Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.07.14. 20:29:43
Ezer bocsánat. Igazad van egy igazi hős vagy!!!!
Én is megvettem a térképkeresőt és kifejlesztettem a szakit. Ez valóban rengeteg energia volt, de nagy kínok árán valahogy ki lehetett bírni.
Ezen kívül semmi mást nem kellett tenned az evet érdekében.
NEM az eventbe fektettél energiát, hanem a játékba. Pontosan ezért unalmas és értelmetlen ez a térképkeresés.
Dátum: 2011.07.14. 20:06:33
Nem értem milyen rááldozott energiáról beszéltek.
A napi rutinon kívül semmit nem kellett csinálni. Vadászmi kellett ahogy azt event előtt is, portyázni kelett ahogy azt az event előtt is, a random meg szívatott ahogy azt az event előtt is.

Nekem nem a jutalommal vagy a szabályokkal volt/van bajom, hanem azzal hogy ez a térkép keresés egy csöppet sem dobja fel az ellaposodott játékot. Ha meg semmit extrát nem ad a játékhoz akkor értelme sincs.

Mellesleg " a csak gép előtt kellett lenni és máris győztél" típusú kirohanások egyáltalán nem igazak. Én gép előtt voltam 10 körül, de nem ugrottam sehova, mert nem láttam értelmét. Mivel jó pár ember követhetetlenül ugrált össze-vissza teljesen kiszámíthatatlan volt az egész. Gyanítom az ugrálók nagy rész meg is szívta...
Dátum: 2011.07.14. 14:26:48
"A végeredményt leszámítva nem volt rossz az event"???

Mégis mi jó volt ezen???
- a játék közben folyamatosan változtatott találati esély?
- az állandó változtatás miatti kiszámíthatatlanság?
- az hogy dög unalmas, mert a napi rutinon kívül semmi extrát nem kell csinálni?
- az hogy bármit is csinálsz nem rajtad múlik az eredmény, hanem a random az úr?
Dátum: 2011.07.14. 13:57:20
A legjobb térkép event variáció az lenne ha nem lenne több térkép event.
Olyanok kellenek mint a Xenó háború ahol nem a random határozza meg a helyezést hanem az aktivitás. Legalább is nekem eddig az tetszett a legjobban.

A térképnél semmi értelmeset nem lehet csinálni. Megveszed a vesszőt, kifejleszted szakit, és imádkozol a randomhoz hogy kegyes legyen hozzád. Ami általában nem szokott bejönni
Dátum: 2011.06.08. 14:28:31
Hasonló cipőben járok én is.

Azért ennél egy kicsit jobban is megerőltethették volna magukat.
Kizárólag Agnaesh, a csábítóhoz csatlakozhatok. 50k LÉ-ért
3-as erősségű jutalom: A hatalom arany kürtje (+3% LE vadászatért)
2-es erősségű jutalom: A hatalom ezüst kürtje (+2% LE vadászatért)
1-es erősségű jutalom: A hatalom bronz kürtje (+1% LE vadászatért)

Fizessek 50K LE-t úgy, hogy semmi szükségem sincs a fent megnevezett tárgyakra?
Kizárólag akkor érné meg nevezni ha utolsók leszünk, mert a végzet medál megérne ennyit

Vagy nevezek és 1 hónapra jegelem magam nehogy véletlenül összegyűjtsek 10 térképet.
Esetleg valakinek van valami ötlete arra, hogy milyen taktikával lehet végzet medálra hajtani?
Dátum: 2011.06.01. 11:54:05
Volna egy megoldásom a problémádra
Ne vedd meg
Dátum: 2011.05.07. 15:09:31
Ez azért csalóka mert a játékosok elleni győzelem számít.
Jó volna tudni hogy ilyen téren mi az állás.
Én sajna nem tudok sokat hozzátenni a csapat sikeréhez mert alig van napi 1-2 játékos elleni támadásom
Dátum: 2011.03.26. 22:44:14
Lehet hogy van benne helyesírási hiba, de megnyugtatlak a te hozzászólásodban is van egy pár.
Elhiszem, pontosabban tudom, hogy a csöppet sem szerény hozzászólásod mögött tudás is van, de emiatt még nem kéne lenézned a másikat, mert nem hobbi bérépítő voltam.
Nem nyalok senkinek, csak 0 háttér infó nélkül nehéz (volt) értelmezni a hozzászólásod.
Dátum: 2011.03.26. 20:20:19
Tudtommal az előző V4 végén kezdték el toborozni az embereket. Ha nem tették volna gyanítom teljesen szétszéledt volna a brigád. Vagyis ők már tettek valamit a közösségért. Tőled háborgáson kívül még nem sokat láttunk.
V3-on már rég nem játszok, de a szövimnek volt egy jelmondata miszerint "Inkább veszítsek tisztességgel, minthogy csalással nyerjek". Lehet hogy nem tökéletes a mostani vezetés de annak kifejezetten örülök hogy ők is ennek szellemében cselekszenek.
Amúgy meg ha elmondásod szerint nincs sok értelme a kémkedésnek akkor miért akadsz ki azon hogy nem csináljuk? Kissé logikátlan, ez az egész.
Kirohanások és mindenféle ellen kampány helyett nem volna egyszerűbb ha elfogadnád a korrekt játékot és a régi csapatnak segítenél? Gyanítom hogy a jó ötleteidet is megfogadnák és így az egód is rendben lenne
Persze ennek csak akkor van esélye ha még nincs túl nagy feszültség köztetek...
Dátum: 2011.02.21. 10:36:41
Csak nyugalom. Minek annyit aggódni??
Valószínűleg addig fog tartani amíg le nem verjük az összeset.
Legalább is én nem hiszem, hogy jutalom nélkül lezárják az egészet, mert ennek csak nagyon sok csalódott játékos lenne a eredménye.
Szóval üssétek őket, aztán előbb-utóbb csak elfogynak.
Dátum: 2011.01.31. 21:18:01
Idézet: PottomPanna - 2011.01.31. 20:17:44


Fecsu, ha kinyírtok egyet jön az eggyel magasabb és így tovább, amíg az összes meg nem murdál. No para. .


Az igaz hogy akkor eggyel magasabbat üthetsz de az nyilván sokkal nagyobbat üt rajtad mint a saját kategóriádban lévő.
Azért ezt enyhén szólva is elcseszettnek tartom hogy 10 óra alatt le tudták zúzni.
Dátum: 2010.12.06. 12:19:13
Az előbb picit benéztem
Ha minden igaz 8 féle cucc van. A sorrend úgy tűnik, hogy kötött. 8 után kezdődik előröl, és a leírás szerint 24 db gyűjthető vagyis mindegyikből 3 db-ot lehet összeszedni.
Az italok a szintednek megfelelőek.

Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs. (2 dukát)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska. (szint*3 LGY)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Zöld kristályital. (50 Kristálypont)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A vadászat itala. (+ 5csp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala. (+ 5pp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy tiltott nektár. (szintednek megfelelő)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy varangykoktél. (szintednek megfelelő)

Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs. (2 dukát)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska. (szint*3 LGY)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Zöld kristályital.(50 Kristálypont)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A vadászat itala. (+ 5csp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala. (+ 5pp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy tiltott nektár. (szintednek megfelelő)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy varangykoktél. (szintednek megfelelő)

Kieg: Előfordul ilyen is.
"Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell!"
Ilyenkor a tárgyat ugyanúgy megkapod, csak veszítesz szint*1 VP-t

Az is fix, hogy minden ötödik portya/kihívás/vadászat után jön egy cucc.

120 "tevékenységből" begyűjthető az összes.
vadászat
portya (vesztes is)
kihívás (vesztes is)
Dátum: 2010.12.06. 11:32:15
Úgy látom 7 után újraindul. De az is lehet hogy valamit kihagytam és 8 után indul újra

Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 54 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Zöld kristályital.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A vadászat itala. (+ 5csp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 54 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy tiltott nektár.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 54 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska.
Dátum: 2010.12.06. 11:23:21
Beindult a gyűjtögetési reflex. A mai napomat tényleg feldobta ez a kis meglepi.
Nagyon jó ötlet volt!!!! Hattttalmas 10-es.


Eddig ennyi V4-es kari (54. szint)

Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 54 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Zöld kristályital.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A vadászat itala. (+ 5csp)
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 54 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy tiltott nektár.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy varangykoktél.
Van már végleges aukciós lista?
Dátum: 2010.11.11. 14:22:32
Az új szakit kifejezetten jó ötletnek a tartom és a szint/3 is teljesen elfogadható.
Dátum: 2010.11.10. 21:16:44
Landragornál A fáradhatatlanság medálja volt ami ugyan az mint a portyagömb, csak más a neve.
Dátum: 2010.11.10. 19:08:34
Valószínűleg neked lesz igazad, és 0,64-es szorzót fogok kapni, amit tovább csökkent az, ha olyan csapatban vagyok ahol sokan vagyunk.
Örülhetek ha egyáltalán találok 10 térképdarabot
Nem leszek túl hasznos tagja a csapatomnak Ezzel ugyan őket is szívatják, de ez van...
Dátum: 2010.11.10. 18:32:28
Jó volna pontosítani, mert ezek szerint már legalább 3 féle értelmezés van
Dátum: 2010.11.10. 18:11:49
Idézet: Miklós - 2010.11.10. 11:41:24

3.) Az esemény során a korábbi díjazottak hendikeppet kapnak. Az, akinek a birtokában 1. helyezett díj van, 0.8x szorzót kap a térképtalálási esélyre, akinek 2., az 0.9x, akinek 4., az 1x, akinek nincs, az 1.1x szorzót kap. Több tárgy esetén a szorzók összeszorzódnak, de a szorzó nem csökken 0.3x alá.


Ha jól értem akkor ha 2db "1. helyezett díj van a birtokomban" akkor 0,9*0,8, azaz 1,1-es szorzó helyett 0,72-es szorzót kapok.
Vagy:
Az arany tárgyasok kapnak 0,8-as szorzót, az ezüst tárgyasok 0,9-es szorzót, a bronz tárgyasok 1-es szorzót, és akinek még nincs tárgya az 1,1-es szorzót. Vagyis mivel van "1. helyezett díj van a birtokomban" 0,8-as szorzót kapok

Értem hogy ezzel mit szeretnének elérni de nem igazán logikus.
Ezzel a szorzóval nem csak engem "büntetnek", hanem azt is aki velem egy csapatban van...
Oldal: 1234567