szb kört én csináltam a Hullaszag Rt-ben. Büszke vagyok rá, hogy társaim a legelvetemültebb ötleteimben is támogattak. Volt, hogy nem ütöttek napokig, vagy egyszerre több százat...
Nem egy karakter fejlesztő stratégia, mégis vállalták. Köszönöm nekik!

Ha bárki elvállalja helyettem a stratéga szerepet, tovább megyünk, ha nem kiszállunk a csatából...

El kell mondanom, hogy ezen a szerveren jelenkeg az Ász a legjobb SZB csapat. Remélem találnak méltó ellenfelet ezután is !

További jó játékot mindenkinek!

Leonárd
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.66
népszerűlekvárosbuktaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
954. hozzászólás - 2016.07.19. 13:15:32
Szomorú! Igazán sajnálom! Az Ásznak gratulálnék de nincs miért! Ellenben a behonak Gratula és köszönjük a hetet!
---
Pontszám: 7.26
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
955. hozzászólás - 2016.07.19. 13:26:00
Kedves játszótársak!

Elköszönni jöttem...

Régóta érlelődik bennem a dolog, de most tellt be a pohár. Mégsem szeretnék haraggal távozni, de a véleményem leírom.

Jelzem vélemény és csakis az enyém.

Remélem Baraty nem ró meg érte, ha bemásolom a levelezésünket. Nem azért mert rá akarom kenni a történteket, de így érthetőbb lesz döntésem :

"
ma, 11:12Lelkes999 (110356)

Sziasztok!

Akkor jól tudom, hogy ez az szb hét nem számított ? vagy ?

Lehet rosszul olvastam a sorokat. Fontos lenne, mert ha mégis számított nem írok taktikát erre a hétre... (valószínűleg soha tobbet)

Válaszotokat előre is köszönöm !

ui : Kérdésemet arra alapozom, hogy a ranglistán szerepelnek e hét pontjai...

ma, 11:35Baraty

Hali!

Csak tervben volt, hogy nem fog számítani, de számított végül, igazából egyik sem igazságos teljesen, és talán az a legtisztább ha békén hagyjuk, és arra koncentrálok, hogyha legközelebb ilyen lesz, akkor újra lehessen számítani az aktuális állást gond nélkül. (ez a rendszer a mostani hétre még valszeg nem lesz kész 100%-ban)

Remélhetőleg 13-kor fog indulni az új kör.

Baraty

"


Sajnos jelenleg nekem ez most sok volt. Nem ez, hanem úgy összesen.
Megértem nehéz a programozás, megértem, hogy javítani szándékoznak rajta, de ez most nagyon szarul jött le...

Kérdezhetitek, hogy miért veszem olyan komolyan az szb csatákat főleg az Ász ellenit ?

Mert végre valami ami kihívás. Amit élvezek. Ami nem csak rólam szól, hanem a csapatunkról. Arról, hogy mi mindent megteszünk egymásért, a győzelemért (ami bár jelképes mégis a mi kis kincsünk)

Amióta a szövetségüönk létrejött mindíg dobogón voltunk. Kétszer nyertünmk is. Nem rossz teljesítmény egy újonc csapattol...

Tudjátok mi nem csak játszótársak vagyunk, hanem segítünk egymásnak. Van, hogy a magánéletben is, vagy csak meglepjük a másikat egy ajándék csomaggal, őskővel. Napi kapcsolatban vagyok a szövetség felével és tudom a legszebb és legszörnyűbb dolgokat is életük történéseiből.
Különbözőek vagyunk, de összetartunk. Kedvelem őket, a csapattársaimat...

Miattuk nem törlök, csakis miattuk...

Viszont az Szb -től búcsúzom. Korai nyugdijazásomat krérem. Ezeddig minden szb kört én csináltam a Hullaszag Rt-ben. Büszke vagyok rá, hogy társaim a legelvetemültebb ötleteimben is támogattak. Volt, hogy nem ütöttek napokig, vagy egyszerre több százat...
Nem egy karakter fejlesztő stratégia, mégis vállalták. Köszönöm nekik!

Ha bárki elvállalja helyettem a stratéga szerepet, tovább megyünk, ha nem kiszállunk a csatából...

El kell mondanom, hogy ezen a szerveren jelenkeg az Ász a legjobb SZB csapat. Remélem találnak méltó ellenfelet ezután is !

További jó játékot mindenkinek!

Leonárd


----------------------------


Szóval csatlakozok én is, Leóhoz. Az okom a következő. Nem az ász, miatt és barátaik miatt, mert ugye ahol van fény.No ott kell lenni sötétségnek is. Sötétség.Ász.Tökéletes szinonima.
Az okom a következő.

A Beholder "cég" következetlen nem játékos barát politikája.
Az elmúlt fél évben hibát hibára halmoztak.
Majd a programozó hibájából, nem csak, hogy tönkre tették egy szövetség játékát.
Többről van szó.
Nevezhettem, hazugságnak, mert ez az volt.
Visszakozni, szavat nem betartani azt tudnak.
Gratula a Behónak.

Köszönöm, hogy itt lehettem.

Üdv:
Jaime
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.19. 13:30:38-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.19
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
956. hozzászólás - 2016.07.19. 13:37:44 (Válasz Don Firenze #955 hozzászólására.)
Ha ez volt az ára,hogy elhúzz innen végre és ne arcoskodj,meg sértegess folyamatosan másokat(mert ez még a leköszönőírásodban is sikerült)akkor bizony megérte,de nagyon.Köszi Beho.

Don Firenze ön a leggyengébb láncszem.....VISZLÁT!
Pontszám: 7.97
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
957. hozzászólás - 2016.07.19. 13:46:55 (Válasz Don Firenze #955 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.07.19. 13:26:00
A Beholder "cég" következetlen nem játékos barát politikája.


Sajnálom, hogy így érzed, és őszintén remélem, hogy van sok másik játékos, aki nem ért veled egyet. Bárhogy is csinálunk valamit, mindig lesz, aki elégedetlen lesz, nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Semmi sem fontosabb nekünk, mint a játékosok elégedettsége, minden létező módon próbálunk segíteni, kompromisszumot találni, a fejlesztéseket megbeszélni. Egész egyszerűen azért, mert én hiszek benne, hogy ez és csakis ez egy játék sikerének a kulcsa. Életem során rengeteg játékkal játszottam és játszom. Mindegyik, kivétel nélkül, de különösen azok, amelyeket még fejlesztettek, tele voltak kisebb-nagyobb hibákkal, legfeljebb a hozzáállás volt különböző. Ha láttam, hogy a hibákat igyekeznek korrigálni, a kellemetlenségért kompenzálni, én elégedett voltam, úgy gondoltam, ennél többet nem lehet várni. Mindennek vannak korlátai, így az emberi képességeknek is. Mindig tökéletes, hibátlan programot nem lehet csinálni, az ilyen lehetetlen elvárásnak bármennyire is szeretnénk, sosem fogunk tudni megfelelni.
A hozzászólást Miklós módosította 2016.07.19. 13:47:22-kor
Pontszám: 8.22
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
958. hozzászólás - 2016.07.19. 14:11:24
Én gonosz vagyok. Nagyon élveztem olvasni a heves vitáitokat, az igazi régi idők fórumát idézte. RSZNYT, TGY, mockosz légió, és hasonló ömlengések.
Most egy kicsit talán túlzottan beleélték magukat a dologba résztvevők (a stressz-szintet meg ugye növelte a bug is), én továbbra is szívesen olvasnám pedig hogy ki a jobb szervező/tökösebb SZB-ző, úgyhogy remélem mindenki megtalálja ismét önmagát és egy cooldown után folytatódik a genitália méricskélés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.05
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
959. hozzászólás - 2016.07.19. 19:23:34
Te magad Miklós írtad hogy nem fog számítani az e heti eredmény erre az emberek szeme közé köpsz? és közlöd velük hogy bocsi hazudtam? Gondolkozz el rajta ez nem játékos barát politika hogy hazudgálunk a másiknak.
Pontszám: 7.64
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
960. hozzászólás - 2016.07.19. 19:33:13 (Válasz Lord Lajos #959 hozzászólására.)
Megtennéd, hogy beidézed ezt az igéretet? Én nem találtam...
Báró Samedi
Pontszám: 7.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője