Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Gyakorlatilag semmiféle harci bónuszt nem adnál nekik az összes épületből, sem védelmit, sem támadásit.


Jogos. Ok hogy olcsóbban lehet majd cuccokat venni, többet lehet rabolni stb, de ha esélyed se lesz a többi hordával szemben teljesen mind1 hogy mennyit tudnék rabolni, ha nem tudom megverni.
A kreatív és kivégzés lekorlátozásával már így is véres a gyémánt horda torka.
Vagyis ha egy lecsökkentett nevetségesen alacsony LE összeget megemelsz pár %-al akkor az még ugyanolyan nevetségesen alacsony marad.
És ezért cserébe a smaragdtól akkora varázslatot kap hogy kettéáll a füle a rubin pedig a földbe döngöli...
Dátum: 2009.11.20. 13:45:11
egy bizonyos szint fölött (75+) elkezd csökkeni a hatásfoka, aki akarta, addig úgyis szépen megszedte magát, de ha benne ragad a VFben, akkor hosszú távon unalmassá válik neki a játék


Mégis hogy ragadhatna be bárki is???????
Ha ez bekövetkezik és úgy ítélem meg hogy unalmas, akkor még mindig ott a "felejtés" lehetősége.
Majd én eldöntöm hogy mit szeretnék, és ne a "jövő generációjának álszent szószólója" döntsön helyettem a nevetségesen átlátszó "érveivel".
Dátum: 2009.11.19. 23:51:13
Szerintem nincs itt semmiféle "zsákutca".
Az eddigi hozzászólások túlnyomó többségéből két dolog derül ki:
1) el a kezekkel a VF-től!!! Lefordítva: Fúj, ereszd el, köpd ki, NE NYÚLJ HOZZÁ!
2) a "néhány jó játékos okos tanácsával" pedig tele van a padlás és a hócipő. Lefordítva: Fúj, ereszd el, köpd ki, NE HALLGASS RÁ!

Annnnnnnnyira jó volna ha végre nem azt büntetnék aki kifejleszt valamit.
Dátum: 2009.11.19. 19:08:14
Miklós

Kevés pénz megy be hozzátok a vf miatt?


Lehet hogy így van de van egy dolog ami úgy hívnak hogy ár/érték(játékélmény) arány.
A Végzetúr magasan a legjobb böngészős játék amivel eddig találkoztam, de ha ki akarod használni az összes őskő adta lehetőséget lényegesen drágább is mint a többi.
Ha a játékélményt csorbul az ár viszont növekszik mert kötelező rohanni akkor az ember elgondolkozik azon hogy megéri-e tovább folytatni.
Dátum: 2009.11.19. 18:39:57
"Aztán ha gyengébb vagy a környezetednél, akkor elkezdenek jönni a kudarcok, még lassabban fejlődsz, még több kudarc.
A gond az, hogy pont azok nem ismerik fel a VF-ben rejlő lehetőséget, akiknek leginkább szükségük lenne rá, és azok fejlesztik ki, akik jó stratégák, és látják benne a lehetőséget. Ezzel viszont tovább nyílik az olló..."


De most komolyan kit érdekel???
Nehogy már megint azokat szívassák meg akik veszik a fáradságot és gondolkoznak, azokkal szemben akik csak "játszanak" ész nélkül.
Persze egyszerűbb gondolkozás nélkül játszani és utána sírni a fejlesztőknek, hogy neki milyen rossz, de ezekkel az eberekkel már nagyon tele van a hócipőm.
Mindenkinek adott a lehetőség hogy kifejlessze. Aki nem akarja kifejleszteni, hát ne tegye de akkor viselje a döntése következményét és fejezze be a rinyálást!!!!
Elég romboló volt kreatív affinitás és a kivégzés lekorlátozása. Ha ezt is szétbarmolják tutira abba hagyom a játékot.
Dátum: 2009.09.30. 12:03:53
Ki a főszereplője a Félelem nélkül című filmnek?

Jet Li
Bruce Lee
Hong-Man Choi
Jackie Chan

Én ezt találtam:
Félelem nélkül
(Fearless)

rendező: Peter Weir
író: Rafael Yglesias
operatőr: Allen Daviau
zene: Maurice Jarre
vágó: William M. Anderson
szereplő(k):
Jeff Bridges (Max Klein)
Isabella Rossellini (Laura Klein)
Rosie Perez (Carla Rodrigo)
Tom Hulce (Brillstein)
John Turturro (Dr. Bill Perlman)
Benicio Del Toro (Manny Rodrigo)
John de Lancie (Jeff Gordon)

Törölni kéne, de sürgősen.
Dátum: 2009.09.25. 11:18:30
Én már nagyon várom, hogy bekerüljön az egyéni epikus.
A leveretés körüli siránkozást meg 1általán nem értem. Ha akarnám, 1000 féle képen le tudnám veretni magam.
Nem teljesen mind1, hogy most lesz egy 1001. lehetőség is????
Zarknod sem volt kötelező ez sem az. Akinek nem tetszik ne használja és kész.
Az állandó siránkozás meg már tényleg nagyon unalmas.
Dátum: 2009.09.16. 09:39:20
Idézet: Cseroki - 2009.09.11. 13:02:22

Szerintem a multi üzlethálózatokat ki kellene paterolni az országból, hiszen ezek az országnak nem hajtanak hasznot, ezzel szemben teljesen tönkre teszik a termelő ágazatokat(pl:élelmiszeripar,mezőgazdaság) A MAGYAR vállalkozásoknak teret kellene adni és a bürokráciát a tizedére csökkenteni, mert agy vállalkozás beindításakor legalább 40-en tartják a zsebüket a semmiért.
.


Picit lekéstem a témáról egy dolgot muszáj megjegyeznem, mert állandóan ezt szajkózzák
Én dolgoztam már multinál, és dolgoztam az általad említett MAGYAR vállalkozónál is.
Óriási különbség van a kettő között. Amíg a multi befizeti az adót, a bérek utáni járulékokat, addig a MAGYAR vállalkozók 95% vagy feketén dolgoztat, vagy mindenkit minimálbérre jelent be és a különbözetet zsebből fizeti vagy adót csal és trükközik. A lényeg, hogy adót szinte alig fizetnek.
Szóval lehet szidni és utálni a multikat, de tetszik/nem tetszik, rengeteg embert foglalkoztatnak, az adóbevételek jelentős része is tőlük származik, és miattuk nem omlott még össze a gazdaságunk.
Dátum: 2009.04.24. 08:49:31
Hány m2 Magyarország területe?

105012
76566
96786
93036*

Talán km2...
Dátum: 2009.04.21. 17:03:58
Én is most kaptam meg ezt a kérdést.
Melyik napon szokták vetíteni a Terminator című filmet?
Szerdán este
Csütörtök este
Hétfőn este
*Kedden este

Csak azért írom le még1x, hogy ha valak rákeres akkor tudja hogy a helyes válasz a Kedd.
Remélem törlik.
Dátum: 2009.02.18. 10:55:44
2x ment bocsi
Dátum: 2009.02.18. 10:55:08
Mekkora esélye van, hogy 2db 6 oldalú kockával 7-et dobunk.

Pont annyi esélyünk van, mint egy kockával 6-ot dobni**
18%
15,6%
Nem megállapítható a pontos esély.
Dátum: 2009.02.17. 09:26:33
Győztem és kapituláltak.
Köszi még1X!!!
Dátum: 2009.02.17. 09:08:52
Ok, köszi! Megpróbálok nyerni...
Dátum: 2009.02.17. 08:55:30
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?

A háború elkezdődött a ****** szövetséggel. Feb 14. 02:36
Most Feb 17.08:53 van, szóval eltelt a 3 nap az állás most, 44 / 22 (megvan az 50 csata és 2x annyi győzelmünk van) és még mindig nem kapituláltak...
Ha jól értelmezem a leírást, akkor már kapitulálniuk kellett volna.
Vagy nem???
Dátum: 2009.02.11. 12:04:38
Hol került végül megrendezésre a VI. Disco S'hit Party

Debrecen Bázis
Budapest Papp László Sport Aréna
*Debrecen Főnix csarnok
Budapest Rió

Általános műveltség????
Gratulálok annak aki feltette a kérdést, és annak is, aki jó kérdésnek értékelte!
Törölni!!!
Dátum: 2009.02.03. 00:24:35
Ki volt a McLaren_Mercedes utolsó világbajnoka Lewis Hamilton előtt?
Mika Hakkinen
Ayrton Senna
Fernando Alonso
Kimi Raikkönen

Elavulhat+spec.


Az lehet hogy spec., de ez soha nem avulhat el.
Ugyanis a Lewis Hamilton előtti utolsó McLaren_Mercedes világbajnok személye csakis egy bizonyos személy lehet. Most és mindörökké.
Na ki az? Nem tudod: akkor spec.



Ha feltételezed, hogy nem nyer több világbajnokságot, akkor valóban „Most és mindörökké.”
Ki kell, hogy ábrándítsalak, elavulhat.
Dátum: 2009.02.02. 14:48:06
Egy újabb gyöngyszem

Kérdés: Fekete, krákog és világít, mi az???
A válaszokat nem másoltam ki, de a megoldás: Asztmás kánya zseblámpával
Mostanában valóba elszaporodtak a zseblámpával repkedő asztmás kányák.

Ez biztos valami vicc, de annak is sz@r.

Ha lehet töröljük!
Dátum: 2009.01.28. 19:20:12
Elfelejtettem kimásolni a kérdést, de lényeg ez volt:
Meddig uralkodtak az Árpád-házi királyok?
A helyes megfejtés a kérdés írója szerint: kb. 300 év
Én ezt találtam: "A 972-1301 közötti időszakot a dinasztiáról Árpád-kornak nevezzük"
Ez a „kb. 300 évbe” szerintem, nem fér bele.
Javaslom, töröljük.
Dátum: 2009.01.23. 11:28:09
Bocsi!

Ezzel a gyöngyszemmel most találkoztam:

Ki áll a férfi teniszesek rangtáblájának élen

Roger Federer
Rafael Nadal
Novak Djokovics
Carlos Moya

Mivel nincs évszám, nem egyértelmű, és változhat is. Javaslom töröljük.
+ ranglista szokott lenni, nem rangtábla
Oldal: 1234567