Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seligen

Dátum: 2009.05.10. 12:04:51
Amennyiben engem sértegetsz, természetesen reagálok rá, Pm-ben. De nem ezt tetted. A TGy legusztustalanozása, úgy látom neked rendben van, mivel vissza nem vontad. Ez esetben nem is várok semmit.
Dátum: 2009.05.10. 10:00:31
Tehát a Tyrantra tett megjegyzés általánosításnak számít, a TGy-re tett nem...
Oké! Logikus.

Jelen 2 háborúnk a VM (5. a sorban jelenleg) és a Tyrant akik a 4. legnagyobb szövetség, hasonló szintekkel, bár kissé lemaradva, és több taggal. Jelenleg. Az első és harmadik szövetséggel nem tudunk háborúzni, mert épp tiltja a rendszer.
Azt mondod olyanok akiknek semmi esélye... Hát ez érdekes, a jelen állás alapján nem úgy tűnik, vagy nálatok mennyi a szorzó a nyer és a vesztes csaták között, nem azt mutatná amit nálunk???
Azt, hogy űzi e az unalmat, kérdezd a nyuszitappancstól, ők azért jöttek létre.
A védelem italára nem igazán panaszkodtunk, az a hordagyűlölet volt, ha jól emlékszem. A védelem italára az Azúrral volt egy vita, de ezt ők szerintem jobban tudják, nem követtem az eseményeket.
Az Azúr elleni frusztrációra meg itt van ellenpéldának az ő véleményük rólunk és a mijeink rólunk. Hol látsz ezekben a beszélgetésekben frusztrációt, idézd!

Hiszti: a veletek (SoD anno), folytatott háború után, nyereségetek ellenére a gratuláló üzenetekre ugyanilyen "szabadelvűen" reagáltál, ha gondolod idézem. (mod: nem tudom idézni, azóta már törölted, ezzel az oldallal indul a TGy szövetségi oldal)
A Tyrantal folytatott háború elvesztése után szintén egy gratuláló üzenet robbantotta ki vitát. Ez is idézhető. Ott spec. én is ludas voltam, hogy elítéltem a taktikát, de mivel ez később szabad utat kapott, mostanra nem merném undorítónak nevezni.

Megint vess meg, ha nem jól emlékszem, de itt a "furcsa" módszerünk, hogy nem tesszük ki a gyengébbjeinket ellenetek, kapott egyszer egy korrekt "megszólást" LoD-tól majd egy keresetlen beszólást tőled!

Mit vártunk? Háborút. Érdekes, hogy ezt a 4. legnagyobb szövetség veti fel, bocsánat, ez általánosítás, a 4. legnagyobb szövetség egyetlen tagja veti fel.

Lehet, hogy nem fogtad még fel de nem a tartalmat véleményezem hanem a stílusod. Ráadásul egy olyan dolgot feszeget amely állásfoglalása az előzőekben (lásd a topik témája, első pár oldal) megtörtént, olyan ember, aki saját bevallása szerint is nem szabályosan játszott a kezdetekben.

Nem értek egyet a játékosok egymást helyettesítésével, le is írtam előrébb a véleményem. Nem élek vele, ezt bizonyítani nem tudom. Ettől függetlenül, mint korábban olvashatod, szabályos. Gusztustalan? Nos ezt ne nekünk vesd fel, hanem keresd meg vele a játékvezetőséget.

Nem értem mit vársz egy harci stratégiai (bár szerintem inkább rpg) játéktól?
Dátum: 2009.05.10. 07:59:32
Idézet: Otoaak - 2009.05.09. 11:26:49
Őszintén szólva több mint gusztustalan amit a TGY csinál.


Mod: Ha ez szerinted nem általánosítás, akkor mesélj, kire gondoltál?
Talán rám?
Ez esetben itt kérem Baraty-t, gondolom ő az illetékes ebben, hogy tárja itt fel, ezen a bizonyos éjszakán, vagy a veletek vívott háború bármely időpontjában mely karakterekhez léptem be.
Jobb bizonyítékot nem tudok felhozni e mocskos szavak ellen.

Mod2: Ha már így felvetetted, mire jó amit csinálunk, kicsit pillants magadba, mire jó az amit te csinálsz? Szinte minden egyes szavad gyalázkodás és a sértegetés határát súrolja. Piszkálódás és kötözködés. Gyakorlatilag egy valamire megy ki, a lejáratásunkra.

Személy szerint legkevésbé sem érdekel, milyen kitűnő jelzőket találsz még személyemre, ha ez jól esik, csináld, van rajongótábora.
Csak annyira kérlek, ha érdemes egyáltalán, hogy mikor szövetségi szinten emlegetsz egy csoportot, légy szíves hagyd el ezt az undorító lejárató stílust!
Dátum: 2009.05.09. 21:08:37
Ez a szócsata egy elég durva általánosítással kezdődött és ez nem a Tyrant felé történt!
Dátum: 2009.05.09. 21:03:56
Gondolom érzed, hogy a te hozzászólásoddal nem volt semmi gond!
Dátum: 2009.05.09. 18:30:46
Bizony lehetnek hiperaktív játékosok, itt feljebb már többen jelezték, hogy hajnalig fenn voltak és levelezgettek, mégsem tudják elképzelni másról, hogy ezt tenné!
Milyen érdekes.
Dátum: 2009.05.09. 17:09:15
Otoaak:
(ha már a briliáns elméknek nem egyértelmű kinek válaszol az ember)
Innentől nincs miért felvennem a kesztyűt!
Érezd jól magad a bőrö(n)dben!
Dátum: 2009.05.09. 16:08:53
LoD!

Egyszer már eljátszotta a Tyrant azt a taktikát amivel nagyon könnyen verhetők vagyunk, és csodák csodája becsületére vált. A legkönnyebb utat választották. Hát én pl. bevállalom a katakomba hátrányait, amit ők nem tettek, ha tudom, hogy nem érek rá a 7/24 monitort bámulni, vagy ha aludni is szeretnék, s nem egész éjjel virrasztani, mint ahogy van akinek ez megy. Biztos te is hallottál már ilyenről, mert speciel én tőled ezt anno megkaptam!
Marha gusztustalan taktika ez a katakombázás, szinte undorodom magamtól!
Dátum: 2009.05.09. 15:52:42
Ez most mi, Otoaak? "Intelligens" válasz a Tyrant ki-be ugrálós stratégiájának eredménye képen kiboruló TGy-sek nyavalygására, mert annak silány.
Te beszélsz gusztustalanságról, az első voltál akiről kiderült számomra, hogy egy világon több karakterrel is játszol! Én a helyedben csendben meghúznám magam és nem beszélnék gusztustalanságról!
Téged fényeznek a "nagy előrehaladásodért", viselkedhetnél is úgy!

Ha nagyon érdekel a miért, nagyon egyszerű a válasz az én szemszögemből. Szemforgató álszent alak vagy és kisebb gondom is nagyobb annál, mint, nálatok egy embert tisztelve, bármi érzelem pislákoljon bennem a veletek folytatott háború iránt!
Egyedül mocskolódó szavaid tudják felbosszantani az embert, itt a nagy fórumon! Gratulálok hozzá!
Dátum: 2009.05.07. 15:03:59
Végül is nyugodtan lehet érdemben válaszolni:
Biztos forrásból tudom, hogy TB és Wurg is visszaállíttatja a karakterét erre az időre, aztán újra törölnek.
Dátum: 2009.05.03. 14:21:02
Demokratikusan működünk, de szeretünk téged olvasgatni, ezért történhetett, hogy egyöntetűen igennel szavaztunk a háborús felvetésre.

Ciripnek igaza vagyon. Fura mód pm-ben egész értelmesen el lehet veletek beszélgetni, a nagyfórumon valamiért nem.
Rejtély!
Dátum: 2009.04.30. 20:19:10
IRL nehéz vele bambizni mert csupán egy óceán választja el tőlünk...
Dátum: 2009.04.27. 12:08:30
Egy darabig biztos kiélvezzük a szebbnél szebb jelentkezési lapokat, elolvasgatjuk az életrajzokat és egy pártatlan bizottság fog dönteni a jelentkezők közül. Eddig sajnos még egy életrajz sem felelt meg a formai követelményeknek, így egyenlőre várunk a hiánypótlásokra!

- Tagfelvételt közbeszereztetni! Hova jut a világ? Amúgy is, ki találta ki ezt a baromságot!
Gratulálok a Légió nagy harcosainak! Keményebbek voltak, mint a wolframkarbid! Plusz a szervezettség...


Mod: a 948/848 a közelebbi, hajszál pontosan nem tudom én sem.
Dátum: 2009.04.26. 20:40:05
Ami persze amúgy is átváltozna őskővé, mikor a tulajdonos tol a Beholderhez némi pénzmagot. Az élen járók úgy is így csinálják.
Maximum annyi az előnye számukra a zsáknak, hogy így pár őskővel kevesebbet lopnak el két csekk között.
No azért volt aki kifogta azt a pár órát amíg annyi időm sem volt, hogy új védelem italát verjek ki a legközelebbi kufártól. Kérhettél volna tanácsot kisvibitől!
Dátum: 2009.04.21. 23:41:50
Legmélyebb tiszteletem Mortu!
Dátum: 2009.04.21. 22:26:28
Ha jól sejtem 35 igen szavazat kellett a kapitulációhoz!
Dátum: 2009.04.21. 21:57:57
Ez érdekes pont tőled hallani...
Na mindegy. E játékban az előrehaladás bizony jórészt azon múlik, mennyit tudsz a játékkal foglalkozni. Kár erre a háborúra vetíteni! Eléggé álszent!
És itt, ezzel be is fejeztem a bedőlést a lelkizésnek. Igaza van Picinek...
Dátum: 2009.04.21. 21:13:24
De mi az ami rossz volt? Megmondom őszintén én nem vagyok MoW, kezdetekben Garabonciásként eléggé érzékenyen érintettek az első háborúk, de aztán pár farmolás után beleszoktam. Szóval aki nálam jobban érzi a hadviselés művészetét, igazán adhatna néhány jó tanácsot!

Nekünk anno volt pár ötletünk (pl. Jeriko várvédős, pihenős csatarendszere), ami érdekesebbé tette volna a harcot, talán az Elit sem unná és az Azúr elképzelésekbe is belefért volna. Később, hogy szóba került egy Négy-Nagy összecsapása gondolat, ötletelgettünk azon, hogy lenne érdekes és izgalmas véghezvinni. Az egyik gond, a háború utáni portyázhatóság volt (ezt megoldotta a HCs), a másik az amit az Azúr emleget, hogy nem eléggé nyílt a csata, itt arra gondoltunk, előre le kell fixálni, ki vesz részt a csatákban és ki nem (ha már megy a viadal, nincs változtatási lehetőség) és a résztvevők csak korlátozott védelmi lehetőséget vehetnek közben igénybe (pl. nincs katakomba, nincs láthatatlanság (akkor még védelem ital nem volt képben)).
stb.

Nos?