Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Nem a VF-re céloztam, hanem a bohóckodásra a másodlagos szakikkal, a lopással és azzal az előadással amivel a portyapontjait pazarolja.
Sokkal többet ki lehetett volna hozni abból a karakterből, de hát ilyen az, amikor rossz kezekbe kerül.
Prófétát már akkor eltemettük, amikor kifejlesztette a VF-et...
Dátum: 2010.04.15. 17:47:52
Csak most egy vadászatból megvan a pia ára, az elején meg tíz
Dátum: 2010.04.15. 15:10:27
Nem elég dícséret, hogy nem kapsz leb*szást?
Dátum: 2010.04.15. 14:47:36
A rabszolgahajcsárok már csak ilyenek, inkább örülj, hogy nem vert láncra. Az sem véletlen, hogy te fizettél lélekenergiát, hogy dolgozhass neki, és nem ő neked
Dátum: 2010.04.15. 11:34:10
A gond ott jött elő, hogy nagy eltérés van a jutalmak típusában, és pl az EH-ra eleve komoly megkötések vannak. Sokkal nagyobb taktikázás és szervezkedés folyt volna az első napokban, vagy akár még most is, ha mind a négy kufár adhatta volna ezt a 4 jutalmat, és a karakter választhatott volna közülük. Valóban taktikáztak volna, és nem egyszerűen a jutalom szabta volna meg, hogy ki hová megy. Lehet, hogy így is elhúzott volna az első, de az EH-s csapat nem szívott volna ekkorát, kiélezettebb lenne a verseny.
Dátum: 2010.04.15. 11:23:06
Az, akinek a szövetségben legalább 5 szavazata van, kapcsolhassa ki-be az építhető épületeket. Nem kéne két tucat épület között keresgélni, és mindenkinek egyértelmű lenne, hogy mit kell építeni.
Dátum: 2010.04.15. 10:23:47
Idézet: Jeriko - 2010.04.15. 10:04:31
Igazából azt nem értem, mi szükség volt erre az epikusos mizériára. Mintha annyi szövetség rohant volna előre az epikussal. Azt hiszem, azzal, hogy így nyúltak bele az epikusba, olyan láncfolyamat indult el, ami hosszú távon komoly ártalmára válik a játéknak.

Valahol, valakik túl könnyedén ölték az epikust, gondolom ott ahol Miklósnak is van karaktere. Ha arról lett volna képe, hogy nálunk mennyi erőforrást igényelt az epikus, akkor kétlem, hogy még ráduplázott volna. A másik pedig, hogy beleesik a "szintcsapdába". Ránéz a karakterek szintjére, és elcsodálkozik, hogy ilyen alacsony karik, hogy verik el ezt az epikust. Arról feledkezik meg, hogy egy éve VF-el játszik szinte mindenki, és sokkal jobban fel vannak püffedve ezek a karik, mint amit ő a szintjükből kinéz.

A beduplázott epikussal a következő generációt nem fogja megállítani, ugyan olyan könnyedén fognak elverni mindent mint eddig, minket viszont megállított, és nyert 4 hónapnyi egérutat.
Dátum: 2010.04.15. 09:58:46
Igazság szerint a nyulak és a pókok annyira rámijesztettek, hogy már megbántam az egészet
Dátum: 2010.04.15. 08:51:13
Már javasoltam, hogy legközelebb gyémántok legyünk
Dátum: 2010.04.15. 08:26:20
Játéktechnikailag valóban teljesen mindegy, épp ezért vihar a biliben.
Dátum: 2010.04.15. 08:07:15
Idézet: Birka - 2010.04.15. 07:37:20
Mire fel lenne bármilyen változtatás rajta? Ha mások 1-esével lépkednek át, az tök normális, de ha ti csapatosan, az már módosítást igényelhet?


Ez egyértelmű Birka. Mert ha egyesével lépkedünk át máshová, akkor csak betöltjük az üres helyeket, és építjük azokat a szövetségeket. De ha csapatosan megyünk új szövibe, akkor elvesszük a tornyot, ami már nem olyan örömteli számukra.
Idézet: Almási Viktor - 2010.04.14. 22:11:56
Ez elég kevésnek tűnik, sokkal több szövetséget kerestem meg


Na majd beszélünk Miklóssal, hogy ne csak az epikus cuccaidat vegye el, de portyázni se tudj már
Dátum: 2010.04.14. 20:14:47
Az egész csak vihar a biliben, mindenki megteheti utánunk. Legközelebb majd gyémánt hordába megyünk, és akkor a Tyrant is örülhet
Dátum: 2010.04.14. 15:03:37
A mászás is csak egy faktor. Ha ezt kompenzálni akarod, amiért a kis kariknak nincs, akkor kompenzálni kell azt is, hogy a nagyoknak több a csp-jük, vagy épp van aki 40 pp-vel szaladgál.
Haa játékosállomány összetétele normál eloszlást mutatna a 4 kufárnál, akkor nem lenne semmi probléma, és valóban az aktivitás és a játékosok által hozott áldozat (mászás fejlesztés) döntene. De jelen esetben ez nem igaz.
Dátum: 2010.04.14. 14:51:39
Idézet: Jeriko - 2010.04.14. 13:55:44
hiába kezdik elölről az epikust, a mostaniaknál jobb tárgyakat nem fognak tudni szerezni

4 hónap alatt utolérjük magunkat abban a nyugdíjas tempóban, amit nemrégiben említettél. Közben szerzünk 120 epikus tárgyat, vagy épp 1200 dukátot ( ki tudja, talán egyszer mégis lesz szövetségi aukció ). Utána pedig pont olyan könnyedséggel fogjuk elverni az epikust, mint előtte tettük. Sőt, lehet, hogy majd nem kétnaponta haladunk, hanem minden nap, hogy utolérjük a régi önmagunkat
Talán pont az epikus ölés volt az, ami visszatartotta a csapatot a költözéstől, de ilyen tárgyakért nem éri meg 15-20 gyógyitalt költeni. Miklós nyert pár hónapot amíg vissza nem térünk...
Dátum: 2010.04.14. 13:46:16
Idézet: Kocos - 2010.04.14. 13:33:45
Ez azert kicsit eros lett, nem? Az AL tehet rola, hosz szarok a kincsek?

Egyértelmű, hogy mi tehetünk róla, hiszen köztudottan mi fejlesztjük a játékot. Csak azt nem értem, hogy engedhettem meg Birkának, hogy szétcsessze a LE szívást...
Dátum: 2010.04.14. 13:26:10
A vasárnap óta gyűlő adatokból gyártottam egy randa grafikont V1-hez. A görbékből annyi látszik, hogy Ericath-hoz képest a többi kufár arányaiban véve mennyi térképet gyűjtött össze.

http://kepfeltoltes.hu/100414/terkep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2010.04.14. 12:51:53
Az esemény leírásából:
"Az esély, hogy térképdarabot találsz, alkalmanként 2%, plusz 0,03% minden mászás szakértelem után. Az esélyt az is befolyásolja, az adott kufárnak hány híve van."

Idézet: Miklós - 2010.04.02. 21:05:46
A csoportok a találati esélyre szorzót kapnak. A szorzó a csoportok AKTIVAN gyüjtőgető tagjainak arányától függ. Tehát ha egy csoportban van 50 aktív ember, a másikban pedig 100 aktív és 50 passziv (azaz összesen 150en vannak), akkor az első csoportnak átlagosan 2x nagyobb esélye lesz, hogy térképdarabot találjon.


Miklós azt írja, hogy a találati esélyre adja a szorzót, tehát a 2% plusz mászás*0,03%-ra. Nem pedig a 2%-ra. Ha ez nem elég, akkor kérdezd meg őt, vagy Baratyot.