Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.10.22. 15:30:29
Minden hónap első pénteke szokott lenni, ez valóban van, hogy 4 hetente van, de minden naptári hónapban csak 1 viadal lesz, szerintem.
Sima kémkedéssel másodpercre pontosan ki lehet számolni mikor jössz 15%ra föl, nem mágia vagy csalás, rögtön botozás kiáltás se kell, csupán 2 db kémkedés kell. Akár szövitásra lekémked X idő mulva, akár ő maga 1 óra mulva. Igy látszik is, hogy költöttél-e nő-e a TP. (Kristálygömbbel mondjuk 10-20 embert tudsz figyelni egyszerre egyedül, az a kemény.)

Aztán 1 percel a kiszámolt idő elött elkezd másodpercenként 2X támadást kattintgatni.

Nem kell bot, meg script, hanem ész, meg kockaság.

Mod: ja, ugye 2 kémkedés közt megvan mennyi ép-t gyógyultál. Ez kimaradt.
Dátum: 2009.10.11. 21:12:28
Én meg azt javaslom, amit fentebb irtam, ami megoldja, hogy ne kelljen másik szövibe menni, hogy a sebezz x-t epikus monszterbe meg tudd csinálni, ha a szövi nagyon elhuzott már epikusokkal, esetleg vásárolj kincset is, ha nagyon mostoha tag valaki. Régi epikus visszahivása exploit lehetőségek nélkül.

Nem az, hogy a kicsiket bevonjuk a nagy epikverésbe. Teljesen más a szemszög. Az ötletek túlbonyolitottak szerintem. Nem reális, hogy egy 30-40. szintű végzetúr hozzászagoljon egy 120. szintű epikushoz, bármit is húzúnk rá, eröltetünk hozzá.
Dátum: 2009.10.11. 20:59:55
Persze ez is egy nézőpont, tehát akkor azt javaslod ne adjon droppot, amúgy jó?
Dátum: 2009.10.11. 20:33:55
Természetesen építésből! Remélem azért egy +1 támadásos gyűrűre nem licitálnák szét szegény kis karaktert a nagyok, akik a 80 al nagyobb szintű epikusokat eszik reggelire.

Azért ne fejlődjön az állat, meg ne kapjon kincspontot, mert az csak exploitolás lehetőség.

Ha szűkited, hogy csak az támadhatja akinek aktív valamelyik küldetés nem biztos hogy le tudja győzni. És akkor beragad az epikus, nem lehet haladni a simával. Nyitva kell hagyni, hogy nagyok tudjanak segiteni.

Míg egy erősebb karakter csak 10 percenként xp-ztetné az állatait tiszta fénnyel és ismételhető küldizne. Mellé kap kincspontot is, egy olyan epikuson, ami meg se sebzi kb. Persze eltartana egy ideig mig kioptimalizálják, hogy alig sebződjön az epik, de nyerjenek, hogy sokáig lehessen xpztetni az állatokat, talán 2-3 napig is.

Edit: Ez nem kicsiket vonja be az epikbe, hanem megoldja az epikus küldetéseket anélkül, hogy el kéne hagynia a szövetséget.
Dátum: 2009.10.11. 19:19:04
Az epikus visszahivás az Entitások óta elvileg arra kéne, hogy a kis tagok is meg tudják csinálni a sebezz X-t epikusba, meg vásároljanak epikus kincset.

-szavazással lehessen hivni egy régi epikust, lehetne akár egy fix ami 50k ép-s
-nem ad kincsponot a sebzése
-nem fejlődnek az állatok
-kincseskamra +48 óráig ketyeg
-egy olyan dropja van, ami ad mondjuk +1 támadás gyűrű, és nem lehet dukátért eladni, vagy csak 1-ért.

Ezekkel a kikötésekkel simán meglehet csinálni a kis tagoknak a küldit. és azért megeröltető is a szövinek, + 2 nap miatt nem lehet naponta visszahivogatni 2X is meggondolják.

Az, hogy a sima epikusban a kicsi karik is részt tudjanak venni, nem nagyon látom logikailag felépithetőnek, az oké hogy jó lenne részt venni a buliba, de mit keres egy 30. szintű egy 120. szintű monszter ellen?
Dátum: 2009.10.05. 17:25:23
És egy olyna ötlet, hogy marad a kristálypont, de a kristálypontajaidért járó kalandirási lehetőságet átadhatod valakinek?

2 fajta opciót tudok elképzelni
- aki irja meg aki a pontot adja az kap 40-40% ot ez eredetihez képest, jutalmat, tehát összeségében kevesebb LE-t kapnak.
- aki adja az 50%-t és aki irja az elsőnél 50% utána 49% a másodiknél 47% a 3. nál... mondjuk 30 vagy 20% ig ott megállna.

Igy aki tud jó kalandokat irni szinesiteni a játékot, az kvézi végtelenet irhat és szerezhet belőle sok LE-t.
( nem tudom mennyi LE van tervezve, de gondolom szint szerint mint a kvizkérdésfeltevés, és igy természetesen egy első szintű a saját szintjének megfelelőnek a biz %-át kapná)

Viszont aki teljesen alalfabéta az se esne el ettől a bevételtől, csak kevesebbet kapna.
Dátum: 2009.10.05. 13:34:06
42. szintől lehet ismételhetőzni, semmi pók könyv meg császári tekercs.

visszafogott fejlődés azt kész.
Dátum: 2009.10.05. 08:57:54
Jónak értékelt kvizkérdéshez kötni: Ez határozottan rossz ötlet. Nagyon rossz.

Jónak értékelt kvizkérdést alig/nem lehet irni. Kicsit átbilent már ehhez a ló tuloldalára az értékelés.
Dátum: 2009.10.04. 08:17:20
Az egyszeri megpróbálás sztem teljesen jó. Legyen benne legalább az elején valami rizikó, ameddig nincs fennt az összes kaaland a wikin és nem tudod, hogy mit kell turbózni.

A lélekkristály felhasználhatóságára meg lehetne dukátvásárlás növekvő összegekért, mint a lélekenergiás opció, ez sokkal végtelenebb, mint bármennyi überextrém drága tárgy.
Dátum: 2009.10.02. 16:21:13
Azt meglehetne csinálni, hogy a medált a jutalomátvétellel kerüljön beírásra?

Perszre örülök mint majom a farkának, de a csaták végignézegetése nem olyan élmény volt, így hogy a bejelentkezésnél az arcomba világított a csini új medálom.
Dátum: 2009.09.26. 21:51:03
Ja, bocs nem tudtam, hogy végleges már az egész és nem lehet már rajta alakítani. Akár a pontok mennyiségén is.

A lényeg hogy nekik is (bajnoki viadal döntőben és elődöntőben kiesett emberkék) kéne Hírnév azt, hogy minidg ugyanaz a 4 kapjon azt kiköszöböli a minimum 100 fős mezőny.

A konkrét pontmennyiségek meg nyilván majd később jönnek amikor megvan, hogy mikre járjon és akkor a konkrét hirnévpont mennyiséget, hogy ne lehessen semmin nagyon elhúzni, és azért mindenért dolgozni kelljen ne magától jöjjön. Ez fogja kiküszöbölni az elinflálódást.
Dátum: 2009.09.26. 21:08:46
Na hogyha már itt vagyunk akkor a bajnoki viadal 2. helyezett nek és 2 elődöntőben kiesettnek is mehetne 1-1 pont, ha mondjuk legalább 50-100 vagy éppen X ember van a kategóriában. Ezzel meglenne a jelképes jutalmazása nekik is.
Dátum: 2009.09.25. 13:51:17
Következő viadal okt 2? nevezni mától lehet?
Dátum: 2009.09.24. 17:37:27
Nekem minden karakterem iszonyaterős állat, valszeg soha nem fejlesztettem volna sebgyógyitást.

De az egyéni epikusért ez egy nevetségesen alacsony ár. Ki se tudom számolni, hogy mennyit ér egy triász, annyira végtelen, míg egy 20 as sebgyógyitás 200K LE, szánalmasan kevés, ennyiért általában nem is turbózók át, hogy elköltsem (igaz, csak V3-on ).
Dátum: 2009.09.21. 09:52:17
Ha ájultat nem használhatod 1 napig az egyéni epikust.

Tessék ez megoldja, hogy ne legyen leüttetésre használni csak napi 1X az meg belefér.

De amugy nem értem, mire ez az egész lihegés. Mert a szövetség epikus valszeg sokkal nagyobb, szinte garantáltan ájultra ver, pláne 15% ról, tehát egyéni epikussal levereti magát közel, nem kattan még be az ájulásos bünti, aztán kénylemesen akár óránként is sima epikussal 15% ról ájultatás.
Dátum: 2009.09.18. 11:34:21
Kis idő kell és kiismerődnek, mindenki alkalmazkodik szépen aztán csak ismételhető küldetés farmok lesznek, mint a többi világon. Első nap még nem kell a csodát várni.
Dátum: 2009.09.18. 09:55:47
Bocsánat, hogy beszolok a vitába!

De V2-n mikor lesznek beirva a medálok, meg a dukátok?
Dátum: 2009.09.14. 16:08:13
Egyébként a toplistásoknak én valami ilyesmire számítottam, hogy +1 szubtéri érzékelés, ehhez képest a -1mp vadászatért még jobb is.
Csak tényleg azért valami más kéne mint átlag joe-nak 30 leölt manóval, csak mert mákosan választott hordát.

Az event nekem nagyon tetszett, nagyon jó volt.
Dátum: 2009.09.14. 16:04:41
a mésodik fél óra már csak 25k volt, jó volt az minndeki várta a gömböt.

Akkut portyagömbért nekiesést láthattunk.
Oldal: 1234567891011