Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Jogtalanul zároltak!
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Jogtalanul zároltak!
1. hozzászólás - 2008.09.30. 13:24:23
Ha úgy érzed, karaktered jogtalanul lett zárolva a Felhasználási feltételek megsértése miatt (ld. ugyanebben a fórumban az ilyen nevű topicot), írj nekünk egy emailt.
Emellett lehetőséged van kipanaszkodni magad itt, a fórumon, de kérlek, erre csakis ezt a topicot használd, mert más topicokból az ilyen hozzászólásokat töröljük.
Pontszám: 4.25
közellenségArcsrácNő
Végzetúr tanonc
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
2. hozzászólás - 2008.10.13. 19:55:16
Én lennék az első? Nekem bizony panaszom van! Graham Treefrogot Zároltátok 2 napra multizás miatt. Ezzel nem értek egyet, mert mi 2en játszunk a tesómmal 1 gépről (is), meg máshonnan is. Persze legtöbször egyszerre, mert meg kell beszélni a taktikát és a játékélményt! (annyit aláírok, hogy tényleg van egy építő karakterünk: Dolgoska, őt ha muszáj kitöröljük, de szerintem vannak nálunk nagyobb HALAK is!!!) megköszönnénk, ha hagynátok játszani!
Szóval Graham Treefrog és Relpha 2 külömböző emberé! (Ráadásul a csajom is játszik velünk, őt mondjuk nem tettétek bele szerencsére a felsorolásba!
(és természetesen, mint láthatjátok elég keményen reklámozom, és ajánlom a játékot, elég sok ismerősöm rákattant. Így is eléggé szomorúak vagyunk, hogy nem egyforma hordát választottunk. Most, ha a legközelebbi ismerőseimmel sem lehetek 1 szövetségben, akkor abba is hagyom a játékot! A befizetett pénzemért meg küldjetek HKK-t vagy utaljátok vissza!!!!
Pontszám: 1.79
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
3. hozzászólás - 2008.10.13. 22:51:22 (Válasz Arcsrác #2 hozzászólására.)
Hogy muszáj-e kitörölni az építő rabszolgát? Persze, hogy muszáj. "vannak nálunk nagyobb HALAK is" Tudod aki a kicsit nem becsüli....
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6.58
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
4. hozzászólás - 2008.10.14. 00:08:14
Nem értek egyet, dolgoska megmaradhat, hiszen keveset csaltatok, az szinte nem is számít, a másik kettő persze törlésre kerül

Belekavarodtál a sok karakterbe, arcSRÁC a neved, de nőként regisztráltál és csajod is van.
Persze, ha mindegyik igaz, akkor én kérek elnézést ....
A hozzászólást andrej módosította 2008.10.14. 00:10:22-kor
Pontszám: 6.60
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
5. hozzászólás - 2008.10.14. 13:49:25 (Válasz andrej #4 hozzászólására.)
Igen,kicsit hülyének nézi az embereket..
Pontszám: 8.75
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
6. hozzászólás - 2008.10.17. 14:38:42
Ez tetszik.

Akkor én szeretném bejelenteni, hogy a tesóm, a párom, a tesóm párja 24 unokatesóm, nagyszülők, nagynénik, vidéki rokonság mind az én gépemről játszik. DE persze semmi együttműködés nincsen közöttünk.
Pontszám: 7
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
7. hozzászólás - 2008.10.27. 13:55:58
Eddigi kérdéseid értékelései: 31 jó, 4 rossz, 0 törölni.
Eddig 1064 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 16 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.

Ezer éve nem értékelek már. Bár szerintem előtte se tettem ezt rosszul...
Mikor értékelhetek újból?

A választ előre is köszi
Pontszám: 3.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
8. hozzászólás - 2008.10.27. 14:34:27 (Válasz Eldaron #7 hozzászólására.)
Idézet: Eldaron - 2008.10.27. 13:55:58
Eddigi kérdéseid értékelései: 31 jó, 4 rossz, 0 törölni.
Eddig 1064 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 16 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.

Ezer éve nem értékelek már. Bár szerintem előtte se tettem ezt rosszul...
Mikor értékelhetek újból?

A választ előre is köszi

Ha pont akkor vadászol, amikor több új kérdés is kikerül és lehet őket értékelni.
Pontszám: 4.43
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
9. hozzászólás - 2008.10.29. 09:51:13
Ezek szerint azóta egyetlen egy új kérdést sem kaptam. Ez érdekes.
Amúgy valaki most értékelt egy kérdést, illetve sérelmezett a kvíz topic-ban (Puskás góljai a 48-49 szezonban), erre én is reagáltam.
Ám ő értékelte én meg nem.
Pontszám: 2.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
10. hozzászólás - 2008.11.04. 20:57:30 (Válasz Cassian #6 hozzászólására.)
Idézet: Cassian - 2008.10.17. 14:38:42
Ez tetszik.

Akkor én szeretném bejelenteni, hogy a tesóm, a párom, a tesóm párja 24 unokatesóm, nagyszülők, nagynénik, vidéki rokonság mind az én gépemről játszik. DE persze semmi együttműködés nincsen közöttünk.
nekem meg 6 testvérem van, de csak én játszom.


----


jéé, nézzétek, ebben a témában csak nekem van avatarom.
A hozzászólást Sir Ny módosította 2008.11.04. 20:58:11-kor
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.75
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
11. hozzászólás - 2008.11.06. 09:35:15 (Válasz Eldaron #7 hozzászólására.)
Idézet: Eldaron - 2008.10.27. 13:55:58
Ezer éve nem értékelek már. Bár szerintem előtte se tettem ezt rosszul...
Mikor értékelhetek újból?


A korábbi értékelések alapján azok, akik nagyon eltérően értékeltek a többiektől, kiestek az értékelők köréből. Ez semmiféle hátránnyal nem jár, sőt talán előny is, hiszen kevesebb "rossz" kérdést kapsz.
Pontszám: 6.67
irritálóSzeptimuszNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
12. hozzászólás - 2008.11.07. 21:55:38
Én nálam is volt egyszer, hogy egy gépről játszottam a testvéremmel. És énszerintem vannak olyanok is, ahol csak egy számítőgép van, így aztán egyszerre vannak belépve. És ha valaki úgy gondolja, hogy én Árnyfantom építő karija vagyok, akkor volna egy kérdésem; logikus egy építő karinak drága fegyvereket venni, szakértelmet turbózni, tulajdonsági pontokat tolni föl? S én hetes szintű vagyok, a testvérem meg csak négyes. És mi baly van azzal, hogy úgy gondolom, hogy a szövetségnek hasznos az épületek építése, s azt a lélekenergiát, amit nem tudok fölhasználnim, pl.: 120-o-ig berakom, mondván; sok kicsi sokra megy.
Pontszám: 6.33
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
13. hozzászólás - 2008.11.19. 16:48:14
"És mi baly van azzal"

Jajj, ez letaglózott.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.20
fórumozóMaginolonFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
14. hozzászólás - 2008.12.10. 15:41:29
Elnézést kérek, de szeretném megkérdezni, hogy az szabálytalan-e, hogy a karakteremet a második világon ideiglenesen (amíg sok a tanulnivalóm) rábíztam egy szövetségi társamra? Ugyanis most épp meg akartam nézni, hogy mit csinált vele (bevallom nem bíztam benne teljesen) én látom, hogy zárolva van! Én úgy tudtam, hogyha két személy két külön karakterrel játszik egy gépről, az szabályos. Ebben az esetben mi van? Remélem mihamarább válaszolnak: Maginolon
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
15. hozzászólás - 2008.12.10. 15:48:58 (Válasz Maginolon #14 hozzászólására.)
Ez az az eset, amikor egy személy egy gépről két karakterrel játszik, ami viszont szabályellenes. Főleg ha balga módon a két karakterrel támadja is ugyanazokat. Ha csak annyira lépett volna be 1-2 naponta, hogy mi újság, kell e szavazni valamire, nem csordult-e túl a csp, az sem szabályos, de ennyiért nem gondolom, hogy zárolnák. Ha már aktívan játszik is vele, az más kategória.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
16. hozzászólás - 2008.12.13. 21:07:09
Valaki indokolatlanul azonnali törlésre jelölte egy kérdésemet. Emiatt 72 órán át nem nőnek a kérdéspontjaim sem és ez RENGETEG! Jogorvoslatot kérek! Azonnal! ha lehet...

Nem igaz hogy ha egy szűkagyú barom nem tud válaszolni egy kérdésre így ki**szhat bárkivel!!!

Lécciléccilécci!
Pontszám: 2.22
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
17. hozzászólás - 2008.12.13. 21:25:38 (Válasz Paralel #16 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy ha egy kérdést egy admin/10+ játékos törlésre jelöl, akkor feltétlenül ők a szűkagyú barmok. Én első körben talán a kérdésen gondolkodnék el, vagy megkérdeznék valakit, hogy miért érdemelte ezt a kérdés.

Utána még mindig ott van az a lehetőség, hogy csak azért nyomtak rá törlést, mert túl elmés volt a kérdés számukra, és nem tudták a jó választ.

Valamint ennek semmi köze a zároláshoz.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.12.13. 21:26:09-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.75
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
18. hozzászólás - 2008.12.13. 21:58:42 (Válasz Lanmandragoran #17 hozzászólására.)
Az említett reakció alig egy perccel a kérdésem elküldése után érkezett. Nem hiszem hogy túl sokan látták. A kérdés témája általános iskolás irodalmi tananyag. Fogalmam sincs ki illetékes ebben, az "Azonnali Törlés"-hez nem mellékeltek elérhetőséget.

És igen! Bocs! Valóban rossz helyre írtam. Elég nehéz eligazodni ebben a fórumban... Szinte semminek sem egyértelmű a helye.

Ezer bocs!

De akkor hova? Kinek? Ilyenkor?
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
19. hozzászólás - 2008.12.13. 22:05:01 (Válasz Paralel #18 hozzászólására.)
Vagy a Kvíz topicba, vagy a Kvíz értékelésbe, de ne csak a felháborodást, inkább a kérdést a válaszokkal, indulatos felhangok nélkül. Megértem, hogy ilyenkor nehéz higgadtan fogalmazni, viszont a korrekt válaszokat sokkal inkább akkor fogod megkapni, ha próbálsz nyugodtan nyilatkozni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jogtalanul zároltak!
20. hozzászólás - 2008.12.13. 22:18:13 (Válasz Lanmandragoran #19 hozzászólására.)
Őszintén szólva nem akarom közszemlére tenni a kérdést, mert akkor miért írtam a játékba! Én elég sokat agyalok egy-egy jó kérdésen, mert én is szeretem törni a fejem más kérdésén szóval, eszem ágában sincs elrontani a játékot se másnak, se magamnak. Úgyis olyan ritkán lehet kérdést írni. A nevem alapján az adminok megtudják találni a kérdést ha akarják... és remélem akarják!!
Pontszám: 1.83
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője