Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nudelus

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.07. 13:19:19
Sziasztok!

Ritkán forumozozó karakter révén, lehet,h tájékozatlan vagyok, de azért leírom a véleményem

Mivel jártam az AL-ben tudom, h mi volt anno ott a helyzet. Nem kételkedem abban, hogy a top tagok tényleg ott vannak,s tudnak vmit, de a szövetség sztem nem elég vonzó a többi végzetúr körében. S mivel sajnos demoralizálódás és a lemorzsolódás miatt sokan feladták, vhogy meg kellett őrizni a szövetség erejét.

Ennyi, lehet kövezni(Jehova)

MJ
Dátum: 2009.05.09. 19:28:58
Helyesbíteni szeretnék! Nem az egész Tyrant sír.. Egyes emberek véleményét ne húzzátok rá egy szövetségre, mert egyéni vélemények.

Én is fent voltam este, s kicsit ideges is lettem, hogy nincs kit ütni.. Az ember könnyen morcos lesz, ha eredménytelen bizonyos erőfeszítése.. De aludtam rá, s nem érdekel a dolog. Mindenki úgy oldja meg a háborúkat ahogy akarja, ez a taktikázás része, ha van kiskapu, akkor ki lehet használni.
S leszögezem nem gyanúsítók senkit, mert nem látok bele a dolgokba.

Azúr felé csak annyit,h mikor nekik ment a TGY és nem volt kit ütniük, ugyanígy a fórumon "sírt" néhány tagjuk, mégse húzták rá a szövetségre ezt a jelenséget. Szóval nem értem, hogy milyen jogon bírálják a szövetségünket/tagjait...

Ez csak egy vélemény, ne szívjátok mellre
Dátum: 2009.05.09. 16:20:45
Mi lenne ha sárdobálás helyett bedobnánk a végzetúrnőinket egy kis iszapbírkózásra? Sztem mindenki jobban járna:P

Mr Michel - Tyranter
Dátum: 2009.02.14. 18:58:29
Ott volt HSZ alján.

Nem értetettem sosem, hogy miért kell ez a sárdobálás egy háború után. Meg ez a bosszúzás, s leverjük minden kéken a büszkeségünkön esett csorbát... Ti dolgotok csináljátok.... Én máshogy közelítem meg a dolgokat.. Most pedig megyek vissza sörözni, további jó dobálozást.

Sziasztok!

MJ ( Michel Jordan )
Dátum: 2009.02.14. 09:47:20
Nekem azért feltűnt a változás, bár igazából teljesen alkalmazkodtunk ehez az éltmódhoz, szóval nem különösebben zavar. Nem naivitás, ideiglenes szállást kértek, mi kérdezés nélkül befogadtuk őket.. Nem tudom, h mi ebben a hihetetlen? Meg miért lenne érdekünk letagadni,h tudtunk róla???
Dátum: 2009.02.14. 09:35:09
Nah a SoD nevében felszólalnék, hamár ilyen kedvesen bele lettünk vonva a játékba. Semmit nem tudtunk erről a taktikáról.. De most így utólag támogatunk volna az biztos. Nyugodtan verjétek le rajtunk, amit már reggel el is kezdtetek.. Talán nem mindig a másikban kellene keresni a hibát, s megtorolni azokon, akiknek bármi köze is lehetett hozzá. Szép taktika volt, s váratlan. Örülök,h részesei lehettünk, még ha sejtelmünk se volt róla.

MJ
Dátum: 2009.01.06. 13:26:50
De a huzamosabb HC játék egészségkárosodáshoz vezethet, ezért kíméljétek áldozatos vezetőnket

Jordan
2 kérdésem van 75% alatt. S elég rosznak tartom a rendszert, mert így eléggé szerencse kérdése, h ki olvassa éppen. Sok olyan kérdés van, ami fantasy regényekkel kapcsolatos, vagy egyéb eléggé réteg dolgokkal. Snoopy szegény azért általánosabb dolog. Szoval lehetne vmi full time operátora a dolgoknak, vagy ne tehessen fel játékos kvíz kérdést, mert nem érzem ezt fer dolognak...
Sziasztok!

Kicsit kezdi nálam is kihúzni a gyufát ez a kvíz rendszer. Nagyun szubjektív, s most, h elértem a márcsak 1 rossz kérdést tehetsz fel szintet, muszáj írnom. Eddig 44 jó, 9 rossz kérdésem van. Ebből 7 utólag lett visszadobva, s nemtudom melyek,s miért. Mindig figyeltem a kérdés megfogalmazására, s válaszaira. Legutolsó kérdésem túl speciális volt az értékelés szerint, pedig egyszerűt akartam..

Kinek a kutyája Snoopy a képregényben/mesefilmben?

Charlie Brown
Eddie Yellow
Kattie Blue
Jack Black

Szeretném kérdezni, h mi ebben a túl speciális?

Nem tartom helyénvalónak, h engem ilyen kérdések visszadobásáért tiltanak el, úgy mint azokat akik tényleg tesznek a kvízre.
Oldal: 1