Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paralel

Oldal: 123456
Dátum: 2008.12.19. 23:16:48
De akkor miért is tiltakoztam...? Hümm... Ebből már nem mászok ki...

Mindegy. A lényeg hogy a szándékaim és a füleim tiszták, szemeim fényesek .
Dátum: 2008.12.19. 23:01:21
Nem érzem magamra vonatkozónak, épp ezért éreztem szükségét, hogy jelezzem, hogy komoly és segítő szándékkal ajánlkoztam.
Dátum: 2008.12.18. 23:27:30
Bocs Lan, érintett vagyok és ezt a feltételezést visszautasítom!
hány kérdés re kell jól válaszolni a "vadászat,,ikonnál?
100
50
1
35

Ezt valaki magyarázza meg...

Ez így, ebben a formában jelent meg.
Ha csak ezt tenné...
Dátum: 2008.12.17. 22:25:20
Skacok!

Mit a jelent a vegzetur.wikidot.com táblázataiban a Ø?

Töröm már egy ideje a fejem hátha rájövök, de nem...
Lan-nak igaza van.

Grrrr... ...rontod itt a fikázás hitelét...
Dátum: 2008.12.16. 23:33:31
Még a hajnal első sugarai se törtek maguknak utat a hajnali ködön át, mikor a rubin horda dobjai messzi égzengésként figyelmeztették a vidéket, hogy a Győzhetetlen sereg vadászai közelednek! Az ellenség épp csak felfigyelt a keletről duhogó dobokra, mikor hátuk mögül csöndes morranással vetették rá magukat a vadászlégió rubintűzben égő szemű harcosai.
Hamarosan a saját vérében fetrengve omlott össze a had, Rúvel legveszettebb hírű hadtestének támadása alatt...


A megújult Rúveli Vadászlégió várja aktív, jólképzett végzeturak/úrnők jelentkezését.
Szabályzat a Rúveli Vadászlégió adatlapján. (Világ 2.)

Jelentkezz!

Paralel - főparancsnok
A Rúveli Vadászlégió üdvözli és hivatalosan is csatlakozik a kezdeményezéshez!

Boldog Békés Ünnepeket Kívánunk mindenkinek abban a másik dimenzióban!


Paralel főparancsok minden legionárius nevében.
Remélem igazad van. Viszont akkor a korrekt az lenne, ha rehabilitálnák a kérdéses kérdéseket, vagy legalábbis újra értékelésre indítanák...

...csak mert igenis szarul néz ki az az "1 törölni", és igenis b**sza az igazságérzetem( vagy az önérzetem... ezt még nem tudtam eldönteni ).
Gondolkoztam hogy lehetne megoldani ezt a kvíz kérdés színvonal dolgot.

Javaslatom a következő:

A kérdéseket osztályozni kellene minimum két vagy három csoportba súly szerint. Mint a portyapontnál, mindenki eldönthetné hogy amikor kvíz kérdést kap, melyikből szeretne.

Ezek díjazásának módját és a részletek kitalálását már Miklósékra bízom. Ők ismerik a rendszert.
Hatsepsut azt reagálta magánban hogy szerinte semmi baj a kérdésemmel, de törődjek bele, nem bírálhatja fölül a játékosok döntését. Amellett hogy arról volt szó, hogy az inkorrektül értékelők megkapják a magukét. Szóval akik agyba főbe "Azonnal törölni"-t jelölgettek megússzák mi meg szívunk.

Ez így nem jó. Már majdnem elment a kedvem az egésztől. Ez a legjobb része az játéknak. Nem is fizettem erre a hétre prémium tagságot...
Ez valóban így van, viszont lehet belőle tanulni. Már aki akar...
Dátum: 2008.12.14. 08:49:10
Újra rostálást én is szívesen vállalnék!
Dátum: 2008.12.13. 23:37:27
Még a hajnal első sugarai se törtek maguknak utat a hajnali ködön át, mikor a rubin horda dobjai messzi égzengésként figyelmeztették a vidéket, hogy a Győzhetetlen sereg vadászai közelednek! Az ellenség épp csak felfigyelt a keletről duhogó dobokra, mikor hátuk mögül csöndes morranással vetették rá magukat a vadászlégió rubintűzben égő szemű harcosai.
Hamarosan a saját vérében fetrengve omlott össze a had, Rúvel legveszettebb hírű hadtestének támadása alatt...


A megújult Rúveli Vadászlégió tagtoborzást tart.
Szabályzat a Vadászlégió adatlapján. (Világ 2.)

Ha érdemesnek tartod magad rá hogy közénk tartozz, Jelentkezz!

Paralel - Főparancsnok
Dátum: 2008.12.13. 23:06:43
Egyet értek! Ma én is így jártam! Lásd "A kvíz értékelésének rendszeréről" c. topicot!

Nem kéne ezt annyiban hagynunk!!
Dátum: 2008.12.13. 22:42:28
Oké! Nagyon köszi!
Keményen csatlakozom!

Sikerült első lendületből rossz helyre írnom, itt összefoglalom:

Valaki indokolatlanul azonnali törlésre jelölte egy kérdésemet. Emiatt 72 órán át nem nőnek a kérdéspontjaim sem és ez RENGETEG! Jogorvoslatot kérek! Azonnal!

Nem igaz hogy ha egy ***** ****** nem tud válaszolni egy kérdésre így ki**szhat bárkivel!!!

Az említett reakció alig egy perccel a kérdésem elküldése után érkezett. Nem hiszem hogy túl sokan látták. A kérdés témája általános iskolás irodalmi tananyag. Fogalmam sincs ki illetékes ebben, az "Azonnali Törlés"-hez nem mellékeltek elérhetőséget.

Őszintén szólva nem akarom közszemlére tenni a kérdést, mert akkor miért írtam a játékba! Én elég sokat agyalok egy-egy jó kérdésen, mert én is szeretem törni a fejem más kérdésén szóval, eszem ágában sincs elrontani a játékot se másnak, se magamnak. Úgyis olyan ritkán lehet kérdést írni. A nevem alapján az adminok megtudják találni a kérdést ha akarják... és remélem akarják!!

Ha nem írhatunk olyan kérdést ami egy kicsit is megmozgatja az agyat, akkor semmi értelme az egésznek!

*Nem az értelmeseket kéne lehúzni, hanem a kevésbbé értelmeset motiválni!*

Különbenis a kérdések 95%-ra maximum másfél percen belül megtalálható a válasz a neten! Aki még erre sem képes egyen meszet!
Dátum: 2008.12.13. 22:18:13
Őszintén szólva nem akarom közszemlére tenni a kérdést, mert akkor miért írtam a játékba! Én elég sokat agyalok egy-egy jó kérdésen, mert én is szeretem törni a fejem más kérdésén szóval, eszem ágában sincs elrontani a játékot se másnak, se magamnak. Úgyis olyan ritkán lehet kérdést írni. A nevem alapján az adminok megtudják találni a kérdést ha akarják... és remélem akarják!!
Ha nem írhatunk olyan kérdést ami egy kicsit is megmozgatja az agyat, akkor semmi értelme az egésznek! Nem az értelmeseket kéne lehúzni, hanem a kevésbbé értelmeset motiválni!
Különbenis a kérdések 95%-ra maximum másfél percen belül megtalálható a válasz a neten! Aki még erre sem képes egyen meszet!
Oldal: 123456