Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gdd808

Oldal: 123
Dátum: 2009.02.07. 12:01:32
Tényleg komoly... Én is most csinálom, eddig 50 vadászatból 1 óriás. Igaz, nekem csak szint*2-7 a szerencsém...
Dátum: 2009.02.06. 19:02:31
Ha ez vígasztal, én neked szurkoltam. Azonban a fejlődésből csillagos ötös jár neked is, hiszen amit akartál, azt elérted.

Minden győztesnek gratula ez úton is!

winnie: ez nem rossz ötlet. Avagy eleve egy olyat kiírni, amiben a szint mellett a hordák is külön kategóriák. Jobban lehetne látni, hogy melyik fejlesztési irány a jövedelmezőbb éppen. Bár elméletileg azonos hordájú szövetségnek is lehet hadat üzenni, ha jól tudom, és olyankor saját hordásat is lehet ütni.

update: ezek szerint rosszul tudtam.
Dátum: 2009.02.04. 08:56:06
Nagyon jó a borító, maximális elismerés!
(nem Elf Harsona amúgy a napilap? xD)
Mindenesetre poén lenne tényleg csinálni egy hetilapot. Kik vállalják?
Dátum: 2009.02.02. 13:10:45
És ha nem tetszik neki egy küldetés, szorítsa össze a fogát, és essen túl rajta kényszerből.

Nekem sem tetszik, hogy most egymás után egy rakat olyan küldi jön, amiben kénytelen-kelletlen vadásznom kell majd, de legfeljebb nem 10 perc alatt végzek velük, hanem három hét alatt. Na és?
Dátum: 2009.02.01. 15:39:23
Ez jogos felvetés. Főleg, hogy a wikidoton már fenn vannak olyan tárgyak, amik irdatlan nagy +Erőt fognak adni...
Engem még az is érdekelne amúgy, hogy a kritikus varázslatsebzés is abban a rendszerben működik-e, mint a fizikai, azaz az ellenfelem krit. esélye és az enyém közötti különbség-e az esély a kritikusra?

ja, és off:
Valaki, aki tisztában van vele, nem tenné fel a wikire, hogy mit csinál a visszacsatolás, illetve mi az a lélekszívás?
Dátum: 2009.01.27. 17:52:10
lol

Sőt, találtak egy elhagyatott Zan-indukátort, amit véletlenül Zen-indukátornak olvastak, és beálltak kolduló szerzetesnek... Mekkora lenne már, egy nap arra kelek, hogy zörgetnek a szövetség kapuján, aztán ott áll Sharpa meg Leinád, hogy nincs-e véletlen egy-két felesleges kiégett őskövünk, a rendjüket tartják fenn belőle, legyünk jó fejek, még Aranyalmáék is adakoztak... Főcím lenne az Elf Harsonában, az holtbiztos...
Dátum: 2009.01.19. 02:02:04
Másképpen meg sajnos nem is lesz...
A kiégett őskő két dologra jó (bár igazából ez egy és ugyanaz...), egyrészt, ha őskövet vesz az ember, akkor bónuszként jóváíródik max. annyi, ahány követ vettél. Másrészt, beépítheted az Energiakristályosító nevű épületbe, és akkor az meg termeli neked a kiégett őskövet szintlépéskor, és akkor megint eldöntheted, hogy mit csinálsz vele.
Persze, ha nem vásárolsz, akkor így magában semmire nem mégy vele, építsd be a kristályosítóba, így a klántársaidat támogatod vele, esetleg ha ők prémiummal játszanak, akkor nekik ez egy kis segítség.
Dátum: 2009.01.18. 22:32:58
Üdv!

A nagy szintűek közül nem tudja valaki véletlenül, hogy interaktív-e a Legenda? Úgy értem, hogy akik folyamatosan küzdenek a Fertőzés ellen, azoknak egy bizonyos szint után más a sztori, mint azoknak, akik hagyják nőni? (Nyílván a gátküldis Legendákban nem nagyon lehet mit variálni)
Dátum: 2009.01.16. 12:16:37
"Zandirham bosszús tekintettel járt fel-alá a Smaragd Forrás Gyakorlóterén, és egyre csak magában hümmögött.
- Mi nyomja a szíveidet mostanában ennyire? -kérdeztem- Hiszen végre felépítettük az új szintet az Őrtoronyra, amit mindíg is szerettél volna?!
- Nem tetszik a harmadik szoba -felelte az orra alatt.
- De hát mi nem tetszik benne? Hiszen épp a Térkapunkra néz az ablaka, és a Kennel felé vezető folyosóba csatlakozik az emelet kerengője! Az a legjobb szoba a Toronyban! Miért van vele bajod?
- Azért mert üres..."

Ha valaki szívesen betöltené az űrt Tornyunkban (Zandirham szíve opcionális...), nagykorú (de legalábbis már majdnem 18. szintű, avagy több), az jelentkezzen a Smaragd Forrás szövetségnél.
Dátum: 2009.01.16. 11:26:32
Hajjaj, bizony lehet, a "kritikus varázslat sebzés" egy %-os érték, ugyanúgy működik, mint a kritikus ütés. Térkapus/epikus tárgyak, valamint jelenleg két fókuszkristály (halál/vortexrubin) tudja növelni az alapesetben 0%-t. (Bár azt sohasem értettem, hogy miért a "rubin" adja a varikra, és miért a "smaragd" az ütésre a kritikust, pont fordítva mennek a hordabónuszok, bár mondjuk valóban jobban néz kia a rubin )
Dátum: 2009.01.16. 03:26:13
Egy kérdésem lenne:

"Ha egy óra 60perc hány másodperc?
600
5000
1200
360"

-ezt a kérdést kaptam, így inkább leállítottam a vadászatot (20 kvízkérdéses küldit csinálom), de újra és újra ezt dobja fel (16. amúgy...)
Valakinek ötlet, hogy egyáltalán MI A KÉRDÉS, illetve MI A VÁLASZ? Mert bevallom, én arra gondoltam, hogy esetleg azt próbálja megkérdezni, hogy hány másodperc egy óra, de arra meg nincs ott a válaszlehetőség.
Dátum: 2008.12.31. 14:15:23
Nem mellesleg abba is gondolj bele, hogy milyen az, hogy te ugyan nem támadhatod az alattad 2-3 szinttel lévő karit, mert 30 PP-vel megy, ő viszont támadhat téged?!
Ennek így nem sok értelme van, CSAK a szintvisszamaradt karikat erősíti (akit ugyanis farmolnak, az 15 PPvel megy, hogy valahogy megpróbálja alulról behozni, már magamból kiindulva), és pont ők azok, akik a legtöbb LE-t húzzák tőletek közepes szinten (12-18).
Dátum: 2008.12.29. 21:00:09
A Smaragd Forrás mellett épült Őrtoronyban ismét üresen áll egy lakószoba.
Várunk minden smaragd mágust, aki nem riad visszaaz építéstől és a kemény ostromoktól, amit védőfalunk mostanában elszenved.
Jelentkezésedhez fűzz hozzá néhány bemutatkozó szót.
Dátum: 2008.12.25. 22:52:24
Az a legnagyobb probléma, hogy az emberek olyan dolgokra vesznek fel pénzt, ami utána nem termel semmit, pl. ajándékok, fogyasztási cikkek. Nem gondolnak bele, hogy oké, ezt most megvettük, de akkor mi legyen vele? Miből fogom kifizetni? Ha valaki arra vesz fel hitelt, hogy beindítson egy vállalkozást, akkor az (jó esetben) pénzt fog termelni, amiből visszafizeti, aztán már mehet is pluszba (abból meg veheti a plazmatévét, hehe )
Amíg azt nem fogja megérteni a magyar emberek többsége, hogy ha sz*rul megy, akkor a gatyát kell összehúzni egy ideig, nem pedig kölcsön kérni, és abból úgy tenni ideig-óráig, mintha lenne pénzünk, addig sajnos mindenki csak eladósodni fog, és még rosszabbul élni. Legalábbis szerintem.
Dátum: 2008.12.24. 22:21:48
Kérdés: Ha 24 óra alatt kétszer lépek szintet, akkor ez a fertőzés kúrálásában hogyan nyílvánul meg? Felülírja az új szintlépés az előző 24h-t, vagy egyszerűen amíg az ketyeg, addig lehetőségem lesz rá? Most pölö éppen ez a helyzet, mindjárt lépem a következőt, ott tudok majd kétszer küzdeni, vagy még előtte toljam be rá gyorsan?
Dátum: 2008.12.23. 22:57:04
Nem is kell addig várni. Én pölö smaragd létemre is "kihagyom" a plazmacsapást, majd csak a fényrobbanást fogom megvenni, addig marad a mentális robi, ugyanígy jár az ősi mithrill láncing/pajzs, abszolút nem ér annyival többet a mithrill láncing/pulzátor kombónál, hogy érdemes lenne lecserélni...
Dátum: 2008.12.23. 20:48:38
Védelmet spec. nem ad az agyar, pont azért megyek enyésszel (tudom, szintén ősköves...)
Éppen ezt mondtam én is, annak kell a köves cucc, aki feltétlen varázslásra gyúr (nagy iq/tau/védelem), aki inkább közelharcra, annak nem olyan észvesztően fontos. A sebzésről meg annyit, hogy, hogy a köves cuccoknak az ÁTLAGsebzésük nagyobb, mert kisebb range-en oszlik el a sebzésük, de pont azért kell tám/erő-re tápolni a verekedősöknek, és ugye a nem köves cuccok pontosan ezeket szokták húzni, legfeljebb egy-két szinttel magasabban kezdik, mint a kövesek, már ha a sebzésből indulunk ki (mithrill rövidkard szerintem simán jó alternatva az enyészre, stb.), kereskedelmet meg így is-úgyis tápolni kell (küldi is van hozzá), vagy akár addig várni. 15. szintről úgyis lehet 12. szintűeket támadni, ősköves/nem ősköves felszereleés kiegyenlítve, tulajdonságkülönbség innentől kezdve simán tud dönteni a magasabb szintű javára. Szerintem.
Dátum: 2008.12.23. 20:26:03
Szerintem itt te valamit nagyon félreértesz. Pont azt magyarázza winnie, hogy -prémium ide prémium oda- ő a nem ősköves cuccokat vette, mert azzal jobban járt a karaktere, mert más bónuszokat adott, ami jobban illik a stratégiájához. Az ősköves dolgok (kivéve fókuszkristályok, azok elég sokszínűek) általában a mágia/iq/tau hármast tápolják, aki közelharcra gyúr, kis szinten is sokkal jobban járt a vérfarkas agyarral, mint az Yssuf tőrével, pedig utóbbi volt a köves, és ez későbbis így van/lesz. Igaz, Trollagyar ad plusz Tám-ot, sajnos smaragdként mégis megvettem, meg is bántam, azóta is még mindig az Enyészmeisterrel rohangálok, pedig már elmúltam 20. szintű.
Dátum: 2008.12.23. 15:10:39
Sőt, prémium játékosoknak meg lehetne két szülinapjuk is...
Így is kapunk elég ajándékot, a 24 órás NoPortya alatt ~250 vadászatot el lehet lőni, az az én szintemen ~50,000 LE, abból bőven lehet ajándékot tolni a karinak...
Dátum: 2008.12.20. 17:07:53
Hogy őszinte legyek, én elégedett vagyok smaragdként. Már most, 20. szint körül is a legtöbb csatámat az dönti el, hogy melyikünk csap nagyobbat varázslattal. Ha lesz majd olyan szakértelem, hogy a krit. varázslat sebzést is lehessen növelni (akadémia?), szerintem nagyon erős lesz. Esetleg, ha a több egyszerre harcoló állat mintájára több varit is lehet majd castolni harc közben.
A gyémánt bónusz szerintem főleg a játék elején lehet jó, amikor még esély van portya alatt LE-t rabolni, később bőven utóléri/lehagyja a többi, statikus bónusz. Viszont az alacsony szinten összeszedett pluszból addigra jól fel lehet erősíteni a karit. Később majd kiderül.
Oldal: 123